Skocz do zawartości
bziumak

Karta Sieciowa Wifi Na Usb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Szukałem na forum ale nie udało mi się odnaleźć wyczerpującego wątku.

 

Poszukuję karty WIFI na usb w kwocie do 100 zł. Zastanawiam się nad firmami takimi jak Bluetake, Linksys i D-Link. Planet z założenia odpada bo mam złe doświadczenia i wolałbym uniknąć Edimaxa bo po uszkodzonym printserwerze nadal pozostał mi niesmak. Prosiłbym was o pomoc w wyborze bo szukam dobrego i sprawdzonego produktu, a że bardzo mi się nie spieszy chciałbym wybrać najlepszy produkt w kategorii cena/jakość.

 

Pozdrawiam :)

 

Edit:

Jeśli nie ten dział to proszę Admina o przeniesienie.

Edytowane przez bziumak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam D-Link DWL-G122... Kupiłem go sobie niecały miesiąc temu i jak na razie działa bez zarzutów... Nie rozłącza i zasięg trzyma nawet okey... Biorąc pod uwage, że router (3Com) jest o piętro niżej i dokładnie na drugim końcu domu, a moc sygnału wynosi około 60% to chyba nie jest źle... W zestawie jest całkiem przydatny statyw USB, który można również używać do podłączania np. mp3... Jedyne co zauważyłem to to, że lepiej działa jak jest podłączony do statywu niż jak bezpośrednio do kompa.

Cena: około 90zł (kupowałem w promocji).

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Kakuś_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...