Skocz do zawartości
Wronek

Konkurs Modyfikacji @ Ttk Wrocław 21-22 Iv

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Już za niecałe dwa tygodnie odbędzie się kolejna edycja Targów Tuningu Komputerów. Wszystkich moderów zapraszam do startu w konkursie modyfikacji. Nagrody jak zawsze będą bardzo ciekawe ;)

 

Jeżeli masz ciekawego moda - pisz PM bądź mailuj na konkurs@targi.pc-tuning.pl

 

Więcej info na stronie imprezy: http://www.ttk.com.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:ph34r: Projekt Power Plant in progress, premiera na TTK

klimaty zbliżone do moich.. przynajmniej z nazwy :D

 

Liczę pojawienie się pewnego Pelzaka albo raczej jego reaktora :rolleyes:

a na mnie to co... :twisted: reactor bez pelzaka jest jak ryba, panie, bez roweru Edytowane przez PelzaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a na mnie to co... :twisted: reactor bez pelzaka jest jak ryba, panie, bez roweru

Powinno być "reactor bez PelzaK'a jest jak ryba, panie, bez kaskady" .... Ot co :twisted: ..... i tak Was Carl0s pojedzie jak mytki :twisted: nie ma dwóch zdań. :twisted:

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez PC_Speaker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szykuje się Mortal Mod Kombat :lol2:

 

Będę sekundantem stwierdzającym zgon przeciwnika :razz:

 

Uprzedzam nie lubię walk Fair Play :rolleyes:

 

Zwycięzca może wykorzystać pozostałości przeciwnika i przejmuje Dremel jego twórcy.

Edytowane przez kfh13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co to, Carl0s jest tylko od krytykowania? zauważcie, że potrafi on docenić coś ciekawego i z polotem, a że takich modów jest na forum garstka to już inna sprawa...

 

hmm, robić worklog PPP, czy zaczekać i napisac temat po konkursie...hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co to, Carl0s jest tylko od krytykowania? zauważcie, że potrafi on docenić coś ciekawego i z polotem, a że takich modów jest na forum garstka to już inna sprawa...

Może nie, ale za to potrafi zgnoić z polotem :D Poza tym ma całkiem fajne "commenty" względem modów :P

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jadę, nie mam czasu, muszę zarabiać kasę na majowy wyjazd do Grecji,

Za dwa tygodnie zapłaciłem 700 zł dojazd autokarem i teraz muszę zarobić trochę na kieliszek chleba który wezmę ze sobą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo ja ślepy jestem.. albo nigdzie nie ma planu targów.. o której zatem mam się stawić z modem aby zając sobie jakieś gniazdko? Ktoś coś wie, czy mam pisać do łorganizatora... :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo ja ślepy jestem.. albo nigdzie nie ma planu targów.. o której zatem mam się stawić z modem aby zając sobie jakieś gniazdko? Ktoś coś wie, czy mam pisać do łorganizatora... :rolleyes:

Plan już jest na stronie i najlepiej stawić się w sobotę z rana, albo jak możesz już w piątek wieczorkiem, po dalsze info proponuje zgłosić się do organizatora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zadaniem organizatora jest to abym ja nie musiał się niczego pytać. Cały pwr poobwieszali plakatami a nawet godzin otwarcia nie podali. NIEŁADNIE !!! :26:

Będziesz miał okazję mu to osobiście przekazać :) Może nie popełni tego błędu następnym razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tematu nie zdążę założyć, spać muszę zaraz iść, ale macie dwie trochę dupiaste fotki - już mi sie nie chciało bawić. Zdjęcia oddają 20% efektu rzeczywistego ;) Obecni na targach sobie oblookają dokładnie.

 

enjoy

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są... bio-reactor nie zajął żadnego miejsca.... :)...

 

jak zwykle to bywa.. publiczność patrzy tam gdzie są wyświetlacze LCD, ładne katodki i jeszcze żeby cos się ruszało...

 

Choć czeski wojenny mod był faktycznie dobry, to zaraz za nim powinien być hammer, całkowicie wykonany ręcznie z MDFu. Ale kurde ramka z wstawionym laptopem i zainstalowanym linuksem medialnym... no bez jaj, to jest robota na 2 dni.. a niektórzy, wliczając mnie :) robili modo po kilka miesięcy i zajęli dalsze miejsca.

 

Tak, że wyciągając wnioski.. zaczynam szykować moda na następny wrocek 2008... i czechy.. bójcie się... bo dobra passa minie :twisted: .. plan już mam :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...