Skocz do zawartości
kojak_ct

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

oczywiscie ze tak, ustawiam 720p lub 1080i ale wyglada jakby bylo o wiele mniej, coz chyba ps3 nie lubi sie z moim dellem 2407wfp niestety mam tylko tv crt wiec dopiero jutro sprawdze na jakims tv hdtv jak to wyglada

 

edit

 

w display setup mam tak

 

resolution : standart pal

1080i

 

 

jak zrobic zeby przelaczyc ten standart pal na 1080i ? bo gierki odpalaja sie w 576p :(

 

 

edit

 

pomogł kabel hdmi - dvi i juz smiga w 1080p ;)

Edytowane przez Halfi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;)
Filmik imo świetny. Zaś pomysł z instalacją na DS genialny, gdyby tylko była w nim klawiatura :P

 

Tak swoją drogą mam drobny problem. Ostatnio musiałem trochę poprzestawiać sprzęt. Po rozłączeniu i ponownym podłączeniu Plej nie podaje mi obrazu na monitor (dźwięk chinchami idzie). Próbowałem resetować, odłączać, podłączać i nic. Zaniosłem więc do siostry i podłączyłem również pod telewizor CRT na którego nie podaje obrazu bo... wykryło podłączenie przez HDMI z monitorem. Więc ustawiłem, zaniosłem do siebie i nic nie widać. Kolejna próba, w tym ustawianie wyjścia wideo na słuch (2 od lewej, 10 od góry, 1 opcja, 1 opcja...). Ponownie zaniosłem do siostry i ponownie podał mi natychmiast obraz na monitor. I teraz po przeniesieniu do swojego pokoju zaś nic.

 

Ma ktoś jakikolwiek pomysł o co może chodzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skąd to wiesz? Bo ja jakoś zamawiam poprzez kumpla gierki z play-asia i jakoś mi przysyłają ;) Może Ci chodzi o zakaz wysyłania SPRZĘTU SONY do Europy? Bo po premierze PSP jakiś tam sklep wysyłał do Europy (gdy u nas jeszcze PSP nie było) i dostało mu się (zamknęli go). Przez to inne sklepy w obawie nie wysyłają sprzętu do Europy :?

Oczywiście chodziło mi tutaj o sprzęt Sony.

Nie raz zamawiałem gry na x'a po super cenie i gry dochodziły w tydzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xaon a reset ustawien konsoli do defualt niepomaga ja tak odwalilem kiedys mam na stale ustawione 1080p zabralem konsole do kumpla a tam czarny zonk bo on mial max 1080i w tv i tylko reeset usrtawien konsoli dopomogl :)

 

pozdro 4@ll

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Filmik imo świetny. Zaś pomysł z instalacją na DS genialny, gdyby tylko była w nim klawiatura :P

 

Tak swoją drogą mam drobny problem. Ostatnio musiałem trochę poprzestawiać sprzęt. Po rozłączeniu i ponownym podłączeniu Plej nie podaje mi obrazu na monitor (dźwięk chinchami idzie). Próbowałem resetować, odłączać, podłączać i nic. Zaniosłem więc do siostry i podłączyłem również pod telewizor CRT na którego nie podaje obrazu bo... wykryło podłączenie przez HDMI z monitorem. Więc ustawiłem, zaniosłem do siebie i nic nie widać. Kolejna próba, w tym ustawianie wyjścia wideo na słuch (2 od lewej, 10 od góry, 1 opcja, 1 opcja...). Ponownie zaniosłem do siostry i ponownie podał mi natychmiast obraz na monitor. I teraz po przeniesieniu do swojego pokoju zaś nic.

 

Ma ktoś jakikolwiek pomysł o co może chodzić?

 

przytrzymaj przy wlaczania ps3 chwile power,to ci sie zresetuja ustawienia

 

 

polygamia.pl: nieznany kod bledu w ps3 (80010514)

 

Błąd ten ukazuje się posiadaczom PLAYSTATION 3, którym nieszczęśliwie padł czytnik płyt Blu-Ray w konsoli. Na szczęście jest to bardzo mały odsetek ludzi i na pewno nie mamy do czynienia z pamiętną sytuacją, która miała miejsce z niektórymi modelami PS2. Jednak co jest śmieszne w całej tej sytuacji to fakt, że samo Sony powiedziało Eurogamerowi, że nie posiada żadnej wiedzy na temat kodu błędu wymienionego powyżej. Możliwe, że jest to przypadek, że błąd ten pojawia się akurat na konsolach, w których siada napęd, ale jak to możliwe, żeby firma nie wiedziała co oznacza kod błędu, które wysyła napisane przez nich oprogramowanie. Gamerevolver stawia jednak inną tezę podejrzewając, że jest on związany raczej z błędnymi sektorami na dysku twardym, co może powodować złą instalację software’u/firmware’u, a na końcu wyświetlanie numeru 80010514. PS3 nadal jest sprzętem bardzo niezawodnym, więc nie ma się czego obawiać i zapewne bardzo mały odsetek ludzi napotka taki problem, ale nadal zastanawiające jest milczenie Sony w tej sprawie. Czyżby napędy w PS3 nie były tak długowieczne i problem ten będzie narastał z czasem?

a co jest dlugowieczne wogole?? :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

polygamia.pl: nieznany kod bledu w ps3 (80010514)

(...)

Coś czytałem w PSX Extreme o tym (była wzmianka) i nawet szukałem przed chwilą tego w magazynie ale nie mogłem znaleźć (a przecież mi się to nie przyśniło :P). Szukałem, bo może chodzić o inny kod błędu, tamten podobno przytrafia się wersjom 40GB (możliwe jednak że to ten sam błąd).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy brak wstecznej kompatybilności z grami z PS2 to wina oprogramowania konsoli PS3 czy też jej podzespołów? Spotkałem się z różnymi opiniami, byli nawet tacy, którzy rychło zapowiadali wyjście patcha pozwalającego na grę na konsoli w wersji 40GB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piewsze konsole mialy cale ps2 w srodku (cpu i gpu) terazniejsze ersje maja tylko GPU (emotion engine) a cpu jest emulowany, obecne konsiole 40gb niemaja zadnej juz kosci od ps2 wiec emulacja samego cpu bez gpu nic niedaje.

 

pozdro 4@ll

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xaon a reset ustawien konsoli do defualt niepomaga ja tak odwalilem kiedys mam na stale ustawione 1080p zabralem konsole do kumpla a tam czarny zonk bo on mial max 1080i w tv i tylko reeset usrtawien konsoli dopomogl :)

 

pozdro 4@ll

 

przytrzymaj przy wlaczania ps3 chwile power,to ci sie zresetuja ustawienia

...

 

No właśnie reset nie pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do kompatybilności - myślę że to kwestia czasu aby "taka potęga" jak PS3 mogła wstanie bez problemu emulować poprzedniczke.

To nie jest kwestia czasu (bo wczesniejsze wersje juz udowodnily, ze sie da) - to jest kwestia pieniedzy. Albo beda sprzedawac przez PSS emulator, albo konkretne tytuly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do kompatybilności - myślę że to kwestia czasu aby "taka potęga" jak PS3 mogła wstanie bez problemu emulować poprzedniczke.

Jakby chcieli wprowadzać ją do 40-stki, to by wpierw nie wywalali. Na PSS jest dostępnych odpłatnie (w granicach 20zł/tytuł) część gier z PSX. O ile mi wiedomo w przyszlości chcą rozszerzyć tą uslugę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PKG Loader for PS3

 

http://www.gametrailers.com/player/usermovies/203128.html

 

Tłumaczenie:

"Hi guys!"

 

"I have already Downloaded the Devil may Cry ISO"

 

"I have unpacked it"

 

"I ll show to you the file structure" (thats when he turns the camera to the pc)

 

"I dont know if you guys can see but here are the files from the game"

 

"Theres are some files here called system.cnf (WTF only ps2 games have this file system so this must be only for ps2 games )

part1.pak, mc2s1.prx, there is a big file here with 4gigs, so here is the file structure of our game."

 

"What i am going to do know is open my little program (wich i created) and its the program to generate the key",

 

"The first thing i am going to do is generate a key" (that is when he clicks on button in the prog) "now i am using this key to sign the file

and automaticly creates the pkg file"

 

"So i am showing it to you now its in desktop/devil may cry/ and i ll call it DMC automaticly the file will be created..." "lets wait a bcs its compiling" he says its going to take about 15 seconds (how can that be possible its a 4gig file???)

 

"once its finished i am going to show it to you"

 

"Ahh! the key was created I dont know if you guys can see" (he then highlits the key in his program)

 

"I am going to close my program now and i will open my devil may cry folder, and here it is big file name with lots of random numbers and letters."

 

(now he uses the proxy program everyone knows to transfere the file to the ps3)

 

"Now i am going to put my IP in here let me see whats my ip.... now i will start the program"

 

(Then he grabs the laptop and gets the chair in front of the tv, then says its downloading the file from the pc)," i am showing also there is no tricky stuff here

there is no game inside the ps3 there is no game showing in the XMB, as you can see we are transfering the game to the ps3."

 

"But now to show you that i am not tricking you i am showing the ps3 there is no game inside as you can see the drive led is not on, as you can see there is no cd in the drive..."

"this is the router that is recieving from my laptop and then sending to my ps3, through this cable here i dont know if you can see, here is my External disk drive and you can see that the led is on,

once again i am showing that there is no disk inside".

 

"Ok guys I am going to pause the video now, while its transfering because if i don't pause it the video is going to be huge then its going to be hard to send it to youtube."

 

Some time later...

 

"Ok guys i am back with my video, we will have to wait a little while for the download to finish its 90% now, i would like to show you that there is no Cd in the drive" (he then grabs the camera and show us)

"now i am putting a cd inside, Virtua fighter, see the led is on, now removing it the led is off, so you guys wont say that i covered the led with tape or anything...."

 

"Back on the TV the the game is almost done, i am showing now there is no other Ps3 around".

 

2nd Video

 

"Ok know iam pressing it now lets see what happens? its taking a while now its saying that i need to install it lets do it! lets wait its going to take a while ."

 

some time later...

 

"its in 10% but i remembered something, there were guys sayin that i had another ps3" (he grabs the camera again and takes it to the ps3)

 

"this is the cable the drive light is off, just a second cause i am tilting the TV so you guys can see the led is still off so there is no cd in the drive"

 

"now i am removing the HDMI cable to show you this is the ps3 that the game is being installed as you can see there is no image, now i am reconecting the hdmi cable there is Image again, i dont have any cd in the drive and there is no Devil may cry to buy for the psn"

 

(Now he shows the dog its called fred LOL)

 

"I am pausing the video again cause its takin a lot of time and i will be back when its 99%"

 

some time later...

 

"I was a little bit late... but as you can see the game is installed, i am pressing ok, now creating a new save, and the game is running as you can see the game is working... i will show it again there is no other ps3 around as you can see there is no disk i am removing the cable again

as you can see there is no image i m putting it back now there is image again... there is no game as you can see, let me grab the game pad" (now he shows some game play)

 

"this video will be longer just to show i am not faking anithing and to show you idiots that a brazilian guy can hack..."

 

(then he show us the gameplay)

 

(now he is going to show us again removes the cable there is no image there is no disk in the drive also)

 

"Now i am quitting game i think i have proven myself I really did it, i unlocked the ps3 without damaging it or without modifying the firmware...." "I tricked the machine and the game into thinking that i am installing a demo so i hope there will be no one saying that i am faking"

 

"Thank you evryone and thanks for watching"

1- I'll patent a software called [ ISO for PKG \ PKG for ISO ]

 

2- When the new firmware from Sony comes out I'll make a professional video for you guys.

 

3- This software will be free (Open Souce) but will have donations.

 

4- Yes, I'm scared, I'm just a normal person, brazillian and worker, I have a family. Dark Alex is running away yet and anyone can deny.

 

5- Finally, Brazil will have his place on the games world, and will be what God wants.

Jeśli jest to Fake to autor bardzo się postarał :lol2: , nawet BBC poświęciło mu 1:30 w telewizji.

 

Pliczek PKG_Loader.zip można ściągnąć z rapida, ale zabezpieczony jest PGP Self Decrypting.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... robi się ciekawie. Jeśli to prawda :gitarzysta: to może wersje 80GB spadną na łeb, bo to, co sobie życzą [prawie 3.000 zł] to rozbój w biały dzień. Zresztą, jeśli to będzie prawda, to po co mi wersja 80GB :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

wklejam ponizej posta z komentarzy ze stronki ps3site

 

a dotyczy on jak dla mnie Problemu ktory ,moim zdaniem w konsoli jest nieporozumieniem

 

śmietnik ? Same gierki tyle zajmują. Nie wspominają devil may cry 4 to około 6gb, splinter cell DA 3GB, rainbow six vegas 2 4GB,everybody’s golf: WT 4GB, heavenly sword 2GB plus wiele innych gier ale nie powiem ponieważ nie jestem pewien zeby nie skłamać ile zajmuje ich “Data” no i mam jeszcze GT prologue i Tekkena DR, mam dość sporo gier za to muzy czy filmików praktycznie wcale (całość moze na 1GB). jak bedzie mi sie chciało to moglbym napisać ile kazda z moich gier zajmuje…….ale nie wiem czy bedzie mi sie chcialo :-) mówie naprawde poważnie

 

ktos powie ze woli sciagnac GT prolog i miec na hdd,oki ale jesli kazda gre trzeba bedzie instalowac na hdd to razem z kupnem konsoli trzeba doliczyc zapasowy hdd ,co z punktu starego "konsolarza" nie podoba mi sie wcale.A mielismy tylko wlozyc plytkie i grac...Taaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko , że to nie Xbox i dysk 120-160 giga jak patrze w komputroniku kosztuje <200 zeta :)

 

Szkoda tylko , że nie da sie odpalac gierek z ps2 na 40 bo tak to nawet nie mam powodu , zeby ja w koncu kupic , zanim Soul Calibur 4 i FF XIII nie wyjdzie :D

 

Swoja droga to niezła paranoja , że używki wersji 60 GB kosztuja wiecej niz PS 3 40 i PS2 kupione osobno :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos wersji 60GB, to natknalem sie gdzies na tekst, ze Sony wycofujac ja z produkcji sprawilo sobie malego psikusa, bo musza znowu odpalic linie produkcyjna, zeby miec podzespoly na wymiany gwarancyjne :) Postaram sie to odkopac i podac linka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Worst graphics in a PS3 game yet? Enemy Territory Hands On

 

Looking for another title to add to the “PS3 version gets gimped” list? One of the first things we noticed going from playing the Xbox 360 version to the near complete PS3 version was the graphical quality. The draw distances are impressive and the vehicle cockpit modeling in the PS3 version is great. However while the Xbox 360 version sports smooth character models and high quality textures on environments and vehicles, its PS3 counterpart was decidedly lacking in this area, consisting of low-res textures, jaggies, texture popping, frame-rate issues, clipping and one of the worst sniper rifle bugs ever.

 

Below is an image of what happens when players use the Covert Ops class equipped with the sniper rifle. When using the zoom, it seems as though the game forgets to remap the higher resolution textures on the enemies and objects. After the event, we were told that Underground Studios is still tweaking the sniper rifle, but there probably won’t be much of an improvement.

 

obrazek 1

obrazek 2

 

link

dodajmy do tego obowiązkową instalację (4.1 GB) i mamy kolejny świetny port <_< Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O wow wyglada gorzej niz jak odpalalem u siebie na 7600 gt :D

 

Z tego wynika wniosek:

 

PCet do strategii i MMO

PS3 do swoich exclusiwow

XBOX 360 do swoich

Wii zeby sobie pomachać wii motem

PS2 do klasyki

PSP do przenosnych

 

i juz mozna pograc bez ograniczen :D

 

To juz wiem po co wypuszczaja TV z 4 HDMI i parama innymi gniazdami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

prawdę mówiąc nie czaje o co c'mon w Twoim poście :lol2:

nie martw sie ,takich osob co nie kaman tego posta jest wiecej :lol2: ,moze zapytamy sie o jakas podpowiedz :lol2: :oops:

 

6 maja Sony szykuje w Europejska konferecje,gdzie ma zapodac troche news'ow odnosnie nadchodzacych "Hitow" i byc moze padnie data startu -Home-

ewentualnie oznajmnia ze warto sie szykowac na hdd od 750gb wzwyz ...z wiadomych powodow ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie o kabel do ps3 bo chce podlaczyc to do monitora z siga. http://www.allegro.pl/item352606267_solidn...uper_cena_.html Taki kabel ma 2 metry i cene 25zl z przesylka. Czy jakosc obrazu na tym kablu bedzie dobra? Bo przypuszczam ze na 2 metrach kabla jakis strat w jakosci nie ma :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...