Skocz do zawartości
kojak_ct

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

No jako osobnego pliku wrzuconego razem z filmem to raczej nie. Mogli by się narazić wydawcom a tego pewnie nie chcą. :) A kontenerem jest *.divx.

A, rozumiem. Z tym akurat styczności nie miałem.

 

Nie wiem czy wiecie, ale napisy w formacie *.txt to tylko w niektórych społecznościach się przyjęły. Reszta jedzie na str jeśli już w ogóle ich potrzebują.

Pozostają jeszcze SSA, czy ASS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile wiem, by pliki wideo i tekstowy (i dźwiękowy zresztą), jak to mówicie "zintegrować", trzeba umieścić je we wspólnym kontenerze, którymi są OGM, czy MKV. A te znów podobno obsługiwane przez XMB nie są. Chyba że mowa o innym systemie.

W avi tez mozna zaembedowac napisy, nie ma zadnego problemu.

 

Nie wiem czy wiecie, ale napisy w formacie *.txt to tylko w niektórych społecznościach się przyjęły. Reszta jedzie na str jeśli już w ogóle ich potrzebują.

Tak, w Polsce. Reszta swiata jedzie na srt, sub, ass/ssa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry kojak za OT, ale nie zgadzam się z Tobą, nie uważam, żeby taki eBay był trudny do opanowania, w końcu korzystają z niego hamburgery więc ;) a co do komunikatora - dla mnie to jest żal, że mamy gadu gadu, zamknęliśmy się na świat w jednym protokole którego nikt nie zna oprócz nas :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co do komunikatora - dla mnie to jest żal, że mamy gadu gadu, zamknęliśmy się na świat w jednym protokole którego nikt nie zna oprócz nas :-|

[OT]

do tego strasznie kijowym ~~

nie ma to jak Jabber

[/OT]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

tak apropo's wyciagania kasy i zali do microsoftu-czy fakt ze nowy " Wipeout hd" bedzie mial "az" 8 tras,ale zaraz po premierze dostepne beda nowe poprzez PSstore-o czyms swiadczy???

 

acha no i jeszcze ciekawa tendencja do wydawania coraz wiekszej ilosci poprzez wylacznie PSstore-czy nie zmusza to graczy do ciaglego zapelniania hd grami wylacznie w wirtualny sposob?-a przeciez jest wiele ludzi ktorzy wola posiadac gre na plycie,no ale coz sony wie co robi :)

 

 

ps.dzisiaj z "milosci" do sony kupuje PSP :lol2:

 

i jeszcze ponizej

 

Kłopoty dla posiadaczy PS3 60GB!

 

ps3site

 

Kłopoty dla posiadaczy PS3 60GB

Wiadomości nadesłane z “Duńskiego frontu” nie są najlepsze. Jeden z pracowników tamtejszego sklepu podzielił się ze światem informacją, że w chwili obecnej Sony nie może naprawić konsol PS3 60 GB z wbudowaną kompatybilnością wsteczną z PS2. Koncern musi ponownie rozpocząć produkcje podzespołów które są wykorzystywane w tym modelu a tym czasem duńscy gracze oczekujący na powrót swojej PS3ki otrzymują grę gratis na otarcie łez.

 

Sam mam ten właśnie model i ciekawi mnie jak sprawa wygląda w Polsce? Nie wyobrażam sobie sytuacji kiedy konsola mi pada, oddaje ją do serwisu a odbieram wersję 40GB!

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To normalna 40-tka z pudełkowym GT5:P. ;) O innych nie słyszałem. Z okazji MGS ma być stalowa. ;)

 

@dragonlore

Nie zaczynaj znowu dobrze? Wszyscy wiemy, że te firmy wyciągają z nas kasę. Ale nie zapominaj, że to MS wymyślił wyciąganie kasy za dodatki. ;) O ile dobrze pamiętam bardzo narzekał na to Mark Rein. ;) Ale zostawmy to już bo nie ma najmniejszego sensu się wykłucać co jest fajne a co jest bee.

 

Gratuluję zakupu PSP. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może wolę allegro dla tego, że od x lat go używam ale layout wydaje mi się bardziej spójny i przemyślany. ;)

EOT

Jak dla mnie to ebay ma strasznie nieintuicyjny layout, podzial na kategorie tez jest miejscami dziwny. Allegro jest o lata swietlne do przodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta konsola black gt to ps3 40gb z obudowa od ps3 60 gb :)))

jesli chodzi o kolor i polysk powierzchni.

 

apropo Allegro i eBaya jasne ze allegro jest 10 x fajniej wykonane i jasniejsze w nawigacji ale allegro jest juz wlasnoscia ebaya :)) wiec niewiadomo na jak dlugo jeszcze bedzie ladnie nam swiecilo "-)

 

pozdro 4@ll

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halfi jak postawisz kolo siebie ps3 40 i 60 gb to roznica jest taka ze w dotyku i wizualnie ps3 60 wydaje sie jakos tak lepiej wykonania fajnieszy plastyk............. ale to moje prywatne zdanie ja specjalnie szukalem wersji 60gb do kupienia dla siebie :-) a pozatym nielupie sprzetow w wersji okrojonej atrapa klapki dla czytnika kart itp..........

 

pozdro 4@ll

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze jedno pytanie, widze w sklepach ze sa tylko wersje 40gb i teraz czy warto np doplacac do wresji 60gb np z allegro ? rozumiem ze roznia sie one tylko dyskiem i czytnikiem krat ?

Lepiej by kurna sie zabrali za sprzedaz zapowiadanej tylko na USA wersji z MGS4 w Europie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...