Skocz do zawartości
blood_brother

Warhammer Online: Age Of Reckoning

Rekomendowane odpowiedzi

Skopiuj link docelowy z maila i wklej w przegladarke :)

 

to nic nie dawało,okazało się że e-mail podany podczas rejestracji musiał być ten sam co podany na stronie gdzie się zgłaszałem po cd-keya.

 

 

Imo grafika duzo lepsza niż np w Wowie.. i do tego mamy mroczny klimat który bardziej mi pasuje niż disneyland:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam to forum do dyskusji o Warhammerze online:

 

http://forum.warhammer-online.pl/

 

a tutaj bezposredni link do opinii o grze na temat OPEN BETY:

 

http://forum.warhammer-online.pl/index.php/topic,2003.0.html

 

P.S. sam gram od wczoraj w bete odkąd uruchomili działającą rejestrację kont.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm trzeba zapamietac jak beda szly jakies nastepne beta testy :)

Ehh no ale Polak jednak potrafi :mur:

 

Acha za to w koncu odpalilem AA i AF do gry bo wczesniej wygladalo to strasznie :)

Jak ktos ma radeona to trzeba w grze ustawic wszystko na minimum , wyjsc z gry, odpalic AA, AF i vsync w sterach niezaleznie od ustawien gry i po ponownym uruchomieniu juz mozna wszystko z powrotem wlaczyc na najwyzsze.

 

Hmm tylko teraz cos mi wolno chodzi z 4xAA, 16x AF wyciagam 25 klatek w 1920x1200 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie to był fałszywy alarm:-) Faktycznie 4 serki poszły jeden po drugim, ale znów są online. Co nie zmienia faktu, że koniec bety nastąpi dziś o 15.

 

Wieeelka szkoda, chociaż jakoś do tego poniedziałku wytrzymam. Mam nadzieję, że szybko wyjdzie jakiś patch na stabilność bo po tym 4.1.1 mam bardzo dużo zastrzeżeń w tej kwestii.

Edytowane przez Szozi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziala juz ta open beta, czy nie? nie moge sie za nic wbic na serwer, a mam wielka ochote zagrac w nie-mangowe mmorpg :)

Hahah, no to walnąłeś jak łysy grzywą o parapet. Od dzisiaj w nocy to już będzie można grać na retailach, tak więc trochę zaspałeś :P

 

Edit: jednak nie, serwery już ruszyły godzinę temu z tego co się orientuję.

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A te servery to wstały zwykłe czy od bety , bo jeżeli od bety to ja się jeszcze nie moge zalogować.

 

a zna może ktoś jakiś prywatny server ? ( zapowiedź chociaż jakiegoś pierwszego ? )

Miazga napisał, że beta skończyła się wczoraj ok. 23.30.

Serwery prywatne to piraty i w porównaniu do zwykłych to zwykła żenada i zapewne strata czasu. Dziś jest headstart EK jutro zwykłej to nie wiem jakim cudem miałyby być już prywatne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A te servery to wstały zwykłe czy od bety , bo jeżeli od bety to ja się jeszcze nie moge zalogować.

 

a zna może ktoś jakiś prywatny server ? ( zapowiedź chociaż jakiegoś pierwszego ? )

Teraz logować się mogą posiadacze CE.

A pirackich serwerów na tym forum nie lubimy, wiec nawet się nie wychylaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie marudz, tylko pisz do supportu, nawet najlepszym (i nie mam tu na mysli ea) zdazaja sie wpadki.

czy ktos z grajacych w bete moglby ja w skrocie porownac z wow'em? chodzi mi glowie o gameplay, znam cala otoczke fabularna, klimat tez do mnie przemawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super jest ten Warhammer. Kupilem oryginalna gre z play.com, zajrejestrowalem sie ale nie moge aktywowac CD-key'a pisze mi ze jest nieprawidlowy... Co za shit! Gratulajce EA, jak zwykle nie zawodzi !

 

Rejestracja wersji bez headstartu do jutra rana jest niemożliwa.

:rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie marudz, tylko pisz do supportu, nawet najlepszym (i nie mam tu na mysli ea) zdazaja sie wpadki.

czy ktos z grajacych w bete moglby ja w skrocie porownac z wow'em? chodzi mi glowie o gameplay, znam cala otoczke fabularna, klimat tez do mnie przemawia.

Co ja mogę ci powiedzieć... Od poniedziałku kiedy był headstart (dla normalnej edycji), nie istnieje:-(

Przez okres bety chyba .... też nie istniałem.

Bugi jakieś są, ale gra się wyśmienicie, i tego nie sposób opisać. Jak ktoś lubi pvp musi mieć, jak nie lubi to polubi uwierzcie mi.

 

Ps. Premiera jutro więc nie dziwne że nie możesz odpalić klucza.

Ps.2 Mam czas napisać tylko dlatego, że mi serek zamknęli:-)

Edytowane przez Szozi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrażenia z warhammera? Spieprzyli sprawę po ostatnim patchu, lag na lagu lagiem pogania non stop dysk twardy mieli i nie dotyczy to tylko mojego sprzętu ale ludzi z quad core i 4giga ramu na pokladzie. O kartach graficznych ciągnących crysisa na ultra high nie wspominając - generalnie: gra ma potencjał jest ciekawa - szkoda tylko, że mało grywalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż tak źle ? Nawet przy najniższych ustawieniach grafiki ?

Nie wyrabiaj sobie opinii po wypowiedzi jednego użytkownika. Kwiatki zawsze się zdarzają.

Gram na co dzień z wieloma osobami z gildii, ja mam wszystko na high i gra się świetnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...