Skocz do zawartości
kojak_ct

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie propo gwarancji... Czy ktoś się orientuje jak sprawa wygląda w przypadku, gdy jest dowód zakupu z datą wrześnień 2009 + karta gwarancyjna, podbita, ale z NIE WYPISANĄ DATĄ. Teraz pytanie - co ma większą moc ? Ten dowód zakupu, czy karta gwarancyjna, na której np mogę sobie wpisać styczeń 2010 ;>

A jak myslisz? Dla mnie logiczne, ze w takim przypadku decyduje data sprzedaży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak myslisz? Dla mnie logiczne, ze w takim przypadku decyduje data sprzedaży.

Nie no wiesz, ja też tak do tego podchodze ;) tylko, że np. może sony przy przyjmowaniu na gwarancję wymaga tylko tej karty (np. microsoft nie wymaga nic prócz nr. seryjnego konsoli). No i też pamiętam kiedyś kupowałem coś w MM to kazali przyjechać po jakimś czasie podbić gwarancję, jeżeli wszystko będzie działać, o na tej zasadzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no wiesz, ja też tak do tego podchodze ;) tylko, że np. może sony przy przyjmowaniu na gwarancję wymaga tylko tej karty (np. microsoft nie wymaga nic prócz nr. seryjnego konsoli). No i też pamiętam kiedyś kupowałem coś w MM to kazali przyjechać po jakimś czasie podbić gwarancję, jeżeli wszystko będzie działać, o na tej zasadzie :)

W Tesco tez podbijaja gware do 30 dni od zakupu, ALE tylko razem z paragonem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje ;) popieram wybór, był chyba najlepszy :)

 

Osobiście udało mi się kupić na allegro 2 miesięcznego slima 120gb + call of duty 4 + ratched & clank + hdmi od sony, za 950zł, także dołączam do grona posiadaczy ps3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do posiadaczy - czy jest na ps3 jakas platformowka w stylu Crash Bandicoot lub cos co sie nadaje dla dziewczynek w wieku 13 i 7 lat (czyli kolorowo, cukierkowo i wszystko oblane lukrem, a nie szare i brudne otoczenia)?

oczywiście LittleBigPlanet! jest jeszcze Braid do ściągnięcia z PSN

od biedy może jeszcze Ratchet & Clank, ale nie wiem czy to dla dziewczynek :P

są jeszcze jakieś średniaki typu Kung Fu Panda, ale tego nie polecam

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7latka nie zauważy, że to średnia gra ;)

 

Są jeszcze na PSN'ie stare Raymany, jakiś Crash, ale tu chyba chodzi o "nowe" gry ? ;). Z takich to tak jak MacOSek podał, mało w sumie tego typu produkcji na ps3 a szkoda..

Swoją drogą marzy mi się nowy Sly Cooper :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowne grono szybko się powiększa. :) Gratulacje. :)

Wystarczyło mi że miałem PS3 pożyczonego na 3 dni wraz z Uncharted 2 :wink:

 

Do tego doszło jeszcze multi, z którego na X360 już korzystać nie mogłem (przed banem się uchroniłem ale dłużej nie miałem zamiaru ryzykować).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cortezon, to samo co u mnie :)

Xboxa sprzedałem, multi płatne zawsze mnie denerwowało, a że już dem nawet ściągać nie mogłem (co bardzo lubie ;>) to postanowiłem zmienić platformę ;) Oczywiście moja wina, bo trza mi było nie przerabiac :) no ale jakoś tak wyszło.... I cóż, mogę tylko powiedzieć tyle, że aktualnie xbox bardzo potaniał i za cenę psp można mieć taką konsolkę w wersji premium... ah ;)

No ale teraz przynajmniej i darmowe multi i dema i welcome ps3 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cortezon, to samo co u mnie :)

Xboxa sprzedałem, multi płatne zawsze mnie denerwowało, a że już dem nawet ściągać nie mogłem (co bardzo lubie ;>) to postanowiłem zmienić platformę ;) Oczywiście moja wina, bo trza mi było nie przerabiac :) no ale jakoś tak wyszło.... I cóż, mogę tylko powiedzieć tyle, że aktualnie xbox bardzo potaniał i za cenę psp można mieć taką konsolkę w wersji premium... ah ;)

No ale teraz przynajmniej i darmowe multi i dema i welcome ps3 ;)

Yyy, a od kiedy do dem potrzebny byl Gold? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do posiadaczy - czy jest na ps3 jakas platformowka w stylu Crash Bandicoot lub cos co sie nadaje dla dziewczynek w wieku 13 i 7 lat (czyli kolorowo, cukierkowo i wszystko oblane lukrem, a nie szare i brudne otoczenia)?

Ostatnio jestem zajarany EyePetem : )

 

Mało kosztuje to można dla jaj kupić i pomęczyć małego stwora ;]

Nie platformówka, ale daje rade.

Edytowane przez poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście LittleBigPlanet! jest jeszcze Braid do ściągnięcia z PSN

od biedy może jeszcze Ratchet & Clank, ale nie wiem czy to dla dziewczynek :P

są jeszcze jakieś średniaki typu Kung Fu Panda, ale tego nie polecam

Ja polecam LBP bylo testowane na siostrzenicy w wieku ok 11-12 lat i bardzo jej sie podoba :D

 

 

Może jeszcze Sonic Unleashed ? I słyszałem , że G-Force nie jest zły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że pad od ps3 do niczego się nie nadaję i Japońce przystosowali go do swoich liliputowych rączek szukam od pewnego czasu jakiegoś zamiennika. Może ktoś natrafił na pada odpowiedniego dla Europejczyków ;) lub zna jakiś sposób, aby podłączyć pada z x360 do ps3.

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pad od x'a nie bardzo chce współpracować z ps3, m$ o to zadbał niestety :/, ale można spróbować z repliką takowego po kablu - coby nie podpiąć do chlebaka na usb działa (nawet warezy po 20zł ;p) więc i tutaj nie powinno być problemów.

Jest też logitech chillstream, ale wydany w osobnych wersjach na x360 i ps3 więc wnioskuję, że ten x'owy też z ps3 się nie lubi (potwierdzi ktoś ?)..Swoją drogą to wersja ps3 jest trochę większa od ds3 więc też by się od biedy nadała, choć mi osobiście nie przypadł ten pad do gustu.

Edytowane przez raven_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam po swietach. Mam taka sprawe. Chce kupic pilota Harmony, bo sterownikow na stoliku lezy juz zdecydowanie za duzo. Problem w tym, ze te nieszczesne PS3 obsluguje piloty na BT (juz kiedys o tym pisalem, ale sie powtorze, ze to glupota najwyzszych lotow). Oczywiscie jest przystawka od Logitecha do obslugi PS3 za pomoca pilotow na IR, ale bulenie 200 zeta za takie nic absolutnie nie wchodzi w rachube. Wyczytalem jednak, ze podpinajac zwykly odbiornik IR na USB piloty Harmony beda dzialac i jedyna roznica w stosunku do przystawki Logitecha to to, ze nie da sie tym sposobem wlaczyc konsoli z pilota. To mi akurat zwisa, bo i tak musze podejsc i wsadzic plytke, a koszt 200PLN vs 5PLN robi jednak znaczaca roznice. Czy ktos sprawdzal takie rozwiazanie i czy taki odbiornik sie nada?

 

http://allegro.pl/item868032183_adapter_us...d_promocja.html

 

Dzieki za odp.

 

pozdro

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm tego 1m nie doczytalem :D No mozna zrobic padem, tak samo jak mozna obslugiwac sprzet AV 5 czy 6 pilotami. Ale wolalbym sobie ulatwic uzytkowanie, a nie je utrudniac. Pozostaje tylko kwestia ceny jaka trzeba za to wygode zaplacic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykły odbiornik się nie nada, bo jak niby na PS3 skonfigurujesz przyciski?

Ja to załatwiłem w ten sposób - kupiłem taki pilot ( http://cgi.ebay.co.uk/PS3-DVD-BLU-RAY-REMO...Z180441250703QQ ), po czym zgrałem komendy przycisków na Harmony (tylko nie zgrywaj kursorów bo nie będą działać - wystarczy skonfigurować je z bazy Logitecha). Minus taki że masz skonfigurowane tylko przyciski z pada i jest lekkie opóźnienie ale napewno lepsze to niż kupowanie przystawki za 200zł :)

Osobiście to czekam na nowy model pilota który będzie miał już wbudowaną obsługę IR i BT jednocześnie, w końcu pewnie wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zaraz, bo czegos nie rozumiem. Kupujac ta przystawke Logiego tez mamy tylko przyciski pada?? Bo jesli tak to jest to jawne walenie w bambo bez zbednej zenady. I czy podpinajac odbiornik irda na usb komendy do Harmony musze zgrac z tego pilota ktory jest w zestawie z odbiornikiem czy moge sobie zaprogramowac pilota przez soft do obslugi pilotow Logitecha? Swoja droga po prostu nie moge przestac myslec jaka glupota jest to, ze pilot do PS3 jest na BT, a nie jak 99,999999999% urzadzen AV, na IR. Wychodzi na to ze musze wydac 200 zeta tylko dlatego, ze pajacom z Sony nie chcialo sie dorzucic odbiornika podczerwieni (cena tego drobiazgu to sa jakie smieszne grosze).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tu nie chodzi o to że zapomnieli, tylko zrobili to celowo - żeby ludzie kupowali ICH piloty a nie konkurencji. Przystawka Logiego chyba daje więcej, wtedy da się zbindować już więcej przycisków jak kolory, ustawienia ekranu, czy nawet włączanie konsoli z pilota :)

Możesz zgrać albo z tego pilota co będzie z odbiornikiem albo wybrać z softu Logitecha. Ja zgrałem z pilota prócz kursorów bo jak już pisałem wtedy nie działają o dziwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze masz slimke mastha, wiec teoretycznie nie powinno byc problemu obslugi slimki z harmony przy ustawieniach pilota z tv. o ile twoj tv obsluguje hdmi-cec. u mnie na philipsie 8404 nie ma zadnych problemow. wiec "teoretycznie" u Ciebie tez nie powinno byc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze masz slimke mastha, wiec teoretycznie nie powinno byc problemu obslugi slimki z harmony przy ustawieniach pilota z tv. o ile twoj tv obsluguje hdmi-cec. u mnie na philipsie 8404 nie ma zadnych problemow. wiec "teoretycznie" u Ciebie tez nie powinno byc

Ta, tez o tym pomyslalem. W moim LG siedzi cos takiego jak SimpleLink i obstawiam, ze to jest wlasnie to, ale niestety nie bedzie to dzialac z powodu takiego, ze miedzy TV i PS3 jest jeszcze amplituner. Przy bezposrednim polaczeniu pewnie by dalo rade, ale takie rozwiazanie nie wchodzi w gre. No nic, pozostanie uzywanie pada. Pilot dedykowany moze i nie jest drogi, ale dla samej zasady go nie kupie, moze zlamasy pomysla nastepnym razem przed wprowadzeniem kolejnej takiego elo-nowosci <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ale to jest tak, ze Sony ma po prostu jakies odpaly i wyjezdza z takimi akcjami, ze zawsze musza na chama wciskac to czego nikt nie chce: ATRAC, Memory Sticki, UMD (a potem brak UMD), pilot na BT. Inne firmy jakos nie maja problemu zeby porzucic jakies rozwiazanie przy wyraznej dominacji konkurencyjnego rozwiazania (chociazby HDDVD), a japonce beda i tak wciskac swoje, bo tak i juz. Niewazne, ze standard zapisu muzyki to MP3, karty SD w roznych odmianach sa wszedzie, a piloty sa na podczerwien - liczy sie to, ze my mamy swoje i wali nas, ze pomysl jest delikatnie mowiac z du.py wyjety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

i wali nas, ze pomysl jest delikatnie mowiac z du.py wyjety.

A co ma jedno do drugiego? Robia tak by siorbac kase, bys Ty bral od nich i tyle w temacie. Biznes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...