Skocz do zawartości
kojak_ct

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra skonczcie juz swoje wywody na temat tego co jest lepsze a co gorsze . Prawda jest taka , ze na dzien dzisiejszy PS3 jest do tylu z grami i to jest fakt . A jesli ktos lubi sie , piszac w brzydki sposob : "onanizowac" , ze ma lepszy technologicznie sprzet niz X0 to juz jego sprawa , dla mnie konsola ma sluzyc do gier i do tego sluzy moj X0 . PS3 mialem i sprzedalem bo nic tak bardzo mnie nie denerwuje jak swiadomosc , ze wydalem kupe kasy na cos co bezuzytecznie graci mi komode .

 

Jak wyjda w koncu tytuly w ktore bedzie sobie mozna pograc na tym sprzecie i pokaza ta niesamowita moc drzemiaca w PS3 to zmienie moje zdanie . Na dzien dzisiejszy tytuly , ktore cos pokazuja sa rowniez na X0 i nie jeden raz juz sie tak przytrafilo , ze na tym slabszym technologicznie sprzecie wygladaly lepiej... Coz taka smutna prawda .

 

Co do awaryjnosci , fakt mozna si wkurzyc , ze czas naprawy wynosi az dwa dni i gratis dostalo sie dodatkowy rok gwarancji...

 

BTW : Ronin pisze o tym , ze wybral sprzet lepszy technologicznie a glowna jego zalete (1080p) tlumi panelem z max res 720p co juz jest w ogole dla mnie jakas paranoja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko tyle że coś kombinują. Podobno niektórzy otrzymali do testów nowe pady. IMO nie zobaczymy ich w 2007 roku ale 2008 wydaje mi się bardzo realne.

 

EDIT:

 

@PawelDK

Masz obie konsole prawda? Może dlatego nie widzisz gier na PS3 bo wile z nich zaliczyłeś na XO? Sam pisałem niegdyś że na PS3 jest mało gier ale ta sytuacja już teraz jest nieaktualna. Nie chodzi mi o to że nagle pojawiło się dużo ekskluzywnych gier bo to nie jest prawdą ale pojawiły się gry które cieszyły posiadaczy XO jakiś czas temu. Dla Ciebie czy praktycznie każdego posiadacza XO sytuacja z grami na PS3 dalej może być nieciekawa ale ktoś kto zainwestował tylko w PS3 na pewno nie przejdzie obojętnie obok niektórych tytułów nawet jeżeli konwersja wyszła nie najlepiej. Zdaje sie że pojawił się GRAW2 właśnie. Czy to zła gra? Owszem, jest już nieco "stara" ale dalej chyba ciekawa dla posiadacza PS3.

Do tego sytuacja się stabilizuje, wprawdzie nadal wiele gier zalicza obsuwę w stosunku do wersji na XO (a niby robione razem) ale np. miech to i tak nie jest pół roku albo więcej. IMO będzie już tylko lepiej.

Masz rację. Piszę z perspektywy posiadania obu konsol. Ale jakoś nie mogę się powstrzymać jak ktoś wypisuje, że na konkurencyjnej konsoli nie ma praktycznie gier i jakieś dodatkowe epitety. Przewaga X360 nad PS3 w kwesti gier jest bardzo widoczna i wg mnie będzie tak bardzo długo (zaryzykuję i stwierdzę, że do końca żywotności konsoli od M$). Nie chodzi o ekskluzywne tytuły. To widać w multiplatformowych grach. Większość szybciej wydawana jest na Xboxa ze względu na łatwość pisania tych gier na tą konsolę.

Mam nadzieje, że będzie lepiej. Sprzedawać konsoli nie mam zamiaru i nie będę (dopiero jak pojawi się następca)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem przez chwilę ps3 i x360

 

dokładniej, od momentu, jak ps3 zagościło u mnie, x360 zaczął się kurzyć niemiłosiernie, to go najnormalniej w świecie sprzedałem

 

niepodszedł mi poprostu :)

 

i ja nie neguję, nie wychwalam ani nic, poprostu piszę, jak to u mnie było

 

ponawiając me pytanie z poprzedniej strony:

 

Fotki headsetu WarHawk`a:

http://polygamia.pl/warhawk-a-w-nim

 

Taka słuchawka będzie pasować do telefonów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3 zbiera jedną z najbardziej (jeśli nie najbardziej) prestiżową nagrodę EISA!!!

1318987[/snapback]

W UKejskim Amazonie Folklore i Lair bija Bioshock i Halo 3

News

 

 

Amazon.co.uk

1# Lair (PS3)

 

2# Folklore (PS3)

 

3# Nintendo Wii Console (Includes Wii Sports)

 

4# Bioshock - Limited Edition [Tin Case] (Xbox 360)

 

5# Medieval II: Total War - Kingdoms Expansion Pack (PC)

 

6# Halo 3 Limited Collector's Edition (Xbox 360)

 

7# Bioshock (PC)

 

8# SIXAXIS Wireless Controller (PS3)

 

9# Dr Kawashima's Brain Training: How Old Is Your Brain? (Nintendo DS)

 

10# Nintendo DS Lite Handheld Console (White)

Edytowane przez s0lid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@atom3k

Będzie działać. Ktoś już gdzieś o tym pisał. ;) W końcu PS3 maheadsety od telefonów. :P

 

Solid. Właśnie o tym wspomniałem na poprzedniej stronie. :P

Dziwi mnie tylko sprzedaż lair. Dość słabo ją oceniono. :|

 

PS. Panowie. Nie ma się co kłócić. ;) Jest dobrze i każdy jest zadowolony. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

BTW : Ronin pisze o tym , ze wybral sprzet lepszy technologicznie a glowna jego zalete (1080p) tlumi panelem z max res 720p co juz jest w ogole dla mnie jakas paranoja...

1080i max kolego. Każdy orze jak może. Nie pracuje jako prezes czy polityk...

 

Ktoś dobrze powiedział. Konsola służy do grania a nie do podniecania się nią. Ja wybrałem PS3 bo mnie bardziej interesują tytuły wydane na konsole Sony (serie Resident Evil, Silent Hill, Tekken, Gran Turismo itd, itp). Spora część gier z X360 wychodzi też na PC także można jeszcze jakoś zastąpić brak tej konsoli (nie w 100% ale zawsze).

 

PS. A co do przesunięć w terminach wydawania gier. Unreal Tournament III bodajrze będzie uboższy i wyjdzie później na konsole X360. Także każdy dostaje po głowie równo :]

 

PS2. Sixaxis z wibrą prędzej czy później się pojawi. Wówczas sprzedam jednego i wymienię go na tego z wibrą. 30 zł nie będą kosztowały. Myślę że gdzieś koło 100 zł się cena zamknie.

 

PS3. A Wii sobie działa i sprzedaje się dobrze :P To dopiero Nindendo trafiło w 10!

Edytowane przez [RONIN]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

' date='29 sie 2007, 12:26' post='2734301']

PS. A co do przesunięć w terminach wydawania gier. Unreal Tournament III bodajrze będzie uboższy i wyjdzie później na konsole X360. Także każdy dostaje po głowie równo :]

nie chciałbym zaczynać tego tematu, bo obawiam się, że byś przegrał :> do listopada (premiery UT) wyjdzie jeszcze kilka gier na klocka które zaliczą obsów na ps3, nie każ mi wymieniać :>

 

---------

80-letnia-staruszka-gra-na-PlayStation-3

 

a to dobre :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xaon, wybacz jesli czegos nie rozumiem, ale Ty kupiles ta konsole glownie jako "ersatz" peceta? Ze smiesznie mala iloscia ramu, malutkim hdd i nieznanej wydajnosci "cpu"? Wyboru juz dokonales, wiec nie ma co sie rozwodzic nad jego trafnoscia, ale w cenie ps3 mialbys xO oraz rownie marnego, jak PS3 "pieca". Funkcjonalnosc takiego zestawu bylaby z pewnoscia wyzsza- ale kto co lubi.

 

PS. Nie zapominaj, ze w cenie nizszej od ps3 jest juz elite, wiec argument o "malym" hdd w premium to zwyczajnie bzdura.

U mnie wymiana podzespolow do kompa jest raz na jakies 4 lata. Dlatego posiadanie "Amigi" mie nie przeszkadza.

Zas co do ramu i dysku: winxp, gdy nie mialem neta (czyli wirusow, spyware 50 dodatkowych programow, ktore teraz mi nie sa potrzebne, gdyz. np zerwalem ze sciaganiem i montowaniem obrazow plyt na rzecz tworzenia bilbioteki pudelek - co by mi sie nie udalo majac normalnego kompa) chodzil sprzewnie na Athlonie 1000 i 128 MB Ram. I taka moc mi jest teraz potrzebna (do Delphi i Turbo Pascala, ktore bede mial w tym roku, na takim poziomie tez styknie.

Przypominam rowniez, iz Linux'y zwykle daja sie dobrze konfigurowac, wiec mozna je odpalic na jeszcze slabszym sprzecie, kosztem nieuzywanych elementow.

 

Nie wiem dokładnie jakie były kryteria wyboru Xaon'a ale gdyby chciał grać w gry "PS3 only" (może i ich mało ale...) to dla niego alternatywa w postaci XO + "jakiś tam" komp jest IMO zerowa. Z tego co wiem Xaon'owi nie chodziło o kompa do gier tylko do pracy "biurowej" (edytory tekstu) i neta i IMO PS3 jako taka maszyna daje radę choć faktycznie małą ilość ramu to ból. Do tego wszystko jest w jednym "pudełku".

 

Za 1/3 ceny Elite do PS3 można dokupić 250GB dysk 2,5 cala a jak komuś nie przeszkadza dysk na zewnątrz to nawet większy i szybszy 3,5 cala za mniejszą kasę. Póki co w XO nie ma takiej możliwości tylko trzeba bulić grubą kasę za dyski o śmiesznej pojemności. No offence do nikogo ale taka jest prawda.

Tutaj trafiles dobrze. 1. nie mam miejsca, no desktopa + jeszcze jedno pudlo. 2. Nawet jabym przekonal rodzicow do dwoch pudel (a moglbym) i znalazl na nie miejsca (bylby problem), to dolicz jeszcze cene drugiego pada. Dla mnie konsola z jednym padem jest bezcelowa, gdyz najwieksza frajde mi sprawia spotkac sie z kumplami przy wspolnej grze. No i jedynym odpowiednim tytulem, jaki bym na poczatek mugl znalezc jest VF5 (DoA4 mi nie przypadla do gustu). 3. Musialbym jeszcze kupic PS2 (za duzo gier do przejscia).

A tak poza tym i tak planuje kupic lapa za rok, czy dwa, a kupiectwo mam na 1 (jesli wiecie o co mi chodzi).

 

' date='29 sie 2007, 10:47' post='2734176']

(...)

Nie ma sensu się wykłócać co jest lepsze teraz. Czas pokaże.

(...)

Inne nie znaczy gorsze. Podstawa tolerancji.

 

(...)

Yupi

 

I jeszcze jedna odpowiedz. Tak, jestem dziwny.

 

EDIt-> kucyk, "I wanna play until I die" jak spiewaja goscie z Machinae Supremacy :)

Edytowane przez Xaon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersje gier na PS3 wychodzą później bo łatwiej, taniej i szybciej zrobić coś na XO a później to konwertować (o zgrozo) na PS3. Ale tak jak wspomniałem nie wydaje mi się żeby ktoś strasznie cierpiał z tego powodu że musi poczekać miesiąc dłużej a inni grają. Zawsze znajdzie się coś innego do roboty (do grania). Jak ktoś nie może wytrzymać i MUSI grać w nowości to pewnie kupi sobie XO i już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS2. Sixaxis z wibrą prędzej czy później się pojawi. Wówczas sprzedam jednego i wymienię go na tego z wibrą. 30 zł nie będą kosztowały. Myślę że gdzieś koło 100 zł się cena zamknie.

Ja nie mówię o cenie nowego, ale o cenie starego, bez wibry. Będzie masowa wyprzedaż przez posiadaczy :}

Edytowane przez atom3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mówię o cenie nowego, ale o cenie starego, bez wibry. Będzie masowa wyprzedaż przez posiadaczy :}

Niekoniecznie. Jak sie pospieszysz, to sprzedasz dobrze. Pamietaj, iz wiekszosc posiadaczy konsol (i nie tylko, lecz trzymajmy sie tematu) nie sledzi wydarzen na rynku i nawet nie wie co to E3. Zanim sie ludzie skapna, iz wychodzi nowa wersja pada, to minie minimum tydzien od premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

2734332[/snapback]

Wersje gier na PS3 wychodzą później bo łatwiej, taniej i szybciej zrobić coś na XO a później to konwertować (o zgrozo) na PS3. Ale tak jak wspomniałem nie wydaje mi się żeby ktoś strasznie cierpiał z tego powodu że musi poczekać miesiąc dłużej a inni grają. Zawsze znajdzie się coś innego do roboty (do grania). Jak ktoś nie może wytrzymać i MUSI grać w nowości to pewnie kupi sobie XO i już.
Otóż to.

 

Zresztą. Zawsze można kupić sobie X360 Core za <1000 zł lub jakąś używkę z Allegro i problem z głowy :P

 

Ja nie mówię o cenie nowego, ale o cenie starego, bez wibry. Będzie masowa wyprzedaż przez posiadaczy :}

Mnie właśnie chodzi o sprzedaż :] Tak czy siak zapełni się wszystkie porty kontrolera :P Edytowane przez [RONIN]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xaon: parę pytań, jeśli można

 

1. którą distro linuxa polecasz na ps3 i dlaczego?

2. jak wygląda potem wybieranie systemu operacyjnego?

3. czy trzeba wypalać płytę (CD czy DVD?), czy można z pendrive wszystko zrobić?

4. mozna spokojnie mac sieciówki zmienić pracując pod linuxem?

 

[RONIN]:

i we 4rech w coś ciupać mrrrr, a są takie gierki teraz / są planowane, w które można by we 4rech na jednym ekranie grać ?

Edytowane przez atom3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3 = konsola do gier z kilkoma hitami i duzymi perspektywami, PC do wszystkiego oprocz gier i 3d, PS2, odtwarzacz bluray

 

 

jesli ktos lubi gry z ps2, lubi ich kontynuacje na ps3, nie potrzebuje pc do niczego wiecej niz prac biurowych, mp3, divx itd do tego chce to miec wszystko w jednym highendowo wygladajacym pudle, to wybor jest oczywisty. Ida tez inne plys (brak opaty za live, mozliwosc uzywania niededykowanych akcesoriow), ale tez minusy (malo gier jak narazie, miesiac oczekiwania na gre dluzej itd).

 

Jesli jednak PS3 spelnia czyjes wymagania takie jak wyzej, to po cholere niektorzy proboja tu innych przekonac, ze Ci tak naprawde nie sa szczesliwi z posiadania PS3 i xO to tylko jedno lekarstwo?

 

a to ze gry z lekką obsuwa wychodza, to dla kogos, kto nie ciora na oryginalach, a nie sciaga kazdy relese z sieci jak sie tylko pojawi, to tez raczej nie bedzie wielki minus. Raczej taki do przelkniecia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xaon: parę pytań, jeśli można

 

1. którą distro linuxa polecasz na ps3 i dlaczego?

2. jak wygląda potem wybieranie systemu operacyjnego?

3. czy trzeba wypalać płytę (CD czy DVD?), czy można z pendrive wszystko zrobić?

4. mozna spokojnie mac sieciówki zmienić pracując pod linuxem?

 

[RONIN]:

i we 4rech w coś ciupać mrrrr, a są takie gierki teraz / są planowane, w które można by we 4rech na jednym ekranie grać ?

Odpowiem za Ronina najpierw. Tak sa gierki, w ktore mozna grac na 4-ech. A np. w takim R:FoM na multi, to bez 4 graczy ani rusz (chyba, ze co-op, lecz to na max 2).

 

A teraz za siebie.

1. Testowalem na razie YDL 5.02 i FC5. YDL zainstaluje niemal kazdy, lecz oficjalne forum mnie odrzucilo. No i zapomnij o dedykowanych rpm'ach (chociaz wogole na ppc ciezko je znalezc, wiec chyba wroce do tej dystrybucji. Niewidzialem problemow z predkoscia dzialania.

Fedore jednak musze odrzucic. Dopiero po dluzszej pracy mozna spotkac przyciecia i to paskudne. Innych nie testowalem - niemam czasu. Ponadto za kazdym razem jak uruchamiasz musisz w trybie tekstowym wybrac rozdzialke (dla mnie i wiekszosci ps3videomode -v 8), poczym uruchomic gui przez startx.

Ktora polecam? Polecam ta, ktora ma ktorykolwiek kumpel potrafiacy sprawnie obslugiwac to ustrojstwo :P

Tez dobrym pomyslem jest poszukac, ktore distro ma najbardziej przydatne waszym zdaniem forum.

2. Wchodzisz do system settings, poczym ustawiasz other os. Od tej pory "boot flag" jest ustawiony na linuxa i bedzie sie wlaczal jako domyslny, puki w menu nie wybierzesz boot game os (YDL) lub nie wpiszesz w terminalu boot-other-os (fc5). Wtedy uruchomisz ponownie system z flaga ustawiona na gameos (zwany przez nas XMB ;P ).

3. Trzeba. Za tonie trzeba miec pendrive'a, wbrew temu co czesto pisza (wystarczy dowolny nosnik, na ktorym jest otheros.self + jeszcze jeden othetos). YDL 5.02 ma to juz na plycie, zas przy FC5 mozna sprobowac dodac do addoncd (tak. FC wymaga 1 plyty DVD i jednej CD, ja uzylem dwoch DVD-RW i nie zaluje, przydadza sie przy zmienianiu dystrybucji ;) ).

4. Szczerze nigdy siecia sie nie interesowalem, wiec z tym pytaniem nie do mnie :P

Edytowane przez Xaon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xaon:

1. mam gentoo, ogólnie to ja na slacku jestem wychowany i właśnie nie wiem co wybrać, słyszałem, że w YDL Sony maczało paluchy, więc podobno najlepszym wyborem jest właśnie

 

2. myślałem, że jest jakiś boot manager, że przy starcie wybierasz sobie, no nic, zobaczymy jak to jest w praktyce

 

3. szkoda, wolałbym wszystko z pena odpalić, powiedz mi, czy musi byc płyta DVD czy może być CD ?

 

4. po zmianie mac, bym podłączył wtedy ps3 bezpośrednio do kablówki, teraz idzie przez router, i bez kombinowania, mając zewn ip połączyłbym się zdalnie przez internet na konto shellowe w PS3, tego jestem bardzo ciekaw :) chodzi tylko o to, czy karta sieciowa jest rozpoznawana i czy można spokojnie ifconfig eth0 hw ether XX:XX:XX:XX:XX:XX poczynić

 

YDL ma xfce ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

' date='29 sie 2007, 13:26' post='2734301']

Ktoś dobrze powiedział. Konsola służy do grania a nie do podniecania się nią. Ja wybrałem PS3 bo mnie bardziej interesują tytuły wydane na konsole Sony (serie Resident Evil, Silent Hill, Tekken, Gran Turismo itd, itp). Spora część gier z X360 wychodzi też na PC także można jeszcze jakoś zastąpić brak tej konsoli (nie w 100% ale zawsze).

Mogłeś trochę bardziej się postarać z tytułami ;) RE i SH będzie również na X360. Co do tego, że spora część gier na X360 jest również na Pc też można się lekko przyczepić, dlatego, że większość tych gier jest również wydana na PS3.

 

Najważniejsze to dobrze się bawić. A czy to będzie konsola od Sony, M$, Nintendo, Sega nie ma znaczenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Xaon

Mówiłeś że LiveCD Ubuntu Ciebie odrzuciło ale może warto i to distro obczaić "na serio". Wydaje mi się że pomoc społeczności jest całkiem spora. Zawsze można wybrać coś lżejszego np. Xubuntu z XFCE. Sam korzystam z Ubuntu na PC i jestem zadowolony ale nie wiem jak sprawuje się on przy małej ilości ramu.

 

Gdybyś się zdecydował ;) :

 

http://psubuntu.com/installation-instructions/

 

no i:

google.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

W UKejskim Amazonie Folklore i Lair bija Bioshock i Halo 3

News

 

 

Amazon.co.uk

1# Lair (PS3)

 

2# Folklore (PS3)

 

3# Nintendo Wii Console (Includes Wii Sports)

 

4# Bioshock - Limited Edition [Tin Case] (Xbox 360)

 

5# Medieval II: Total War - Kingdoms Expansion Pack (PC)

 

6# Halo 3 Limited Collector's Edition (Xbox 360)

 

7# Bioshock (PC)

 

8# SIXAXIS Wireless Controller (PS3)

 

9# Dr Kawashima's Brain Training: How Old Is Your Brain? (Nintendo DS)

 

10# Nintendo DS Lite Handheld Console (White)

 

Sprzedaż PS3 idzie w górę

tylko jak sie ma to do Brytyjskiej listy przebojow??: ta ponizej ;)

 

jakies pytania?? no ale spoko, jest na liscie nawet ps2,ale ale czy nie brakuje gdzies ps3?? :wink:

 

1 BIOSHOCK (X360)

2 DR. KAWASHIMA'S BRAIN TRAINING (DS)

3 MORE BRAIN TRAINING FROM DR KAWASHIMA (DS)

4 BIOSHOCK (PC)

5 WII PLAY (WII)

6 POKEMON DIAMOND (DS)

7 BLUE DRAGON (X360)

8 TRANSFORMERS: THE GAME (PS2)

9 POKEMON PEARL (DS)

10 MARIO PARTY 8 (WII)

 

lubie twoje wstawki Solid ,naprawde!!,tyle wysilku zawsze w nie wkladasz ze to bardzo doceniam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

tylko jak sie ma to do Brytyjskiej listy przebojow??: ta ponizej ;)

 

jakies pytania?? no ale spoko, jest na liscie nawet ps2,ale ale czy nie brakuje gdzies ps3?? :wink:

 

1 BIOSHOCK (X360)

2 DR. KAWASHIMA'S BRAIN TRAINING (DS)

3 MORE BRAIN TRAINING FROM DR KAWASHIMA (DS)

4 BIOSHOCK (PC)

5 WII PLAY (WII)

6 POKEMON DIAMOND (DS)

7 BLUE DRAGON (X360)

8 TRANSFORMERS: THE GAME (PS2)

9 POKEMON PEARL (DS)

10 MARIO PARTY 8 (WII)

 

lubie twoje wstawki Solid ,naprawde!!,tyle wysilku zawsze w nie wkladasz ze to bardzo doceniam

Tyle tylko, że nie wiem na podstawie jakiej listy przebojów jest ona zrobiona. Listy zakupów jakiegoś piegowatego 12-latka. ŹRÓDŁA BRAK B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepraszam, co to jest Folklore? czy to jest TA gra i to coś ma "żondzić"? ta lista to jakiś żart jest, a ty Ronin się nie martw, zaraz znajdę ci źródło powyższej...

 

update:

KLIK

 

12latek to najwyżej tą twoją listę zrobił, do tego z Japonii

PS będziesz sobie od niego ściągał ten tytuł? bo z tego co widzę to tylko tam jest dostępny :D

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

' date='30 sie 2007, 00:20' post='2735236']

Ściągnąć to sobie możesz spodnie, przez głowe...

uuuuuu, uuuuuuu :? tylko na tyle cię stać? szkoda, że sprowadzasz tą niewysokich lotów dyskusję to porażająco żenującego poziomu...

a ta lista to co to jest? chciałeś pokazać, że pad od ps3 sprzedaję się gorzej od jeszcze nie wydanej gry na x360? nie rozumiem :-|

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

uuuuuu, uuuuuuu :? tylko na tyle cię stać? szkoda, że sprowadzasz tą niewysokich lotów dyskusję to porażająco żenującego poziomu...

a ta lista to co to jest? chciałeś pokazać, że pad od ps3 sprzedaję się gorzej od jeszcze nie wydanej gry na x360? nie rozumiem :-|

http://forum.purepc.pl/index.php?s=&sh...t&p=2735278

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omg, ogarnijcie ze ze lista amazona wcale nie musi sie rownac liscie na cale uk. Wiec nie wiem o co tu sie spinać znowu.

 

Amazon UK to jeden z wielu sklep na wyspach.

Folklore wcale nie musi byc zly. Narazie jedna ocena to 5 ale druga to 8/10. Co tu duzo mowic, gdy nie ma w sprzedazy i tyle. Możliwe ze poprostu amazon jako jeden z nielicznych sklepow wypuscil tą grę do pro-orderow i wszyscy co chcieli zamowic, rzucili sie na ta pozycje w amazonie stad ilosc zamowien tak skoczyla.

 

A sama gra zapowiada sie calkiem niezle z tego co mozna w nowym PE wyczytac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

omg, ogarnijcie ze ze lista amazona wcale nie musi sie rownac liscie na cale uk. Wiec nie wiem o co tu sie spinać znowu.

 

Amazon UK to jeden z wielu sklep na wyspach.

Folklore wcale nie musi byc zly. Narazie jedna ocena to 5 ale druga to 8/10. Co tu duzo mowic, gdy nie ma w sprzedazy i tyle. Możliwe ze poprostu amazon jako jeden z nielicznych sklepow wypuscil tą grę do pro-orderow i wszyscy co chcieli zamowic, rzucili sie na ta pozycje w amazonie stad ilosc zamowien tak skoczyla.

 

A sama gra zapowiada sie calkiem niezle z tego co mozna w nowym PE wyczytac.

tu nie chodzi o to czy na liscie wygrywaja gry z ps3,tylko o to zeby takowa informacja byla naprawde warta prezentacji,cos czym sie mozna pochwalic nawet,bo jak dla mnie Brytyjska lista przebojow z ps3 na czele moglaby byc czyms takim,ale wstawianie i jaranie sie Amazonem o ktorym piszesz ze jest jednym z wielu z pewnoscia nie jest niczym reprezentacyjnym,a tylko jak dla mnie pokazuje ze kazdy sposob dobry (nawet ten najgorszy) aby "podniesc sie na duchu"

A przeciez sam mam ps3 i czekam na fajne gierki,ale jak widze takie wlasnie "zagrywki" oraz niektorych newsmanow z ps3site.pl to poprostu bierze mnie smiech,bo tam to kazda fotka ,kawalek kodu czy cokolwiek innego jest:piekne,cudowne,wspaniale a slowa krytyki sa zabronione,co zreszta zostalo teraz ukrucone poprzez przymusowa rejestracje aby pisac komentarze.

 

badzmy fanami czemu nie-ale z dystansem i umiarkowaniem,a ty Solid przeciez potrafiles taki byc przez ostatnie pol roku ,a tu nagle....... :wink:

 

folklore-na razie przetestowalem druga postac czyli goscia,muzyka taka sobie,grafika taka sobie,grywalnosc taka sobie.Jedynie fajne jest wyciaganie dusz z pokonanych maszkar za pomoca machania padem,co mi sie niepodoba,to respawn potworow po powrocie na wczesniejsza lokacje i walka z tym samym wrogiem,lokacje dla goscia sa nudne, i jakies takie odpychajace wrecz,na trailerach questy dziewczyny byly w ladniejszych lokacjach-wiec nastepnym razem zagram nia.

 

Poki co ta gra trafi do mnie jak bedzie kosztowac z 10 euro,bo zadnym ani hitem ani nawet wyjatkowa gra nie jest,ale dla tych ktorzy nie maja jeszcze X'a w kolekcji tak jak ja to moze byc zapelniaczem czasu do czasu wydania czegos lepszego.

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dragonlore

Przestań traktować te topiki jako narzędzia do walki czy konkurowania z posiadaczami przeciwnej platformy tylko zacznij w koncu myslec o tematach jako o miejscach w ktorych sie mowi na temat konsoli widniejacej w nazwie. Miejscach w ktorym dyskutuje, wkleja newsy, ciekawostki. Wlasnie taką ciekawostka byl post jakiegos typa z innego forum co tu wkleilem. Nie zadna proba "podbudowania sie na duchu" (lol, tak jakby mial PS3, albo chciał kupic w najblizszym czasie) czy cos w ten desen. CIEKAWOSTKĄ, ogarnij to w koncu proszę. Moze jak zaczniesz tak podchodzic do sprawy to przestaniesz kazdego posadzac o fanboystwo, kto tylko wkleil jakies bardziej czy mniej pozytywne info na temat danej konsoli, a i atmosfera bedzie wtedy lepsza.

 

 

A teraz male info odnosnie tego chart'a z Amazon UK. Wyjaśniło się, dlaczego te dwie gry (Lair i Folklore) tak dobrze się sprzedawały. Otóż kazdy kto zamówił pro-order dostawał tą grę w cenie 15 funtów. Stad tak mocno sprzedaz tych gier akurat w tym sklepie wywindowała w górę pozwalając im zająć dwa pierwsze miejsca pod wzgledem ilości zamówien.

Edytowane przez s0lid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...