Skocz do zawartości
blood_brother

Warhammer Online: Age Of Reckoning

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie poszło bez zawieszek itd. a korzystałem właśnie z downloadera i xp 64. Konta będzie można zakładać jutro od 8.30:-( Ci którzy już je mają pewnie zagrają już po 24.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14 dni, ale nie jestem pewien. Na jakimś forum niby parę osób się zarejestrowało, ale chyba mamy 1 godzinę poślizgu bo siedziba jest w Irlandii. No nic trzeba klikać co jakiś czas:-)

 

edit: mi ponownie pisze, że rej. została wyłączona:-)

Edytowane przez Szozi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14 dni, ale nie jestem pewien. Na jakimś forum niby parę osób się zarejestrowało, ale chyba mamy 1 godzinę poślizgu bo siedziba jest w Irlandii. No nic trzeba klikać co jakiś czas:-)

 

edit: mi ponownie pisze, że rej. została wyłączona:-)

A mi przechodzi przez dwa albo trzy etapy rejestracji i potem jak mam wpisać wyraz z obrazka to kicha bo go niema poprostu :-(

Czy ktoś już się zarejestrował??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi przechodzi przez dwa albo trzy etapy rejestracji i potem jak mam wpisać wyraz z obrazka to kicha bo go niema poprostu :-(

Czy ktoś już się zarejestrował??

Za ktorymś razem mi się obrazek pojawił.

 

Acha i rejestracja nie działała mi spod FF3 a dopiero pod IE7 ruszyla.

 

Teraz czekam na mail od nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam klucz i klienta ale za cholerę nie mogę się zarejestrować dochodzę do punktu 3 tworzenia konta i przy końcu przepisuję kody klikam dalej kręci się takie logo warhammera i wał piszę błąd i sorry. Na FF3 wogule nie działa reg na IE wyskakuje taki błąd jak wyżej opisałem. Może potem się uda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam konto ale również czekam na maila:-) U mnie zadziałało w ie7 w pozostałych pojawiał się obrazek raz na kilkadziesiąt kliknięć hehe. W sumie i tak serki jeszcze leżą więc każdy ma to samo, nawet US (a już powinni grać)

 

ps. EmzeJ - klikaj co chwile w opcje nowy obrazek mimo błędu 414. To ponoć timeout, więc za którymś razem chwyci.

Edytowane przez Szozi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam w kółko ten sam obrazek ( nieważne na jakiej przeglądarce ) i nie mam opcji nowy obrazek , zanim się pojawił obrazek była ta opcja . I też mi wywala błąd 414... kod z obrazka :FWXH3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Non stop wyświetla się ten błąd zaczynam się po woli irytować nie dość ze problem był z pobraniem klienta (downloader zawieszał się po pobraniu paru mega i nie mam pojęcia czemu zresztą w WoW też tak mam i muszę aktualki z stron ssać) to jeszcze nie można się regnąć.

 

Zrzut z błędem:

Błąd!

Edytowane przez EmzeJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taki ja u mnie ^^...

 

 

EDIT :

Some of you are experiencing a 414 error. This is a time-out message, please wait a few minutes and try again.

 

 

cytat z news'a ze strony głównej .

Edytowane przez Shmit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ty chcesz w to grac, jesli nie potrafisz przetlumaczyc tak prostego zdania?

 

"niektorzy z was doświadczają błędu 414, oznacza to, że serwer zbyt długo nie odpowiada. Proszę poczekac parę minut i spróbować ponownie."

Tyle to każdy wie. nie zmienia to faktu że dalej nie można sie zarejestrować.

 

Coś tak widze że beta spaliła na panewie. W końcu miała sprawdzić jak warcraft zachowuje sie pod dużą liczbą użytkowników...

No i sprawdziła...

Edytowane przez szpachla2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle to każdy wie. nie zmienia to faktu że dalej nie można sie zarejestrować.

 

Coś tak widze że beta spaliła na panewie. W końcu miała sprawdzić jak warcraft zachowuje sie pod dużą liczbą użytkowników...

No i sprawdziła...

 

Hehehe to się chyba nie do tej bety co trzeba zapisałeś:-) Maila wciąż brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://de.youtube.com/watch?v=j3aN7zVBv3w -oto jak przebiegał start bety dla Europy (koniecznie zobaczcie końcówkę).

che che che dobre

btw w końcu rejestracja się powiodła, teraz zostało tylko czekać na maila który pewnie dojdzie za 13 dni :mur: :lol2:

Edytowane przez faro666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem maila:-) Trwało to jakieś 5 godzin, jednak wyłączyli teraz logowanie całkowicie:-)

 

Ha! Zasysam już patcha:-) Tylko cały dzień żeby założyć konto i aktywować klucz? Super support.

Edytowane przez Szozi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...