Skocz do zawartości
kojak_ct

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie:

 

ps3 80gb, komplet, kupiona w sierpniu + 5 gier

Ridge Racer 7

NFS Undercover

Ratchet and Clank : Quest for Booty

Gran Turismo 5 Prologue

Fifa 09

 

Kupiona w MM, paragon (dodatkowe pytanie: czy można reklamować po 12 miesiącach? I czy przyjmują gwarancje w innym MM, niż konsola została kupiona?)

 

A to wszystko za 880zł, kusi mnie slim, aczkolwiek chciałem zapytać na ile jest to atrakcyjna oferta bo nie orientuję się za dobrze jeszcze w cenach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO warto brać. Grubas dużo ładniejszy od slima :P No i możesz linuksa postawić jakbyś chciał się pobawić :) Gierki też niczego sobie - Fifa 09, Ratchet i demo GT5 ;]

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ładny jest to prawda ;) a jak z tą gwarancją ? Na necie opinie podzielone, że 24 miesiące spokojnie MM przyjmuje, no i czy MM przyjmie konsole kupioną w MM w innym mieście ?

Wycisnąłbym na allegro 200zł za te gierki ? ;)

 

Aha, i przeczytałem gdzieś że wersja 80gb najmniej wadliwa, true ?

 

edit:

dzięki carek ;)

Edytowane przez FoX 13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uznanie gwarancji w innym MM niż była kupiona problemem, nie będzie. Z tego co gdzieś wyczytałem, niby tylko 12mc dają...

Edytowane przez carek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, konto na PSN zalozone, sig zaktualizowany to sie chyba warto przywitac. Dzis stalem sie posiadaczem Slimki 120GB ;) Takze fanboystwa raczej mi juz nie mozna zarzucic ;) A pierwsze spostrzezenia co do konsolki:

 

- dualshock jest straszny: za lekki, za maly, niewygodny, trigery tez jakies dziwne. Zrobili je chyba dla malych, azjatyckich raczek. Pad od X >>>>> pad od PS. Ma jednak pewna zalete: wbudowany akumulator i ladowanie przez USB. Za to duzy plus.

- ladne to to, male, zgrabne, smukle i ciiiiiche

- menu przekombinowane, malo intuicyjne, mogliby to jakos bardziej pogrupowac. Ale wyglada estetycznie.

 

I to tyle, nie mialem w sumie czasu na dluzej przysiasc i pobawic sie nowa zabawka, zreszta bardziej byl to wplyw korzystnej ceny niz realna potrzeba zakupu. Tak czy inaczej: dawac GoW!! :D

 

edit.

Od razu mam pytanie, bo nie mam mozliwosci tego sprawdzic: kierownica od X360 (Logi DriveFX) rozumiem, ze bedzie dzialac z PS3 bez problemu?

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie nie sprawdze, nie mam zadnej scigalki zeby to potwierdzic. Ale przeciez z tego co slyszalem to PS3 tak wszyscy chwalili, ze czego sie nie podlaczy to dziala. Nie zabije sie z tego powodu, ale fajnieby bylo jakby jednak to dzialalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, jeśli to kierownica dedytkowana tylko do X360 i Logi zaszył w niej jakiś soft, który pozwala na działanie tylko z X360 to nie miej pretensji do Sony.

Co do pada, to IMO DS3 duzo lepszy, lżejszy, lepszy krzyżak i lepiej leży w dłoni, no i ma sixasisa:P

 

Co idzie na pierwszy ogień?

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, jeśli to kierownica dedytkowana tylko do X360 i Logi zaszył w niej jakiś soft, który pozwala na działanie tylko z X360 to nie miej pretensji do Sony.

Co do pada, to IMO DS3 duzo lepszy, lżejszy, lepszy krzyżak i lepiej leży w dłoni, no i ma sixasisa:P

 

Co idzie na pierwszy ogień?

Kiera Logiego niby dziala z PC wiec problemow nie powinno chyba byc, ale w necie nigdzie nie moge znalesc odpowiedzi. Krzyzak moze i lepszy (w ogole go nie uzywam w grach), ale na moje lapy zdecydowanie za maly i za lekki.

 

Na pierwszy ogien? Killzone2? Uncharted2? A moze dopiero GoW, ciezko powiedziec, na razie mam w co grac na X.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy ogien? Killzone2? Uncharted2? A moze dopiero GoW, ciezko powiedziec, na razie mam w co grac na X.

Bierz Unchrated 2 albo LittleBigPlanet. MGS4 tylko jeśli jesteś fanem serii. Killzone 2 na razie sobie odpuść, sterowanie pewnie cię na początku odrzuci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+1

Niektórzy nowi użyszkodnicy ps3 się rzucają na U2 nie ruszając Drake's Fortune, nie bardzo szczerze mówiąc to rozumiem. Imho do premiery U2 jedna z 3 najlepszych gier na chlebak (chlebaka ?;p). U1 a potem opad szczęki po zobaczeniu U2 i tego jak bardzo można poprawić grę ;)

No i od siebie - Resistance 1&2 (też ogromne różnice widać między tymi grami ;)), Killzone 2 (choć po przejściu wzdłuż i wszerz R2 strasznie dziwnie mi się na początku grało w Killzone, opóźnienie w sterowaniu mnie denerwowało. No i MGS4, ale tylko jeśli jesteś fanem, inaczej bym nie tykał..

 

Co do pada - w ogólnym rozrachunku dualshock dla mnie lepszy - krzyżak, analogi (nie lubię wklęsłych grzybków), ogólnie wolę tego pada. Wada - spusty, na tym polu pad od X'a zjada DS'a. Kłócić się, który lepszy nie zamierzam - posiadam obydwa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że zagorzali zwolennicy X360 dokupują również PS3. Już jest tyle tytułów wartych uwagi. Do tego potrzebuje odtwarzacza blu-ray i kombajnu do odtwarzania plików *.mkv z bitrate minimum 10 mbit i 720p. PS3 powinien sobie poradzić z takim bitrate ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że zagorzali zwolennicy X360 dokupują również PS3. Już jest tyle tytułów wartych uwagi. Do tego potrzebuje odtwarzacza blu-ray i kombajnu do odtwarzania plików *.mkv z bitrate minimum 10 mbit i 720p. PS3 powinien sobie poradzić z takim bitrate ?

Filmy full hd z bitrate sięgającym 30mbit śmigają, więc nie będzie problemu.

 

Pada sony praktycznie kształtów nie zmieniło od czasów ps1, tylko dodało kilka bajerów(analogów w r/l 2 brakowało mi już w 1998r. grając w GT). Pad xboxa, przypomina mi trochę dreamcastowski, tylko, że zamiast baterii było miejsce chyba na wibre.

Edytowane przez carek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witamy kolejnego użytkownika PS3 i zapraszamy kolejnych. :D

 

Żeby nie było to i ja dorzucę coś od siebie:

1. Pad nie jest za lekki. Jest idealny na długie godziny grania. Nie męczy rąk. Jednak dla niektórych może być za mały. Dla mnie jest idealny. Tutaj przez swą wielkość pad od Xa może być bardziej uniwersalny. Triggery to wiadomo. :P

 

2. Menu świetnie. Przyzwyczaiłeś się do napakowanego XNE i teraz nie możesz się odnaleźć w menu slimki? Dzisiaj dostałem Jaspera do flasha i mogłem pobawić się XNE i jakoś mi nie leży i nigdy bym się nie zamienił z iksem. Pewnie dla tego, że od początku używam XMB i jest dla mnie przejrzyste. Tak to wygląda. :)

 

3. Jeśli chodzi o obsługiwany bitrate to w Casyno Royale sięga on 50MBit/s :) Podobno niektóre TV (na pewno starsze AMOI FullHD) nie dawały sobie z nim rady! :D

 

4. Z gier zaproponuję Ci KillZone2. Jest w platynie więc się nie zastanawiaj. Zobaczysz co zrobili panowie z GG. ;) Jeśli planujesz zagrać w Uncharted a wiem, że zagrasz na 200% to zacznij od U1 i dopiero U2. Tłumaczyć czemu nie trzeba :)? Później w pozostałe exy. Z gier rodzinnych polecam Buzza- świetna gra ;). Tytuły multi pewnie oblatałeś na iksie więc o nich wspominał nie będę. ;)

 

Gratuluję zakupu i niech slimka da Ci wiele frajdy. :)

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Menu świetnie. Przyzwyczaiłeś się do napakowanego XNE i teraz nie możesz się odnaleźć w menu slimki? Dzisiaj dostałem Jaspera do flasha i mogłem pobawić się XNE i jakoś mi nie leży i nigdy bym się nie zamienił z iksem. Pewnie dla tego, że od początku używam XMB i jest dla mnie przejrzyste. Tak to wygląda. :)

Czy ja wiem? NXE jest przeciez od roku, wczesniej wygladalo to znacznie inaczej, a poza tym w PSP jest identyczne menu wiec mialem z nim juz stycznosc i tam tez mi nie pasowalo. Z jakis powodow poruszanie sie po menu X jest dla mnie latwiejsze, bez "strzelania" wiem, gdzie szukac jakiejs tam opcji, w PS3 za bardzo sie IMO rozdrobnili.

 

Co do Uncharteda to w 2 zagram bankowo, a czy w 1 tez? Zobaczymy czy czas pozwoli ;) Killzone2 tez pewnie predzej czy pozniej trafi do czytnika.

 

Gratuluję zakupu i niech slimka da Ci wiele frajdy.

Na to wlasnie licze.

 

edit.

Demo GoW bylo tylko dla wybrancow i nie bedzie juz opcji pograc w to przed premiera?

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tego to nikt chyba nie wie ;). Ostatnio na którymś z serwisów pojawiły się informacje, jakoby sony znowu rozsyłała klucze na adresy mailowe, od nas chyba nikt nie dostał bo cisza w temacie ;p. Było jeszcze na płycie z District9 (ale chyba tylko tej na rynek amerykański), miało być z GoW Collections, ostatecznie nie trafiło na płytkę..Szkoda, ale myślę, że przed premierą trafi do ogólnego użytku, naprawdę nie mają się czego wstydzić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witamy kolejnego użytkownika PS3 i zapraszamy kolejnych. :D

 

Żeby nie było to i ja dorzucę coś od siebie:

1. Pad nie jest za lekki. Jest idealny na długie godziny grania. Nie męczy rąk. Jednak dla niektórych może być za mały. Dla mnie jest idealny. Tutaj przez swą wielkość pad od Xa może być bardziej uniwersalny. Triggery to wiadomo. :P

 

2. Menu świetnie. Przyzwyczaiłeś się do napakowanego XNE i teraz nie możesz się odnaleźć w menu slimki? Dzisiaj dostałem Jaspera do flasha i mogłem pobawić się XNE i jakoś mi nie leży i nigdy bym się nie zamienił z iksem. Pewnie dla tego, że od początku używam XMB i jest dla mnie przejrzyste. Tak to wygląda. :)

 

3. Jeśli chodzi o obsługiwany bitrate to w Casyno Royale sięga on 50MBit/s :) Podobno niektóre TV (na pewno starsze AMOI FullHD) nie dawały sobie z nim rady! :D

 

4. Z gier zaproponuję Ci KillZone2. Jest w platynie więc się nie zastanawiaj. Zobaczysz co zrobili panowie z GG. ;) Jeśli planujesz zagrać w Uncharted a wiem, że zagrasz na 200% to zacznij od U1 i dopiero U2. Tłumaczyć czemu nie trzeba :)? Później w pozostałe exy. Z gier rodzinnych polecam Buzza- świetna gra ;). Tytuły multi pewnie oblatałeś na iksie więc o nich wspominał nie będę. ;)

 

Gratuluję zakupu i niech slimka da Ci wiele frajdy. :)

 

Zalatuje fanboystwem na kilometr. Aż mdli od czytania tego. Jeszcze brakuje tylko tekstu o codziennej masturbacji przy PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

- dualshock jest straszny: za lekki, za maly, niewygodny, trigery tez jakies dziwne. Zrobili je chyba dla malych, azjatyckich raczek. Pad od X >>>>> pad od PS. Ma jednak pewna zalete: wbudowany akumulator i ladowanie przez USB. Za to duzy plus.

Jesli pisales o tym przez pryzmat Xboxa to sie nie dziwie. Ja nie wyobrazam sobie innego pada niz ten z soniakow. Wygodny, wszystko pod palcami w odpowiednim miejscu i do tego precyzja krzyzaka, galek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RBEJ, od ciebie za to zalatuje debilstwem. Też uważam, że pad lepszy i co? Też się masturbuje codziennie przed PS3?

Jak nie potrafisz debilku odróżnić fanboya od normalnego gracza, to zamilcz na wieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3. Jeśli chodzi o obsługiwany bitrate to w Casyno Royale sięga on 50MBit/s :) Podobno niektóre TV (na pewno starsze AMOI FullHD) nie dawały sobie z nim rady! :D

OT odnosnie pogrubionego - fanbojskie pieprzenie bez zadnego pokrycia w rzeczywistosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli pisales o tym przez pryzmat Xboxa to sie nie dziwie. Ja nie wyobrazam sobie innego pada niz ten z soniakow. Wygodny, wszystko pod palcami w odpowiednim miejscu i do tego precyzja krzyzaka, galek.

A przez pryzmat czego mam pisac moze mi powiesz? W padzie od X to niby mam cos nie w odpowiednim miejscu? Uklad jest taki sam, zamienili tylko miejscami krzyzak i jedna galke. Mam paru znajomych, ktorzy maja obie konsole i wszyscy dokladnie mowia to samo - pad od X jest wygodniejszy, lepiej lezy w lapie, jest bardziej naturalny (anatomiczny?). DS nawet nie mam jak mocno chwycic, bo te "wypustki" sa za krotki, polowa palcy "chwyta powietrze". Pewnie jest to kwestia przyzwyczajenia i ktos kto gra tylko na DS-ie nie bedzie tak tego odczuwac jak ktos kto ma porownanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam paru znajomych, ktorzy maja obie konsole i wszyscy dokladnie mowia to samo - pad od X jest wygodniejszy, lepiej lezy w lapie, jest bardziej naturalny (anatomiczny?).

Pad od iksa ma jedną wadę - kijowego krzyżaka. Gdyby miał krzyżaka z dualshocka to wtedy by był idealny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ma, ale za to ile ma rzeczy lepszych? Poza tym krzyzak przydaje sie w pewnego typu grach, a w innych nie uzywa sie go w ogole albo jego super precyzja i wykonanie nie jest priorytetem (tak jest wlasnie w moim przypadku).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko kwestia przyzwyczajenia.

Sam na tyle lubie DS ze uzywam go tez przy kompie. Poprostu lapy same sie ukladaja. A mam kawal lapy i to ze dwa ostatnie palce nie trzymaja pada wcale mi nie przeszkadza. Nie nawalam nim czy cos, wiec po co mi "mocny" chwyt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja z kolei mam to samo co maSTHa212 - pad od X'a lezy mi swietnie wdloni i uwazam go za bardzo wygodny, jak wzialem pada od PS3 do reki to juz nie bylo to samo - za male, za lekkie, jakies takie niewygodne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...