Skocz do zawartości
kojak_ct

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

Beri widac zaczytuje sie regularnie w sonydefenceforce.com :lol:

No wiesz mamy ludzi , ktorzy regularnie biora info z xboxmegafanboysite.com to i z drugiej strony cos sie znalazlo :D

 

Edit:

Chyba nie było , ale w kompuszrocie pojawila sie oferta na nowe SKU ps3 40 gb w edycji GTA 4 z gra w zestawie. Pisza , ze z nowym padem bezprzewodowym , więc moze tez juz z nowym padem ?

 

http://www.komputronik.pl/Konsole_do_gier/...pelny,id,55153/

 

Cena 130 wieksza niz goly ps3 w kompuszrocie.

Edytowane przez Michaelius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Pare postow polecialo. Kolejne proby trollingu spotkaja sie ze stosowna nagroda...

Wiesz co Costi ,czasem mysle ze jestes przemeczony swoja "misja",jak ktos jedzie po bandzie udajesz ze Cie nie ma,a posty ktore nawet nie zachaczaja o regulamin wyrzucasz, wiec albo oddaj ten dzial komus innemu albo sie troche "ogarnij", bo szkoda zeby w sumie taki normalny gosc(z malymi wyjatkami :wink: :lol2: ) mial takie "wachania" nastrojow

 

ps.mozesz pokazac mi w ktorym miejscu moj ostatni post zawieral uchybienia regulaminu ? nazwanie ps3 Wait-station?? :lol2: ,przeciez ta nazwa krazy na wielu forach :),i malo tego ,swietnie obrazuje stan gier na dzien dzisiejszy,a jesli ktos inny sie obruszyl i napisal posta ktorego musiales wyrzucic to co mnie to obchodzi? ze ma problemy emocjonalne?,i pamietaj mlody czlowieku ze kara musi byc adekwatna do winy a w szczegolnosci jesli nie ma tej...winy :lol2:

 

przywroc posta! :rolleyes:

 

cha bym zapomnial,oto dzisiejsza aktualizacja psstore euro

 

Europejskie PS Store

 

Dema:

Race Driver GRID

 

Dodatki do gier:

Guitar Hero III “Def Leppard” track pack

Guitar Hero III “Muse” track pack

Army of Two “SSC Challenge”

 

Trailery:

Mirror’s Edge Gameplay trailer (free)

PlayStation Day “Introduction: Kaz Hirai” video (free)

PlayStation Day “Play has no limitations” video (free)

PlayStation Day “Play is hiding and waiting” video (free)

PlayStation Day “Play is full throttle” video (free)

PlayStation Day “Play is a thousand stories” video (free)

PlayStation Day “Play brings us together” video (free)

PlayStation Day “Play is moving hips, lips” video (free)

PlayStation Day “Play is unexplored” video (free)

PlayStation Day “Summary: Play” video (free)

PlayStation Day Compilation Trailer (free)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jeszcze powiedz no mi dragonlore co to miało wnieśc do tematu (twoje Wait-Station), chciałeś sobie posta nabić, czy sprowokować? Zazwyczaj posty nie wnoszące nic do tematu nie są potrzebne, wiec decyzja o usunięciu słuszna, tym bardziej, że to był post prowokacyjny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A myślałem, że mówisz o jakich 500GB. :D

 

Właśnie zasysam z amerykańskiego PSS demko Bourne Conspiracy i Socom. ;)

 

PS. @dragonlore

Prawda jest taka, że Twój styl pisania prowokuje lud. Niestety nie wiem o co chodzi bo dopiero teraz wszedłem na forum ale domyślam się, że znowu jeździłeś po PS3. :) Czy masz z tego jakąś satysfakcję to nie wiem. Wydaje mi się jednak, że chcesz udowodnić posiadaczom/przyszłym, że wywalili kasę w błoto a jedyną słuszną decyzją był/jest zakup iksa. Ciesz się, że masz konkurencję bo nie miał byś teraz iksów po 700zł. ;) I prośba do Ciebie. Daj ludziom cieszyć się swoimi zabawkami i nie denerwuj ich tak jak nikt nie denerwuje Ciebie. Żyjmy w zgodzie a będzie zdrowsza atmosfera. ;)

 

Peace :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź paczkę z GTA4 i dokup GT5. Odwrotnie chyba drożej będzie o 100zł. :)

Jutro prawdopodobnie stanę się posiadaczem GTA4 ale zagram dopiero 1 czerwca. Wtedy to mój kolega wraca z Dublina. Napisał dzisiaj, że w Tesco mają 10cio lecie i GTA4 jest po 130zł. :) Jako, że miał u mnie dług to ma mi kupić. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Tylko jeszcze powiedz no mi dragonlore co to miało wnieśc do tematu (twoje Wait-Station), chciałeś sobie posta nabić, czy sprowokować? Zazwyczaj posty nie wnoszące nic do tematu nie są potrzebne, wiec decyzja o usunięciu słuszna, tym bardziej, że to był post prowokacyjny.

a slyszales o czyms takim jak opinia?? nie?? no widzisz...mnie prowokuja wszystkie Twoje wypowiedzi,a nawet fakt twojego istnienia :lol2: ,czy w zwiazku z tym mozemy wywalic wszystkie Twoje posty??? co nie pasuje ??... :lol2:

 

a to ze napisalem ze ps3 to Wait-station to jakas obraza?? dla kogo ??dla posiadaczy ps3,smiechu warte, czy ktos sie obrusza jak na xboxa mowi sie xpudlo ,kloc ???itp itd.Ten temat to sie smieszny robi z powodu strasznie przewrazliwonych co niektorych osobnikow.

 

A co wniosl do tematu?? a zdanie ilus tam uzytkownikow ps3 ktorzy narzekajac na brak gier(ja do nich naleze) mianowali ps3 nowym "mianem".

 

pisalem w temacie i nie naruszylem regulaminu :)

 

Kojac_ct -no widzisz, piszesz ze nie czytales posta ale juz wiesz ze jezdzilem po ps3 :lol2: (wrozka normalnie)

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ci powiem czemu wybralem ps3 ( ostatnio w MM kupilem bez vatu wersje z gta4 za 1360 zl )

 

1. Blu-Ray - czyli filmy hd - ten czynnik odrazu w mim przypadku dyskwalifikuje xa

2.Upscaler DVD do hd w ps3 jest niesamowitej jakosci

3. Pilot do BD, klawiatura bluetooth i surfuje w internecie na ogromnym tv

4.Divx / Xvid itd ..

5.Hdd ktory mozna zastapic duzo wiekszym lub przez usb podlaczac

6. Gry..

7. Okazale prezentuje sie pod telewizorem :D....bo x wyglada jak zabawka

8.Lada chwila bedzie mozna nagrywac tv

9. Darmowa gra w necie

 

Pewnie jest masa innych zalet , ale te sklonily mnie do kupna

 

Nie wiem czy x360 potrafi cos z tego czy nie , bo zainteresowanie stracilem czytajac w kolko o jego awaryjnoscii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Szkoda, że nie upolowałeś takiej wersji jak trab. Za tą kasę, którą wydałeś miał byś najnowszego packa + 4 gry z allegro. :) Witamy w klubie. ;)

 

PS. Jin*. A czemu kupił PS3? A dla tego, żeby była równowaga w moderacji z konsolami. Costi ma iksa! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będę złośliwy :rolleyes:

ja ci powiem czemu wybralem ps3 ( ostatnio w MM kupilem bez vatu wersje z gta4 za 1360 zl )

1. Blu-Ray - czyli filmy hd - ten czynnik odrazu w mim przypadku dyskwalifikuje xa

2.Upscaler DVD do hd w ps3 jest niesamowitej jakosci

3. Pilot do BD, klawiatura bluetooth i surfuje w internecie na ogromnym tv

4.Divx / Xvid itd ..

5.Hdd ktory mozna zastapic duzo wiekszym lub przez usb podlaczac

6. Gry..

7. Okazale prezentuje sie pod telewizorem :D....bo x wyglada jak zabawka

8.Lada chwila bedzie mozna nagrywac tv

9. Darmowa gra w necie

8 z 9 tych punktów (prócz 6.) można przyisać do każdego PC typu media center ;)

 

PS. napisz za jakieś pół roku ile tych filmów na Blu-rayu obejrzałeś ~~

PS2. tak czy tak gratuluję zakupu - nie wątpię, że będziesz z niego zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie upolowałeś takiej wersji jak trab. Za tą kasę, którą wydałeś miał byś najnowszego packa + 4 gry z allegro. :) Witamy w klubie. ;)

 

PS. Jin*. A czemu kupił PS3? A dla tego, żeby była równowaga w moderacji z konsolami. Costi ma iksa! :D

 

Tylko ze ja za nowke zaplace mniej niz trab za swoja konsole ;] Taka mala okazja

 

Dlaczego wybralem PS3??

Mam sentyment do tych konsol, mialem wszystkie playstation po kolei ps, ps2, psp nadszed czas na ps3 ;]

BR tez napewno byl jednym z powodow.

No i kilka tytulow, jestem maniakiem jesli chodzi o serie GT, mam cicha nadzieje ze pojawi sie kontynuacja Parasite Eve.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaa no to jak taka okazja to świetnie. :)

 

@MacOSek

Niech nawet obejrzy 4. Ale obejrzy w przyzwoitej jakości. :) W czasach TV HD to praktycznie jedyne źródło. No może jest jeszcze mkv ale wiemy co to za źródło. A telewizje satelitarne dopiero raczkują. ;)

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MacOSec

Niech nawet obejrzy 4. Ale obejrzy w przyzwoitej jakości. :) W czasach TV HD to praktycznie jedyne źródło. No może jest jeszcze mkv ale wiemy co to za źródło. A telewizje satelitarne dopiero raczkują. ;)

Napęd Blu-ray do PC to koszt <300zł :rolleyes:

 

PS. macosek, ewentualnie mac, a nie żadnen tam macosec ;)

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli dochodzimy do tego, że mimo wszystko kompa trzeba upgreadować. Ciągnie to za sobą kolejne koszta jak wydajny CPU czy GPU. Więc jaki sens kupować konsole? :)

 

PS. Sorka za to C. ;)

PS2. Faktycznie taniocha ten napęd. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

cos takiego znalazlem-odnosnie ps3 jako Playera B-R

 

Blu-ray zniknie z rynku?

 

Płyty w standardzie Blu-ray sprzedają się gorzej, niż oczekuje tego Sony.

Po rezygnacji przez Toshibę z dalszego wspierania formatu HD DVD, w konkurencyjnym obozie Blu-ray z pewnością zapanowała ogromna radość. Niestety rynek nie lubi monopolistów, okazuje się bowiem, że konsumenci wcale nie rzucili się na płyty Blu-ray. Co gorsza, sprzedaż wydaje się spadać.

 

Co prawda rzecznik Sony Computer Entertainment Europe twierdzi, że format Blu-ray odniósł sukces, lecz rzecznik Sony Pictures potwierdził, że posiadacze PS3 wcale nie są pod wrażeniem płyt BD jako formatu filmowego. Rzecznik wyjaśnił, że od śmierci HD DVD sprzedano zaledwie 3.3mln płyt, z czego 1.4mln w tym kwartale. Jeśli przeliczyć to na ilość sprzedanych odtwarzaczy i zaliczyć do nich konsolę PS3, którą jak twierdzi Sony, sprzedano w Europie w ilości 5mln sztuk, wychodzi na to, że zainteresowanie płytami BD jako nośnika filmów, jest szczątkowe.

 

 

Poza tym, jak donosi NPD Group, od początku tego roku, drastycznie spadło w USA zainteresowanie stacjonarnymi odtwarzaczami formatu Blu-ray. W okresie od stycznia do lutego, zmniejszyło się aż o 40%, natomiast od lutego do marca, zanotowano zaledwie 2% wzrost.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie - ojciec tez klnie na BR, ze takie drogie filmy sa... Do tego ta pieprzona regionalizacja, ktorej poki co nie da sie obejsc. Ech, czemu HD-DVD musialo umrzec :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...