Skocz do zawartości
nrl

Burnout 5: Paradise

Rekomendowane odpowiedzi

No przyznam, ze moj argument nie byl trafny. Za bardzo sie rozpedzilem i napisalem glupote, gdyz zapomnialem, ze kasa i tak idzie do wydawnictwa a nie tloczni (no wiekszosc). Tutaj przyznaje racje.

Coraz bardziej wygladasz jak skocz po piwo ^^ ch z tym gdzie miala isc, wazne ze tam nie doszla ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tompior

Zacząłem przy tej ogromnej hopie w górach podwójną beczka, potem mostem na dole, cały czas tą dwupasmową drogą na południu ku wschodowi, następnie ku północy, na plaże i skończyłem koło klubu - razem wyszło coś pod 1,4mln - fart jak nic :D

Nie przestawaj boost'ować tylko puszczaj gaz/wciskaj hamulec, ale boost non-stop włączony - da się zrobić, choć sam w to do dziś nie wierzyłem :)

EDIT: Właśnie skończyłem całą grę (chociaż mam 95% postępu), zdobyłem licencję ELITE (zwycięstwo we wszystkich 120 eventach) i nagrodą był złoty kolor do wszystkich zdobytych samochodów ;) Dziwne, bo mam odblokowane 72/75, czyżby te 3 były na kod?

Edytowane przez Bania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej wygladasz jak skocz po piwo ^^

Bo sie umiem przyznac do bledu? ;) Anyway nie obchodzi mnie jak to wyglada.

 

@Bania: Ogromna hopa w gorach?:D Chyba bede musial poszukac. Dzisiaj probowalem nabic 1mln jednym trikiem ale potem pojawil sie komunikat, ze ciagle robie to samo, i ze "Stunt failed" :P

Masz juz licencje B? :> I kiedy dostales F1? :D

 

@down: juz masz elite? 0.0

Edytowane przez Tompior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to mniej więcej wygląda:

- czerwony to 'trasa obowiązkowa' ;)

- żółty to dodatkowo, gdybyś coś ominął to w drodze powrotnej możesz zaliczyć

- czerwone kółko - duża hopka w górach :P

 

post-10915-1200599652_thumb.jpg

Tam na południu jedź cały czas brzegiem, przy prawej krawędzi, celowo tak krzywo narysowałem tą kreskę ;)

 

Jak najedziesz dwa razy na tą samą rampę to Ci nie zaliczy, na każdy element można wjechać tylko raz.

Licencję B to miałem drugiego dnia po kupnie ;) Później jest A, Burnout i na końcu Elite.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zjem pada... max co potrafię wykręcić to 800 tys ;] Z reguły olewam pierwsza hopke na moście, rzadko kiedy prosto na nią wjeżdżam. A jak już zrobię podwójną beczkę na początku, to się tak podniecam, że z reguły montuję się na najbliższej ścianie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sklepach tak, ale na Allegro ostatnio za 140zł były :)

juz po 100zl :P

 

Gral z was ktos juz na multi? Ostatnio jak chcialem dolaczyc do gry, to okazalo sie, ze nie ma ani jednej :D

Edytowane przez Tompior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde w koncu i do mnie dotarla plytka (wyslana tydzien temu w poniedzialek priorytetem, dziekujemy Poczcie Polskiej <_<). Giera...masakruje!! Paradise City jest OLBRZYMIE i naprawde jestem pelen podziwu, normalne miasto i okolice, zadna tam po[ciach!]lka. Trzeba jednak BARDZO dobrze poznac drogi zeby jezdzic na pamiec, bez tego eventy typu Race nie maja szans powodzenia. Road Rage bardzo latwy, te rajdy na jak najwieksze combo to cos na ksztalt tego co bylo w Dominatorze, przy pierwszym podejsciu walnalem 200k najgorsza fura wiec chyba nie jest zle...chociaz do miliona troche brakuje. Poza tym strasznie sie wkrecilem w szukanie billboardow, super jumpow i smashy. Ogolnie daje na chwile obecna 9/10, po prostu zadnych wad na razie nie znalazlem i zostawiam sobie ten jeden punkcik na wszelki wypadek. Revenge moze pucowac buty tej czesci.

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde w koncu i do mnie dotarla w koncu plytka (wyslana tydzien temu w poniedzialek priorytetem, dziekujemy Poczcie Polskiej <_<). Giera...masakruje!! Paradise City jest OLBRZYMIE i naprawde jestem pelen podziwu, normalne miasto i okolice, zadna tam po[ciach!]lka. Trzeba jednak BARDZO dobrze poznac drogi zeby jezdzic na pamiec, bez tego eventy typu Race nie maja szans powodzenia. Road Rage bardzo latwy, te rajdy na jak najwieksze combo to cos na ksztalt tego co bylo w Dominatorze, przy pierwszym podejsciu walnalem 200k najgorsza fura wiec chyba nie jest zle...chociaz do miliona troche brakuje. Poza tym strasznie sie wkrecilem w szukanie billboardow, super jumpow i smashy. Ogolnie daje na chwile obecna 9/10, po prostu zadnych wad na razie nie znalazlem i zostawiam sobie ten jeden punkcik na wszelki wypadek. Revenge moze pucowac buty tej czesci.

Mowisz tydzień temu... hmmmmm... A data stempla pocztowego to rzeczywiscie tydzien temu przystawiona? Bo kupilem od kolesia takze gierki (ale za pobraniem) i tez nadal ich nie mam choc zarzeka się że wysłał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie była pięknie na drugi dzień :) A w jakim stanie ta Twoja płytka?

Miasto może olbrzymie nie jest, ale małe oczywiście też nie. Chociaż w porównaniu do TDU wypada nieco słabiej... ;)

Ja znalazłem 384 smash'e i więcej nie mogę, czekam na mapkę.

 

Jest ktoś chętny na Challenge dla 3 graczy dziś (za jakieś pół godziny) ? :)

 

EDIT: 200 000 Jacku? ;) Proszę bardzo, TO jest wynik: http://www.burnoutaholics.com/?q=node/654 :P

Edytowane przez Bania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi wyslal na bank wtedy co poce i bani. Poczta leci w jakies kule konkretne, bo dzis tez doszlo cos wyslane jeszcze przed Burnoutem czyli 2 tygodnie temu. Syf i tyle.

Do mnie dzisiaj doszla swiateczna kartka, wyslana 18go grudnia :D takze pozostaje chyba tylko spokojnie poczekac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi wyslal na bank wtedy co poce i bani. Poczta leci w jakies kule konkretne, bo dzis tez doszlo cos wyslane jeszcze przed Burnoutem czyli 2 tygodnie temu. Syf i tyle.

Dzis paczka od kolesia z allegro przyszła w końcu. Rzeczywiście cos poczta nawala (ponoc u mnie był chory listonosz i dziś jakiś na zastępstwo przyszedł - nie wiem ile w tym prawdy ;P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis paczka od kolesia z allegro przyszła w końcu. Rzeczywiście cos poczta nawala (ponoc u mnie był chory listonosz i dziś jakiś na zastępstwo przyszedł - nie wiem ile w tym prawdy ;P )

Muahahahah to samo wczoraj uslyszalem: ze koles byl nieobecny przez tydzien w pracy i moze stad te opoznienia :lol2: :mur: Wiec moze faktycznie cos im padlo skoro wszedzie ten sam kit wciskaja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to miasto jest przecież za duże na 8 osób... Minuta szukania rywala i 2 sekundy takedowna... Kiepsko chyba by to wyglądało...

Ja tam się nigdzie nie dopatrzyłem Road Rage w tym menu Paradise Online czy tam Paradise Live, chociaż jakoś specjalnie nie szukałem...

Edytowane przez Bania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 sprawy: czy Wam tez gra swiruje przy probie znalezienia/utworzenia gry na Live? Czy to probuje wyszukac kogos czy sam utworzyc gre to wyskauje mi okienko ze sie laczy z serwerami Paradise City i juz. Laczy sie i laczy i nic. Nie wiem czy to ogolnie z Livem problemy czy u mnie cos wywala tylko przy tej konkretnej grze. A po 2 sie pochwale ze znalazlem wszystkie jumpy, smashe i boardy :D Ostatniego superjumpa szukalem juz z taka desperacja, ze sobie mapke na lapku wyswietlilem i zakreslilem ulice ktorymi juz przejechalem :lol: No, a teraz zabieram sie za konczenie eventow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacyś chętni na dziś wieczór? :)

 

Wczoraj śmigało się elegancko z mastha i wojmacem :D

 

@down - no wiadomo - "albo robisz albo nie!" :P

Edytowane przez Bania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bede, ale tak okolo 22. Albo wczesniej ale o 21 bede musial sie ulotnic na jakis czas. Zrobilem dzis Milioners Club, a funny part jest taki ze myslalem ze to trzeba jedno combo za 1mln trzasnac, a nie po zsumowaniu. I majac 900k zaczynalem od poczatku <_< Tak czy inaczej: "albo robisz albo nie" i widzimy sie wieczorkiem @ Live.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo, oto kod do europejskiej wersji gry na samochodzik Carson "STEEL WHEELS" GT:

Z891 4K88 IN25 79AA
Wpisywać w SPONSOR PRODUCT CODE, enjoy :D

 

Do zobaczenia o 20 na live ;)

 

EDIT: No niestety zbyt wielu chętnych nie było - tylko ja i mastha... :(

Właśnie ukończyłem całą grę - 101% :D - tym razem dostałem platynowy lakier do wszystkich samochodów ^_^

Edytowane przez Bania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy to dziala?

nie mam jeszcze licencji A

 

How to Cheat:

To use these codes you must have a 'Class A' license [or better]:

 

BESTBUY - Unlock Best Buy car

GAMESTOP - Unlock Gamestop car

CIRCUITCITY - Unlock Circuit City car

WALMART - Unlock Wal-mart car

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są kody do wersji USA. Na europejska wersje jest jeszcze jeden kod na wózek Gamestop (thx wojmac ;) ):

 

B179 8M20 XA09 80FF
(0 to ZERO)

 

Ktoś chętny na challenge?

Edytowane przez Bania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...