Skocz do zawartości
nrl

Burnout 5: Paradise

Rekomendowane odpowiedzi

Geez, jeden dzien na nartach z dala od pc czlowiek spedzi i juz mu pozamiataja okazje sprzed nosa... ;) no nic, pewnie pojawia sie i inny aukcje, moze z normalnym opakowaniem, co by na polce ladnie wygladalo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chciałem wkleić tego linka ;) Ciekawi mnie skąd koleś ma te gry. No bo teoretycznie ma już, bo nie napisał że wysyłka po premierze :? Ale i tak drogo jak na wersje bez pudła. Wole poczekać z miesiąc-dwa i kupić za tyle juz wersje pudełkową.

 

btw. Ci co wygrali aukcję. Skąd koleś jest? Bo chcialem tez gierkę od niego kupić, ale lokalizację ma "internet" :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie, dlaczego nowa, przed premiera kosztuje 140zl? Najczesciej nowe gry na xboxa to wydatek rzedu 250zl 0.0

No a co do pudelka, to macie racje, mozna zrobic samemu :D

No ale nie wazne, juz zalicytowalem :P Kurde, jak tak dalej pojdzie to sie kasa skonczy, a jeszcze nadchodzi GTA IV, DMC 4 no i trzeba jeszcze abonament xbl kupic :(

 

Edit: mam jakies watpliwosci co do tego sprzedajacego :P Napisalem smsa, zeby podal nr konta. Odpisal mowiac, ze zaraz poda. Po 2,5h napisalem, ze jeszcze nie wyslal mi i zeby to zrobil a on na to: "sorry sorry ale jestem po za domem, wysle pozniej, elo elo "... :P

Edytowane przez Tompior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie, dlaczego nowa, przed premiera kosztuje 140zl? Najczesciej nowe gry na xboxa to wydatek rzedu 250zl 0.0

No a co do pudelka, to macie racje, mozna zrobic samemu :D

No ale nie wazne, juz zalicytowalem :P Kurde, jak tak dalej pojdzie to sie kasa skonczy, a jeszcze nadchodzi GTA IV, DMC 4 no i trzeba jeszcze abonament xbl kupic :(

 

Edit: mam jakies watpliwosci co do tego sprzedajacego :P Napisalem smsa, zeby podal nr konta. Odpisal mowiac, ze zaraz poda. Po 2,5h napisalem, ze jeszcze nie wyslal mi i zeby to zrobil a on na to: "sorry sorry ale jestem po za domem, wysle pozniej, elo elo "... :P

Bez przesady, chyba mógł wyjść z domu?

Do mnie np. sam zadzwonił godzinkę po licytacji, a potem puścił mail z numerem konta. Wnioskuję że dzwonił z telefonu mamy/panny, więc jak coś to można go potem podkablować ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, chyba mógł wyjść z domu?

Do mnie np. sam zadzwonił godzinkę po licytacji, a potem puścił mail z numerem konta. Wnioskuję że dzwonił z telefonu mamy/panny, więc jak coś to można go potem podkablować ;]

No ale kiedy ktos jest w domu i pisze mi, ze zaraz wysle, po czym nie daje znakow zycia ani nie wysyla maila -.- Troche niepowazny no ale trudno, poczekam :P

Nadal mnie ciekawi skad on ma te plyty :D

Edytowane przez Tompior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro 13 sztuk (z dwóch aukcji) zeszło mu w praktycznie jedną dobę to nic dziwnego, że wystawił o 10zł drożej - i tak mu zejdą szybciej niż myśli ;)

Ale skąd takie ilości?

 

BTW: Sprawdzał ktoś ten update do dema, czy każdy czeka na przesyłkę od pana sszymkka? :P

 

@niżej (lukk_) - no tez o tym myślałem, ale i tak wziąłem za pobraniem :)

Edytowane przez Bania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej trzeba bylo poprosic na mail'a zdjęcia tego Burnouta. O! Wtedy byłaby pewność.

Wiesz co sie bedzie dzialo, jezeli ten typ oszukal 13 osob?:D

No ale w koncu podal mi nr konta, czas wyslac 149zl :) Mam nadzieje, ze to przysle w tym tygodniu jeszcze.

 

Pytanie do tych co kupili na poprzedniej aukcji: wyslal to juz dzisiaj do was? Moze sie pytaliscie?

Edytowane przez Tompior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co sie bedzie dzialo, jezeli ten typ oszukal 13 osob?:D

No ale w koncu podal mi nr konta, czas wyslac 149zl :) Mam nadzieje, ze to przysle w tym tygodniu jeszcze.

 

Pytanie do tych co kupili na poprzedniej aukcji: wyslal to juz dzisiaj do was? Moze sie pytaliscie?

No jestem ciekaw co ;) Bo na allegro to bym bardzo nie liczył ;) Z "własnego podwórka". Był taki jeden koleś. Licytował, nabijał pozytywy i za jakiś czas kupował, ale juz nie płacił :? :? Tak mnie "zrobił. Odzyskałem prowizję, konto zablokowali mu. Za jakiś czas ktoś kupił ode mnie kolejną gierkę. Coś mi sie kojarzyły dane osobowe. Sprawdziłem - ten sam koleś. Taka sama akcja, ale tym razem mi akurat zapłacił. Po jakims czasie patrze - konto ablokowane. Oki. w drugie Święto ktos kupił ode mnie NHL 07. Znowu cos mi mówią dane. Sprawdzam to samo imie i nazwisko ale adres inny (ogólnie wszytsko Trójmiasto). Ale porównuje numery komórek. TAK! nowu ten sam typ. teraz czekam na wpłatę. Już w środę bedą 2 tygodnie. Jak jutro nie będe miał to chyba zadzwonie do allegro i ich ochrzanie, że nawet nie sprawdzają dokładnie komu wysyłają list aktywacyjny. Mi sprawdzenie zajęło minutę, a może i nie. Widzisz jakie głąby tam siedzą?

 

Jedyna nadzieja wtedy chyba będzie w pojechaniu grupką do kolesia ;) Chciałem od niego jak juz mówiłem coś kupić, ale chyba poczekam aż dostaniecie Burnouta :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jestem ciekaw co ;) Bo na allegro to bym bardzo nie liczył ;) Z "własnego podwórka". Był taki jeden koleś. Licytował, nabijał pozytywy i za jakiś czas kupował, ale juz nie płacił :? :? Tak mnie "zrobił. Odzyskałem prowizję, konto zablokowali mu. Za jakiś czas ktoś kupił ode mnie kolejną gierkę. Coś mi sie kojarzyły dane osobowe. Sprawdziłem - ten sam koleś. Taka sama akcja, ale tym razem mi akurat zapłacił. Po jakims czasie patrze - konto ablokowane. Oki. w drugie Święto ktos kupił ode mnie NHL 07. Znowu cos mi mówią dane. Sprawdzam to samo imie i nazwisko ale adres inny (ogólnie wszytsko Trójmiasto). Ale porównuje numery komórek. TAK! nowu ten sam typ. teraz czekam na wpłatę. Już w środę bedą 2 tygodnie. Jak jutro nie będe miał to chyba zadzwonie do allegro i ich ochrzanie, że nawet nie sprawdzają dokładnie komu wysyłają list aktywacyjny. Mi sprawdzenie zajęło minutę, a może i nie. Widzisz jakie głąby tam siedzą?

 

Jedyna nadzieja wtedy chyba będzie w pojechaniu grupką do kolesia ;) Chciałem od niego jak juz mówiłem coś kupić, ale chyba poczekam aż dostaniecie Burnouta :lol2:

Sprawa wyglada inaczej, kiedy osoba sprzedajaca ma wiecej pozytywnych komentarzy niz negatywnych. Wtedy mozna juz skorzystac z programu ochrony kupujacych, a gdy policja dostanie zgloszenie od 15 osob to chyba cos w tym jest? No i allegro odda kase :P

 

BTW: zielone pudelka na gry na allegro, jezeli chcecie sobie zrobic fajne pudelko na burnouta :P

http://allegro.pl/item292563718_zielone_pu...e_dvd_14mm.html

Pudelka z okladka itp. oczywiscie :) Wezme z 5 sztuk.

No chyba, ze ktos z W-wy wie, gdzie w tym miescie dostane to samo co na tamtej aukcji :P (gielda?)

 

@down: no to fajnie maja pracownicy :P A gra w dniu premiery oficjalnie bedzie pewnie 250zl kosztowala?

Edytowane przez Tompior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wyglada inaczej, kiedy osoba sprzedajaca ma wiecej pozytywnych komentarzy niz negatywnych. Wtedy mozna juz skorzystac z programu ochrony kupujacych, a gdy policja dostanie zgloszenie od 15 osob to chyba cos w tym jest? No i allegro odda kase :P

BTW: zielone pudelka na gry na allegro, jezeli chcecie sobie zrobic fajne pudelko na burnouta :P

http://allegro.pl/item292563718_zielone_pu...e_dvd_14mm.html

Pudelka z okladka itp. oczywiscie :) Wezme z 5 sztuk.

No chyba, ze ktos z W-wy wie, gdzie w tym miescie dostane to samo co na tamtej aukcji :P (gielda?)

 

@down: no to fajnie maja pracownicy :P A gra w dniu premiery oficjalnie bedzie pewnie 250zl kosztowala?

Tylko ostrzegam (może wiesz, może nie ;) ) że te pudełka to nie są tak do końca te zielone co oryginalne. Powiem że kolorem je tylko przypominają. Ale wykonane sa mega tandetnie. No ale lepszy rydz ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ostrzegam (może wiesz, może nie ;) ) że te pudełka to nie są tak do końca te zielone co oryginalne. Powiem że kolorem je tylko przypominają. Ale wykonane sa mega tandetnie. No ale lepszy rydz ....

A gdzie mozna dostac fajne pudelka? ;) Takie jak sa w oryginalnych grach na xbox 360? Te zielone wygladaja super :D

No i pewnie cena tez troche wieksza... ;p

 

A co do premiery burnouta, w USA jest 22.01 a w Europie 25.01. Co sie stanie jak bedziemy grac online tydzien przed premiera? :D

 

@down: :D

Edytowane przez Tompior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ostrzegam (może wiesz, może nie ;) ) że te pudełka to nie są tak do końca te zielone co oryginalne. Powiem że kolorem je tylko przypominają. Ale wykonane sa mega tandetnie. No ale lepszy rydz ....

http://allegro.pl/item292109298_zielone_pu..._24h_wysyl.html

to jest chyba lepszy odcień xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie mozna dostac fajne pudelka? ;) Takie jak sa w oryginalnych grach na xbox 360? Te zielone wygladaja super :D

No i pewnie cena tez troche wieksza... ;p

 

A co do premiery burnouta, w USA jest 22.01 a w Europie 25.01. Co sie stanie jak bedziemy grac online tydzien przed premiera? :D

 

@down: :D

 

Nie chcę nikogo wprowdzać w błąd, ale chyba nigdzie takich nie dostaniecie :? Przynajmniej z tymi co ja miałem do czynienia (a troszkę miałem ;) ) to wszytskie te z allegro są naprawdę marne. Są po prostu zielone ot co :) Są "twarde" (pudełka od oryginałów można że tak powiem rozłożyć na płasko i się będą trzymały, a te nie - będzie kąt prosty), nie są przezroczyste (no troszkę tam są wiadomo, ale nie są to oryginalne) i ogólnie fe ;) No ale sam mam 2-3 sztuki takich bo co zrobić ;) (na Overlorda gdzie kupiłem samą płytkę i Condemned oraz Kameo co były w serii Classics i miały szare pudła - to już wole te zielone od tych ;) ). Na zdjęciach na allegro te moje co mam też wygladały mi na identyczne z oryginałami. Tiaaaaaa :lol2: Ale może niech ktoś spróbuje. Może akurat.

 

A btw pudełek. Ściągnąłem kiedyś z play-asia CSI wersje NTSC region free i co ciekawe tamto pudełko jest jeszcze inne nawet od naszych oryginalnych :) Jest tak "totalnie" przezroczyste. trudno wytłumaczyć ale musicie mi wierzyć na słowo :P

 

Jeszcze co do Burnouta i grania online przed premierą. Ja tam bym uważał. Nie wiadomo co m$ tam kombinuje.

Edytowane przez lukk_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No proszę:

 

post-10915-1199819640_thumb.jpg

 

:D

 

Na rewersie kilka rysek, ale jest OK! :)

Jedyne zastrzerzenie to opakowanie - koperta na CD + koperta bąbelkowa to chyba jednak za mało jak na możliwości Poczty Polskiej ;).

No ale udało się odebrać w jednym kawałku.

Właśnie odpalam! :D (na wszelki wypadek wypnę wtyczkę od neta :P)

 

UPDATE: Pfff, przejechałem przez 'warsztat' i +5GS :P

Edytowane przez Bania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...