Skocz do zawartości
kojak_ct

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

Poda mi ktoś sensowny powód dlaczego nie ma na liście gier z obsługą Kinecta i Move?

 

edit:

może inaczej... Dlaczego nie ma na liście gier z obsługą Kinecta i Move, a są gry na Wii? ;-)

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

To fajnie macie jeśli dla was dużo gier. Dla mnie z tej listy trzy tytuły to day 1 (LA Noire, DiRT 3, Forza 4), dwa kolejne do przejścia kiedyś (Crysis i Portal). No ale niektórych gier tu nie ma bo oficjalnie nie są zapowiedziane, więc może coś dojdzie (np. BF3).

 

Być może jeszcze I Am Alive kiedyś przejdę, bo trailer mnie zaciekawił. Ogólnie dość słaby rok się szykuje jak dla mnie, dużo słabszy od poprzedniego, ale i o wiele lepszy od 2009, gdzie nie było absolutnie nic poza dwiema samochodówkami (na szczęście dało mi to okazję do nadrobienia zaległości, bo właśnie na początku 2009 kupiłem konsolę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Co nikt nie pisze o najświeższym złamaniu zabezpieczeń? Ponoć złamane zostało coś bardzo podstawowego, co pozwala na robienie praktycznie wszystkiego.

 

Można sobie edytować profile dodając trofea, można gry wgrywać na HDD (w tym zewnętrzne) i z nich odpalać.

 

 

A co najciekawsze Modern Warfare 2 stała się praktycznie niegrywalna, ze względu na to że korzysta tylko z zabezpieczeń Sony. Grać w multi nie ma sensu, bo w każdej chwili można stracić wszystkie statsy i unlocki. Nieźle.

 

 

Sony na razie milczy. Ciekawe czy coś wymyślą, i czy będą banować userów edytujących profile (czy znajdą sposób wykrywania tego) jak Microsoft.

 

 

Nie miałbym nic przeciwko gdyby nic nie mogli/chcieli zrobić, może szybciej PS4 wyjdzie. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopóki Linxua można było odpalać i proste progarmy, hakerzy byli zadowolieni, ale Sony nie. Więc usunięcie programowej możliwości odpalenia Linuxa sptokał się 9 miesięcy później z kompletnie złamanymi zabezpieczeniami. Udane dziecko hakerów.

 

Czekam tylko na jakiegoś fajnego dasha, do obsługi filmów i będzie konsolo-kino w salonie :)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz Sony nie ma wyjscia... Musza wypuscic PS4 albo sprzedaz i online bedzie lecialo w dol (master key nie moze byc zmieniony chyba ze wymienia wszystkie MILIARDY B-R gier juz wyprodukowanych, druga sprawa klucz mozna zmienic tylko poprzez fizyczna ingerencje wiec...).

 

 

HIP HIP HURRA !!! PS4 NADCHODZI

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Resistance jednak okazał się wypasem, a do tego dorwałem Uncharted, Uncharted 2, MGS4 i jutro będę miał Motorstorm Pacific Rift. Whoop Whoop! :banana:

 

Uncharted 1 jest super, niby jedna z najlepszych gier na PS3 ale do 5 rozdziału troche przeszkadza mi jej liniowość i "pustość" Fabuła i widoczki super, ale mało znajdek jakichś pobocznych rozrywek itp. Wszystko idzie jak po sznurku jedno po drugim, etap platformowy, zabij trochę piratów, zagadka, cut-scenka, znów platwormówka, jeszcze więcej piratów, znów trzeba otworzyć jakieś przejście itp itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo taka to jest gra ;) Czysty Arcade z dołączonymi zagadkami ;) W dwójce masz jeszcze mniej zagadek, a więcej wspinania się, skakania i strzelania. Ale to w połączeniu z grafiką robi największe wrażenie i w ciąga jak odkurzacz. Jedynka jest bardziej klimatyczna i ma nieco lepszy gameplay oraz IMO lepsze zakończenie niż te w dwójce. Dwójka za to więcej dynamiki i grafikę, która pokazuje, że można jeszcze wyciągnąć z tej konsoli sporo mocy. Szczerze mówiąc to lepiej się bawiłem przy dwójce ze względu na tempo akcji. Zagrasz to zrozumiesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharted już trąci myszką. Ludzie z Naughty Dog twierdzą, że dopiero przy 2 nauczyli się jak w pełni wykorzystać PS3 - i trudno się nie zgodzić patrząc na obie gry. Uncharted jest fajna, ale 2 to wielki krok naprzód - pod względem grafiki, szczegółowości, akcji. Grałem w obie pod rząd więc różnicę widziałem bardzo wyraźnie. Często się teraz słyszy "cinematic experience", ale akurat Uncharted 2 w pełni zasługuje na to miano. "Dwójka" zrobiła na mnie spore wrażenie, "jedynka" nie.

 

A ja mam takie pytanie: czy jest sens kupować LittleBigPlanet gdy jest już 2? Podobno we wszystkie tworzone przez graczy poziomy można grać też w 2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie: czy jest sens kupować LittleBigPlanet gdy jest już 2? Podobno we wszystkie tworzone przez graczy poziomy można grać też w 2?

 

Myślę, że warto, jednak levele stworzone przez autorów gry są zaje***te. Zresztą teraz pierwsza część jest tania, tym bardziej warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharted już trąci myszką. Ludzie z Naughty Dog twierdzą, że dopiero przy 2 nauczyli się jak w pełni wykorzystać PS3 - i trudno się nie zgodzić patrząc na obie gry. Uncharted jest fajna, ale 2 to wielki krok naprzód - pod względem grafiki, szczegółowości, akcji. Grałem w obie pod rząd więc różnicę widziałem bardzo wyraźnie. Często się teraz słyszy "cinematic experience", ale akurat Uncharted 2 w pełni zasługuje na to miano. "Dwójka" zrobiła na mnie spore wrażenie, "jedynka" nie.

 

A ja mam takie pytanie: czy jest sens kupować LittleBigPlanet gdy jest już 2? Podobno we wszystkie tworzone przez graczy poziomy można grać też w 2?

 

 

Jak dostaniesz za 20-30 zeta to warto bo fajnie przejsc story mode. A zanim go skonczysz to dwojka bedzie juz po taniosci chodzic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ke? Ja gram od 3 dni i jestem w połowie. Ale na chorobowym siedzę więc mi tak wolno hehe. ;-) Nie mówię, że zła giera, bo naprawdę daje rady, ale spodziewałem się więcej. Liczę, że od 2-ki to dostanę. Już czeka ładnie zainstalowana na dysku.

 

A o LBP chodziło z tą pierwszą i drugą częścią... Sorry, nie skumałem.

 

PS. Nie sądzicie, że powinniśmy się pododawać na PSN? Zawsze raźniej z kimś choćby w jakiegoś co-opa pociupać. :)

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W punktach:

 

1. O wiele żywsza grafika, mniej monotonii, więcej kolorów i jak na betę multi- zadziwiająco ostre tekstury (momentami trafiają się słabsze, ale beta ma jedynie ca. 800MB!)

 

2. Brak laga przy celowaniu!

 

3. Generalnie gra się o wiele przyjemniej, niż w KZ2 multi. Singiel z move może być na prawdę ciekawym doznaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Zrób mi taką z RDR, to może kupie za rozsądną cenę.

 

A w tej z GTA, czarna częśc to osobna, grubsza warstwa. Widać że to co na białym tle jest wypukłe (napisy dodatkowo).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok faq przeczytane ;)

Plan był taki zeby kupic ps3 i popykac w crysisa 2, bo po raz kolejny ladowac kase w kompa, ktory w zasadzie służy tylko do netu ,pracy i filmow nie ma sensu.

Pytam o klawiature i myszke bo juz jestem za stary zeby nauczyc sie grac na padzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche czasu i checi po 2h grania na padzie przyzwyczaisz sie do niego, oczywiscie moze to zajac tez troche dluzej ale z czasem stanie sie to tak naturalne ze sam sie zdziwisz :P

 

a skoro moj tesciu sie nauczyl to kazdy moze :D

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...