Skocz do zawartości
kojak_ct

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

Microszit po raz 3 ? Ja bym sobie darował. Nie umniejszam X360, ale znudziło mnie codzienne rozkładanie ołtarzyka przed włączeniem konsoli. Ogólnie nie lubię żadnych czerwonych święcących ćwierć okręgów. A tak na poważnie to podobnie jak Mastha kupiłem konsolę dla paru gier zaledwie. A co potem ciężko powiedzieć. Konsola ma już swoje latka, ale wątpię, by tak szybko umarła. Wystarczy popatrzeć na Playstation 2 i ile ta konsola jeszcze żyła w czasie gdy pojawił się PS3. No i ponoć jest potwierdzenie, że wyjdzie Uncharted 3. Także ja chyba sobie zostawię tą konsolkę, a potem ew. sprzedam jak nie będę miał w co grać. I tak kupiłem go po wyjątkowo okazyjnej cenie jak za używkę w tak dobrym stanie.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mastha - kupiles ps3? Jak wrazenia???

 

Zakupilem ostatnio fajna plazme i korci mnie ps3. Zakup klocka po raz 3 mnie nie rajcuje tak bardzo jak zakup ps3 :D ale nie chce potem zalowac ...

 

Za 349e mam do zassania slima 250 + 2 dowolne gry. Mysle, ze cena jest dobra. Cos czuje, ze za 4h po wyjsciu z pracy bede mial nowa zabawke, czuje, ze powinienem dac jej szanse! Moze nawet znajde wspolny jezyk z kojakiem i zostaniemy przyjaciolmi :D

 

Jak za czasów Radeona 9500/9800 i nV 5900XT? Ciekawa teoria. :D

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko tyle panowie? nie utwierdzicie mnie w mysli, ze ta konsola jest warta zakupu i wydania na nia pieniedzy? przespalem sie z tym zakupem, emocje opadly, potrzebuje waszej pomocy w podjeciu decyzji :D

 

kojak, o co chodzi z tym radkiem, bo nie pamietam? nie mow, ze miales ta kaszane fx'a? :D

 

czy zobacze roznice w filmach bluray vs mkv 1080p o bitrate okolo 14MBit?

Edytowane przez kucyk
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale jak Cie tu przekonac? Najwidoczniej wcale nie chcesz kupic konsoli, bo w przeciwnym razie nie potrzebowalbys tylu "zachet" ze strony forumowiczow. Wiem, ze to banał, ale przejrzyj sobie premiery na obie platformy i zobacz czy sa tytuly na PS3, ktore chcialbys zaliczyc. Jesli nie ma takowych albo wiekszosc to multiplatformy to kup X, taniej wyjdzie. Ja konsoli nie sprzedam, poczeka sobie na lepsze czasy albo bedzie robic za player BD i juz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem po prostu niezdecydowy, pomysl zakupu zrodzil sie ot tak nagle

dobra, wezme ja, najwyzej sprzedam i kupie kloca jak sie nie sprawdzi :D

 

to cale gt5 to wychodzi na ps3 czy czekaja z premiera na nastepna generacje konsol? :D

Edytowane przez kucyk
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kucyk masz tu listę exów na PS3, które na metacritic mają ocenę co najmniej 80%:

 

 

Demon's Souls  

God of War III  

Gran Turismo 5 Prologue  

Heavy Rain  

inFamous  

Killzone 2  

LittleBigPlanet 

Metal Gear Solid 4  

MotorStorm  

MotorStorm: Pacific Rift  

Ninja Gaiden Sigma  

Ninja Gaiden Sigma 2  

Ratchet & Clank Future: A Crack in  Time  

Ratchet & Clank Future: Tools of  Destruction  

Resistance 2  

Resistance: Fall of Man  

Uncharted 2: Among Thieves  

Uncharted: Drake's Fortune  

Valkyria Chronicles  

Warhawk  

Wipeout HD  

Wipeout HD Fury  

Yakuza 3

 

 

 

Z godnych uwagi gier wyjdzie jeszcze :

 

Agent    

Gran Turismo 5 

The Last Guardian 

Resistance 3 

Killzone 3 

Uncharted 3

 

 

I na tej podstawie decyduj.

 

 

 

BTW, to jest aż niebywałe jak zje**any jest edytor postów na tym forum.

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to co napiszę, może być dla kogokolwiek argumentem, bo przecież wszystko co tu piszemy to jedynie subiektywne odczucia... ale ostatnio grając troszkę więcej w Forza 3 na zmianę z GT5:P muszę przyznać, że byłem w błędzie gloryfikując tak bardzo Forzę.

 

Jeśli w pełnym (kiedy?) GT5 usuną kilka niedoróbek (minimalnych- piski opon z GT1, aliasing) i wprowadzą sensowny model zniszczeń (by nie było odbijania się od band) to gra połknie bez popity F3*.

 

 

*Oby tylko do tego czasu nie było już F4 ;)

 

@kojak- autentycznie miałeś tego crapiszcza od nv swego czasu? :P

Edytowane przez draak
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kojak, o co chodzi z tym radkiem, bo nie pamietam? nie mow, ze miales ta kaszane fx'a? :D

 

czy zobacze roznice w filmach bluray vs mkv 1080p o bitrate okolo 14MBit?

 

ad1. Nie pamiętasz na Tweaku Adaho? :P

Wydajność PixelShader 2.0 w kartach nVidia FX!!! - PurePC.pl - Forum Dyskusyjne

 

Najlepsze są ostatnie dwie strony. :D

 

ad2.

Przy 10MBit nie zwraca się uwagi na niedociągnięcia obrazu bo po oglądaniu Divx obraz jest super. ;) Jak się to ma do BD to nie wiem bo nie miałem filmów w mkv i BD. Ale mogę Ci zagwarantować, że przy 10MBit obraz będzie super. ;)

 

Nie wiem, czy to co napiszę, może być dla kogokolwiek argumentem, bo przecież wszystko co tu piszemy to jedynie subiektywne odczucia... ale ostatnio grając troszkę więcej w Forza 3 na zmianę z GT5:P muszę przyznać, że byłem w błędzie gloryfikując tak bardzo Forzę.

 

Jeśli w pełnym (kiedy?) GT5 usuną kilka niedoróbek (minimalnych- piski opon z GT1, aliasing) i wprowadzą sensowny model zniszczeń (by nie było odbijania się od band) to gra połknie bez popity F3*.

 

 

*Oby tylko do tego czasu nie było już F4 ;)

 

@kojak- autentycznie miałeś tego crapiszcza od nv swego czasu? :P

 

Mówiłem, że GT5 jest niezłe to mi nie wierzyliście. :P Jeśli dotrzymają słowa to gra będzie kozak. Ale zmęczyło mnie to wyczekiwanie więc jak wyjdzie to wyjdzie, jak nie to płakał nie będę. :/

 

PS. Miałem FX5900XT dokładnie 7 dni. Zamówiłem Radeona 9800Pro, który miał przyjść za 2-3tygodnie więc w międzyczasie zamówiłem FX5900XT do testów co by się nie nudzić. Jak zobaczyłem jego wydajność w grach korzystających z Pixel Shader 2.0 to wymiękłem i korzystając z prawa zwrotu do 10 dni, odesłałem kartę do sklepu. Tak zakończyła się moja przygoda z FXami. :P

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opisze pierwsze wrazenia.

 

Po otwarciu pudelka wszystko robi wrazenie "taniej" chinszczyzny, nie wiem dlaczego, ale poczulem sie jakbym kupil jakis no name zestaw z wbudowanymi grami do podlaczenia do telewizora. Sposob zapakowania, te kartony, to wszystko zlozylo sie na calosc. Rozpakowywanie - zero fun, ale w pudelko sie nie gra, a ja moze za bardzo oczekiwalem zapakowania w stylu apple, jedziemy dalej.

 

Konsola Slim wcale taka Slim nie jest jak sobie to wyobrazalem, ale jest ok. Po podlaczeniu, pierwszy update - sciagal sie okolo 45 minut na 15Mbit laczu, troche wolno, ale zdarzylem ogarnac pokoj, spiac kabelki, wykapac sie i zjesc kolacje. Na pierwszy ogien - God of War 3 - znowu update i instalacja. Tym razem poszlo szybciej, ale pierwsze wrazenie negatywne, bylem w stanie zagrac w gre dopiero po 1:30h po odpakowaniu i podlaczeniu systemu.

Zagralem 10 minut, gra mnie nie urzekla, ale dam jej jeszcze szanse. Na drugi ogien Heavy Rain. Tu z updatem nie poszlo juz tak szybko, po okolo 30 minutach sciagania, instalacj, wreszcie zagralem i ta gra wynagrodzila mi wszystkie moje wczesniejsze cierpienia :). Dzisiaj mam zamiar kontynuowac przygode, ale to dopiero wieczorem.

 

Ogolnie ciezko sie wypowiadac o systemie, odpalajac dwie gry. Co do pada to nie jest zly, ale analogi troche sie slizgaja :/ Co do PSN to troche nie podoba mi sie uklad, (czy sa gdzies rozdzielone dema? albo nie moge tego znalezc, albo wszystko wrzucili do jednego wora).

 

Nie moge znalezc demka GT5. Co robie zle?

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kucyk - Koniecznie kup starsze gierki. Ja zacząłem od tych naprawdę starszych gier (Darkness, Motorstorm itp.) i wciąga. Teraz nie mogę się oderwać od Assassina 2 oraz Batman Arkham Asylum. A jak kupisz drugiego pada by z kimś pograć - koniecznie Resident 5 - świetne kłótnie o amunicje i kombinowanie co i jak :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kucu, nic nie robisz źle, dema GT5 na PSN nie ma. Ale nie bój żaby, jeszcze nie raz przy obcowaniu z PS3 zakrzykniesz "WTF?!" ;) ale i często zdarzy się "wow", więc summa summarum jest w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji GT5. Czy jest gdzieś lista wspieranych kierownic? Domyślam się, że DriveFX nie będzie działał z PS3, także potrzebna będzie nowa kiera. Nie chciałbym tylko wydawać 400 zeta na Logitecha Momo czy inne tego typu ustrojstwo, ALE fajnie by było jakby dało się to przyczepić do Wheel Stand Pro. Jakies propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował Logitech Driving Force Ex: Logitech Formula Force EX Kierownica - Kontrolery gier - Logitech Formula Force EX Kierownica od 212.00zł

 

Choć Driving Force GT byłaby sporo lepsza (900 stopni), a 400zł za tą kierę to nie są duże pieniądze.

 

Czy przyczepisz je do WSP, tego nie wiem, ale IMO powinno się dać.

 

Poza tym:

 

Any PlayStation 3 compatible steering wheel works with Gran Turismo 5 Prologue.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji GT5. Czy jest gdzieś lista wspieranych kierownic? Domyślam się, że DriveFX nie będzie działał z PS3, także potrzebna będzie nowa kiera. Nie chciałbym tylko wydawać 400 zeta na Logitecha Momo czy inne tego typu ustrojstwo, ALE fajnie by było jakby dało się to przyczepić do Wheel Stand Pro. Jakies propozycje?

 

DriveFX nie zadziała, been there, done that ;) Na szczęście mam jeszcze logiego momo i to sprawdza się znakomicie z GT5. Ale w sumie, jak thuGG, polecam Ci DF GT, do GT5 przydaje się te 900st.

 

BTW, do mnie Kratos już dotarł, jak tam Drake? I widzę, że też w robocie nie miałeś mniejszych kopert ;)

 

@kucyk, nie ma kategorii dema na PSN, mówię Ci- "WTF" będzie gościć często na twoich ustach... ;) Ale niektóry gry to wynagrodzą!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DriveFX nie zadziała, been there, done that ;) Na szczęście mam jeszcze logiego momo i to sprawdza się znakomicie z GT5. Ale w sumie, jak thuGG, polecam Ci DF GT, do GT5 przydaje się te 900st.

 

BTW, do mnie Kratos już dotarł, jak tam Drake? I widzę, że też w robocie nie miałeś mniejszych kopert ;)

 

@kucyk, nie ma kategorii dema na PSN, mówię Ci- "WTF" będzie gościć często na twoich ustach... ;) Ale niektóry gry to wynagrodzą!

 

Kupie raczej ta najtansza kierke Logiego, bo wizualnie wyglada identyko co DriveFX wiec i do WSP bedzie na 100% pasowac. Szkoda, ze nie ma kompatybilnosci miedzy tymi kierami, bo wtedy mozna by juz urzadzac wyscigi ze znajomymi, a kupowanie dodatkowych 2 i posiadanie 4 to lekkie przegiecie paly. Ale to i tak dopiero jak GT5 wyjdzie w PELNEJ wersji ;)

 

Paczka dotarla, ale lezy na poczcie, w weekend nie mialem kiedy podjechac. Powoli koncze U2 po ANG, a trofea bede zbieral z wersja PL takze sobie porownam jak wyszedl dubing.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja przygoda z PS3 jak szybko sie zaczela, tak szybko sie konczy :D :D :D Jestem po prostu rozczarowany. Ta konsola rozbrajala i rozbraja mnie na kazdym kroku. Od opakowania, ps store ktory jest beznadziejny i wolny, po sam dashboard,. Do tego kiepski pad, a gry mimo instalacji laduja sie wieki. Mam wrazenie, ze japonczycy sa kilka lat wstecz za X360, moze nie pod wzgledem hardware, ale calej reszty z graniem online wlacznie.

 

No coz, stracilem 50e na tej zabawie, ale przynajmniej zaspokoilem swoja potrzebe zobaczenia, zagrania i teraz wiem, czego potrzebuje :)

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  LOL, tylko tyle mogę powiedzieć. Dash jak dash, co ty kopii Xa się spodziewałeś? Opakowanie? WTF? Jeszcze stronę temu pisałeś, że pad nie jest zły. Mam wrażenie, że kupiłeś konsolkę tylko po to, żeby po niej pojechać.  

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, przeje***em 50e tylko po to, zeby sobie pojezdzic po forum :)

 

Po prostu dotarlo do mnie, ze exclusivy na PS3 to gry nie dla mnie, szkoda, ze tak pozno. Sens trzymania PS3 to tylko tytuly, ktorych nie ma na inne platformy, bo cala reszta lezy w porownaniu do X360. Co ja zrobie, ze mi konsola nie podchodzi. Po prostu uwazam, ze PS3 to gorsza platforma do gier, oczywiscie nie ujmujac jej wspanialych exclusivow, sorry jezeli poczules sie obrazony.

 

Pudelko wymienilem, bo pisalem wczesniej, ze mialem wrazenie rozpakowywania "chinskiej" zabawki no i tak zostalo do konca, a pad jest po prostu gorszy i tyle, jak cala reszta :D

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...