Skocz do zawartości
kojak_ct

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

I jak zadowolony z konsoli. Warto do GT5 jednak mieć kierę, ale mnie na razie nie stać. Grę kupuję w styczniu. Ostatnio mocno się wkręciłem w Killzone 2 na PSN. Powiem wam, że zabawa naprawdę przednia. Kto nie grał i nie przeszkadza mu granie w FPS'y na padach to pozycja wręcz obowiązkowa. No i Uncharted 1 i 2 na pierwszy ogień. Metal Gear Solid 4 też nie najgorsza, ale pierwsza część na PSX do dziś dla mnie najlepsza. I nie daj się skusić na przeróbkę. Nie to, że dobrych gier na PS3 jest mało, ale jak umiesz oszczędzać to się obejdzie, a darmowy PSN to podstawa. Kiedyś olewałem XBL i granie po sieci na konsoli, ale teraz nawet częściej gram w takiego Killzone'a 2 niż COD4.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja konsolę mam od tygodnia... Ściągnąłem demko Killzone2 . Powiem tak... porażka, po chwili wyłączyłem bo się za bardzo denerwowałem :) Ciągle mnie zabijali , ledwo co udało mi się w coś trafić.... Zapewne kwestia wprawy, przyzwyczajenia ale póki co to FPSy zostawiam na PCeta .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kufa nawet nie wiedziałem jak jestem do tyłu z tym wszystkim. Włączam nową śliczną PS3 myślę,że trzeba konto na PSN, to założe od razu. Ne bo update systemu. -15 min czekania, OK! Wypełniam pierdyliard okienek, zakładam to konto w końcu i wsadzam GT5 Prologue, Nie bo Instalacja. , tik-tak, tik-tak, jest!!!!111 No to gramy co nie? :D AAAha jeszcze patch... Teraz się drugi raz pobiera bo był błąd. Skaranie boskie z tym postępem. :P Ale jestem happy. ;-) Teraz trzeba wyszarpać gdzieś tanio GT5, Fifę 11 COD 4 i jestem spełnionym graczem. Wesołych świąt wszystkim ;-)

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj miałem pierwsze problemy z konsolą którą użytkuję raptem niecały tydzień.... na noc zarzuciłem parę demek do ściągnięcia.. rano patrzę konsola wyłączona . Włączam , główne menu, jednak moje gry, moje konto i inne są niewidoczne... a przy próbie wejścia do ustawień systemowych zwiecha, po chwili czarny ekran i zero reakcji, restart, odłączanie od sieci nie pomagało. Początkowo myślałem że padł dysk... szybki telefon do supportu , miły Pan poprowadził mnie co mam zrobić, początkowo w menu serwisowym przywrócić ustawienia domyślne/kasowanie całej konfiguracji itd. .. to jednak nie pomogło . Drugim krokiem był niestety format dysku (również z poziomu menu serwisoweg) i tutaj wszystko zadziałało i jest teraz ok . Jedyny minus to to że przepadły mi wszystkie save z GT5 ... no ale cóż. Dobrze że z konsolą wszystko ok. Wniosek taki że trzeba uważać na dema które się ściąga... może się coś spieprzyć :)

 

Swoją drogą bardzo dobry support Sony, co więcej jeśli w ciągu 30 dni od daty zakupu pojawią się problemy z konsolą/awaria itp. od ręki konsolę wymieniają w sklepie w którym się kupiło . Tak mnie zapewnił Pan w supporcie PS3 mówiąc że mają taką ''dżentelmeńską umowę'' ze sprzedawcami. :) Konsolę kupowałem w MM i tam w serwisie również powiedzieli mi to samo...

 

 

Pozdrawiam i WEESOŁYCH :)

Edytowane przez hyper_2002

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko szkoda, że ta gwarancja jest przesadnie krótka. A co do demek i psucia systemu to nie zdarzyło mi się jeszcze, ale nie twierdzę, że tak nie jest. Może w nocy po prostu prąd wywaliło na chwilkę lub co innego. Ściągałem sporo demek i ostatnio parę gier z PSS i było ok. Jak sytuacja się powtórzy to oddawaj na gwarancję, bo to raczej nie jest normalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prąd był cały czas... Ja również wcześniej już ściągałem demka i było ok . Facet na infolinii nawet wypytywał na wskutek czego to się stało i co ściągałem . Póki co wszystko chodzi dalej . Już pobrałem parę demek i jest ok .

 

Swoją drogą wczoraj wyszło demko LittleBigPlanet 2 do pobrania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano wyszło, właśnie ściągam- zobaczymy jak wpletli fabułę w poczynania tych szmacianek ;) Fajnie, że będzie można w dwie osoby pograć (gdzie jedna osoba będzie grać na move).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc mam GT5 Prologue, Fifę 09 i Resistance 2. Na pewno pierwszym zakupem będzie GT5 i fifka 11, ale musi paść tradycyjne pytanie szczęśliwego, świeżego posiadacza PS3: W co MUSZĘ zagrać? :D Lubię każdy gatunek, dawać wszystko byle było miodne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękówa wszystkim za tytuły. Demka już lecą to sam ocenię co pójdzie na pierwszy ogień.

 

W międzyczasie Resistance 2 jest w porządku, ale nie zmiażdżyło mi kul rozmachem. Taki zwykły fajny shooter, początek troche HL2 mi przypomina.

 

EDIT: Co Heavy Rain jest genialna to bania mała. :) Pierwszy zakup po GT5. Uncharted też super. Little Big Planet, sympatyczne, ale nie w moim typie. Reszta już leci.

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Top 25 PlayStation 3 Games

The Top 25 PlayStation 3 Games - PS3 Feature at IGN

 

01. Uncharted 2: Among Thieves

02. Fallout 3

03. Red Dead Redemption

04. LittleBigPlanet

05. Infamous

06. Killzone 2

07. Batman: Arkham Asylum

08. Grand Theft Auto IV

09. Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots

10. God of War III

11. Shatter

12. Dead Space

13. Heavy Rain

14. Uncharted: Drake's Fortune

15. Super Street Fighter IV

16. Valkyria Chronicles

17. Call of Duty 4: Modern Warfare

18. Borderlands

19. Burnout Paradise

20. Resistance: Fall of Man

21. Flower

22. Super Stardust HD

23. Ratchet and Clank Future: A Crack in Time

24. MLB 10: The Show

25. ModNation Racers

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Miło widzieć trzy multiplatformy w czołowej dziesiątce, które są najlepszymi grami dla mnie z ery obecnych konsol. Mowa oczywiście o RDR, Fallout 3 i GTA IV.

 

Dziwi mnie tylko brak Bad Company 2. W końcu to bezkonkurencyjny realistyczny (non-sci-fi) shooter. No chyba że ta lista tyczy się wyłącznie singla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się przecież wszystkim dogodzić. Artykuł ten został skomentowany prawie cztery tysiące razy - na pierwszej stronie trzy komentarze z pięciu kwestionują zdanie redaktorów IGN.

 

Warto by zwrócić uwagę na baseball (24. MLB 10: The Show) - skąd on w ogóle wziął się na tej topliście, skoro nie jest on szczególnie popularny poza USA.

 

Mnie z kolei boli brak Modern Warfare 2 i Bioshocka - wszak grałem w nie na Xboksie, ale nie sądzę by wersje PS3 były aż tak skopane, by nie zasłużyły na TOP25.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam do Was jedno pytanie tak by the way - monitor 24" LCD wystarczy do PS3? Tak zeby zobaczyc grafike full hd?

 

Dzieki za odpowiedz

 

Gry obsługujące FullHD można policzyć na palcach... Nawet 22' wystarczy. Większosć i tak będziesz grał w 720p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam do Was jedno pytanie tak by the way - monitor 24" LCD wystarczy do PS3? Tak zeby zobaczyc grafike full hd?

 

Byle jaki monitor wystarczy. Ważne żeby miał proporcje 16:9 (jeśli nie chcesz czarnych pasków lub zniekształceń obrazu) i obsługiwał HDCP.

 

Teraz i tak większość monitorów 22+" ma rozdzielczość 1920x1080 czyli idealną pod konsole :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak po kolei rozkminiam demka i robię listę gier które muszę mieć:

1.GT5 - nie przeżyję kolejnego tygodnia bez tej gry, PS. GT5 prologue ssie paue. Jak oni mogli dać tak mało gry i kazać sobie za to zapłacić?

2.Heavy Rain

3. Rachet & Clank = banan z ryja nie schodzi i ex aequo Batman Arkham Asylum bo jest po prostu bardzo bardzo dobra.

4.MGS4 - Grałem jeszcze na PSX i byłem za młody i niekumaty po angielsku, żeby rozumieć fabułę, a sama mechanika gry mnie nie urzekła, ale po dorośnięciu do tego, gierka miażdży.

5.Uncharted a później biorę się za dwójkę. Skończę obie zanim wyjdzie 3

Little Big Planet jednak jest bardzo fajne. Zagrałem w demko 2 które mi się nie spodobało. Demko 1 lepiej wyjaśniające komuś kto z grą nie miał styczności OCB zrobiło na mnie bardzo dobre wrażenie. Fajna gierka, ale nie mój priorytet.

 

Tylko skąd ja skombinuje tyle kasy na to wszystko? :lol: A mogę się założyć, że to dopiero początek listy... Ale i tak się cieszę, że kupiłem PS3, bo miodność grania jest 10x lepsza niż na PC. Na PC nawet gier które mi się bardzo podobają jakoś nie mogę skończyć.

Edytowane przez Sysak
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest demko Little Big Planet 1 na PS Store ??? :/ jakiś czas temu nie mogłem znaleźć.... :/

 

Jest i jest fajne. Daje przedsmak tego co Cię czeka i jest na tyle dobre masz ochotę kupić tą grę. Do tego w przeciwieństwie do innych gier jest tak długie, że zagrałem raz, ale jeszcze go całego nie przeszedłem.

Jak szukam demek to zawsze szukajką i wklepuje "tytuł_gry demo". Wtedy są tylko 2 opcje, albo będzie na pierwszej pozycji w wynikach, albo demko nie istnieje.

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda? Suprising, really... ;)

 

Swoja droga, szkoda, ze nie da sie puscic z konsol porzadnego materialu testowego, badajacego opoznienie wizji/fonii, poziomy kolorow itd. Niestety nieskompresowany strumien by je zabil ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...