Skocz do zawartości
kojak_ct

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem z Buzzerami służącymi do grania w Buzz Quiz World.

Nie mam pojęcia jak je skonfigurować, żeby działały poprawienie.

Robię tak:

1. Podłączam pendrive od kompletu.

2. Włączam Buzzer, żeby paliła się niebieska dioda.

3. Wciskam przycisk na penie aż zamrugają Buzzery.

 

Niestety wszystkie mrugają przez chwilę i gasną

Po odpaleniu gry pojawia się plansza z wyborem języka

i wtedy powinno się Buzzerem zmienić język niestety nic z tego.

 

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale i tak czasem wywala jakiś błąd. Trzeba parę razy wejść w zakładkę, by wczytało dostępne gry do pobrania. Przynajmniej miałem tak wczoraj po południu. Pobrałem na razie Burnout Paradise z PS + i Rachet&Clank z pakietu Welcome Back. Myślę jaką wybrać tą drugą. Dead Nation niby ok, ale nie lubię przesadnie trudnych gier, a takie opinie czytałem o tej grze. LBP mi nie podchodzi. Pozostaje wybór między WipeoutHD, a inFamous. I chyba zdecyduje się na tą druga. Chociaż Sandbox;owe gry też mi się średnią podobają. Jeszcze muszę się zastanowić :P. A Rachet&Clank bardzo przyjemna gierka.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma 2 konta (np. PL i USA) to można pobrać w sumie 4 gry. Ja ściągnąłem Burnouta z PSPlus, inFamous, LBP, Dead Nation i Wipeout.

 

Ja na konto brata i moje ściągnąłem dokładnie te same gry. Najbardziej się ucieszyłem z inFamous, bo dawno się napaliłem i chciałem kupić i jest fajna ale jak pograłem to d**y nie urywa. Myślałem, że będzie lepiej. Reszty tych gier bym nigdy nie kupił, ale jak są za darmo, to w sumie super.

 

EDIT: Zagrałem właśnie w Burnouta i super gra. Kiedyś pograłem chwilę na PC i wydawała mi się kiepskim portem z konsoli. :lol: Teraz żałuję, że wtedy olałem, bo ta gierka to kupa dobrej zabawy.

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jeździe się fajnie. Tylko do cho... co jest z tym Welcome Back nie tak. Pobrałem jedną grę (Rachet&Clank), aktywowałem PS+ i pobrałem Burnouta + coś tam jeszcze. Dzisiaj z zamiarem pobrania drugiej gry Infamous spotkało mnie rozczarowanie. Wchodząc w zakładkę Welcome back nie ma do wyboru tych gier. Jest tylko ikonka PS+, która mnie tam przekierowuje. Sprawdzałem wszędzie i lipa. Czyżby mi przepadła jedna gra ? :/ Oczywiście ręcznie wyszukałem Wipeout HD i za darmo nie mam jak pobrać. Jak byk "buy now" i proszę 65 zł...

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XMB=>Zarządzanie kontami=>Transaction Management=>Services List=> PlayStation Promotions

 

Jak nadal jakiś problem:

 

PS3 Free Games” > Select Content

 

 

Nie ma za co [;

 

Pobrałem WipEout'a + Dead Nation. W wipeouta jakoś dziwnie się gra, za to dead nation nie miałem jakoś przyjemności połączyć się z jakimkolwiek innym graczem, więc jeszcze nie grałem. :<

 

Apropo WipEout'a - Szkoda w sumie że nie zrobili jakiegoś remake'u Star Wars Racing - imo lepsze, fajniejsze, i ciekawsze niż te mikrobolidy [;

Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropo WipEout'a - Szkoda w sumie że nie zrobili jakiegoś remake'u Star Wars Racing - imo lepsze, fajniejsze, i ciekawsze niż te mikrobolidy [;

 

Kinect Star Wars Video Game, E3 2011: Trailer HD | Video Clip | Game Trailers & Videos | GameTrailers.com

ok. 0:53 :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Oj wiesz że nie o to mi chodzi ;D Tak swoją drogą ciekawe kiedy zrobią uber realistyczne poruszanie mieczem świetlnym, np. za pomocą move'a...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , kupiłem dysk WD My PAssport Essential USB 3.0 , i konsola PS3 go nie widzi , slychac jak dysk kreci talerzem , ale swiatelko na dysku sie nie zapala , dysk sformatowany w FAT32.

 

 

Czytałem opinie, że PS3 średnio sobie radzi z wykrywaniem urządzeń na USB 3.0 i problem opisywał właśnie wyżej wymieniony dysk. Pod USB 2.0 powinieneś brać. Chociaż są tacy co twierdzą, że ten WD u nich działa na PS3, więc nie wiem.Ja tam planowałem kupić 1 TB, ale na razie się wstrzymam. Denerwujący jest fakt, że tylko w FAT32 i nie można wrzucać większych plików. Czyli filmy trzeba ciąć ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ustawiony na EN a gra i tak jest po polsku. Z tego co teraz czytam po forach to był jakiś patch, który dodawał wersję EN do wersji pudełkowych w niektórych krajach europejskich, które oryginalnie jej nie miały (!). A moja wersja z Welcome Back to 1.00 i nie ma ochoty się updatować.

 

Ale syf. Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dubbing jest taki sobie, ale da się przeżyć. Widziałem gorsze polonizacje. Gra moim zdaniem jest tylko dobra i można pograć, ale Sandbox'y to nie jest mój ulubiony gatunek, a raczej rodzaj gier. Ale jak za darmo to wybrzydzać nie ma co. Dobry jest też Ratchet & Clank i fajnie się gra w Burnouta na PSN. W zasadzie to miałem okazję w to pograć na PC i byłem średnio zadowolony. Burnout Revenge jako ostatnio w co grałem mi bardziej pod pasował. Wciąż go mam na X360 jeszcze i czasem grywam. Teraz jednak na dużym TV robi to lepsze wrażenie niż na PC.

 

 

Ogólnie pakiet Welcome Back jest niezły. Chociaż mogli coś tam jeszcze dołożyć. Powiedzmy -25% na dowolnie wybraną grę łącznie z nowościami. Oczywiście nie uwzględniając ew. ulgi z tytuły posiadania PS+. Co jak co problem może i nie był na tyle poważny niżby mogło się wydawać, ale i tak pewne ryzyko zaistniało.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę po polsku, voiceover do kitu ale może i w wersji angielskiej też było kiepsko bo sama gra jest słabiutka.

 

Macie może jakichś sprawdzonych sprzedawców kodów prepaid do PSN? Jakoś nie mam ochoty dawać im danych karty płatniczej, a w sklepach chcą karty wysyłać i koszt przesyłki dochodzi - bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę po polsku, voiceover do kitu ale może i w wersji angielskiej też było kiepsko bo sama gra jest słabiutka.

 

Macie może jakichś sprawdzonych sprzedawców kodów prepaid do PSN? Jakoś nie mam ochoty dawać im danych karty płatniczej, a w sklepach chcą karty wysyłać i koszt przesyłki dochodzi - bez sensu.

 

Sam miałem ten problem, ale znalazłem trochę inne rozwiązanie do płacenia w PSN i sieci. W ING (w innych bankach pewnie też) jest taka usługa jak wirtualna karta kredytowa. Założenie kosztuje jakieś 20 złotych, dostajesz kod CVV, numer karty oraz dane adresowe. Bank nie udziela na tą kartę kredytu (jest ona pusta), doładowuje się ją przelewem z innego rachunku. Jak chcesz coś kupić to przelewasz tam kasę, podajesz numer rachunku, kod CVV i pozostałe dane a w razie "W" nic Ci nie ukradną bo będziesz przelewał chwilę przed zakupami i tylko potrzebną kwotę.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś widział dzisiejszą konferencję z Gamescomu?

Powiem tak, najgorsza konferencją jaką kiedykolwiek widziałem, przebija nawet te Microsoftowe z E3.

 

 

Aha, obniżyli cenę PS3 do 249 dolarów/euro.

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam doceniać konsolę. Od trzech miesiecy mam dobrego kompa i co z tego ze smigam w gry na najwyzszych ustawieniach jak z kazdą cholerną gra na PC jest jakis z doopy problem. Teraz kupilem battlefield bad company 2 i co? WHITE SCREEN OF DEATH co godzine albo czesciej - i miliony postow w internecie od ludzi co sie borykaja z tym problemem....szlag czlowieka moze trafic. Konsole sa mniej stresogenne bo po prostu wszystko DZIALA jak nalezy, wyglada jak wyglada ale przynajmniej dziala -_-

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś widział dzisiejszą konferencję z Gamescomu?

Powiem tak, najgorsza konferencją jaką kiedykolwiek widziałem, przebija nawet te Microsoftowe z E3.

 

 

Aha, obniżyli cenę PS3 do 249 dolarów/euro.

 

Nie powiedziałbym tak, brak większego jebnięcia bo o obniżce to już od tygodnia chodziły plotki, ale coś tam pokazali mimo wszystko - i nie tylko na Move. A porównywać to do MS, który na Gamescomie nawet konfy nie robił to już w ogóle..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedziałbym tak, brak większego jebnięcia bo o obniżce to już od tygodnia chodziły plotki, ale coś tam pokazali mimo wszystko - i nie tylko na Move. A porównywać to do MS, który na Gamescomie nawet konfy nie robił to już w ogóle..

 

Jak ślepym fanboyem trzeba być, żeby wypisywać takie rzeczy? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ludzie? A co pokazało Sony? Ja zapamiętałem głównie wrzeszczącego kolesia, DUBSTEP DanceStar i Uncharted 3.

Konferencja była tragiczna, właściwie to byłem zażenowany miejscami. Nic jej nie ratowało, bo przecież o U3 wiemy już od dawna i wiemy, że będzie zajebiste. Więc to nie jest jakiś duży plus. Na PS Vita tylko "Escape Plan" mnie zaciekawił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam doceniać konsolę. Od trzech miesiecy mam dobrego kompa i co z tego ze smigam w gry na najwyzszych ustawieniach jak z kazdą cholerną gra na PC jest jakis z doopy problem. Teraz kupilem battlefield bad company 2 i co? WHITE SCREEN OF DEATH co godzine albo czesciej - i miliony postow w internecie od ludzi co sie borykaja z tym problemem....szlag czlowieka moze trafic. Konsole sa mniej stresogenne bo po prostu wszystko DZIALA jak nalezy, wyglada jak wyglada ale przynajmniej dziala -_-

 

Właśnie za to lubię konsole. Można glebnąć sobie przed telewizorem, bez żadnych obaw, że coś nie zadziała. Wcześniej miałem PS2, później zakupiłem PS3. Zacząłem grać w nowego NFS HP na PC, ale wystąpiły jakieś problemy (coś się zaczęło wieszać właśnie), poza tym na klawiaturze było mi już średnio wygodnie. Nabyłem ten tytuł na PS3 i bardzo przyjemnie się grało.

Konsolowe MP na dwóch graczy (split screen) także jest wygodniejsze niż pecetowe, z racji na dwa kontrolery.

Imprezowo dochodzą również gry typu Rock Band, Singstar czy Buzz.

W przeciągu ostatniego roku grą, która najbardziej mnie wciągnęła było Gran Turismo 5 :).

/jestem raczej 'niedzielnym graczem', chociaż posiadany osprzęt pozwalałby mi nerdzić cały czas :P

Edit: Przepraszam, wypowiedź dotyczy tylko PS3, gdyż z Xboxem mój kontakt był znacznie ograniczony, niemniej jeżeli ktoś chce pograć, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby takie urządzenie nabyć i się z nim zapoznać :).

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ślepym fanboyem trzeba być, żeby wypisywać takie rzeczy? :blink:

 

Jak widać wystarczy mieć X'a :lol: Prawda jest taka że przy tej ilości exów które Sony już zapowiedziało na końcówkę roku/początek 2012 nie muszą nic więcej pokazywać, bo nawet tego się ograć nie da w sensownym czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...