Skocz do zawartości
kojak_ct

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

MidnightClub to padaka straszna, lepszy burnout

Bournout'a to mogę sobie na kompie zobaczyć a midnighta niestety nie. Najchętniej te dwie gierki najpierw bym przetestował (może jakieś dema).

1. Narazie nie mam PS3 więc nic z tego.

2. Jestem na Litwie i pewnie będę tu ze 2 tygodnie jeszcze - jak dobrze pójdzie to kupię playa po powrocie.

 

Jak tylko kupie PS3 to muszę mieć przynajmniej 3 gry :D

Dla synka, dla żony i dla mnie. Ja uwielbiam samochodówki więc myślałem o burnout, midnight albo GT5 Prologue. Nie wiem czy warto płacić za GT5, ale z drugiej strony zawsze chciałem mieć playa dla tej serii ścigałek :)

Z innych gierek to myślę że kupię SF IV - widziałem gameplaye i bardzo mi się podobały, no i mam sentyment do tej gry bo grałem kiedyś w nią na nintendo pegasus :D

 

@K-mil78

Jak zmienisz dysk nie tracisz gwarancji na PS3. Tracisz jedynie gwarancje na ten dysk co wyjąłeś i jak w PS3 zepsuje się nowy dysk to musisz go serwisować u producenta a nie Sony.

Dzięki. Odpowiedź wielce satysfakcjonująca :D Chyba od razu ten dysk zmienię na 160GB - bo leży taki jeden u mnie w domu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj że to musi być dysk SATA 2,5'' :) aha pojemność nie gra roli pakujesz ile się da;)

 

Wiem że taki musi byc i taki właśnie mam :D A tą 80 i tak wykorzystam :D

Jeszcze raz dzięki za zainteresowanie tematem i odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz grę dla żony (i nie tylko) to kup Flower:)

 

Z tego co widzę to za moło się dzieję w tej gierce. Moja żona lubi RPG i serię Prince of Persia. Jak juz się pojawi wiedźmin na PS3 to jej kupię a póki co to będzie musiała się zadowolić zręcznościówkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Moja żona lubi RPG i serię Prince of Persia...

Kurczę, farciarz z Ciebie :)

Hmm... Euro-amerykańskie RPG, czy japońskie też? Folklore było ciekawą grą, jeżeli ktoś ten typ lubi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, farciarz z Ciebie :)

Hmm... Euro-amerykańskie RPG, czy japońskie też? Folklore było ciekawą grą, jeżeli ktoś ten typ lubi.

 

NeverwinterNights, Planscape Tornment, Baldur's gate, Diablo, Icewind Dale itp - takie RPG. A prince of persia od piasków czasu na kompie z padem w ręku :D

Nie wiem czy mam szczęście bo będzie wojna o czas antenowy przy PS3 :D A jeszcze synek napewno doda swoje 3 grosze do tej wojny :D

A kto w domu posprząta, obiad ugotuje? Zawsze są plusy i minusy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z RPGami to jest ten problem ,ze jeszcze nie wyszly :)

 

W zasadzie z dobrych sa tylko dwie strategie RPGie Valkyria Chronicles i Disgaea 3 (ale to dla fanow gatunku)

a klasycznych zachodnich RPGie typu F3 czy Oblivion nie bede sie wyglupial i polecal jak masz kompa z gf 8800 w podpisie :D

 

PS. Chociaż akurat tej przykładowej dwójki od Betheshedy to bym najgorszemu wrogowi nie polecał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z RPGami to jest ten problem ,ze jeszcze nie wyszly :)

 

W zasadzie z dobrych sa tylko dwie strategie RPGie Valkyria Chronicles i Disgaea 3 (ale to dla fanow gatunku)

a klasycznych zachodnich RPGie typu F3 czy Oblivion nie bede sie wyglupial i polecal jak masz kompa z gf 8800 w podpisie :D

 

PS. Chociaż akurat tej przykładowej dwójki od Betheshedy to bym najgorszemu wrogowi nie polecał :D

 

Mam wiedźmina na kompie, ale chyba poczekam na wersję pod PS3 - mam nadzieję że będzie warto :D Dla żonki mogą być fajne platformówki i zręcznościówki, w które można zagrać przez 0,5h później coś zrobić i pograć dalej. Jak wiemy w RPG jak się już zacznie grać to ciężko skończyć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ratchet and Clank future: Tools of Destruction. Jakże mogłem o tym zapomnieć.

Sprawdziłem z filmami na DVD. Nagranie z wesela na cudnej profesjonalnej płycie TDK chodzi bez najmniejszego problemu.

 

Co do gier. Jeszcze raz będę polecał Super Puzzle fighter 2 Turbo HD Remix, Super Rub'aDub oraz Super Stardust HD. Ale to wszystko na PSS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ratchet and Clank future: Tools of Destruction. Jakże mogłem o tym zapomnieć.

Sprawdziłem z filmami na DVD. Nagranie z wesela na cudnej profesjonalnej płycie TDK chodzi bez najmniejszego problemu.

 

Co do gier. Jeszcze raz będę polecał Super Puzzle fighter 2 Turbo HD Remix, Super Rub'aDub oraz Super Stardust HD. Ale to wszystko na PSS.

Jest jakiś problem z PSS w polsce? Trzeba się jakoś mocno napocić żeby to uruchomić?

Edytowane przez K-mil78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu, BTW nie PSS tylko PSN (PlayStation Network).

 

Jak zwał tak zwał. Jak nie ma problemu to zajefajnie. Dzięki za sprawdzenie DVD :D

Wyczytałem na stronie sony że najnoowszy soft radzi sobie bez problemu divx 3,11 :D Czy sprawdzaliście to może z napisami polskimi w formacie txt?

 

Jak to będzie działało to będę miał centrum multimedialne do którego będę musiał dokupić jakiś dysk tak z 500 GB :D a nie wsadzać 160 :D

 

Jeszcze jedno pytanie - do PS3 można podłączyc dysk po USB a czy ktoś próbował podłączyć dysk 3,5" w kieszenie większy niż 500GB?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu, BTW nie PSS tylko PSN (PlayStation Network).

PSN- Playstation Network - czyli cala siec

PSS - Playstation Store - czyli sam sklepik :)

 

Of course ,ze nie ma problemu nawet jest oficjalny Polski z cenami w zlotowkach ) ktory sie ostatnio bardzo oplacalny zrobi (jak dolar przeszedl z 2.2 na 4.0 :) )

Edytowane przez Michaelius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwał tak zwał. Jak nie ma problemu to zajefajnie. Dzięki za sprawdzenie DVD :D

Wyczytałem na stronie sony że najnoowszy soft radzi sobie bez problemu divx 3,11 :D Czy sprawdzaliście to może z napisami polskimi w formacie txt?

 

Jak to będzie działało to będę miał centrum multimedialne do którego będę musiał dokupić jakiś dysk tak z 500 GB :D a nie wsadzać 160 :D

 

Jeszcze jedno pytanie - do PS3 można podłączyc dysk po USB a czy ktoś próbował podłączyć dysk 3,5" w kieszenie większy niż 500GB?

Ale zdajesz sobie sprawe, ze DivX 3.11 to archaiczny kodek, ktory wyszedl z uzycia wieki temu? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zdajesz sobie sprawe, ze DivX 3.11 to archaiczny kodek, ktory wyszedl z uzycia wieki temu? ;)

 

Tak. Zdaję sobie sprawę. Jak jest 3.11 to będzie też i nowszy :D

Zresztą tak dużo divxów to ja nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyczytałem na stronie sony że najnoowszy soft radzi sobie bez problemu divx 3,11 :D Czy sprawdzaliście to może z napisami polskimi w formacie txt?

Jak to będzie działało to będę miał centrum multimedialne do którego będę musiał dokupić jakiś dysk tak z 500 GB :D a nie wsadzać 160 :D

Sciagnij i zainstaluj sobie PS3 Media Server

 

http://ps3mediaserver.googlecode.com/files...dows-1.10.1.exe

 

Bedziesz mogl odtwarzac wiele typow plikow. Napisy tez dzialaja (musi byc ta sama nazwa pliku textowego i video).

Program jest banalnie prosty w obsludze. Po wlaczeniu go na PC udostepnia zawartosc dyskow z komputera konsoli.

Mozna latwo skopiowac dane z PC na dysk konsoli.

 

 

Ma ktos z Was headset do PS3? Chcialbym jakis kupic, ale bezprzewodowy Logitecha to koszt 150zl. Wersja z kablem ma

tylko 3m jak dla mnie za krotki. Moze poleci ktos jakis bezprzewodowy headset z telefonu jaki uzywa w miare tani i ktory

sprawuje sie dobrze z PS3.Cena ponizej 100zl bylaby dobra. Zastanawiam sie tez jak duzo Polakow posiada i uzywa

headset do PS3. Moze bedzie tak, ze go kupie a nie bedzie z kim porozmawiac chocby w czasie co-op w RE 5 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.dvd.co.uk/Games/SOCOM-Confronta...DLE/product.htm

moze bundle z socomem ? Cena kolo 180-200 zeta wyjdzie.

Premiera 13 marca.

Dopiero co kupilem Killzone 2, a czeka mnie jeszcze zakup RE 5 i LBP. Szukam taniego rozwiazania max 100zl.

Na pewno ktos uzywa headseta nieoryginalnego i jest zadowolony z niego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem Jabra BT125 do telefonu i spisuje się świetnie. Ilu naszych gra to nie wiem bo na online nie mam czasu więc ten tryb dla mnie nie istnieje. Ale kiedyś testowałem tą jabrę w COD3 w multi i działała bardzo dobrze. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z racji , że mamy zawodowego newsmena postujacego wszystko co znajdzie zlego o sony to dla odmiany news pozytywny :D

 

Z VGChartzow:

 

Worldwide Top 10, 28th Feb 2009

 

 

The top ten selling games for this week in the World

 

1 Killzone 2 (PS3)

725,919

2 Yakuza 3 (PS3)

355,392

3 Wii Sports (Wii)

320,123

4 Wii Fit (Wii)

258,151

5 Dynasty Warriors Strikeforce (PSP)

223,136

6 Halo Wars (X360)

167,154

7 Wii Play (Wii)

149,199

8 Mario Kart Wii (Wii)

142,875

9 Street Fighter IV (X360)

138,163

10 Street Fighter IV (PS3)

113,418

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam pozytywny od razu. Zawsze jest do czego się przyczepić. Np CoD:WaW lepiej się sprzedał na PS3 (735k) w pierwszym tygodniu niż Killzone 2 (725k) ;]

Jak na Halo killera to słabiutko. Halo 3 poszło 3,8M w pierwszym tygodniu ;)

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam pozytywny od razu. Zawsze jest do czego się przyczepić. Np CoD:WaW lepiej się sprzedał na PS3 (735k) w pierwszym tygodniu niż Killzone 2 (725k) ;]

Jak na Halo killera to słabiutko. Halo 3 poszło 3,8M w pierwszym tygodniu ;)

Wiem :) Wiem tez czemu Yakuza wyprzedza Halo Warsy , ale zgodnie z moim wzorem postowania newsow nie bede sie przejmowal glupotami w stylu obiektywnego wytlumaczenia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Szkoda, że Yakuza3 jest tylko na rynku Jap. :(

tez zaluje,ogladalem dzis wersje japonska w sklepie i ciezko bylo odlozyc na polkie ;)

ale za to kupilem japonska wersje swietnie sprzedajacej sie w kraju kwitnacej wisni aRpg'a -" Demon's Soul's ", na szczescie mimo wersji jap. w grze sa glosy i napisy w angl. a nawet instrukcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...