Skocz do zawartości
blood_brother

Warhammer Online: Age Of Reckoning

Rekomendowane odpowiedzi

Ja problemow nie mam jezeli chodzi o sprzet 1900x1200 lata bez zadnego ale

Z bugow?? Trafilem jeden, po przekroczeniu 12 lvl jak probowalem dolaczyc do "WAR" pokazywal mi sie komunikat ze postac jest za silna na ten scenariusz ktorego nie moglem zamknac... A tak odpukac narazie wszystko ok

Przelaczanie sie miedzy okienkami zajmuje moze ze 4s. Wiec jest to pewnie kwestia proca...

 

To nie bug.... W Tier 1 sceny są tylko do lvl 11. Jak chcesz grać dalej musisz wejść do Tier 2. Poczytaj trochę:-)

Ja obecnie jestem na 40 lvl i (niestety tylko 31 rr) w t4 mam scenaria w parę sekund po zapisaniu się do kolejki. Gra jest rewelacyjna i ja na pewno zostaję.

Ath nie wiem gdzie Ty czekasz kilkadziesiąt minut? Mi się to nigdy nie zdarzyło.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Szozi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokombinuj ze sterami, U mnie na 178.13/15 (nie pamietam dokladnie które) też wywalało 15x na dzień :/, ale wystarczyło wrócić do 177.83 (mam 8800gt) i już wszystko w normie :)

Jeszcze co do wydajności, to dołożyłem 2GB ramu do już 2 giga istniejących i "tak jakby" gierka przestała framedrop'ować.

Potestuję jeszcze dzisiaj i jutro.

 

Co do wciągania to wciąga, ale trza lubić pvp/rvr , które jest całkiem niezłe tutaj, ale ja osobiście wolę bardziej pve, więc wstrzymam się z kolejnym miesiącem.

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, jeśli masz >1 solo kill i wygraną rundę,to xp i renown całkiem niezłe. Ale to co się ostatnio dzieje po stronie destro, to imo trochę przegięcie :/ Bywa tak, że altem na 10lv zgarniam więcej renown/xp niż main charakter'em na 31lv :(

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Se odkopie se. :)

Jako, że od dłuższego czasu jest dostępny trial 10 dniowy postanowiłem wreszcie spróbować gry, wyczekałem na moment, w którym gra jest już w miarę dopracowana/połatana i można bez większych stresów sobie popykać.

Zostawię na nockę ssanie klienta i rano obadam co i jak.

 

Jak chce się ktoś przyłączyć do wspólnego zwiedzania to triala znajdzie tutaj -> http://www.war-europe.com/

 

ps. gra ktoś jeszcze z forum ? czytałem, że dużo ulepszyli i jest fala powrotów do gry, więc może być ciekawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sciagnalem ostatnio triala. pogralem ze 4 dni i tyle. Gra jednak ma troche bugow i lagi. Wczesniej gralem w Wow'a juz mi sie znudzil hehe. Mlotek wprowadza wiele innowacji, aczkolwiek niektore z nich sa do bani np. niemozliwosc przechodzenia przez innych graczy to jest naprawde irytujace np. dla mele klas wpadasz w walke i jestes ograniczony praktycznie, ze do stania w miejscu i spamowania bindow bo gdzie sie nie ruszysz to sie zawieszasz na innym graczu. Fani mlotka oczywiscie to zachwalaja tlumaczac ze trzeba myslec wiecej, ze mozna robic sciany tankow etc. Moim zdaniem totalna bzdura sciana tankow? chyba tylko w miescie lub zamknietym pomieszczeniu inaczej trzeba by z 50+ tankow, po 2 nawet jesli ktos zrobi sciane tankow to wtedy gra ograniczala by klasy mele do stania w miejscu i np. rzycania rzutkami, a kasterzy stoja i sie naparzaja czyli wieczna walka i wygrana uzalezniona tylko od ilosci przeciwnikow a nie taktyk. Plus to cale mass pvp w tej grze to jest po prostu bieganie w grupach po kilka-dziesiat postaci od jednej twierdzy do drugiej i stanie tam w miejscu jakies 5-10 minut az sie ja przejmie. Raz na jakis czas napotykajac grupki przeciwnika i tak w kolo. Zrezygnowanie z many, moim zdaniem wielki blad, w tej grze zaden troche myslacy healer nie ma szansy na to zeby sie "wy oomowac" czyli mozesz sobie stac i healowac do bulu nie pijac po prostu regen jest tak duzy ze wystarczy chwile pomyslec i raz na jakis czas zrobic 2 sec przerwe w healowaniu to caly skill. Takie jest moje zdanie, nie wykluczam, ze innym moze ta gra sie podobac. Osobiscie mam 80lvl priesta i warriora 80lvl w WoWie, ktory zreszta jak pisalem wczesniej juz mi sie znudzil, ale i tak uwarzam, ze jest wiele lepszy od mlotka... Mimo, ze tez ma swoje wady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sciagnalem ostatnio triala. pogralem ze 4 dni i tyle. Gra jednak ma troche bugow i lagi. Wczesniej gralem w Wow'a juz mi sie znudzil hehe. Mlotek wprowadza wiele innowacji, aczkolwiek niektore z nich sa do bani np. niemozliwosc przechodzenia przez innych graczy to jest naprawde irytujace np. dla mele klas wpadasz w walke i jestes ograniczony praktycznie, ze do stania w miejscu i spamowania bindow bo gdzie sie nie ruszysz to sie zawieszasz na innym graczu. Fani mlotka oczywiscie to zachwalaja tlumaczac ze trzeba myslec wiecej, ze mozna robic sciany tankow etc. Moim zdaniem totalna bzdura sciana tankow? chyba tylko w miescie lub zamknietym pomieszczeniu inaczej trzeba by z 50+ tankow, po 2 nawet jesli ktos zrobi sciane tankow to wtedy gra ograniczala by klasy mele do stania w miejscu i np. rzycania rzutkami, a kasterzy stoja i sie naparzaja czyli wieczna walka i wygrana uzalezniona tylko od ilosci przeciwnikow a nie taktyk. Plus to cale mass pvp w tej grze to jest po prostu bieganie w grupach po kilka-dziesiat postaci od jednej twierdzy do drugiej i stanie tam w miejscu jakies 5-10 minut az sie ja przejmie. Raz na jakis czas napotykajac grupki przeciwnika i tak w kolo. Zrezygnowanie z many, moim zdaniem wielki blad, w tej grze zaden troche myslacy healer nie ma szansy na to zeby sie "wy oomowac" czyli mozesz sobie stac i healowac do bulu nie pijac po prostu regen jest tak duzy ze wystarczy chwile pomyslec i raz na jakis czas zrobic 2 sec przerwe w healowaniu to caly skill. Takie jest moje zdanie, nie wykluczam, ze innym moze ta gra sie podobac. Osobiscie mam 80lvl priesta i warriora 80lvl w WoWie, ktory zreszta jak pisalem wczesniej juz mi sie znudzil, ale i tak uwarzam, ze jest wiele lepszy od mlotka... Mimo, ze tez ma swoje wady.

Jakby nie patrzeć wow i war to 2 zupełnie inne gry... war skupia się na mass pvp, wow to dobre pve + średnie pvp.

A teraz postaram się odpowiedzieć na niektóre Twoje stwierdzenia.

 

Gra jednak ma troche bugow i lagi

 

Gdybyś widział, jak gra wyglądała jak wyszła, teraz po 1.2 można powiedzieć, że jest doprowadzona dopiero do używalności. Lagów nie ma, pewnie grałeś casterem, jeśli tak to poszukaj na google albo forach o war tematów o "cast lagu", to Ci wyjaśni, dlaczego czułeś laga, którego tak na prawdę nie ma. :)

 

niemozliwosc przechodzenia przez innych graczy to jest naprawde irytujace

 

No np. mnie się podoba, bo stwarza więcej możliwości w gameplay'u.

 

Zrezygnowanie z many, moim zdaniem wielki blad

 

Jakby nie patrzeć gra jest oparta o system warhammera, więc to zobowiązuje.

 

 

A wracając do wow... to co blizz aktualnie z tą grą zrobił to przechodzi ludzkie pojęcie.

Masa ułatwień, udebilnień, po prostu widać maksymalny skok na kasę, mi się odechciało grać.

Wiem, że gierka fajna, ale po takim okresie gry pve mnie już nie bawic a pvp nie ma w tej chwili nic ciekawego do zaoferowania. W war od pierwszej minuty gry możesz skupić się na pvp i nikt nikogo nie zmusza do klepania pve, żeby dobić max lvl i spędzać żmudne tygodnie na farmieniu honoru w celu zdobycia sprzętu, dzięki któremu defakto możeby dopiero zaczynać coś znaczyć w pvp. W wow liczy się tylko i wyłącznie sprzęt. Nie farmiłeś miesiącami ? Będziesz tylko mięsem armatnim na bg i arenkach. :) Dla kogoś lubiącego pve wow oferuje bardzo dużo, ale w kwestii pvp nie ma szans z warem... niestety.

No właśnie w warku jesteś tylko pionkiem, nie ma expixów, dzięki którym wybijesz całą armie przeciwnika, dopiero w zgranym zespole, powtarzam w zgranym, bo granie z randomami może i fajne, ale do czasu, zaczynasz coś znaczyć.

Wow jako całość mi się na prawdę podoba, tylko dla mnie kluczowy tryb pvp jest tak ubogi, że przerzuciłem się na warka.

 

 

Btw niedługo będę pewnie kupował pełną wersję jak ktoś chce dołączyć do zgłaszać się tutaj. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak gralem casterem rune priestem i rowniez maruderem mele. Nie chodzi mi, sa w tej grze takie lagi, ze wszystko staje w miejscu bo niema, ale da sie odczuc pewne opoznienia w reakcji, moze faktycznie to te cast lagi o ktorych mowisz. W WoW'a gralem glownie ze wzgledu na areny nie przepadam za pve. W wowie teraz to tak jakby nie bylo pve jest po prostu tak latwe, ze kazdy moze sobie wejsc do naxa 25 i zebrac najlepsze sety. Areny hmm op palladyni i dk. To teraz cala arena. Gear pvp na ktory normalnie pvp playerzy ciezko pracuja walczac na arenach i wbijajac ratingi leci po prostu z bosow albo za emblemy mozna sobie kupic. Masakra. Dlatego sprobowalem Warka, ale mysle, ze mmo po prostu juz mi sie znudzilo i nie czerpie juz tyle przyjemnosci grajac w tego typu gry. Moze jakbym niegral tyle w WoW'a Warek zainteresowal by mnie bardziej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak gralem casterem rune priestem i rowniez maruderem mele. Nie chodzi mi, sa w tej grze takie lagi, ze wszystko staje w miejscu bo niema, ale da sie odczuc pewne opoznienia w reakcji, moze faktycznie to te cast lagi o ktorych mowisz. W WoW'a gralem glownie ze wzgledu na areny nie przepadam za pve. W wowie teraz to tak jakby nie bylo pve jest po prostu tak latwe, ze kazdy moze sobie wejsc do naxa 25 i zebrac najlepsze sety. Areny hmm op palladyni i dk. To teraz cala arena. Gear pvp na ktory normalnie pvp playerzy ciezko pracuja walczac na arenach i wbijajac ratingi leci po prostu z bosow albo za emblemy mozna sobie kupic. Masakra. Dlatego sprobowalem Warka, ale mysle, ze mmo po prostu juz mi sie znudzilo i nie czerpie juz tyle przyjemnosci grajac w tego typu gry. Moze jakbym niegral tyle w WoW'a Warek zainteresowal by mnie bardziej...

No właśnie, po prostu wow już nie taki co kiedyś i tak jak pisałem, jak się nie przepada za pve to pvp jest tak ograniczone, że się bardzo szybko nudzi.

Warek nie jest doskonały, ale mnie na jakiś czas pewnie wciągnie, wole coś nowego niż wałkować w kółko to samo, co zna się na wylot. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kuś bo jeszcze dokupię abo:-) Moja gildia niestety padła w Warku po 2 miesiącach działania (po stronie destro). Mam Marudę na max pve levelu. Mam jeszcze jakiś casterów i inne wynalazki na niższych lvl.

Ath jak kupisz full i zechcesz grać na moim serku to czemu nie. Nie wykluczam również, że dam się namówić na nową postać na innym serwie, bo po 40 niestety już wiało nudą. Zostały same scenario, a zdobywanie stolic było mocno zabugowane.

Do czasu zrobienia maxa z pve, grę uważałem za genialną, lecz duża w tym zasługa 10-15 bardzo fajnych osób non stop na Ventrillo.

 

Ts oczywiście jakiś tam mamy (ppcteam).

Edytowane przez Szozi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że kilka os. z forum pogrywało w warka więc może się zainteresują.

Z okazji przenosin serwerów będzie można pograć 2 tygodnie za free - od 6 lipca.

 

Once the transition has begun on 29 June 2010, access to European servers for WAR will be suspended for half-a-day as the new Mythic Entertainment servers are brought online. After this transition period, the full game will once again be accessible on the GOA servers, and starting 6 July 2010 all current and former European subscribers will receive 14 days of free gameplay on our servers and a 100% bonus to Renown and Experience for 14 days!

 

Ja z chęcią sprawdzę ile się zmieniło od mojej ostatniej wizyty (rok temu) i pozwiedzać T4, scenariusze itp. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...