Skocz do zawartości
kojak_ct

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz ma drogie pudlo ktore tak naprawde nie wiadomo do czego ma byc. Do gier sie nie nadaje bo ich nie ma, blue ray za jeszcze troche, kosztuje mase kasy od taki zakup dla kogos ktory kupil "no bo tak".

Pzdr

 

:lol2: :lol2: :lol2:

Wiesz dla czego kupiłem PS3? Na złośc kolegom XBOXowcom bo do niczego się to drogie pudło nie nadaje! :lol2: :lol2: :lol2:

 

Normalnie już nie mogę. Co jeden skończy to drugi zaczyna! :lol2: :lol2: :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zeby konsola sie sprzedala musi byc poprostu dobra.

No, coś w tym jest ;).

sony wchodzac z ps1 nie miala marki na rynku gier a mimo to wygrala z ni i sega.

na ps2 przez pierwszy rok nie bylo nic na czym warto by bylo oko zawiesic a mino to ludzie od poczatku ja kupowali.

ps3 nikt nie kupuje (slowo nikt oznacza porownanie ilosci sprzedanych do tego ile przez podobny okres sprzedano ps2) poniewaz jest droga, trudna dla dev. piszacych gry, nie prezentuje nic co by poza teoriami o cudownosci cela bylo lepsze od konkurencji, w wielu punktach ustepuje).

Powoli, programuje się trudno ale nie trudniej niż na PS2 (poziom złożoności jest o wiele większy ale i narzędzia poszły do przodu) ale nadal sporo trudniej niż na X360, to fakt. W wielu punktach ustępuje? Chyba lekko przesadzasz. Fakt, jest kilka elementów do poprawienia ale da się z tym żyć. A co do teorii o CELLu to każdy chwali swoje (przy okazji dokopując innym) ale z tą oceną jego możliwości chyba trzeba poczekać na konkretniejsze gry (najlepiej exclusivy które go dobrze wykorzystają). W nim naprawdę tkwi potencjał, trzeba go tylko wydobyć a to już zadanie developerów. Jak jakaś gra nie będzie miała np. super fizyki to nie oznacza to od razu że to wina CELLa (problemem jednak może być i pewnie będzie spora trudność programowania).

ps2 nie bylo tak drogie, wyprzedzalo znacznie konkurencje i pc z tej epoki, mialo dvd ktore w chwili wejscia ps2 bylo juz standardem z masa filmow a nie jak obecnie blue ray, dawalo wszystko z siebie na zwyklym tv wiec odpadalo zakup lcd lub plazmy. ps3 nie ma nic z tych cech poza wada czyli ps2 tez bylo ciezkie do opanowania przez koderow i troche potrwalo nim cos sie super zobaczylo.

Czy Sony miało czekać aż jakiś standard wygra i wtedy miało go wsadzić do konsoli? Sony promuje BluRay, PS3 jest dobrym miejscem (wg. nich) do spopularyzowania tego formatu i podejrzewam że większość osób postąpiłaby identycznie (tzn. dodała ten napęd do konsoli). Nie można też IMO przeceniać tego nośnika z punktu widzenia gier. Dla mnie konsola jako player to nie jest akurat argument "za" ale też większy nośnik daje pole do popisu twórcom, którzy na pewno czują się mniej "skrępowani". Jak dla mnie to Blu Ray może być postrzegany jako kula u nogi albo jak laska na której można się podeprzeć, wszystko zależy od punktu patrzenia ;).

Poza tym w tej części twojej wypowiedzi widzę pewien "bug" ;). Napisałeś, że wtedy ps2 działało na zwykłych TV a teraz trzeba kupować LCD albo plazmę (tak to zrozumiałem przynajmniej). Jeżeli to miał być argument na "nie" dla PS3 to nie zapominaj że TO SAMO tyczy się X360. Mało tego, PS3 nie wyprzedza "konkurencji i PC" (konkurencja to jak mniemam X360). IMO PS3 nie wyprzedza konkurencji (X360) ale też im nie ustępuje. A że nie wyprzedza PC? Znowu, to samo tyczy się też samego X360. Jak dla mnie to tutaj nikt nie wyprzedza nikogo (jeżeli chodzi o konsole PS3 i X360) ale w pewnych aspektach i szczegółach można sobie takie porównania robić (ale IMO jako "całość" raczej nie ma jednego "słusznego" lidera).

Takie tytuly jak mgs2 powstaly na ps2 poniewaz nic pod sloncem u przecietnego kowalskiego nie pociagnelo by takich tytulow teraz jest inaczej. Nie ma takiego tytulu ktorego nie pociagnie pc lub konkurencja. Same dema technologiczne ps2 nie musialy byc renderami, same zywe mozliwosci maszyny w tych pierwszych demkach zrywaly kask. Sony nie musialo oszukiwac i prowadzic jakis gierek. Poprostu mialo najlepszy sprzet na rynku. Teraz ma drogie pudlo ktore tak naprawde nie wiadomo do czego ma byc. Do gier sie nie nadaje bo ich nie ma, blue ray za jeszcze troche, kosztuje mase kasy od taki zakup dla kogos ktory kupil "no bo tak".

Pzdr

No, każdy ma swoje przemyślenia na ten temat. Ostatnie słowa: gry są (jakieś ;) ) i będą nowe; każdy postępuje jak chce, nie mnie oceniać czy ktoś kupił i zrobił dobrze bo to jego sprawa.

 

Nara.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pojawił się nowy Firmware 1.70:

 

* - możliwość grania w gry z PSone zakupione w PS-Store na PS3

* - możliwość kopiowania save’ów miedzy PS3 a PSP (dot. gier z PSone)

* - dodano obsługę wibracji dla tytułów z PS2 i PSone.

 

Jak widać wracamy do łask vibracji! :)

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co mnie interesuje to:

 

# Ninja Gaiden Sigma (Tecmo)

# Pirates of the Caribbean: At World’s End (Disney Interactive Studios) - zapowiada się ciekawie

# The Darkness (2K Games)

 

Jak na drugi kwartał to dla mnie starczy. I tak mam mało czasu. Gorzej z nałogowymi graczami. ;)

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co mnie interesuje to:

 

# Ninja Gaiden Sigma (Tecmo)

# Pirates of the Caribbean: At World’s End (Disney Interactive Studios) - zapowiada się ciekawie

# The Darkness (2K Games)

 

Jak na drugi kwartał to dla mnie starczy. I tak mam mało czasu. Gorzej z nałogowymi graczami. ;)

 

Pozdro

Gorzej z osobami posiadającymi 2 konsole

# Pirates of the Caribbean: At World’s End (Disney Interactive Studios) - zapowiada się ciekawie

# The Darkness (2K Games)

 

te gry będę wolał na Xbox 360

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem, ze po czesci zgodze sie z seraf. Posiadam PS3 i nie mam w co grac. Motorstorm sie znudzil po kilku planszach, Resitance przeszedlem w dwa deszczowe wieczory a NFS: Carbon gram tylko dla relaksu, sporadycznie, pozatym duzo sie nie rozni od tego ktory byl wydany na PS2. Pozostal mi jeszcze Splinter cel ale gra mi sie srednio podoba ze wzgledu na to, ze jest to zwykly pozeracz czasu i przyjemnosc z grania jest w mojej subiektywnej opini niska.

 

Pozostal mi tylko Tekken 5:DR w ktorego gram z kolegami i ten wlasnie tytul ratuje cala sytuacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką kartą zapłaciłeś za T5:DR? Sony z naszym krajem przegięło! Żeby nie dało się normalnie kupic gier z PSStore to już głupota z ich strony! Mogli to inaczej rozwiązac! :[

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem, ze po czesci zgodze sie z seraf. Posiadam PS3 i nie mam w co grac. Motorstorm sie znudzil po kilku planszach, Resitance przeszedlem w dwa deszczowe wieczory a NFS: Carbon gram tylko dla relaksu, sporadycznie, pozatym duzo sie nie rozni od tego ktory byl wydany na PS2. Pozostal mi jeszcze Splinter cel ale gra mi sie srednio podoba ze wzgledu na to, ze jest to zwykly pozeracz czasu i przyjemnosc z grania jest w mojej subiektywnej opini niska.

 

Pozostal mi tylko Tekken 5:DR w ktorego gram z kolegami i ten wlasnie tytul ratuje cala sytuacje.

Splinter jest sporo ladniejszy na xpudle.

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką kartą zapłaciłeś za T5:DR? Sony z naszym krajem przegięło! Żeby nie dało się normalnie kupic gier z PSStore to już głupota z ich strony! Mogli to inaczej rozwiązac! :[

Mieszkam w UK wiec nie mam problemow z kupnem czego kolwiek ale oprocz Tekkena to nic tam nie ma ciekawego.

 

Ktory splinter seraf? przeciez Double Agenta nie ma na PS3 ani nawet nie zostal zapowiedziany w drugim kwartale 2007?

Splintera posiadam i nie jest to wersja na PS2 tylko na PS3. Zrobilem nawet zdjecie okladki jakby ktos nie wierzyl ;-) http://tinypic.com/view.php?pic=2dv4heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktory splinter seraf? przeciez Double Agenta nie ma na PS3 ani nawet nie zostal zapowiedziany w drugim kwartale 2007?

Splinter Cell: Double Agent (PS3)

Euro: March 27, 2007

USA: March 30, 2007

 

 

nawet na allegro są ;)

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no co wy, jak double agenta nie ma na ps3? przecież swojego czasu było nawet porównanie tych dwóch wersji gdzieś w jakimś serwisie i wersja ps3 wypadła delikatnie mówiąc blado :)

 

a TU mozecie sobie go nawet kupic [;

wlasnie o tym "wypasie" na ps3 napisalem

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie opcja rumble w padzie sixaxis...pytanie tylko kiedy?:wink:

N4G

 

Ceny diod Blu-ray stosowanych m.in. w PS3 od czerwca spadną poniżej 8$ za sztukę. Od kwietnia tego roku produkcja diod została ustabilizowana i obecnie utrzymuje się na poziomie 1.7 miliona sztuk miesięcznie. Spadek cen diod ma istotne znaczenie dla produkcji konsol Sony i miejmy nadzieję, że odczują to również konsumenci (tłumaczenie z biegu - mam nadzieję, że nie ma zonka :wink: W źródle znajdziecie pełen zapis oświadczenia prasowego).

Źródło: Sony Global - Press Release

Edytowane przez Largoon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze sobie w takim razie kupic obecnego sixaxis'a bo mi sie serialnie gra lepiej np. w PES'a na padzie bez silniczków. Takim lekkim co sie czuje jakby był rozwalony (no bo w sumie jest hehe ;) ). Ale do gier pokroju GOW czy roznych fpsow to bedzie fajnie miec wibre bo to daje konkret feeling ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wikipedi pojawił się taki oto ciekawy wpis:

 

In the May 2007 issue of PC World, it is stated that an upcoming firmware update will allow the PlayStation 3 to upscale standard definition DVDs to 1080p resolution.[citation needed] As of now, the PlayStation 3 does not upscale regular DVDs

Czyżby? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3 60GB za 1999zł :) Media Markt Zabrze

http://www.mediamarkt.pl/gazetki/zabrze_do...atek_zabrze.pdf

 

Sony reveals the next-generation PS3 Eyetoy

Dołączona grafika

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

PLAYSTATION®Eye Camera Brings Next-generation Communication to PLAYSTATION®3 20/4/2007

 

Sony Computer Entertainment Europe (SCEE) have announced the arrival of the next-generation PLAYSTATION®Eye camera.

 

Scheduled for a Summer release in Europe, PLAYSTATION Eye is an essential accessory for voice, video chat and online gaming that will enable gamers to enjoy their PLAYSTATION®3 (PS3™) experiences like never before.

 

Designed specifically for PS3 and featuring huge advances in USB camera and microphone technology, PLAYSTATION Eye is set to revolutionise the experience of online communication on the PLAYSTATION®Network. Expanding on the market-leading heritage of the EyeToy® USB Camera for PlayStation®2, the sophistication of the PLAYSTATION Eye naturally complements the advanced features and capabilities of PS3 - all in one slickly designed, unobtrusive unit.

 

Designed specifically to work with the next generation of social gaming titles and new services being developed for PS3, key features of the PLAYSTATION Eye include:

 

• A sophisticated microphone with the ability to reduce background noise and focus on the spoken word for smoother, more accurate speech recognition and transfer

• The ability to capture videos and audio clips directly to your PS3's hard disk drive

• Engineered to perform well even in low-light conditions

• A range of different capturing modes, including slow motion and time-lapse

• Faster frame rate for improved tracking, responsiveness and smoothness

• Two position zoom lens for close-up and full body options

• A range of eye-catching visual effects to apply to photos and videos

• Bundled with EyeCreate™ editing software, which allows users to save and edit photos, video and audio clips

 

David Reeves, President of Sony Computer Entertainment Europe said, "PLAYSTATION Eye is a great example of how we have moved forward so significantly with our technology. PLAYSTATION Eye has four times the resolution, twice the framerate and double the sensitivity of its predecessor EyeToy USB Camera. With the technology that we now have at our disposal we will be able to dramatically improve the communications experience enjoyed on PS3".

 

EyeCreate software

EyeCreate editing software, bundled free with PLAYSTATION Eye allows you to save photos, video and audio clips to your PS3 hard disk drive and apply eye-catching visual effects to your images. Different capture modes like time-lapse and slow motion open up a world of possibilities to be explored further in EyeCreate's editing suite, where you can turn your media into professional looking movies.

 

New microphone functions

An all-new four microphone array, incorporating multidirectional voice location tracking, enhanced echo cancelling and background noise suppression allows for clear audio chat in even the most noisy of environments, without the need to hold or wear a headset.

 

Next-generation camera features

A frame rate of up to 120 frames per second allows for super-smooth video and sophisticated low-light operation means that the room doesn't have to be brightly lit for the camera to deliver crisp, perfectly exposed video. The adjustable zoom lens features a 56º field of view to capture head and shoulders action for close-in audio-visual chat, and a 75º field of view to capture the whole body for a fully physical gaming experience.

 

Technical Specifications:

• 4 channel audio input:16 bits/channel, 48kHz, SNR 90db

• 56º to 75º Field of View zoom lens

• 2.1 F-stop, 1% distortion, fixed focus (25cm to 8 at 75º FOV)

• 640 x 480 at 60 frames/second

• 320 x 240 at 120 frames/second

• USB2 high-speed data transfer

• Uncompressed video or optional JPEG compression

nawet ładnie się prezentuje, ale ten "mikrofon ??" trochę za duży jest :)

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie! Na japońskim PSStore jest Ninja Gaiden Sigma Demo! Zajmuje 1GB. Ssać i grać! :)

 

PS. Byłem dzisiaj w kielcach w MM i we wtorek stała 1,5metrowa kolumna PS3 a dzisiaj zostało ze 4szt. Jakiś ruch letni się zrobił. ;)

 

PS. Cavar. Cena kosmiczna. Szkoda, że nie wszędzie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za te 1999zł to opłaca się jechać aż do Zabrza :)

 

ps

pograłoby się w odświeżonego Ninja Gaiden :), Black przeszedłem i uważam tą gierkę za jedną z najlepszych w jakie dane było mi grać

pewnie ze sie oplaca ;)

 

wiem ze w jedną stronę do zabrza zaplacilbym jakies 50 zł. Nie wie ktos czy jak odrazu kupie powrotny na ten sam dzien to bedzie taniej niz 100 zł w dwie strony?

 

Nawet jesli nie to i tak to jest 300 zł taniej. Nie licząc oczywiscie czasu na podróż (okolo 9h z bydgoszczy w jedną strone ;) i mozliwosc zostania wybitym z PS3 w pociągu przez dresiwo.

 

No i jeszcze jest ryzyko ze sie nie zastanie na miejscu. Ale kucze... jest majowka, czas wolny, mozna by sobie ps3-trip zrobic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wam mogę kupić i wysłać bo mam niecałe 10min do tego MM :P A ostatnio jak byłem to leżało tam dość sporo tych konsolek ;)

kurde, chciałem kupic w lipcu, a teraz az mnie kusi. 3 miecha przed planowaną datą... hmmm... musze sie zastanowic ;)

 

ile bys chciał za taką usługę? ;)

ile by kosztował kurier?

nie wie ktos czy jak mi sie zepsuje PS3 to bym musiał uderzać aż do zabrza z reklamacją?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...