Skocz do zawartości
Wronek

Konkurs Modyfikacji @ Ttk Wrocław 21-22 Iv

Rekomendowane odpowiedzi

heh.. no to ja zadam Ci pytanie... Co znaczy najlepszy mod obiektywnie?

Źle się wyraziłem - ten mod jest najlepszy wg mnie - to subiektywna opinia, jak najbardziej.

Obiektywnie jednak patrzę na sprawę jako osoba bezstronna, która nie startowała w konkursie i nie udzielała się do tej pory na forum. Temu chyba nie zaprzeczysz. Z całym szacunkiem, ale każdemu Twojemu słowu daleko do obiektywności. Odnoszę wrażenie jakbyś po prostu nie mógł się pogodzić z porażką. Całe to doszukiwanie się przekrętów i korupcji jest dla mnie co najmniej śmieszne. Po prostu wygrał najlepszy, z tego co czytam to autor ramki zadbał też o jej prezentację, udzielał się dla chętnych a nie siedział i patrzył na publikę jak co niektórzy z obecnych tam. Jeśli się mylę to mnie popraw, po prostu oceniam sytuację trzeźwym okiem.

 

Natomiast jesli chodzi o inne mody... autorzy mieli założenie takie a nie inne.. To nie ma być ładne piękne i do salonów królewskich, chcieli pokazać kunszt, swoja pracę włożoną w obudowę etc. Ja zrobiłem bioreactora bo taki miałem pomysł, bo taka maszyneria mi się podoba w pewnym sensie.. Gdybym chciał zrobić śliczniutki komputerek do salonów.. zrobiłbym coś przyzwoitego :wink:

No to na przyszłość będziesz wiedział co się ludziom podoba. Jeśli tak bardzo pragniesz robić mod "pod publiczkę" i konkursy to musisz słuchać ludu. W mojej opinii najważniejsze jest to co Ty sam myślisz o swojej pracy. Jeśli Ci się podoba to w porządku, zaakceptuj jednak to że nie wszyscy lubią takie wydziwiasy i jeśli wg Ciebie jest super to wcale nie oznacza, że w konkursie wygrasz. Tak jak pisałem - gdybym był jurorem to też bym głosował na ramkę. Gusta są różne, ot co.

 

I bardzo chciałbym zobaczyć Twoje efekty modingu... żebyś nie był gołosłowny i żeby formalności stało sie zadość :) Tak, żebyśmy wiedzieli o czym rozmawiamy.

A przepraszam, w jakim to celu? Czy ja tutaj próbuję udowodnić mój talent moddingowy? Albo dowieść, że konkurs był ustawiany, bo moja piękna obudowa nie wygrała? Nie mam najmniejszego zamiaru nic prezentować, bo szczerze mówiąc nie widzę w tym sensu. To co sam dla siebie zrobiłem jest moją sprawą. Doskonale komponuje się z moim wystrojem wnętrza i podoba się gościom. W innych okolicznościach chętnie bym Ci zaprezentował i wymienił się doświadczeniami, co innego jednak w takim kontekscie. Jeśli próbujesz mi powiedzieć, że masz rację w dyskusji bo włożyłeś w swoją obudowę więcej pracy niż ja, to wybacz, chyba się nie rozumiemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem, ale każdemu Twojemu słowu daleko do obiektywności. Odnoszę wrażenie jakbyś po prostu nie mógł się pogodzić z porażką. Całe to doszukiwanie się przekrętów i korupcji jest dla mnie co najmniej śmieszne. Po prostu wygrał najlepszy,

Ja nie mogę z wami konwersować.. gdzie wy do cholery widziecie jakieś objawy tego, że nie mogę się pogodzić z porażką? To zaczyna być powoli nie tyle śmieszne co żenujące... Na początku dzień po targach.. zgodzę się, powiedziałem parę słów, których mówić nie powinienem, odpowiednie osoby już za to przeprosiłem, a wy dalej swoje, drugi tydzień ciągniecie jakieś wnioski w ogóle z kosmosu wyciągnięte...

Idąc dalej, skoro wygrał najlepszy, to mam nadzieję ze wiesz że wygał mod, który raczej kiepsko prezentował by się w salonie :).

Jeśli chodzi o korupcję.. to nei ja to zauważyłem, to nie ja o tym wspomniałem.. więc że tak powiem.. wara ode mnie :evil:

 

No to na przyszłość będziesz wiedział co się ludziom podoba. Jeśli tak bardzo pragniesz robić mod "pod publiczkę" i konkursy to musisz słuchać ludu. W mojej opinii najważniejsze jest to co Ty sam myślisz o swojej pracy. Jeśli Ci się podoba to w porządku, zaakceptuj jednak to że nie wszyscy lubią takie wydziwiasy i jeśli wg Ciebie jest super to wcale nie oznacza, że w konkursie wygrasz. Tak jak pisałem - gdybym był jurorem to też bym głosował na ramkę. Gusta są różne, ot co.

Kurde albo niektórzy nie umieją czytać albo ja nie wiem... Gdzie ja kiedykolwiek napisałem że mój mod był robiony pod publikę? Wcale nie pragnę robić pod publikę.. wydaje mi się ze zarzuty kierujesz nie w tą stronę co trzeba... Nie będę słuchał ludu, bo zrobiłem moda tak jak mi się podobał a nie jak komuś się podoba. Poza tym pisząc o autorach pozostałych modów nie miałem na myśli tylko siebie.. Prawdopodobnie nie skłamię jeśli powiem, że wypowiadam się w ich imieniu. Więc jak mówię... to nie miały być komputery do salonów... chcili pokazać co zrobili, co im się podoba. Absolutnie nie rozumiem dlaczego Ty czepiasz się mnie i kazesz mi akceptować głos ludu bożego. Ty zaakceptuj że jednak większosc lubi takie wydziwiasy, bo większość modów była właśnie taka.. mówię też o tych nagrodzonych a było ich de facto 6.... Natomiast w Twoich słowach widzę czysto subiektywne odczucia... Nie podobają Ci się inne mody, ok , szanuję to.. ale proszę Cie, nie wymyślaj ideologii na siłę...

 

 

A przepraszam, w jakim to celu? Czy ja tutaj próbuję udowodnić mój talent moddingowy? Albo dowieść, że konkurs był ustawiany, bo moja piękna obudowa nie wygrała? Nie mam najmniejszego zamiaru nic prezentować, bo szczerze mówiąc nie widzę w tym sensu. To co sam dla siebie zrobiłem jest moją sprawą. Doskonale komponuje się z moim wystrojem wnętrza i podoba się gościom. W innych okolicznościach chętnie bym Ci zaprezentował i wymienił się doświadczeniami, co innego jednak w takim kontekscie. Jeśli próbujesz mi powiedzieć, że masz rację w dyskusji bo włożyłeś w swoją obudowę więcej pracy niż ja, to wybacz, chyba się nie rozumiemy.

nei kolego.. ja nic nie usiłuję Ci powiedzieć... chciałbym tylko wiedzieć o czym my w ogóle rozmawiamy... napisałeś coś że liznąłeś modingu.. no to jeśli nie chcesz pokazać to sory.. dla mnie to słowa rzucone na wiatr. Podobnie kiedyś koleś mi wciskał że zbudował parę zestawów głosnikowych w czasach gdy budowałem subwoofery.. i niby wie o co chodzi.... Prawda jest taka, że w domu ma plastikowe badziewie ze sklepu a o cieciu drewna nie ma zielonego pojęcia...

Zatem jak Ty mi mówisz, że coś tam modowałeś... to wybacz, ale nie uwierzę do póki nie zobaczę :)

Nie rozumiem też jaki kontekst mas na myśli.. Nie próbuję Ci powiedzieć że mam rację w dyskusji tylko dlatego, że włożyłęm więcej pracy (jeśli włożyłem) w moją niż TY w swoją :)...

 

Ludzie, opanujcie się! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę z wami konwersować..

Ależ spokojnie, to co napisałem absolutnie nie tyczy się tylko Ciebie ale wszystkich którzy w tym wątku doszukiwali się w konkursie teorii spiskowej i wieszali psy na niewinnym IMHO pepe2k. Jeśli odebrałeś to jako agresję w Twoim kierunku to przepraszam, nie chciałem żeby to tak zabrzmiało.

 

nei kolego.. ja nic nie usiłuję Ci powiedzieć... chciałbym tylko wiedzieć o czym my w ogóle rozmawiamy... napisałeś coś że liznąłeś modingu.. no to jeśli nie chcesz pokazać to sory.. dla mnie to słowa rzucone na wiatr.

Dobrze więc, powiedzmy że nigdy w życiu nie miałem styczności z moddingiem. Tak lepiej? Co prawda kłamię pisząc te słowa, nie zmienia to jednak niczego w tej dyskusji.

 

Nie chcę tutaj wywoływać żadnej wojny, proponuję obalić pokojowe piwko, pogodzić się z wynikami konkursu i dyskutować o sprawach mniej kontrowersyjnych aniżeli bezpodstawne zarzucanie komuś oszustwa, korupcji i Bóg wie czego jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no... ale nie będę się z niczym godził.. bo pogodziłem się z tym 22 kwietnia około godziny 16:30. Nic nikomu także nie zarzucam... był po prostu głos, że być może ktoś tam cośtam podpłacił... W końcu zdobywając nagrodę za parę tysiaków można odpalić jakaś sumkę nie? Znając polskie realia to nie wykluczałbym takiej możliwości... A póki nie ma rzeczowych dowodów to to nie opowiem się po żadnej ze stron.

 

No.. piwka z Tobą nie obalę... mogę co najwyżej mleko... jak leon zawodowiec... :lol: z racji tego, ze nie piję :).

 

peace

Edytowane przez PelzaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

był po prostu głos, że być może ktoś tam cośtam podpłacił... W końcu zdobywając nagrodę za parę tysiaków można odpalić jakaś sumkę nie? Znając polskie realia to nie wykluczałbym takiej możliwości...

...

Edytowane przez Carl0s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...?

 

czy ja powiedziałem że tak było? Jestem osobą która za zwyczaj dopuszcza wiele możliwości i rozwiązań, wiec tylko tyle napisałem, czysto teoretycznie. Zauważam jednka, że czepiacie się zdań wyjętych z kontekstu wypowiedzi, jak np ta.. Gdybyś zacytował to z sąsiednimi zdaniami to cały Twój post nabrał by innego znaczenia - prawdziwego.. a tak wychodzę nadal na spiskowca :)... I kto tu podsyca ogień? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce nikogo urazic ale PSYLO ma troche racji.

Biorąc udział w takim konkursie i licząc jednocześnie na nagrodę trzeba się nastawić na modowanie pod publiczke, pod to co sie aktualnie ludziom podoba i co jest na topie.

Trzeba to traktować raczej jako konkurs piękności obudów kompuderowych niż konkurs kunsztu ich autorów. I nie czepiajcie się że użyłem terminologii "konkurs pięknosci" bo w wyborach miss world też takie "pękności" wygrywają.

 

Podsumowując - chcąc liczyć na nagrodę trzeba zrobic cos pod publiczkę i np taki był mod gta moim zdaniem i dlatego coś tam kiedyś wygrał (uprzedzam atak autora - nie chodzi mi że mod był robiony pod publiczkę a o to że autor ma gust podobny do osób głosujących).

Mod pelzaka wg mnie jest duzo lepszy od gta case mod, ale naprawde wcale mnie nie dziwi że ludzie na niego nie głosowali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Nie chce nikogo urazic ale PSYLO ma troche racji.

 

2. Mod pelzaka wg mnie jest duzo lepszy od gta case mod, ale naprawde wcale mnie nie dziwi że ludzie na niego nie głosowali.

1. przecież pierwsze co stwierdziłem to było, że w takim konkursie liczą się mody pod publikę... :) kunszt odchodzi na dalszy plan - tu wyjątkiem jest chyba głosowanie wewnątrz-moderowe... bo jednogłośnie uznaliśmy że hummer wymiatał pod względem kunsztu :)

 

2. głosowali :), kilka osób głosowało :) znajomi nawet 100km przyjechali żeby zagłosować :D..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...