Skocz do zawartości
kojak_ct

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

Pan pyta serio? ;) Mogę Ci za free podesłać którąś z tych par nasadek na gałki- odezwij się na prv (za 4h mam samolot do PL, więc na powrót do centrum czasu na starczy).

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis zamowilem moja pierwsza w zyciu konsole , sie w koncu przekonalem ;)

Wtorek pierwsze testy

 

 

Moje kolejne pytanko do starych wyjadaczy ps3 , jak jest z klawiatura i mysza ??

bede tego potrzebowal do instalki Linuksa , mozecie cos polecic ?

 

haha linux i ps3 dobry żart :lol: pewnie to będzie zamiennik dla PC?

 

poca

 

gdzie moje uncharted2 ? B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry na 4 playerow jednoczesnie (odpada raczej opcja z podawaniem padow) i najlepiej taka, zeby z kobietami dalo sie grac bez wiekszego marudzenia. Generalnie ma byc na tyle latwo i przyjemnie zeby spozywanie % nie skreslalo szans na wygrana? Jakies sugestie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry na 4 playerow jednoczesnie (odpada raczej opcja z podawaniem padow) i najlepiej taka, zeby z kobietami dalo sie grac bez wiekszego marudzenia. Generalnie ma byc na tyle latwo i przyjemnie zeby spozywanie % nie skreslalo szans na wygrana? Jakies sugestie?

Może Buzz! ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oo i to wygląda fajnie. Rozumiem, że na plycie jest iles tam pytan. A mozna potem sciagac jakies polskie paczki z nowymi zagadkami? Bo widze, ze sa, ale nie wiem czy tez zlokalizowane?

Pewności nie mam, ale wydaje mi się, że są jakieś dodatkowe zestawy do sciągnięcia po polsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie fotki pada z nakładkami. Zarówno trigery, jak i grzybki są miło gumowane. Muszę szczerze napisać, że teraz DS3 jest niemal tak wygodny, jak ten od xO. Brak gałek ułożonych ukośnie da się przełknąć.

 

Teraz "dodawanie gazu" w Heavy Rain jest bardzo wygodne ;)

post-2965-1265826320_thumb.jpg

post-2965-1265826327_thumb.jpg

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, krotka pilka

Czy przy nowym sofcie 3.15 dalej trzeba kombinowac z napisami do dvix?

Oddalem kino domowe na serwis i PS3 bedzie mi musialo posluzyc te 2-3 tyg jako odtwarzacz ;]

Wiem ze trzeba kombinowac z napisami ich formatami itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, ja swoich siedem zastąpiłem jednym harmony i gra gitara. Szkoda tylko, że by oglądać BR trzeba sięgać po pada. Paradoksalnie, przed zakupem ps3 (oddzielny BR player z normalnym pilotem zastąpionym harmony) tego problemu nie miałem. Ech, sony i ich innowacje...

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzal juz ktos moze demko AVP3 ? wczoraj wyszlo

i za chiny ludowe nie potrafi sie polaczyc z zadnym serverem zeby zagrac :/

 

Dla przykladu Demo BC2 ktore wyszlo wczoraj idzie jak burza .

dodaj jakiegoś znajomego do gry i bedziesz mógł pograć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Update spoko ale macie tez problemy ze zrywaniem połączenia z PSN ?Download idzie ale wczoraj z Uncharted 2 mnie wywaliło dwa razy a wieczorem połączenie było niemożliwe :angry:

A i jest nowa wersja AvP do ściągnięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie. Gdzie ją namierzyłeś ?

 

Dysk 250 GB nie jest aż tak konieczny. 120 GB spokojnie Ci styknie.

 

 

Do wszystkich mam prośbę. Zwłaszcza tych co też planują zakup PS3. Jak znajdziecie jakąś fajną promocję to od razu wpisujcie tu w tym temacie. Jak zobaczyłem cene w Saturnie dzisiaj to mnie lekko zgieło 1499 + jakaś tam gra. Nawet nie patrzyłem na pudełko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość WinterPPC

Dość dziwne te ceny w Polsce, w MediaMarkt w Holandii lecą normalnie PS3 Bundle z jakąś grą (AC2, U2, etc.) za 249 euro, Slim z 120 GB. W promocjach jeszcze taniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybka piłka. Slimka 120GB nówka za 999zł. Opłaca się?

Oplaca sie, na razie najtaniej jak widzialem to 950 zeta na wyprzedazy w Tesco (wtedy tez sam zakupilem PS3) wiec 999 to ladna cena za 120GB. Na Allegro najmniej to 1049.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dość dziwne te ceny w Polsce, w MediaMarkt w Holandii lecą normalnie PS3 Bundle z jakąś grą (AC2, U2, etc.) za 249 euro, Slim z 120 GB. W promocjach jeszcze taniej...

 

Wiesz powiem Ci, że ostatnio miałem właśnie okazję jechać samochodem do Holadnii za nieduże pieniądze. Po przeliczeniu i tak by wyszło taniej. Śmiech na sali jeśli chodzi o ceny tych konsol w Polsce. PS3 już dawno powinien kosztować nie więcej niż 800 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...