Skocz do zawartości
kojak_ct

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

Namco Bandai poinformowało, że zapowiedziana jakiś czas temu Eternal Sonata w wersji na PlayStation 3 ukaże się tylko i wyłącznie na rynku japońskim. Jak dotąd Namco nie planuje wypuszczenia tego RPG poza granicami terytorium Azji i istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że nie zobaczymy jej w innej formie, aniżeli z japońskimi krzaczkami w listach dialogowych.

 

Oczywiście 'nigdy' w tej branży dużo nie znaczy i jeśli tylko Eternal Sonata w wersji na PS3 sprzeda się w wystarczającej ilości na tę platformę w Japonii, to być może ujrzymy ją też i z angielskimi dialogami.

link

Dla mnie w sumie szkoda, jestem fanem dobrych rpgów (tym bardziej skośnookich) - czas uczyć się języka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo zakupic X360 :P

 

Choc w sumie nie dziwie sie ich decyzji - Eternal Sonata jest mocno specyficzna, jesli chodzi o wyglad, wiec pewnie wyciagneli wnioski ze sprzedazy wersji na X360 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interesujaca plotka jako 40tka miala dostac softwarowa kompatybilnosc wsteczna z PS2.

 

 

http://polygamia.pl/ps3-jednak-dostanie-ws...-kompatybilnosc

 

Poprawiony :)

Będę egoistyczny, lecz dla mnie nie jest to taka świetna wiadomość.

Oznaczać ona będzie spadek wartości używanych 60'tek.

 

Z drugiej strony, gdyby z tego powodu wśród znajomych pojawiło się więcej posiadaczy PS3, to bym zmienił zdanie. Więcej gier do pożyczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kojak_c lub ktoś inny zainteresowany moglibyście sprawdzić tak na oko np kopiując 100mb plik z pc na ps3 jaka wyciągacie średnią prędkość w swoich konsolkach ?? ku mojemu zdziwieniu jest to uwaga 0,6MB/s a laptop który stoi kolo ps3 kopiuje z tego samego źródła ten sam plik z prędkością 2,7MB/s dodam ze odległość od punktu dostępu to max 6-7m czyli drugie pomieszczenie jakoś sygnału w lapie maxymalna. Dodam ze do streemowania materialu hd wystarczy 1-1,5MB/s. Czybzy wifi w ps3 bylo az tak marnej jakości ?? prosze o pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jak dobrze PS3 radzi sobie ze skalowaniem gier z PS 1 do rodzialek HD ?

 

Bo jak odpalilem FF VII na PS2 i podpialem do LCDka to wystajace piksele o malo nie wykluly mi oczu :D

 

Acha i czy jest gdzies spis gier dostepnych jako downloady w PSN ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jak dobrze PS3 radzi sobie ze skalowaniem gier z PS 1 do rodzialek HD ?

 

Bo jak odpalilem FF VII na PS2 i podpialem do LCDka to wystajace piksele o malo nie wykluly mi oczu :D

 

Acha i czy jest gdzies spis gier dostepnych jako downloady w PSN ?

Edyta: ePSXe to to nie jest lecz spokojnie idzie pograć (bynajmniej ja nie narzekałem grając w MGS2 przed monitorem LCD).

Ze spisem innym niż lista gier na PSStore się nie spotkałem.

Edytowane przez Xaon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze strony o trofeach zapowiedzianych:

 

http://www.ps3trophies.co.uk/

 

Na razie tyle gier ma miec obsluge:

 

Battlefield Bad Company

*

Dark Sector

*

Ratchet and Clank

*

Resistance Fall of Man

*

Uncharted Drakes Fortune

 

Edit: chociaz z tego co widze po komentarzach w necie to rownie dobrze autor strony mogl sobie ta liste wymyslic :)

Edytowane przez Michaelius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm no wlasnie to mnie intryguje na grzyba to komu? :) A ludzie z tego wielka sensacje zrobili.

Wiesz, mi się świetnie kiedyś grało w Morrowinda przy K44, Dooma 3 bodajrze przy Slipknocie, Warcrafta 3 przy ścieżce dźwiękowej z MGS4 (naprawdę polecam :D ), zaś kumplowi w Feara przy Nightwishu.

Imo jest to bardzo przyjemny dodatek, zwłaszcza przy arcade'ach i na multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy nie jest tak, że jak leci muzyka to nie ma dźwięków z gry? Czy nie jest tak na iksie? Bo jeśli tak to mnie to kompletnie nie interesuje. Zresztą i tak mnie nie interesuje tai patent. Muzycy robiąc soundtracki do gry wiedzą doskonale w jakich klimatach mają być utwory i wolę pozostać przy oryginale. ;)

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy nie jest tak, że jak leci muzyka to nie ma dźwięków z gry? Czy nie jest tak na iksie? Bo jeśli tak to mnie to kompletnie nie interesuje.

LOL. Jasne, że nie. Muzyka z gry zostaje zastąpiona twoją własną, a wszystkie dźwięki zostają.

Nie bez powodu nazywa się to "custom soundtrack".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zresztą i tak mnie nie interesuje tai patent. Muzycy robiąc soundtracki do gry wiedzą doskonale w jakich klimatach mają być utwory i wolę pozostać przy oryginale. ;)

Erm w singleplayerze to sie zgodze, ale granie na multi i słuchanie ciagle tego samego jest irytujące, nawet bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Male pytanko: Dopiero co kupilem PS3 i chcialbym ja podlaczyc do Mojego monitora LCD gateway 2185W. Na pierwszej stronie w FAQ dowiedzilem sie ze musze uzyc kabla DVI-D - HDMI do video ale nie bardzo moge znalezc cokolwiek o audio. Co musze jeszcze zrobic zeby uzyskac dzwiek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak gwoli scislosci, to w 2185W nie ma glosnikow. Dzwiek z chinchy mozna (poprzez przejsciowke 2xchinch->gniazdo minijack) puscic na sluchawki, ew. podlaczyc sie do line-in w kompie (tym razem przejsciowka 2xchinch->wtyczka minijack). Trzecia alternatywa to podlaczenie sie optykiem do kompa, jednak to wymaga wejscia optycznego w karcie dzwiekowej. Oczywiscie dwa ostatnie warianty wymagaja, zeby komp byl wlaczony.

 

BTW adi_k - nie napisales, jakie maz glosniki. Moze maja one dodatkowe wejscie do podlaczenia czeos jeszcze oprocz kompa? Wtedy moglbys tam PS3 podpiac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie nie ma glosnikow tym modelu.Mam Logitechy 2+1 X-280 bodajze ale tam nie ma raczej zadnych dodatkowych wejsc-wyjsc.to jakie te kable kupic? Mozecie dac jakiegos linka jak one maja wygladac? Bo nie bardzo kumam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w czym widzisz problem? Dźwięk wypuszczasz kablem Multi A/V poprzez przejściówkę chinch->minijack i łączysz z głośnikami. Takie wejście to muszą mieć skoro to komputerowe głośniki? Przejściówkę możesz dostać w każdym sklepie/serwisie rtv. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w czym widzisz problem? Dźwięk wypuszczasz kablem Multi A/V poprzez przejściówkę chinch->minijack i łączysz z głośnikami. Takie wejście to muszą mieć skoro to komputerowe głośniki? Przejściówkę możesz dostać w każdym sklepie/serwisie rtv. ;)

A znacie jakis myk by wyciagnac z playa dzwiek 5.1 do zestawu komputerowego bez uzycia samego kompa albo amplitunera??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...