Skocz do zawartości
kojak_ct

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

dla kogos kto ma np. iksa lista skraca się do :

(tutaj lista - dop. TVD)

Fakt, to już każdy kto ma XO musi sobie odpowiedzieć czy jest sens pakować się dodatkowo w PS3. A ten kto XO nie ma nie może powiedzieć że nie będzie w co grać na PS3 (choćby to były multiplatformy) ;). Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam XO ani PS3 tylko Wii ... :P .. ale przymierzam sie do zakupu PS3 ponieważ wg mnie jest lepiej dopracowana, bardziej uniwersalna, gdy słyszę ze XO ma problem z zimnymi lutami oraz rysuje płyty to tym bardziej nie chce nawet myslec o pudełku M$, PS3 posiada ogromna moc obliczeniowa - w przyszłości zaowocuje to wspaniałymi grami - tylko trzeba na to czasu, programiści pomału przyswajają sie z tym co PS3 oferuje, Sony nie pobiera opłat za granie w sieci - czyli odwrotnie niz M$$$$$$$$$$$$ , jest tyle plusów przemawiających za ps3 przeciwko XO ze nie mam innego wyjscia jak dołożyć te 500zł i miec czarnulkę :)

dodatkowo mam dobre wspomnienia z PSX'em :) posiadam go już 10 lat i dalej działa :) ...

Sony tak naprawdę duzo nie żąda za swoja konsole ... XO kosztuje średnio 1500zł ale sama mozliwość podłączenia klawiatury i myszy to kolejne 250zł(specjalny port-czy jak to sie tam zwie) ... gdyby tak sumować wyjdze nawet wiecej niz ps3 ktore posiada wszystkie te możliwości "od zaraz" .

a na allegro widzę ze gry tez pomału tanieją :)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może już odpalał gry z PS2 na PS3? Jak one wyglądają? Podobno rozdzielczość ma być 480p zamiast 576p :D (lecz to już pomińmy).

 

Przymierzam się do kupna God of War, bo na PS2 nie skończyłem, a gierka piekielnie mi się podobała (a z pewnych względów nie zadziała mi na PS3, choć już widziałem mody).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku były z tym problemy, ale teraz większość gier wygląda rewelacyjnie - Firmware 1.80 dodał możliwość upscalowania gier z PSX i ps2 do 1080 P. Co prawda na moje oko nie zwiększa to faktycznej rozdzielczości w jakiej dana gra działa, ale bardzo porawia jej wygląd na telewizorach LCD.

Należy też pamiętać, że nie wszystkie gry z PS2 działają - lista gier działających jest gdzieś w necie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ps3 przeciwko XO ze nie mam innego wyjscia jak dołożyć te 500zł i miec czarnulkę :) ...

Chyba 1000zł ;) (nie wiem jak chodzą wersję z 20GB HDD, więc przyrównuję premium do "premium").

Gry można kupić już chyba od 70zł, więc tutaj się zgadzam.

Gdyby byl tylko kabelek VGA do PS3, to mógłbym się zastanawiać nad tym sprzętem :mur: , a tak to musi poczekać ze 2 latka (przynajmniej nie będę narzekał na ilość gier, a i rynek używanych konsol się zwiększy).

 

Sorki za to całe wyżalanie się, lecz chętnie pograłbym w Obliwiona, GTA4, MGS4, GT5, Tekkena 6 i parę innych.

 

P.S. Znacie może jakieś sklepy, gdzie sprowadzają anime na BD?

Edytowane przez Xaon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba 1000zł ;) (nie wiem jak chodzą wersję z 20GB HDD, więc przyrównuję premium do "premium").

są okazje na allegro gdzie konsole PS3 można kupić za 1800 ( a średnio chodzą po 2200 );), oczywiście trzeba uważać od kogo ... Premium XO kosztuje średnio 1500-1600zł...

ale jak juz pisałem:

ps3 ma blu-ray

60gb dysk

porty usb do których można podł klawe i mysz > łatwiej grac w fps'y ;)

..... do XO tez sie da ale takie urządzonko kosztuje 250zł

 

wiec warto wg mnie dołożyć te 5 stówek :)

 

PS3 możesz podł do monitora LCD kablem HDMI/DVI ~50zł

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

porty usb do których można podł klawe i mysz > łatwiej grac w fps'y ;)

..... do XO tez sie da ale takie urządzonko kosztuje 250zł

 

wiec warto wg mnie dołożyć te 5 stówek :)

A wg mnie opowiadasz farmazony. Co z tego, ze da sie podlaczyc myszke jak tworcy gier na to leja i nie ma mozliwosci wyboru mysz+klawa. W ps3 moze sie to przydac jedynie do linuxa (to spory plus)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka większych sklepów sprzedaje PS3 w cenie 1999zł!!! Cena rewelacyjna jak dla mnie. :) MM sprzedaje w ratach 199złx10 więc też rewelacja. ;)

 

PS. Trzeba dodac, że do PS3 można na USB podpiąc pady i kierownice od PC bez dodatkowych sterowników. Nie wiem czy wszystkie ale kiery logi na 100%, pad manta od PC też działa, przejściówki na USB do dualshocków też działają. :)

 

PS2. Pierwsza gra korzystająca z mychy i klawy to będzie UT2007. Może to pochnąc innych do wykorzystania tego patentu. ;)

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do silników to się nie znam. Tzn. wiem że Vegas i UT3 chodzą na U3 ale to chyba oczywiste ;). Czy SC:DA też jest na tym silniku? Nie wiem ale każdy poprzedni SC był na silniku unreala (ale oczywiście chłopaki z Ubi sobie go modyfikowali). Równie dobrze mogli sami dopasić stary silnik. Nadal jednak jestem zdania że port tej gry na PS3 to jakaś pomyłka i kpiny ze strony programistów. Mogę uwierzyć w jakieś słabsze elementy takiego portu ale nie w to że taka padaka co wyszła to wina niemocy PS3.

Nieco poczytałem o Vegas na PS3 (ign). Podobno faktycznie da się zauważyć gorsze tekstury niż te w XO ale nie ma (na szczęście) dropów animacji (przynajmniej jakichś wielkich). Na ign wyczytałem też co nieco o GRAW2:

 

On the show floor at Sony Gamer's Day yesterday, GRAW 2 was up and running in all its glory -- it's graphically impressive to see your camouflaged soldier crawl across the screen as he moves in on an enemy, the framerate is smooth, and the sound was spot on (...)So, do a dance PS3 owners. You'll be getting the same drop-dead awesome experience [as X360 owners - dop. TVD]

Wiadomo, prezentacje i takie bzdety, trzeba poczekać na finalny kawałek kodu ale nie przekreślajmy już teraz tych wersji tym bardziej że te gry jeszcze nie ujrzały światła dziennego.

To samo tyczy się UT3. GoW na XO był exclusivem, UT3 nie jest ale (przynajmniej kiedyś) Epic dał do zrozumienia że to wersja na PS3 ma większy priorytet. Czemu więc nie ma z tego wyjść coś konkretnego? No i argument z myszką i klawierką do mnie przemawia ;).

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wg mnie opowiadasz farmazony. Co z tego, ze da sie podlaczyc myszke jak tworcy gier na to leja i nie ma mozliwosci wyboru mysz+klawa. W ps3 moze sie to przydac jedynie do linuxa (to spory plus)

warto zapoznać sie z tematem zanim zacznie sie komuś zarzucać pisanie głupot, mój znajomy do grania w Resistance Fall of Man wykorzystuje mysz i klawiature ...a wiec jednak można, z reszta poczytaj sobie recenzje PS3. Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kojak, faktycznie da się w Resistance pograć na klawiaturze + mysz?

 

Problem (przynajmniej dla moich dużych dłoni) w konstrukcji dualshock'a, to umieszczone w jednej linii analogi- nie sprawdza się to zupełni w grach, gdzie trzeba się nimi równocześnie posługiwać (czyli praktycznie każde tpp/fpp)- w takim wypadku granie na klawie i myszce, to byłaby dla mnie wręcz konieczność.

 

Na padzie od x360, po kilku dniach treningów, można już wygodnie pogrywać w fpp/tpp shootery i sprawia to dużą frajdę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie miałem to samo spytać co draak - jak się gra na ps3 na myszce?

czy ruchy myszki są nierówne/szybkie/nagłe (pc) czy na wzór ruchów pada tylko że nie sterujemy gałką tylko myszką?

może ktoś nagrać filmik i pokazać?

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooo ciekawe pytanie. Kiedyś sprawdzałem na demku Resistance'a i nie działała klawa. Sprawdzałem też COD3 i też nie działała. Na szczęście mam Resistance'a full od kumpla, który wziął ode mnie Motorstorma więc idę sprawdzić czy ruszy. ;) Zaraz wracam. :)

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jestem. Kolega gada Ci bzdury HIS. Resistance nie działa z myszką i klawą. Tylko pad. Chyba, że jest jakiś sposób? Zapytaj go. ;)

 

@draak. Ja mam normalne dłonie więc mi nie przeszkadza takie ułożenie. Dla mnie pad jest oki. A od iksa lekko za duży. ;) Więc puki co pozostają alternatywne pady od Peceta np. jakiś logitech. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jestem. Kolega gada Ci bzdury HIS. Resistance nie działa z myszką i klawą. Tylko pad. Chyba, że jest jakiś sposób? Zapytaj go. ;)

 

@draak. Ja mam normalne dłonie więc mi nie przeszkadza takie ułożenie. Dla mnie pad jest oki. A od iksa lekko za duży. ;) Więc puki co pozostają alternatywne pady od Peceta np. jakiś logitech. ;)

http://gry.onet.pl/28065,1413349,6,artykul.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozyczylem do znajomego ps3 na dzisiejszy wieczor.

I niestety powiem tak: SONY zabilo swoja marke PlayStation.

Konsola wcale nie jest taka cicha.

Zaczalem od F1. Bo lubie ten sport. Gra wyglada jak odgrzewany kotlet z ps2 tylko w wysokiej rozdzialce. Efekt deszczu bardzo ladny ale pozatym to nedza.

 

Motorstorm. - jak komus moze sie to podobac? Zadnego bodzca do wygrywania kolejnych wyscigow. Gra nie jest zla ale.. moze sie komus podobac.

 

Riiiideeee Raaaceeer 7 - przesada to samo od tylu lat, moim zdaniem gra ma marna grywalnosc, moze dla fanow serii to wypas jest. mi sie nie podoba.

 

Genji to jakies nieporozumienie. NUDA.

 

Mam rozne platformy i gram na roznych maszynach i staram sie byc obiektywny. Chcialem kupic PS3 ale aktualnie nie widze zadnego najmniejszego sensu. Tryb online to jakas kpina przy live. Gry sa slabe.

Fajny player bluray to owszem jest, ale ja chce gry....a ich nie ma:(

 

Moze za rok czy dwa kupie ps3 jak beda dobre nowe dopracowane gry.

 

Nie traktujcie tego jako ataku na ps3, ja poprostu racjonalnie wybieram zabawki do gier. Na dzien dzisiejszy zabijaja swoja marke.

 

A i edycja:

Resistance: Pogralem kazdy fps jak inne. Ale to chyba najlepsza i najladniejsza gra jaka bylo mi dane widziec na PS3. Ogolnie gra dobra i to bardzo oceniam na 8/10. Jutro pogram w nia pewnie wiecej. JEDYNA gra ktora mi sie podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw jak oni to uruchomili ale na forum PS3 też chłopaki próbowali i nie udało się nikomu. ;) Więc jak oni to zrobili? :) Idę do braciszka po myszkę Logitecha i sprawdzę jeszcze raz. ;)

 

Update

Na myszce logi także nie działa. Działa za to doskonale pad Media-tech. Puki co nie ma możliwości wykorzystania w grach m+k. Cała nadzieja w developerach lub Sony, które napisało by emulator dla keybordu w co wątpię. ;)

 

Ok. Idę spać bo jutro ostatni egzamin. ;)

 

pozdro.

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

dodatkowo mam dobre wspomnienia z PSX'em :) posiadam go już 10 lat i dalej działa :) ...

Sony tak naprawdę duzo nie żąda za swoja konsole ... XO kosztuje średnio 1500zł ale sama mozliwość podłączenia klawiatury i myszy to kolejne 250zł(specjalny port-czy jak to sie tam zwie) ... gdyby tak sumować wyjdze nawet wiecej niz ps3 ktore posiada wszystkie te możliwości "od zaraz" .

ps3 ma blu-ray

60gb dysk

porty usb do których można podł klawe i mysz > łatwiej grac w fps'y ;)

..... do XO tez sie da ale takie urządzonko kosztuje 250zł

mój znajomy do grania w Resistance Fall of Man wykorzystuje mysz i klawiature ...a wiec jednak można, z reszta poczytaj sobie recenzje PS3.

:lol:

 

jak widze posilkujesz sie tylko co gdzies uslyszysz albo tym co wedlug ciebie powinno byc pewnikiem!

1- nie udalo mi sie w zadnej dotychczasowej grze uruchomic myszy ani klawy!!!!! tylko w dashu!!

2.urzadzenie ktore dokupujesz do x'a aby mozna bylo grac na klawiaturze i mysce ma emulowac pada w kazdej grze fpp ,a poki co ps3 nie obsluguje zadnej wiec ten twoj kolega jest chyba cudotworca albo ma wiedze ktorej nie ma cala rzesza graczy.

Solid juz chyba wyzej napisal ze 1 gra ktora w ps3 obsuguje mysz i klawe to bedzie "Unreal.."

4.wiecej praktyki mniej teori ci zycze ;)

 

 

 

 

Na początku były z tym problemy, ale teraz większość gier wygląda rewelacyjnie - Firmware 1.80 dodał możliwość upscalowania gier z PSX i ps2 do 1080 P. Co prawda na moje oko nie zwiększa to faktycznej rozdzielczości w jakiej dana gra działa, ale bardzo porawia jej wygląd na telewizorach LCD.

Należy też pamiętać, że nie wszystkie gry z PS2 działają - lista gier działających jest gdzieś w necie....

co cale upscalowanie mozna wyrzucic przez okno-gry wcale nie wygladaja ladniej a nawet sa czasami bardziej rozmyte przez co mniej "ostre"-na necie kraza fotki porownawcze,polecam sie zapoznac zanim bedziemy na lewo i prawo krzyczec piesni pochwalne ;)

 

a teraz powiem moze cos od siebie na temat ps3 i ktorej jestem wlascicielem o jakiegos tygodnia.

 

Konsola gigant(wielkosc),w miare cicha w dashu ale podczas pracy w "stresie" da sie ja dobrze uslyszec ,choc od x'a jest sporo cichsza,no i ma wbudowany zasilacz.

 

Menu latwe w obsludze ale do x'a to mu brakuje bardzo duzo!!-poprostu jest nudne i nie ma "funu" w jego uzytkowaniu a brak kolorow kaze myslec ze projektowala je osoba z wada wzroku i aceza w sercu :lol:

 

Ps Store to jakas porazka wizualna rowniez,bieda z nedza,owszem sciaganie demek idzie bardzo szybko ale poprostu wyglad ps-store jest denny.

 

Mozna rowniez przegladac strony z poziomu ps3 ale raczej jest to malo zabawne choc dla kogos kto nie posiada kompa bedzie uzyteczne ;)

 

w dashu dziala klawa i mysz ale gry jej poki co nieobsuguja

 

w raz z ps3 otrzymalem 3 gry "virtual tenis" "formula one" oraz "fight night round3"- z kazda z nich spedzilem ok 10 min

 

"virtua tenis"-da sie pograc ale najlepiej grac w multi

 

"formula one"-wyscigi ogolnie sa mi raczej obce wiec gra szybciutko powedrowala na pulkie,graficznie tylko fajny deszcz ,reszta to takie tam...

 

"fnr3"- kolejna gra sportowa-wiec i tym razem gra powedrowala na polkie-graficznie uwazam ze jest odrobinkie gorsza wizualnie od x'a-strasznie dlugie ladowanie gry!!

 

przetestowalem rowniez wersje demo "Genji" ktore jest totalna klapa!!! choc dosc milo wyglada, "Motorstorm" to sympatyczne wyscigi ale poniewaz to wyscigi to juz moge ze spokojnie wyrzucic z dysku-chcialem sie tylko przekonac czy te wszystkie zachwyty nad grafika to prawda;)-nie kazcie mi sie wypowiadac na ten temat ;),kolejna testowana gra bylo"resistance..." ktore tak naprawde troche mnie rozczarowalo i graficznie i grywalnoscia aczkolwiek jest to najlepsza obecnie gra na ps3-i w demie nie dziala ani mysz ani klawiatura

 

reasumujac-ps3 na dzien dzisiejszy to konsola ktora moze nie istniec!!,nie ma nic do zaoferowania jesli chodzi o granie,jedynie to jej mozliwosc dzialania jako B-R jakos tlumaczy jej zakup!!

 

gdybym dzisiaj nie posiadal ani ps3 ani x'a wybralbym spewnoscia x'a ze wzgledu na biblioteke gier .

Poki co jeszcze connajmiej pol roku nalezy czekac aby w cos fajnego pograc na ps3 do tego czasu bedzie stala u mnie na szafie i czekala na lepsze czasy :lol2:

 

ps.ps3 z 3 grami kupilem okazyjnie za ok 1400 zl ;)-gry ida na wymiane(xbox) albo sprzedaz ;)

 

ps. nie zostawiajcie pada przy wylocie powietrza!!!,po dluzyszym takim lezeniu moze was oparzyc !! a cherbata stojaca w tym samym miejscu nigdy nie ostygnie zareczam wam!!!

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy na PS3 odpalę Matroskę? Dokładniej będą to filmy HD na DVD+DL.

 

Ew. Czy są dostępne jakieś distra livecd (np. Movix), które działają na PS3 i spod nich odpalę taki film?

Edytowane przez BiL63JTZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

warto zapoznać sie z tematem zanim zacznie sie komuś zarzucać pisanie głupot, mój znajomy do grania w Resistance Fall of Man wykorzystuje mysz i klawiature ...a wiec jednak można, z reszta poczytaj sobie recenzje PS3.

Nie dziala. Wlasnie sprawdzilem logitecha klawiature i myszke. Bzdury piszesz.

W zadnej grze nie dziala, ktora mam. W ZADNEJ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się wtrącę - w Resistance nie ma obsługi myszki, z tego co czytałem. Była gdzieś o tym nawet gdzieś dyskusja. Ludzie pisali, że jeśli developer wprowadzi _kiedyś_ obsługę zestawu klawa + mysz, to będzie musiał też postawić osobne servery dla osób tak grających, bo ludzie używający padów nie będą chcieli się z nimi spotkać w jednej grze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

skoro juz wiekszosc wie ze dotychczasowe gry na ps3 nie obsuguja myszy ...i sie tym martwia!-to mam dla was cos takiego!!!...

 

Dołączona grafika

 

 

oficjalnie "to cos" mialo sie ukazac sie w maju czy juz jest?.. nie wiem

w kazdym razie jest to polaczenie wiimota z myszka, kontroler ma wbudowany czujnik ruchu a mysz jak to mysz ;)

 

ja w kazdym razie sie na to pisze-tylko ma kosztowac z 300 zl

acha ponoc emuluje pada i powinno dzialac we wszystkich fps'ach ;)

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

acha ponoc emuluje pada i powinno dzialac we wszystkich fps'ach ;)

We wszystkich grach i jest dedykowane do PS2 (no chyba, że jakaś nowsza wersja tego, o czym czytałem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym mial wybór X360 czy Ps3 wybrałbym X360 ponieważ slyszalem że na Ps3 jest ogólnie wszystko drogie i gier niema za ciekawych.

Opowiedz nam co jeszcze słyszałeś, chętnie posłuchamy - wszak dawno w tym dziale nie było tak świeżych informacji i konstruktywnych wypowiedzi. :D

 

Według serwisu Allgames.com Sony szykuj coś bardzo dużego dla posiadaczy PlayStation 3. Nowy exclusive, trailer, a może nowe funkcje konsoli? Nie wiadomo o co chodzi jednak redaktorzy serwisu byli mocno podekscytowani. Ta "wielka rzecz" ma ujawnić się 11 czerwca. Mamy nadzieję, iż nie okaże się to tylko wyssaną z palca plotką.

Źródło: GameOnly

 

Ryoji Chubachi, drugi CEO Sony Corp., w wypowiedzi dla japońskiego dziennika Yomiuri Shimbun, przyznał, iż obniżka ceny PlayStation 3 jest prawdopodobna. Jak twierdzi, koncern "nie wyklucza możliwości obniżenia ceny." Jego słowa przytacza strona internetowa gazety oraz wiele mediów zagranicznych, m.in. francuska agencja informacyjna AFP.

 

Chubachi na łamach gazety dodaje również swoje zapewnienia, że jego firma szczegółowo analizować będzie sytuację w branży oraz posunięcia konkurencji.

 

Yomiuri Shimbun pisząc o PS3 zaznacza, że taki krok, czyli obniżka, może być podytkowany zażartą konkurencją zwłaszcza ze strony Nintendo i ich nowej stacjonarnej platformy Wii. Gazeta powołuje się tu na najnowsze wyniki sporządzone przez wydawnictwo Enterbrain, które podało ostatnio do wiadomości, że na pięć sprzedanych konsol Nintendo przypada mniej więcej jedna od Sony. Przypomina także czynniki przez które PlayStation 3 jest najdroższą konsolą na rynku, a także zwraca uwagę na opinie analityków, którzy wskazują na konieczność obniżenia ceny.

 

Francuski serwis informacyjny France24 kończąc doniesienia z Japonii pisze, iż "sukces PS3 jest istotny dla odnowy koncernu, który zarządzany przez pierwszego cudzoziemca w historii, Howarda Stringera, jest w trakcie ważnego procesu przebudowy."

Źródło: Kikoo Edytowane przez Largoon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dokładnie tak to brzmi:

 

* ” I can tell you this.. On June 11th playstion nation will be smiling wide”

* “because they are gonna have something the 360 people can only dream of”

* ” and it was real time!!! …real time im tellin ya!! what we saw…we’ve been sworn to secrecy”

* “Mogę powiedzieć tylko… że 11 czerwca społeczność PlayStation będzie się szeroko uśmiechać…”

* “ponieważ dostanie coś o czym użytkownicy 360 mogą tylko pomarzyć”

* “i to było liczone w czasie rzeczywistym!!! …mówię wam w czasie rzeczywistym!!! o tym co zobaczyliśmy niewolno mi nic powiedzieć”

Ciekawe co tam Sony im pokazało. :) Do 11 czerwca już niedaleko. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...