Skocz do zawartości
kojak_ct

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

Na gt oglądam i nic nie przycina.

Co nie zmienia faktu, że konferencja jest nudna tak jak wczorajsza konkurencji :)

 

Hahs, Butler pojechał tą przemową :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że posiadam PS3 muszę stwierdzić, że ta konferencja to, jak do tej pory, zupełny fail. Dodatki od EA do gier multiplatformowych (i tak kupowanych przeze mnie na x'a) i... tyle. Może chociaż data premiery GT5 będzie podana, bo reszta zupełnie do mnie nie trafia.

 

Gabe na konferencji Sony- świat się kończy ;)

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że posiadam PS3 muszę stwierdzić, że ta konferencja to, jak do tej pory, zupełny fail. Dodatki od EA do gier multiplatformowych (i tak kupowanych przeze mnie na x'a) i... tyle. Może chociaż data premiery GT5 będzie podana, bo reszta zupełnie do mnie nie trafia.

 

Gabe na konferencji Sony- świat się kończy ;)

 

Hmm mi sie podobala. Pokazali sporo dobrych gier, pokazali kilka nowych IP ktorych nie znalismy, widzielismy goscia grajacego movem na zywo. Nawet byl pokazany imponujacy lineup na PSP i jako jedyni podali konkrety cenowe i daty dla swoich nowych zabawek.

 

Nintendo mialo wieksze bomby, ale Sony spokojnie zajelo 2 miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twisted Metal to mam nadzieję pre alpha, bo wygląda okropnie.

 

Ja, Michaelius, czekałem głównie na datę premiery GT 5 (w Europie).

 

Dla mnie konferencja Sony podobnie przeciętna, jak MS'a (z plusem po stronie MS'a za nowego x'a).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie wszystkie konferencje ssały :P MS ma plusa za nowego iksa, Sony za podanie daty premiery GT5 (o ile jej nie przesuną ~~), a Ninny za... hmmm... nowa Zelda? remake Goldeneye? Metroid? Mario milion pińcet? 3DS? pfff nic mnie nie zainteresowało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konferencja sporo lepsza od Microsoftowej, ale tylko dobra (MSa była bardzo słaba), nic co by mnie wbiło w ziemię (choć Gabe Newell mnie zaskoczył). Ogólnie więcej humoru, mniej sztywno było. Więcej gier pokazano, nie skupiano się tylko na Move.  Tylko gdzie Last Guardian?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne gdyby MS pokazał line-up dla przenośnej konsoli nie?

Dla mnie to Nintendo>Sony=MS

 

Ale co ma przenosna konsola do tego?

 

Microsoft ma same multi-platformy, glowne exy to same sequele (z czego jeden to console exclusive) i troche pociach!lek na natala (no i chyba az jedno nowe ip w postaci tego centuriona czy jak to sie nazywa)

 

Nie pokazal tez ani daty premiery ani ceny swojej zabawki. Glowne zaskoczenie konferencji to natychmiastowa dostepnosc slima, bo to ze bedzie nowe sku bylo wiadomo od dawna chocby obserwujac wyprzedaze klockow w usa czy uk.

 

Jakbym mial teraz dokupic druga konsole do tego co mam to byloby to Wii bo xbox pokazal mniej niz zero.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wyobrażam sobie, by tak znacząca premiera z portfolio Sony miała jedynie oficjalną datę premiery w NA. Ergo- mam obawy, że to wciąż może nie być ta ostateczna data.

 

PS. Naturalnie, że można ściągnąć z USA, tylko chyba nie o to w tym wszystkim chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Cenę też podali - 179$, a pre-ordery są po 149$.

 

 

Przyznam że chyba Move nawet bardziej mi się podoba, a 50 dolców to fajna cena.

 

 

 

A exclusive chyba nie tylko jeden. Rozumiem fanboyostwo, ale można by się trzymać faktów, a nie byle tylko ponapieprzać na konkurencję.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cenę też podali - 179$, a pre-ordery są po 149$.

 

na konferencji oficjalnej ceny nie podali, wyłamały się sklepy typu gamestop czy walmart z preorderami za $149, ale oficjalnej ceny nie ma :P

imho MS czekał na ruch ninny i sony, możliwe że przed premierą jeszcze obniżą (w sensie zapowiedzą) cenę kinecta do $99

 

Przyznam że chyba Move nawet bardziej mi się podoba, a 50 dolców to fajna cena.

 

nie do końca 50 dolców

 

sama "różdżka" kosztuje $49.99, dodatkowy "navigation controller" kolejne $29.99

bundle z kamerą i grą kosztuje $99.99

bundle z konsolą już $399.99

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A exclusive chyba nie tylko jeden. Rozumiem fanboyostwo, ale można by się trzymać faktów, a nie byle tylko ponapieprzać na konkurencję.

 

Przeciez napisalem , ze exy to same sequele + jedno nowe ip i popierdulki.

 

Forza 3

Fable 3 (console exclusive)

Gears 3

Halo reach

Codename Kingdoms (nowe ip)

 

Ale ok rozumiem z biblioteka microsoftu z tej konferencji tez bym wolal oskazac innych o fanbojstwo niz dyskutowac o tytulach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

A Forza, Gearsy i Halo to będą na PC? Bo chyba właśnie na odwrót, Fable jako jedyna z tych gier będzie na kompy.

 

 

Inna sprawa że dla mnie te exclusive-y (poza FM) nie mają zadnego znaczenia, tak jak i te na PS3 (poza GT). Czasem mnie zadziwia jak dla niektórych liczy są właśnie to że są exclusive-y. Nie ważne jakie, ważne by jak najwięcej i by konkurencja nie miała.

 

Dla mnie wartościowym exclusivem mogło by być GTA czy Fallout, a nie gry w przypadku których wystarczy mi obejrzenie trailera, a i to nie zawsze potrzebne.

 

 

Konsolę kupiłem po to by komfortowo grać w gry, w które normalnie grał bym na PC. Na PC się wychowałem, i zupełnie nie przemawia do mnie mania konsolowych exclusive-ów. Nie cieszy mnie mówienie "haha ja mam a ty nie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O exclusivach sie rozmawia bo to one robia roznice. Jak masz dwie platformy z grami identycznymi w 90-95% to zazwyczaj te tytuly beda jednym z decydujacych powodow dla ktorych ktos wybiera konsole.

 

Jesli firma wystawia sie na targach to robi to z 3 powodow:

- by przypomniec sie starym klientom

- by przyciagnac nowych niezdecydowanych

- by przeciagnac na swoja strone klientow konkurencji

 

I pod tym wzgledem wystep MS byl slaby juz od pierwszego zamknietego pokazu , ktory w growych mediach odbil sie niezbyt przyjaznym echem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam, że poza tym 3D którego i tak nie można było obejrzeć w domu na komputerku to nie było nic specjalnego. PS move to dla mnie kserokopia z wii. Dokładnie tak samo się sprawdza w grze. Uważam, że jednak MS zrobił o wiele większy krok do przodu jeżeli chodzi o kontrolery. Ale ja i tak zostanę z padem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O exclusivach sie rozmawia bo to one robia roznice. Jak masz dwie platformy z grami identycznymi w 90-95% to zazwyczaj te tytuly beda jednym z decydujacych powodow dla ktorych ktos wybiera konsole.

 

Jesli firma wystawia sie na targach to robi to z 3 powodow:

- by przypomniec sie starym klientom

- by przyciagnac nowych niezdecydowanych

- by przeciagnac na swoja strone klientow konkurencji

 

I pod tym wzgledem wystep MS byl slaby juz od pierwszego zamknietego pokazu , ktory w growych mediach odbil sie niezbyt przyjaznym echem.

 

Patrzę na to z innej perspektywy (nie interesuje mnie która platforma ma więcej exclusiveów), ale moim zdaniem gracze hardcore'owi już dawno zakupili albo PS3, albo x360, albo- najczęściej mają obie te platformy.

 

A gdy mowa o ofercie dla casuali to wcale nie jest powiedziane, że move jest lepszym wyborem. Kinect można lepiej sprzedać marketingowo (Ty jesteś kontrolerem itd.) i oczekuję wyrównanej walki o serca casuali między Sony a MS'em.

 

Pamiętaj- trollowanie pod adresem konferencji konkurencji nie uczyni z twojej konsoli lepszej zabawki ;) Tymczasem, piszcie dalej, a ja idę skończyć ME2, RDR (którego mogłem kupić taniej na PS3, ale jak zwykle port na konsolę Sony był gorszy) i Alana, a PS3 posłuży do czasu GT5 za BD player.

 

BTW, move faktycznie jest kontrolerem dla hc graczy:

 

post-2965-1276690401,2393_thumb.jpg

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O sorry zapomnialem , ze na tym podforum mozna miec wlasne zdanie tylko jesli chwali sie wielkiego xboxa, wszelka krytyka i zdanie odmienne to tylko fanbojstwo ;)

A z pistolecikiem to niezle pojechali, wyglada jak crap i maja za niego wolac 20$ Dołączona grafika

 

Swoja droga pistolecik to nic w porownaniu z PSN+

 

195 zeta za rok za co otrzymujemy:

 

Eurogamer: With regard to PlayStation Plus giving subscribers discounts and access to things like Qore - is that a good deal? It feels a bit like you're saying, 'You can pay us to buy our products for slightly less and get a catalogue advertising them.'

 

Andrew House: No, I don't think that's a fair categorisation. Free game downloads, one PSN title, two Minis and one PSone classic every month; free premium avatars; dynamic themes; full-game trials, which was one of the things consumers told us they wanted most...

Brzmi fajnie szkoda tylko , ze po uplywie abonamentu juz sobie w te gry nie pogramy.Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Mi tam pistolecik się podoba.

 

 

Niestety cały zestaw jednak nie będzie tani. :(

 

Trzeba w końcu Move, do tego navigation controller (pad raczej wygodny by nie był) no i Eye. Pewnie zrobią zestaw wszystkich trzech rzeczy, ale 100 dolarów/euro to on pewnie kosztować nie będzie. Plus pistolecik to spokojnie 500 zł wyjdzie.

 

A bundle konsoli z trzema gadżetami to u nas pewnie 400 euro, więc pewnie z 1600-1700 zł, albo i więcej jak dadzą gry.

 

 

Raczej trzeba z tym poczekać na obniżki cen, i dużo większą bibliotekę ciekawych gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniam temat na 3D.

Dzisiaj ściągnąłem demo Motorstorm 2 3D i ni cholery nie mogę uruchomic levelu w 3D. Działa tylko 2D. Okularów jeszcze nie posiadam bo nie jestem pewny, które będą działać w 100% więc tutaj poczekam aż coś się wyklaruje ale sam obraz powinien odpalić w stereoskopowym 3D. Pogrzebałem trochę na forach i niby do 3D trzeba mieć kabel zgodny z HDMI 1.3b +3D lub HDMI 1.4 ale tego pewny nie jestem. Mam 10metrowy, który ma problem z FullHD więc możliwe, że to przez niego. Dla pewności ściągam jeszcze jedno demko dedykowane dla 3D.

 

Tak nawiasem mówiąc, byłem dzisiaj w MM i oglądałem Potwory kontra Obcy na 50calowym Samsungu i okularkach Samsunga i muszę przyznać, że efekt 3D nie był jakiś specjalny. Mam nieodparte wrażenie, że ta bajka jest przekonwertowana ze zwykłego anaglifu bo widziałem cienie kontur obiektów. Na produkcje stereoskopowe będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Za to wrażenia z demka Motorstorma 3 3D na Polygamii bardzo pozytywnie zaskoczyły. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest tak, że trzeba mieć odpowiedni TV, żeby móc cieszyć się 3D? 

 

 

 

EDIT:

 

 

Są polskie ceny Move: http://polygamia.pl/..._Move.html?bo=1

 

Podstawowy kontroler Move - 149 zł

Subkontroler wymagany do części gier - 99 zł

Kontroler, kamera i płyta z demami - 219 zł

 

 

Czyli pełny zestaw = Kontroler, kamera i płyta z demami - 219 zł + Subkontroler wymagany do części gier - 99 zł = 318 zł.

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...