Skocz do zawartości
kojak_ct

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

Opoznili kolejna gre na PS3. Tym razem to Stuntman Ignition.

 

IMO to M$ macza palce w tych opoznionych premierach. Smaruje dolaramy aby zniechecic fanow do zakupu konsoli SONY.

<glaszcze>

 

... bylo o tym wiadomo od 2 tygodni.... a co do ms to raczej nie musi smarowac ;) tylko najwieksi zajawiency pozostajacy slepi na wszelkie argumenty kupili poki co ps3 :D bo kto kupuje maszynke do gier, na ktorej nie ma w co grac ;)

Edytowane przez 4ever_anarchy_soldier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

A ja kupiłem jako mebel. Gdzie się kwalifikuję? :lol:

skoro ma uciebie sluzyc do przechowywania (tak jak u mnie) rogalikow i bulek ,to oznacza ze jestes zwolenikiem swiezego pieczywa oraz ze zadna "rzecz" w domu nie moze miec w domu mniej niz jedno przeznaczenie-pewnie kotem scierasz kurze :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że jestem zwolennikiem świeżego pieczywa to nie przechowuję w niej rogali bo by mi lakier porysował na czarnulce! :D Poza tym ładnie wygląda przy telewizorze z takiego samego plastiku. :) Jeszcze tylko brakuje, żeby Yamaha zamiast tytanowego robiła czarne świecące wzmacniacze i będzie komplet! :)

 

Kota niestety nie mam. Pożyczysz? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) tylko najwieksi zajawiency pozostajacy slepi na wszelkie argumenty kupili poki co ps3 :D bo kto kupuje maszynke do gier, na ktorej nie ma w co grac ;)

Zdecydowalem sie na konsole SONY bo nie znam nikogo komu xbox sie nie zepsol. Poza tym nie jestem maniakalnym graczem i nie potrzebuje 10 gier na miesiac; jedna wystarczy ;-)

 

O tym ze M$ prowadzi praktyki monopolistyczne wiadomo juz od dawna (nawet byly wyroki sadu z tego co pamietam) wiec chyba nie trudno sie domyslic kto stoi za przekladaniem premier dla sony. Szczerze mowiac mnie to nie przeszkadza. Przynajmniej mam czas przeczytac opinie na temat danej gry wydanej wczesniej dla X0 i bede wiedzial czy ja kupic czy nie ;-)

Czasmi bywa tak ze czlowiek poleci napalony w dzien piemiery do sklepu a pozniej okazuje sie ze to ZONK.

Edytowane przez Vilgerfortz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stało się :-P teraz czekamy na ruch M$

Sony Confirms PS3 Price-Cut, 80GB Bundle

http://kotaku.com/gaming/we.re-slashing-pr...ndle-276091.php

 

President & CEO Jack Tretton making the official announcement. Note the mention of a "new download service."

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Obniżka została potwierdzona. A wersja 80GB z MotorStormem puki co trafi tylko i wyłącznie do USA. Pewnie kiedyś dotrze i do nas. ;)

Tylko że ta wersja będzie kosztować 600$.

Wersja z HD 60GB i bez MotoStorma - 500$

Xbox360 Elite - HD 120GB,HDMI - 480$.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_póki_ ... na litość.

 

Odnośnie samej obniżki cen- nie wiem, czy "wysoka" cena była przyczyną fatalnej sprzedaży tej konsoli. Imho w najmniejszym stopniu nie- ja kupując x360 kierowałem się wyłącznie ilością i jakością gier, trybem multi i ... jakością wykonania/ designem pada.

 

Te kilkaset PLN w tą czy w tamtą, to (zakładając, że kupuje się oryginały) to raptem kilka gier. Czy z powodu takiej niskiej kwoty ktoś będzie decydował się na jedną, bądź drugą konsolę? Nie sądzę.

 

Reasumując- ruch Sony był spodziewany, ale wzrostu ilości sprzedanych egz. PS3 się nie spodziewam. Przynajmniej do czasu wypusczenia dobrych gier, poprawy online, interface'u (niech pracują szybciutko nad możliwością wywołania jednym przyciskiem dash'a etc.). Może wtedy skuszę się i na PS3, bo pc mimo gtx'a pod maską nie istnieje jako platforma do grania dla mnie w chwili obecnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xbox 360 słabo zaprojektowany?

 

Azjatyckie firmy twierdzą, że przyczyną kłopotów z konsolami Xbox 360 jest montowanie najtańszych podzespołów i słaby design.

Microsoft kilka dni temu teoretycznie rozwiązał problem psujących się Xboxów 360, wydłużając do trzech lat gwarancję na swe konsole, jednak wielu chciałoby się dowiedzieć gdzie należy upatrywać przyczyny takiej sytuacji. Azjatyccy producenci twierdzą, że winę za to ponosi, montowanie najtańszych komponentów oraz słabe zaprojektowanie urządzenia. Podobno wzięło się to z tego, iż Microsoft koniecznie chciał wypuścić na rynek swą konsolę wcześniej niż Sony.

 

Gigant z Redmont winą za porażki obarcza producentów podzespołów, ale ci bronią się twierdząc, że MS chciałby aby wszystko było jak najtańsze, a to powoduje, że montowany jest sprzęt niskiej jakości. Ponadto wiele dostarczonych podzespołów, nie było dokładnie testowanych już w konsoli.

 

Microsoft w ten sposób poważnie sobie zaszkodził, na szczęście potrafił naprawić nadszarpnięty wizerunek przedłużając okres gwarancji.

http://gry.onet.pl/1568558,,Xbox_360_s%B3a...,wiadomosc.html

 

PS3 droższa jest o te 500-600zł ale za to mamy perfect zaprojektowany produkt przy wykorzystaniu wysokiej jakości elementów ... i nie wydaje mi się że ten news to tylko plotka, znając MS chciał stworzyć super wydajną konsole w połączeniu z ekonomia, przeliczył się.

z kupnem X360 lub PS3 czekam do września przyglądając się wojnie Sony vs. Microsoft

 

wg mnie

jakość konsoli

PS3 - X360

1 : 0

 

Gry

0:1

 

narazie teoretyczny remis :]

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

http://gry.onet.pl/1568558,,Xbox_360_s%B3a...,wiadomosc.html

 

PS3 droższa jest o te 500-600zł ale za to mamy perfect zaprojektowany produkt przy wykorzystaniu wysokiej jakości elementów ... i nie wydaje mi się że ten news to tylko plotka, znając MS chciał stworzyć super wydajną konsole w połączeniu z ekonomia, przeliczył się.

z kupnem X360 lub PS3 czekam do września przyglądając się wojnie Sony vs. Microsoft

 

wg mnie

jakość konsoli

PS3 - X360

1 : 0

 

Gry

0:1

 

narazie teoretyczny remis :]

 

jaki remis??-wszyscy wiedza ze konsola Billa jest awaryjna ale mimo to 12 mil osob kupilo ta maszynkie.

Bo Bill nie tylko ratowal sytuacje swietna obsuga Servisu czy nawet teraz przedluzeniem gwarancji ale przedewszystkich fajnymi grami.

A co na razie ma idealnie zaprojektowane ps3??? nic!! zero ,null,pustka .Troche sprzedanych konsol zakupionych przez zagorzalych fanow oraz videofilow potrzebujacych taniego playera B-R.

 

Pozatym z tym "idealnym zaprojektowaniem" to tez bym uwazal,dlaczego??,bo jak dla mnie na swiecie jest zbyt malo sprzedanych sztuk ps3 aby wyciagac ostateczne wnioski o jej "bezawaryjnosci"-poczekajmy jeszcze troche i kiedy na liczniku stuknie chociaz 5 mil sprzedanych ps3 poszukajmy odpowiedzi .

 

ps.zeby sie nie okazalo ze w razie awari ps3 servis sony bedzie "robil" naprawe 3 x dluzej niz Microsoft-sony lubi dac sobie czas na wszystko;)

 

jesli by wyeliminowac awaryjnosc x360 to powstalaby by wtedy chyba konsola idealna ;) -swietny servis,dobre gry,fajny desing konsoli oraz bardzo dobry padzik.Z drugiej strony tak jak Intelowi potrzebne jest AMD tak Microsoftowi Sony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli by wyeliminowac awaryjnosc x360 to powstalaby by wtedy chyba konsola idealna ;)

to ją wpierw wyeliminuj ;) ... :] awaryjność to dla mnie poważna wada, a teraz do tego dochodzi wątpliwość w jakość użytych elementów do produkcji X360,

wszyscy wiedza ze konsola Billa jest awaryjna ale mimo to 12 mil osob kupilo ta maszynkie.

hamburgery w Mc Donaldzie też sprzedają się w milionach :]

 

PS3 sprzedano w liczbie ponad 1mln , narazie cicho o problemach z architektura konsoli

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ją wpierw wyeliminuj ;) ... :] awaryjność to dla mnie poważna wada, a teraz do tego dochodzi wątpliwość w jakość użytych elementów do produkcji X360, hamburgery w Mc Donaldzie też sprzedają się w milionach :]

 

PS3 sprzedano w liczbie ponad 1mln , narazie cicho o problemach z architektura konsoli

no ale przecież nie widzę problemu, jest awaryjna - jest, jest to poważną wadą dla ciebie - jest, no to kupuj ps3, koniec tematu

będziesz miał wtedy dwie idealne rzeczy, idealny komputer, idealna konsola, w obu przypadkach nie ma za bardzo w co zagrać [;

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale przecież nie widzę problemu, jest awaryjna - jest, jest to poważną wadą dla ciebie - jest, no to kupuj ps3, koniec tematu

będziesz miał wtedy dwie idealne rzeczy, idealny komputer, idealna konsola, w obu przypadkach nie ma za bardzo w co zagrać [;

Pomijając gry multiplatformowe, w które się zagrywają posiadacze X360 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wierze ze Microsoft zrobi cokolwiek w sprawie jakosci podzespolow xboxa. Jak sie psol tak sie bedzie psol. Analogiczne sytuacja jest z windowsem; trzeba reinstalowac co jakis czas. M$ idzie na ilosc a nie na jakosc i nie przejmoje sie tym ze uzytkownik traci czas na jezdzenie po serwisach/reinstalowanie. Nie wiem jak dla was ale dla mnie czas jest cenny. Dlatego nie uzywam ani X0 ani windowsa. Cenie sobie przedewszystkim jakosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vilgerfortz

 

przecież xbox 360 mam gwarancje door to door wiec o jakim jezdzeniu mówisz?

 

konsole kupuje się raczej do gier, ja posiadam ps3 i xboxa 360, cenie sobie jakość gier dlatego ps3 mi niestety nie wystarcza.

 

Temat jest o ps3 wiec nie wiem czemu piszecie o farelce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo mają jej kompleks? :lol:

 

Nie chcę być zbyt zgryźliwy, ale czy jest oprócz rockers'a i heat'a choć jeden posiadacz PS3 na tym forum znający zasady polskiej ortografii? Vilgerfortz przechodzi już samego siebie, aż żal czytać.

 

HiS- może i PS3 jest bezawaryjna ale do ideału jej brakuje spoooro. Choćby wątpliwej urody i użyteczności GUI- przecież to też arcyważna rzecz w tego typu zaawansowanej zabawce.

 

Możesz czekać z zakupem jeszcze rok (i smęcić o tym na lewo i prawo od dwóch, jak Xaon), możesz czekać na falcona etc. ale co to da? Jeśli gry przemawiają Twoim zdaniem (co jasne) na korzyść xO, to ją kupuj. Awaryjność- od tego jest door2door, chyba nikt nie ma czasu by grać 24/7 i w razie czego odeślesz konsolę na kilka dni i dostaniesz nówkę. Who cares?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Praca MGR skończona i oddana! 18 obrona! ;) Faq prawie skończone. Jak przeczytałeś moje wypociny to już wiesz, że w czwartek/piątek oddam FAQ do druku. ;)

 

PS. Czemu skasowałeś całego mojego posta? Część poświęconą konsolom mogłeś zostawić. Zresztą mogłeś zostawić całego chociaż do jutra bo miałem ochotę zobaczyć kilka konstruktywnych odpowiedzi. ;)

 

Pozdrawiam

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wyglądu "dasha" (bo nie wiem czy go można tak nazywać w PS3 ;) ) to IMO to jak on wygląda to sprawa drugorzędna (przynajmniej dla mnie). Ma być przede wszystkim łatwy w obsłudze i w pewien sposób intuicyjny. Więc zapytam się: A nie jest?. OK, dash w XO jest bardziej jazzy ale zapożyczę słowa draak'a i powiem: "Who cares?". Dodatkowo widzę tutaj "syndrom przyzwyczajenia". To tak jak z potyczkami klawiatura vs pad. Jak ktoś się "wychował" na myszce i klawiaturze to po zagraniu na padzie będzie go klął. Jak ktoś się przyzwyczaił do pewnych rzecz na XO (dash) to rozwiązania w PS3 będą mu wadzić "bo nie ma tego ,tamtego, nie da się zrobić tak a tak". Tylko czy aby na pewno tutaj tkwi problem? IMO to nie system w PS3 jest gorszy w XO tylko My, ludzie trudniej się przestawiamy i tyle. Oczywiście pewnych rzeczy może brakować ale to już nieco inna sprawa, w końcu chodziło mi tutaj o wygląd ;). Pozdro.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

60GB PS3 Sales Spike 700% on Amazon.com, #3 Top Seller

 

In some promising news for PS3 owners, it seems the $100 price cut of Sony's PS3 has caused a spike in sales on Amazon.com. Take the jump for the top seller list.

 

UPDATE: The PS3 has reached #1 on the top seller list at Amazon.com and is up 2800% in sales.

http://www.n4g.com/ps3/News-50535.aspx

http://www.amazon.com/gp/bestsellers/video...9149961-7259247

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak TVD. Masz rację. XMB-XrossMediaBar ma spełniać swoją rolę i ją spełnia. Jest czytelny i prosty co mi osobiście odpowiada. Inni wolą dużo wodotrysków i bardziej odpowiada im Dash iksa. To tak jak z windowsem. Jeden instaluje Vistę tylko po to, by mieć wizualny bajer, inni od razu po zainstalowaniu wywalają AeroGlass bo zależy im na maxymalnej prostocie i funkcjonalności. Dla każdego coś miłego. A podobno o gustach się nie dyskutuje. ;)

 

draak

Nie wiem co napisałeś, bo nie zdążyłem odczytać (a szkoda, bo cenię sobie Twoje wypowiedzi) ale mam nadzieję, że zrozumiałeś to, co chciałem przekazać.:) I ja także wyciągam przyjacielską dłoń bo uważam, że jesteś wporządku i mam nadzieję, że w tej kwestii nic się nie zmieni. ;)

 

Pozdrawiam

 

Update

W dniu dzisiejszym wyłączono wszystkie dostępne wersje PS Store. Prawdopodobnie szykuje się spora aktualizacja. Mam nadzieję, że dadzą demka zapowiadanych Hitów. Może KZ2 też się załapie? :)

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z nudów wlepie aktualny stan ankiety na playstation.pl:

Na jaki tytuł na PLAYSTATION 3 czekasz najbardziej?

Lair - 23%

Warhawk - 12%

Heavenly Sword - 25%

Uncharted Drake's Fortune - 16%

Ratchet & Clank Tools of Destruction - 24%

<> głosy oddane wtedy: 1146 <>

Ankieta trwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z nudów wlepie aktualny stan ankiety na playstation.pl:

Na jaki tytuł na PLAYSTATION 3 czekasz najbardziej?

Lair - 23%

Warhawk - 12%

Heavenly Sword - 25%

Uncharted Drake's Fortune - 16%

Ratchet & Clank Tools of Destruction - 24%

<> głosy oddane wtedy: 1146 <>

Ankieta trwa.

:blink: Wo ist MGS4 ?? :blink:

 

A z tych podanych tutaj to ja czekam na Drake'a i Ratchet'a ;).

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:blink: Wo ist MGS4 ?? :blink:

 

A z tych podanych tutaj to ja czekam na Drake'a i Ratchet'a ;).

Dobre pytanie, lecz wogóle polskie wydanie tej strony jest biedne, jakby szczytem w Polsce było mieć PS2 ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...