Skocz do zawartości
blood_brother

Warhammer Online: Age Of Reckoning

Rekomendowane odpowiedzi

Działa działa tylko trzeba wiedzieć co i jak:-) Ja już wczoraj grałem i zrobiłem 4 lvl. Inna sprawa, że chciałem być cwany i pomimo kluczyka do wersji fra wbiłem się na angielski serek. Dziś rano okazało się że zabili mi postać i muszę grać na francuskim. Te wszystkie błędy to lipa była jak się ma konkretne linki to i rejestracja klucza jaki i konta działała.

 

Edit: jednak postać żyje a ja właśnie idę pobiegać na serku Worlds Egde Mountains, nick jak na forum.

Edytowane przez Szozi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze ja mam niby aktywne konto ale jak sie loguje do gry to pokazuje komunikat jak bym nie podal zadnych danych nie autoryzuje mnie a miałem okazje już aktywować konto i wpisywać klucz po tym dostałem jeszcze maila od nich , nie idzie się też zalogować na ich stronie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klon wow'a. :)

chyba wow jak i wszystkie prawie gry blizzarda (warcraft, starcraft) to sa klony warhammera =]

to blizzard sie wzorowal na swiecie warhammera a nie na odwrot ;D bo warhammer byl pierwszy, zreszta nawet kiedys z blizzarda mowili ze czerpali inspiracje ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha teraz podobno mozna juz autoryzowac klucze tylko co z tego skoro dalej nie da sie zalogowac na konto ani zarejestrowac nowego - bo usluga jest chwilowo niedostepna :D

 

A nie jednak da sie cos zrobic wchodzac na pale na adres rejestracji klucza:

http://www.war-europe.com/#/myproductkey/

 

Ale oczywiscie teraz dla odmiany czekam na drugiego maila :)

Edytowane przez Michaelius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba wow jak i wszystkie prawie gry blizzarda (warcraft, starcraft) to sa klony warhammera =]

Hmmm ciekawe. Tylko w jaki sposób gra, która pojawiła się na rynku parę lat temu (Wow) miałaby się niby wzorować na grze, która tak na prawdę jeszcze nie wyszła (Who). :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ciekawe. Tylko w jaki sposób gra, która pojawiła się na rynku parę lat temu (Wow) miałaby się niby wzorować na grze, która tak na prawdę jeszcze nie wyszła (Who). :blink:

Warhammer to świat fantasy stworzony przez firmę Games Workshop jakieś 25 lat temu (vide Warhammer Fantasy Roleplay). Wtedy o Warcrafcie się nikomu jeszcze nie śniło.

Edytowane przez zhir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warhammer to świat fantasy stworzony przez firmę Games Workshop jakieś 25 lat temu (vide Warhammer Role-Playing Game). Wtedy o Warcrafcie się nikomu jeszcze nie śniło

A co ma fabuła do szaty graficznej? Po kilkunastu godzinach jak beta jest dostępna, można mówić raczej o grafice i rozwiązaniach zaczerpniętych z wow'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoje pytanie było nieścisłe. Moim zdaniem to że świat Warcrafta zaczerpnął bardzo wiele ze świata Warhammera ma mimo wszystko znaczenie :) (Design postaci np. został niemalze w całości skopiowany).

A jak wygląda gameplay i system nowego Warmłotka nie mogę się wypowiedzieć bo... hmm... chyba wszyscy wiemy dlaczego. <_<

Edytowane przez zhir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja juz gram od rana ;] dostalem maila i jest git;]

gierka wciaga jak bagno ;]

 

po 14h nie otrzymania maila, jest metoda, spam z wpisywaniem klucza i jego rejestracja... po 7-8minutach spamu dostalem maila :)

Edytowane przez f3jk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem, że dla chętnego nic trudnego:-) Straszny żart wiem wiem.

Ja dobiłem wczoraj do 9 ranka i muszę powiedzieć, że gra się bardzo przyjemnie. Grafika szczególnie tekstury terenu przypominają Wow, na szczęście klimat "nieco" cięższy.

W RvR też fajnie się kosi lub jest się koszonym, questy bardzo ładnie zaznaczone podobnie jak Npc.

Jest też cała masa różnych achivmentów, naprawdę jest tego kupa, a jak wiemy jest to taki naturalny przedłużacz zabawy. Jeden przykład - aby mieć tytuł "mega killera" na RvR trzeba zabić 100.000 żywych graczy, miło prawda?:-)

Jak na razie gra masa ludzi i ciągle bieda się w grupach. Doskonałym pomysłem są te public q.

 

ps. Szkoda, że znów padły serki, choć i tak w pracy za bardzo bym nie skorzystał. Waghhh!

ps2. Niestety beta jest tylko od 7.09.09 do 13.09.08 - przynajmniej ta bezpłatna.

Edytowane przez Szozi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra pospamowalem troche zobaczymy co z tego wyjdzie - choc mam pewne watpliwosci bo i tak nie dostalem maila aktywujacego konto wiec zapewne rejestracja klucza i tak nie przejdzie a frajerzy z GOA wylaczyli rejestrowanie nowych kont.

 

Jak mi sie nie uda odpalic do jutra rana to mam to w d... i nie zobacza ode mnie zlamanego eurocenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po pracy koło 15 jeden raz wysłałem prośbę o aktywację konta na tej zakładce z boku "Code" zaznaczam że wcześniej nie udało mi się zarejestrować jak jeszcze niby strona działała czekam na maila i nic myślę dziś rano pewnie będzie a tu nic pusty gmail już wtedy się wkur... nie dość że zassałem bete z dużymi problemami przy prędkości 50kB/s to jeszcze sobie w nią nie pogram. Dziś z kolei spamowałem jakieś z 15 minut wysłałem w cholerę tych próśb z 20. Minęło jakieś 4 godziny i nic już mnie krew zalewa. Bałem się na początku że klucza nie dostanę bo dość późno się rejestrowałem teraz mam nawet dwa klucze i ch..j mi po nich skoro sobie nie mogę pograć na dodatek zostało tylko 4 dni do końca. A myślałem że WAR będzie tak samo dobry jak WoW i teraz wiem że grubo się myliłem. Jakaś podwórkowa firma z republiki lewego konga wzięła się za tą grę i widać efekty. No nic najwyżej obejdę się smakiem. BTW jeśli ktoś chce ten nieszczęsny klucz to proszę o PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mi się wczoraj udało zarejestrować klucz. Choć maila potwierdzającego nie dostałem :o Ale ważne, że w grze mogę się zalogować.

Jeśli o sama grę chodzi to tak jak to ktoś wcześniej powiedział ... klon wow'a. Wiele rzeczy jest takich samych; choć jedno jest godne pogratulowania twórcom - public questy. To na prawdę świetny pomysł.

A oto moja postać

 

Dołączona grafika

 

Aha, mam wrażenie że xp leci trochę wolniej od tego w wow'ie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Ja wam podam sposób jak się zarejestrować. Sprawdzony i działający. Jeśli nie dostaliście maila potwierdzającego konto. Więc tak:

1. Otwieracie patchera i klikacie Create account i otwiera się strojna z rejestracją. Tworzycie konto i po paru minutach dostajecie email.

2. Potwierdzacie konto.

3. Wpisujecie beta key na odpowiedniej stronie.

4. Dostajecie maila.

5. Czekacie parę godzin (ja czekałem chyba 3)

6. Ściągacie patcha i gracie :P

 

Robione na FF 3. Czy uda się wam zarejestrować zależy od obrazka. Mi się wczoraj udało i już gram :P. Jak wam się uda mówcie na jakim świecie gracie"

 

Znalazlem na innym forum..u mnie podzialalo:) Mimo ze niby na glownej stronie wylaczyli rejestracje to przez patchera dalej mozna dostac sie do linka z rejestracja;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś oprócz mnie podczas próby aktywowania konta dostaje error 303...? Dostalem mejla do aktywacji konta ,ale tego od beta keya już nie..i wydaje mi się ,że to przez to nie moge zarejestrować beta keya.

Skopiuj link docelowy z maila i wklej w przegladarke :)

Ale hehe jak rano wyslalem maile , ze czekam na aktywacje konta to po poludniu pojawila sie informacja dla ludzi bez konta na oficjalnej stronie :)

 

Ale o kurna jaka beznadziejna grafika :D

Edytowane przez Michaelius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...