Skocz do zawartości
kojak_ct

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

The console has a universal power unit built in which makes a 120 V PlayStation 3 suitable in a 240 V region. The power supply can operate on both 60 Hz and 50 Hz power grids. It uses a standard C14 IEC connector and a C13 power cord appropriate for the region being used in. Some consoles, however, read 220v~240v 1.8a which are not universal. The power consumption is approximately 280W.

znalezione na wikipedii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo muszę powiedzieć, że ceny są tam dosyć atrakcyjne nie całe 400 dolarów za konsole...

+22% VAT (o cle nie wspominam), liczone od calej kwoty lacznie z kosztami przesylki jak tylko sprzet dotrze do Polski. No chyba, ze moze Ci ktos to przywiezc ;)

 

Aha, no i filmy BR maja bloakde regionalna, wiec tez bys je musial z USA sciagac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc filmow na BR narazie niema blokady w cel rozpropagowania formatu ale docelowa beda wszytskie mialy wiec kupno ps3 zusa to glupi pomysl :)

 

ale ktos tu propagande szpetna sieje ze ps3 wygralo wojne konsol bo BR wyparl juz prawie HDDVD :))) w x360 jest DVD a HDDVD to tylko dodatek, wypaczcie ale mam obie konsoli pokupowane po premierach no i na ps3 ma 6 gierek a na x360 50 taka skromna roznca ktora o czyms swiadczy PS3 jest konsola dla gier "rodzynek" a to co wychodzi jako multiplatforma nadal wole na x360

 

pozdro 4@ll

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba, ze moze Ci ktos to przywiezc

tak właśnie by to miało wyglądać, że konsola przyleciała by w torbie hehe.

 

no ale jak filmy w br maja mieć podział regionalny to chyba nie ma sensu, bo ps3 właśnie ma ten BR... w takim razie jeżeli br będzie bezużyteczny u nas to równie dobrze do grania można kupić xboxa... tańszego o połowę....

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO Arcade niema sensu np. w fajnego burnaouta paradise niepogramy online bo niema hdd :)))) wiec jesli juz tylko konsola z hdd

inne spadaja bo z gory sa bez sensu czyli ograniczone :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ps3 nikt nie sprzedaje uzywanych ? :)

Bo troche nie fair porownywac cene nowego sprzetu ze sklepu do uzywki.

No i mimo wszystko jak policze , ze mialbym X lat placic MS abonament to chyba jednak soniak wyjdzie taniej :)

 

Ale mam pytanie w ramach questu w poszukiwania idealnego monitora mialem okazje obejrzec sporo gier puszczanych z PS3 i widziałem na tych obrazach koszmarny aliasing w roznego rodzaju wyscigach itp.

Czy to kwestia zlego kodu gry czy telewizora czy moze we wszystkich tytulach to widac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mimo wszystko jak policze , ze mialbym X lat placic MS abonament to chyba jednak soniak wyjdzie taniej :)

za jakość się płaci :twisted:

 

Czy to kwestia zlego kodu gry czy telewizora czy moze we wszystkich tytulach to widac ?

Nie we wszystkich, w 90% tylko ~~

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze i pazernosc, ale za to usluga stoi na zajebistym poziomie.

 

Poza tym przy abonamencie odpada juz podejscie M$ w stylu "jak masz za darmo, to nie narzekaj na bledy", tylko mozna juz wyskakiwac z pozycji "place i wymagam" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że w żadna szanująca się firma (i swoje pieniądze) nie pozwoliłaby sobie na podejście w stylu "jak masz za darmo, to nie narzekaj na bledy" w stosunu do użytkowników swojej usługi.

 

Ktos zwietrzył w tym biznes i tyle, ale niektórzy będą sobie wmawiać, że płacą za jakość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądzisz, że gdyby usługa Microsoftu była bezpłatna to by z automatu była gorsza? Myślę, że nie byłoby problemem dla Microsoftu zrobienie tej usługi bezpłatnej i trzymanie jej na tym samym poziomie co teraz. Tyle, że Microsoft wie jak doić kasę i to robi, byle adapter wifi to koszt 285zł.

 

EDIT:

Mogłby ktoś wymienić wady PSN w stosunku do Xbox Live? Bo tak naprawde, choc użytkuję PS3 i X360 to nie gram przez net wiec nie bardzo kojarzę różnice, wiem tylko tyle, że tu i tu da się grać, ale nie znam dogłębnie tego.

 

EDIT do postu poniżej.

Mozesz powiedziec dlaczego Live! to Mercedes S, a PSN to Seicento? Może ktoś się pokusi o porównanie tych usług.

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogłby ktoś wymienić wady PSN w stosunku do Xbox Live?

Masz kilka osob w liscie znajomych i w zaden sposob nie mozesz sie z nimi skontaktowac...bo graja w gre jakas.... Paranoja poprostu. Brak podstawowej funkcjonalnosci. Jak jest na XMB to tez moze nie zauwazyc wiadomosci... Pozostaje wysylanie smsa. Uslugi na starenkim xboxie deklasuja to co oferuje ps3. Edytowane przez Przemol^N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Myślę, że w żadna szanująca się firma (i swoje pieniądze) nie pozwoliłaby sobie na podejście w stylu "jak masz za darmo, to nie narzekaj na bledy" w stosunu do użytkowników swojej usługi.

Ktos zwietrzył w tym biznes i tyle, ale niektórzy będą sobie wmawiać, że płacą za jakość.

 

 

Sądzisz, że gdyby usługa Microsoftu była bezpłatna to by z automatu była gorsza? Myślę, że nie byłoby problemem dla Microsoftu zrobienie tej usługi bezpłatnej i trzymanie jej na tym samym poziomie co teraz. Tyle, że Microsoft wie jak doić kasę i to robi, byle adapter wifi to koszt 285zł.

 

EDIT:

Mogłby ktoś wymienić wady PSN w stosunku do Xbox Live? Bo tak naprawde, choc użytkuję PS3 i X360 to nie gram przez net wiec nie bardzo kojarzę różnice, wiem tylko tyle, że tu i tu da się grać, ale nie znam dogłębnie tego.

 

EDIT do postu poniżej.

Mozesz powiedziec dlaczego Live! to Mercedes S, a PSN to Seicento? Może ktoś się pokusi o porównanie tych usług.

 

Twoj problem polega na tym ze niewiadomo co by zrobil Microsoft, to i tak bedziesz uprzedzony-bo moim zdaniem jestes uprzedzony.

 

No i dochodzi do tego jeszcze swoiste myslenie:"to co platne jest be to co darmowe jest dobre", nie wiem na jakim etapie ekonomi jestes ,ale dziwi cie ze ze ktos chce zarabiac kase na swoich uslugach??-jesli tak to zapraszam do mnie do pracy,bedziesz nosil wory z gruzem jesli nie masz zadnych kwalifikacji-a nawet jesli masz to i tak ci nie zaplace bo przeciez jak TY moglybys zadac kase za swoje uslugi???!! :lol2:

 

Twoja postawa jest raczej w moich oczach zenujaca bo w temacie walki sony i microsoftu byl juz ten temat tyle razy walkowany ze az dziw bierze ze jakis "stary" uzytkownik ma z tym "problem" .

 

a roznica w uzytkowaniu neta (live/psn)jest taka ze :microsoft robi to latami i caly czas pracuje nad jakoscia(bo ktos za to placi) a sony uczy sie poki co z marnym skutkiem.

 

acha i polecam czytac tematy ps3 i x360 bardziej doglebnie a nie wybiorczo,wtedy sam sobie odpowiesz na zadane pytania-no ale co ja od ciebie chce?? przeciez microsoft i tak bedzie "be" bo "doi " kase od biednych zuczkow :lol2:

 

 

ps.przy okazji moze cie oswieci dlaczego sony ma "uslugi " narazie za darmo :)

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak wkroczył dragonlore, naczelny fanboy X360.

 

Uprzedzony nie jestem do X360, przeszedłem na tym 3 gry i dobrze się bawiłem (oprócz tych momentów gdy X360 nie mógł odczytać płytki), oczywiscie dla ciebie, każdy kto polubił w jakiś sposób PS3 musi być od razu uprzedzony do X360, żyj dalej w swoim zielonym świecie.

 

Aha, twoje podejscie jest takie, że zapłacisz za wszystko za co zażąda kasę Microsoft, bo przecierz za wszystko trzeba płacić. Nie dość, że płacę za samą grę to muszę jeszcze wydać kasę, za możliwość grania ze znajomymi. Zdaje się, że na Xboxie pierwszy Live był darmowy i usługa stała na wysokim poziomie, dlaczego akurat przy 360 zażądali kasy? A tak, żeby podnieść jakość, tia... Pewnie też za WiFi adapter wołają sobie 285zł, bo jest jakośćiowo niezrównany?

 

EDIT:

Poza tym, moje kwalifikacje stoją na dobrym poziomie i jest to sprawa raczej osobista, także wara.

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz kilka osob w liscie znajomych i w zaden sposob nie mozesz sie z nimi skontaktowac...bo graja w gre jakas.... Paranoja poprostu. Brak podstawowej funkcjonalnosci. Jak jest na XMB to tez moze nie zauwazyc wiadomosci... Pozostaje wysylanie smsa. Uslugi na starenkim xboxie deklasuja to co oferuje ps3.

Że co? :huh: To czemu grając, kilka razy napisał do mnie Xaon i w prawym górnym rogu wyskoczyło mi okienko z informacją, że dostałem od niego wiadomość?

Jakieś zwidy mam czy co?

 

ps.przy okazji moze cie oswieci dlaczego sony ma "uslugi " narazie za darmo :)

 

A od kiedy ma być płatna bo chyba czegoś nie wiem? B)

 

Wydaje mi się, że jesteście bardzo zaślepieni tym całym XBL. Może i ma kilka ciekawych rozwiązań ale takie wychwalanie to już mnie dziwi. MS robi z userami co chce i thugg bardzo dobrze to ujął. Umiejętnie doją kasę i tyle. Chcesz mieć dostęp do usługi? Płać. Jak już przyzwyczaił userów do płacenia to jak chcesz pograć w najnowsze demka bez opóźnienia to zapłać więcej za Golda. Na początku wielkie oburzenie ale jak ktoś zwróci uwagę, to jest cool bo przecież płaci się za jakość. :) Mi tam wystarczy darmowa usługa PSS, która z czasem staje się coraz lepsza. Niedługo kolejne zmiany na lepsze.

Pozdrawiam :)

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proste, "my" placimy za xbl, "wy" zaplacicie za demo gt, patrzac z punktu widzenia thuGG "nas" ruchaja na uslugach sieciowych, "was" ruchaja sprzedajac demo jako pelnowartosciowy produkt, ja osobiscie nie widze w tym nic zlego, aby placic za cos co jest dobre, ja np nie czuje, ze mi co miecha ssaja 6,99e z konta, jest mi z tym dobrze :)

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i bardzo dobrze to ująłeś choć to jedyne płatne demko, które ma mieć 72 samochody i 6 torów. A prawda jest taka, że te "nasze" firmy nastawione są na zysk i mają nas głęboko w ( Y ). :) I każdy wybrał dla siebie to, z czym jest mu dobrze więc po co to oburzanie i wytykanie dziwnych wymysłów? Luzik panowie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kucyk, ja nie napisałem że was ruchają, a nas nie. Ja nie dziele na wy/my, bo sam jestem użytkownikiem obu konsol. Zwracam tylko uwagę, że pobieranie opłat za Live! to strategia marketingowa, a nie dobroduszność Microsoftu. Ale niektórzy będą sobie wmawiać, że jest inaczej.

Co do demka GT5, tak to fakt, jest platne, tak samo było z demkiem GT4, uważam to za głupotę, ale tyczy się to tylko jednego demka i nie widać, żeby ktoś chciał iść w ślady Polyphony. Czyli wszystkie demka (oprócz jednego) są nadal bezpłatne i można je ściągnąć od razu gdy się ukażą (w Live musze poczekać tydzien).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka że i MS i Sony doją kasę z usług sieciowych przez mikropłatności ;).

 

@dragonlore

 

No offence ale z tym uprzedzeniem to pojechałeś...Sam nie masz najlepszego zdania o Sony ale czy ktoś Ci pisze że jesteś uprzedzony przez to? Masz swoje zdanie, thuGG ma swoje i tyle. EOT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

No tak wkroczył dragonlore, naczelny fanboy X360.

 

Uprzedzony nie jestem do X360, przeszedłem na tym 3 gry i dobrze się bawiłem (oprócz tych momentów gdy X360 nie mógł odczytać płytki), oczywiscie dla ciebie, każdy kto polubił w jakiś sposób PS3 musi być od razu uprzedzony do X360, żyj dalej w swoim zielonym świecie.

 

Aha, twoje podejscie jest takie, że zapłacisz za wszystko za co zażąda kasę Microsoft, bo przecierz za wszystko trzeba płacić. Nie dość, że płacę za samą grę to muszę jeszcze wydać kasę, za możliwość grania ze znajomymi. Zdaje się, że na Xboxie pierwszy Live był darmowy i usługa stała na wysokim poziomie, dlaczego akurat przy 360 zażądali kasy? A tak, żeby podnieść jakość, tia... Pewnie też za WiFi adapter wołają sobie 285zł, bo jest jakośćiowo niezrównany?

 

EDIT:

Poza tym, moje kwalifikacje stoją na dobrym poziomie i jest to sprawa raczej osobista, także wara.

 

no widzisz czytanie ze zrozumieiem sie klania-bo napisalem o microsofcie a nie x360 jako glownym celu uprzedzenia,poprostu za szybko czytasz chyba ;).

 

co do Liv'a to nawet nie mam wykupionego abonamentu i nigdy nie mialem,bo granie po sieci mnie nie za bardzo interesuje-wiec twoja teza ze zaplace za wszystko co zazada microsoft chyba jest nie trafna.

 

a tak naprawde moze zrozumiesz ze mam gdzies microsoft i nie jestem jego zadnym obronca,z jednym wyjatkiem ze nie rozumiem jak ludzia moze sie wydawac ze musza wszystko dostawac za darmo???- 12 lat mieszkam za granica i darmo co najwyzej mozna dostac cukierka na stacji benzynowej :lol2:

 

kapitalizm to poprostu kwestia zarabiania pieniedzy,Ty pracujesz za darmo?? chyba nie ;),gdybys wiecej zastanowil sie nad rynkiem konsol i postawil sam pytania nieograniczajac sie uprzedeniami to niebylo by tego watku.

 

sony ma gowniana infrastukture sieci,samo sciaganie i instalowanie stuffu to jak dla mnie przegiecie,sony dopiero sie uczy tego wszystkiego co microsoft robi od lat ,pozatym sony wystartowalo pozniej wiec oczywiste ze musialo byc w czym konkurencyjne,bo jesli chodzi o gry to takiej konkurencji na razie nie ma,normalnie bym ci tego nie tlumaczyl,ale ze wpadasz do tematu konsol rzadko to przyda ci sie mala powyzsza informacja uzupelniajaca twoja jak widac watla wiedze-bez urazy.

 

co do ceny adaptera to co mam ci powiedziec??,bo sie uczepiles tego tematu jak kola ratunkowego :)-nie mam odpowiedzi,chociaz mam!,microsoft jest be i niedobry,bo chce za swoj produkt kase, a przeciez powinien brac pod uwagie ze na swiecie sa ludzie co zeby odlozyc na adapter wi-fi odmawiaja sobie picia mleka zeby byc "wiekszym" bo wola miec adapter-z drugiej strony jak cos jest za droge dlaczego nie wybrac kabelka sieciowego???,no chyba ze ktos nawet nie wie ze x360 ma karte sieciowa juz wbudowana :lol2:

 

a propos sony jako caloksztaltu,to mowiac twoim jezykiem,nie "doi" kasy z klientow?? bo idac do sklepu nie moge sobie kupic tv full hd bo za drogi, a powienien byc przeciez w cenie monitora 17 :lol2:

 

 

TrueVanDal

 

Prawda jest taka że i MS i Sony doją kasę z usług sieciowych przez mikropłatności icon_wink2.gif.

no wrescie ktos zauwazyl ;)

a co do "pojechania"- moim zdaniem chodzi jak najbardziej o uprzedzenie,moje i jego :),ja jestem uprzedzony do sony jak najbardziej(polityka) ale nie moge miec zalu ze jako firma sony chce zarabiac kase,czy na tym swiecie ktos naprawde naiwnie wierzy ze sony lub microsoft zmajstrowalo konsole bo te 2 firmy kochaja konsole i granie??? ,czy tez widzieli w tym wielka kase??

 

od ludzi na forum powinno sie tez wymagac pewnej elementarnej wiedzy,tymbardziej kiedy wypowiadaja sie w jakims temacie,bo samo gadanie dla gadania chyba mija sie z celem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...