Skocz do zawartości
Pablo Hudinii

Wszystko O Asusie M2n-sli Deluxe!

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,czy ktos wrzucil do siebie ostatni bios 1701?? U mnie normalnie tragedia z oc sie zrobila,nie moge przekroczyc HTT 220,nawet proc x10 i ni cholery nie jest stabilnie. :damage_wall: Na wczesniejszych biosach,przy ostrzejszym oc mialem problem z sieciowka,a teraz z usb :sad:

Edytowane przez grzeg255

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,czy ktos wrzucil do siebie ostatni bios 1701?? U mnie normalnie tragedia z oc sie zrobila,nie moge przekroczyc HTT 220,nawet proc x10 i ni cholery nie jest stabilnie. :damage_wall: Na wczesniejszych biosach,przy ostrzejszym oc mialem problem z sieciowka,a teraz z usb :sad:

ja mam nowego bo kupilem Kume 7750+ i tylko ten bios go wykrywa. dziala swietnie. podkrecalem samym mnoznikiem i mam 3.2 przy 1.5V. przyrost wydajnosci na samym procku w stosunku do poprzedniego 4200+ - prawie 6-krotny

Edytowane przez endriuu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam...

 

Odrazu napisze, że nie znam się na OC w ogóle.

Mam pytanie następujące: Mam takową MB jak w temacie(BIOS 1601), 2x1gb GEIL BLACK DRAGON 800Mhz, GF 8800gt ZOTAC, AMD 6400+, Chieftec 750W....

 

Jak podnieść napięcia czy cosik takiego żęby to wszystko chodzilo i hulało składnie in ładnie. Miałem już problemy z tą plytą (na 95% z nią:)) ale serwis niestety nic nie zrobił tak zwany "TEST OK". Ale wszystko mineło jak zaktualizowałem BIOS.

 

Teraz natomiast mam problem tego typu, mam dwa HDD jeden 250GB drugi 1TB. Po dostawieniu 1TB do tej 250'tki zaczęły się dziać dziwne rzeczy, tzn zdaża się, nie zawsze, że po włączeniu kompa(pomijając fakt, że spędzam 2 minuty patrząc na stronę logowania user'a) następuje chwilowy "zwis", po czym słychać sygnał odłączenia urządzenia zewnetrznego i hdd 1TB zostaje odłączony... co może byc przyczyną?

 

Pozatym jeszcze jeden problem mam nie wiem czy się z nim spotkaliście. Chodzi o dźwięk. Korzystam z k. dźw. zintegrowanej na MB i mam problem z grą Assassin's Creed. Nie mam wszystkich dźwięków. Nie słychać różnych rozmów odgłosów, itp. Może wina w glośnikach? Mam podłączone głośniki 5.1 MODECOM MC-5050 (model ze wzmacniaczem.... może to jego wina..). W grze Blacksite rozmowy między postaciami w grze słyszę dopiero jak znajde miejsce gdzies wkoło nich gdzie cokolwiek słychać, a bez sensu jest, chodzic z miejsca na miejsce, żeby posłuchać co mowi kilka osób po kolei...

 

 

Poradźcie coś...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam problem związany z tą płytą główną. Po wymianie procesora z athlona6000+ 3,0GHz na Phenoma 9650 (4x2,3 GHz) i aktualizacji biosu (proponowanego przez asusa dla tego procesora) sprzęt nie przechodzi testu superPI ( obciążającego procesor) się zawiesza lub restartuje, przy grach komputerowych jest OK, obciążenie procesora do 25%. W biosie pokazuje mi napięcie procesora około 2,2V , w programach cpu-z 2,048V, everest 2,05V, co jest prawdopodobnie głównym problemem, ponieważ procesor powinien pracować na 1,25V. Temperatura pracy pod obciążeniem wysoka około 58 stopni czyli max). I na koniec proste pytanie: wymienić płytę czy zasilacz? ( chyba płytę? ).

 

 

 

 

Procesor Phenom 9650 (4x2,3) HD9650WCJ4BGH

płyta asus m2n-sli delux

pamięć transcendusa axeram 4x1024MB (cl4, DDR2-800)

zasilacz Modecom FEEl 500w

grafika GeForce 9600gt (512MB, 256 bit)

chłodzenie procesora ( artic cooling: freezer 64 pro + pasta AAB)

post-185188-0-40703700-1292684292_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...