Skocz do zawartości
kojak_ct

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

Acha czy tam jest jakis file manager zeby sprawdzic zajetosc dysku , poogladac ile jaka instalka zajmuje itp ? Bo zakolejkowalem z 25-30 giga demek i zastanawiam sie czy sie pomieszcza :)

zajętośc dysku jest w system settings > drugie od dołu (chyba sys info)

wielkość instalki masz po nacisnieciu kółka na ściąganym pliku lub trójkąt i Status na ściągniętym pliku instalacyjnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w koncu moj intraktywny odtwarzacz Blu-ray :) doczekal sie pierwszej kupionej gry i od razu przy okazji udalo sie zdobyc pierwsze trofeum.

 

Jutro trzeba sie bardziej postarac bo miejsce 998xx w swiatowym rankingu Super Stardusta mnie nie satysfakcjonuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy bylo, bo topic dlugi wiec...

 

polaczylem ps3 z laptopem hp pavilion dv9500, na windowsie vista home premium za pomoca kabla hdmi.

Teraz pytanie do Was: Co musze zrobic aby odtworzyc obraz z ps na w/w ekranie laptopa?

 

z gory dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polaczylem ps3 z laptopem hp pavilion dv9500, na windowsie vista home premium za pomoca kabla hdmi.

O_o Połączyłeś wyjście HDMI PS3 z wyjściem HDMI laptopa?

Co chciałeś osiągnąć tą kombinacją? ;)

 

 

ps. laptop nie ma wejścia HDMI, więc nie podłączysz do niego PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam sie do zakupu ps3.

Lepiej kupic tv 32" fullhd (samsung le32a551), czy monitor 24" 1920x1200 (hp pl2475w) i jak beda na nich wygladac gry w 720 (bo nie wszystkie sa w 1080)? Mam obawy wlasnie do tzw 'zabkow' jezeli gra nie bedzie w odpowiedniej rozdzielczosci - skalowanie itd.

Jak to jest z tymi kablami hdmi, warto wybulic na jakiegos kozaka, czy kupic zwykly - bo kazdy co innego mi mowi?

Poza tym, czy warto kombinowac z kupieniem ps3 za granica?

 

Wszelkie porady mile widziane, gdyz 'wszystko ma sie zgadzac' :)

Edytowane przez sz.limak86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście lepiej wziąć TV, 24" cale to nie 32", wielkość ma znaczenie. Ja mam 32" Full HD i gry skalowane z 720p wyglądają bardzo dobrze.

Kabel kupuj najtańszy jaki się da, dane przesyłane są cyfrowo więc strat jakości nie ma żadnych. Ja kupiłem kabelek za 15zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@thuGG

dzieki, to wlasnie chcialem uslyszec, aby utwierdzic sie w swoim przekonaniu.

Poza tym, jak znajomy powiedzial mi, ze kupil kabel hdmi (jakis krotki) za ok 250, do regzy 47" i ps3, bo gdzies tam wyczytal, ze kabel musi byc kozak, bo bedzie kiszka...to mi uszy opadly.

 

A tak poza tematem ps3.

Ten samsung le32a551 bedzie dobrym wyborem do pleya (i do kompa tez)? Czytalem recenzje i obczailem go tez na zywo i wg mnie jest fajny - mi bardzo pasuje i moge go miec za ok 2050-2100 (pracuje w sklepie komputerowym)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do TV to nie lepiej dołożyć 100-150 zł do LE32A656? Jest o klasę wyżej w ofercie Samsunga i ludzie sobie chwalą raczej.

Na czym ta roznica polega? Czytam spec u samsunga i cos podobnie to wyglada, tylko wyglad inny - taki jak w moniakach z serii Txxx (ktore sa ciekawe z wygladu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z posiadaczy PS3 był w podobnej sytuacji ?

 

Mianowicie sąsiad kupił nowy telewizor 37" Bravia i podłączył do osiedlowej kablówki ... =p Nie czekając długo zabrałem moje PS3 by przetestować jego nowy zakup wszystko ładnie pięknie tylko, że sąsiad nie ma routera a sygnał z mojego mieszkania gubi się gdzieś między ścianami (czytaj: konsola bez dostępu do internetu). Próbowałem odpalić GranTourismo5 (zakupione online w PSStore i ściągnięte na dysk) ale się nie da bo wyskakuje mi komunikat, że muszę być zalogowany do PSN. Więc czy ktoś zna rozwiązanie problemu, jak grać w GT5 bez dostępu do internetu ... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z posiadaczy PS3 był w podobnej sytuacji ?

 

Mianowicie sąsiad kupił nowy telewizor 37" Bravia i podłączył do osiedlowej kablówki ... =p Nie czekając długo zabrałem moje PS3 by przetestować jego nowy zakup wszystko ładnie pięknie tylko, że sąsiad nie ma routera a sygnał z mojego mieszkania gubi się gdzieś między ścianami (czytaj: konsola bez dostępu do internetu). Próbowałem odpalić GranTourismo5 (zakupione online w PSStore i ściągnięte na dysk) ale się nie da bo wyskakuje mi komunikat, że muszę być zalogowany do PSN. Więc czy ktoś zna rozwiązanie problemu, jak grać w GT5 bez dostępu do internetu ... ?

Nie mam PS3 ale zdaje się że nie da się tego obejść. Wersja "płytowa" nie ma tego "problemu". Trochę głupie zagranie ale z drugiej strony, skoro ktoś grę ściągnął z neta to Sony wie, że neta ten ktoś ma. Poza tym chyba ta gra jest przypisana do Twojego online'owego konta, to pewnie sposób na walkę z piractwem (płytę pożyczysz/sprzedajesz i bez niej nie pograsz, w przypadku treści pobranej z internetu jasnym jest że płyty nie masz więc trzeba jakoś inaczej zadbać o sprawdzenie czy jest się legalnym posiadaczem tytułu). Ale niech się wypowie ktoś faktycznie z tematu. Ja to co napisałem wiem tylko z lektury PSX Extreme ;). Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mnie chyba zrobili w balona z tym PSStore ... już więcej nic tam nie kupię.

 

Czyli bez połączenia z internetem granie w coś kupionego w psstore odpada?

W przypadku wypróbowania telewizora sąsiada zależy mi na samym odpaleniu GT5, nie chodzi o granie online, tylko jakby to ująć "singleplayer" bez dostepu do neta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam PS3 ale zdaje się że nie da się tego obejść. Wersja "płytowa" nie ma tego "problemu". Trochę głupie zagranie ale z drugiej strony, skoro ktoś grę ściągnął z neta to Sony wie, że neta ten ktoś ma. Poza tym chyba ta gra jest przypisana do Twojego online'owego konta, to pewnie sposób na walkę z piractwem (płytę pożyczysz/sprzedajesz i bez niej nie pograsz, w przypadku treści pobranej z internetu jasnym jest że płyty nie masz więc trzeba jakoś inaczej zadbać o sprawdzenie czy jest się legalnym posiadaczem tytułu). Ale niech się wypowie ktoś faktycznie z tematu. Ja to co napisałem wiem tylko z lektury PSX Extreme ;).

Coś mi się obiło o takim zabezpieczeniu, lecz jes to najmniej trochę dziwne. Treści zabezpieczone, wg deklaracji przy robieniu back-up'ów i ich przywracaniu, mają możliwość skopiowania się tylko na daną konsolę.

Chyba że są oni jeszcze 'inteligentniejsi' i nie zabezpieczyli GT5 Prologue, ani innych gier z PSS ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mnie chyba zrobili w balona z tym PSStore ... już więcej nic tam nie kupię.

 

Czyli bez połączenia z internetem granie w coś kupionego w psstore odpada?

W przypadku wypróbowania telewizora sąsiada zależy mi na samym odpaleniu GT5, nie chodzi o granie online, tylko jakby to ująć "singleplayer" bez dostepu do neta.

Nie wiem czy to się tyczy wszystkiego z PSS więc nie panikuj zawczasu ;). Natomiast wygrzebałem starszy numer PSX Extreme żeby się upewnić i tak, wersja GT5:P ściągnięta z PSS ZAWSZE wymaga dostępu do neta żeby zagrać (info napisał Butcher w "Pigule")...

 

Pozdro.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to się tyczy wszystkiego z PSS więc nie panikuj zawczasu ;). Natomiast wygrzebałem starszy numer PSX Extreme żeby się upewnić i tak, wersja GT5:P ściągnięta z PSS ZAWSZE wymaga dostępu do neta żeby zagrać (info napisał Butcher w "Pigule")...

 

Pozdro.

Szkoda, że jak kupowałem GT5 to na PSSstore nigdzie takiej informacji nie było. Dopiero dzisiaj jak sprawdzałem PSStore to taki komunikat się już pojawił przy tytule GT5 ... po fakcie. Że tak powiem nazywa się to wprowadzanie klienta w błąd, ciekawe czy UOKiK mógłby się takim czymś zająć i czy mam możliwość odzyskania kasy i/lub zamianę gry na wersję "namacalną".

 

Dam sobie głowę uciąć, że ta informacja na PSStore pojawiła się niedawno a ja nie zostałem o tym poinformowany gdy dokonywałem zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakbyś się pofatygował przeczytać temat o GT5:P to byś doczytał (bo sam to pisałem) jakie gra ma wymogi i zabezpieczenia. I taka informacja była zawarta od razu przy kupnie. GT5:P ma swój temat i tam o takie rzeczy pytaj. :) Więc twoje roszczenia są bezpodstawne. Z jednej strony świetny sposób na piractwo bo wcześniej warhawka kupowała jedna osoba a grało 5, ale z drugiej strony nie można popykać na działce z dala od cywilizacji. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na działkę z dale od cywilizacji to nawet smartphone'a nie biorę, by nie kusiło wpatrywać się w kolejny ekranik, a co najwyżej zwykła słuchawkę, by pozostać w kontakcie. Zamiast PS3 proponuję rower, ewentualnie książkę- frajdy będzie więcej na działce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...