Skocz do zawartości
kojak_ct

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

Spodziewałem się lepszej grafiki w becie BF3 :/ Myślałem, że dema/bety są w 720p, a normalna gra będzie w 1080i i będzie lepsza grafika, ale pozostanie ona taka sama w finalnej wersji?

 

Prawie wszystkie gry na konsole chodzą w 720p. Lepszej grafiki po BF3 się nie masz co spodziewać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem się lepszej grafiki w becie BF3 :/ Myślałem, że dema/bety są w 720p, a normalna gra będzie w 1080i i będzie lepsza grafika, ale pozostanie ona taka sama w finalnej wersji?

 

Nie mogę w ogóle przyzwyczaić się do pada w FPP :P

 

Też Was na początku wszyscy kosili? :P ;(

 

Naucz sie grać, grając na luzaku w singla, bo skok na głęboką wodę multi faktycznie może być frustrujący. Co do rozdzielczości, to nie wiem czemu liczyłeś na 1080i i czego sie po tym spodziewasz... Jest jakaś różnica względem 720p? :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Jakby gra była renderowana w 1080p, to by 1080i dało dużo ostrzejszy obraz niż 720p. Ale gra z przeplotem renderowana być nie może, może być tylko wyświetlana w ten sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumplowi padł FAT 40'tka. Żółta dioda. Jest sens to naprawiać i polecili byście jakiś sensowny serwis co by zrobił to porządnie. Słyszałem opinie, że po naprawie konsola i tak może się znów zepsuć i to dość prędko. On chce kupić nową, ale może jest cień szany na naprawienie tego. Zwłaszcza, że konsola ma wsteczną emulację z PS2 na czym mu zależy. Akurat przed premierą U3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już konsolę od 5 dni. Pierwsze spostrzeżenia: jeżeli chodzi o move to niestety mój monitor 22" jest za mały do tej zabawki. Ale po powrocie do Polski na święta na pewno z tego skorzystam.

 

Co do gierek - bardzo spodobało mi się Uncharted, zarówno gameplay jak i grafika. BF3 można grać tylko multi i jako, że nigdy nie grałem FPP na padzie to ludzie mnie łoją. Po demie Fify 12 spodziewałęm się, że będzie lepiej wyglądać. Killzone 3 wyłączyłem po paru minutach. Jutro będę miał CoD: BO.

 

Tak w ogóle lepsza grafika jest na X360 czy na PS3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle lepsza grafika jest na X360 czy na PS3?

 

Jeśli chodzi o gry które wychodzą na obie konsole to Xbox ma lekką przewagę, ale nie jest to niebo a ziemia. Z kolei jeśli patrzeć na exy to niewątpliwie PS3 oferuje lepszą grafę (Uncharted 2, Killzone 2/3).

No ale do PCtów teraz nie mają startu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fakt. Ale Uncharted 2 gdyby wydać na PC z wyższą rozdziałką i AA to nie wiem czy nie miała by startu. Raczej by mocno goniła dzisiejsze gry na PC jak BF3 czy Crysis 1. Głównie chodzi o tekstury i modele postaci, które są na prawdę porządne nawet dziś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o gry które wychodzą na obie konsole to Xbox ma lekką przewagę, ale nie jest to niebo a ziemia. Z kolei jeśli patrzeć na exy to niewątpliwie PS3 oferuje lepszą grafę (Uncharted 2, Killzone 2/3).

No ale do PCtów teraz nie mają startu.

 

moim zdaniem nie mozna powiedziec ze taka mafia 2 na PS3, wygladala tylko ciut gorzej niz na klocku :\ podobna przepasc widzialem na screenach z Crysis 1.

 

 

co do exow to tez mam mieszane uczucia. FM3 wygladala lepiej niz GT5. i mam wrazenie, ze nawet lepiej niz FM4 :P brak AA razi :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Modernizujac go pewnie niewiele wiecej. Strzelam, ze tyle, ile przez rok wydasz na gry (ktore na konsoli sa sporo drozsze) ;) najlepiej miec jedno i 2gie, i dobierac platforme w zaleznosci od tego co oferuje dana gra. Ja np strzelanki obowiazkowo biore na pieca. Nie wyobrazam sobie grania multi w takiego battlefielda siedzac w fotelu. Nie to zebym byl jakims paralitykiem - naprawde sporo fps'ow przeszedlem na konsoli... ale to nie to ;)

Edytowane przez kkNd!
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedząc w fotelu ? A co na piecu nie można siedzieć w fotelu, a tylko na.... krześle? Może się czepiam szczegółów, ale troszkę dziwny argument dla mnie. Ja osobiście mam wygodny fotel, na którym można się zarówno relaksować przy konsoli jaki i skupić się przy grze FPS na PC. Napisz po prostu, że chodzi CI o pada ;) Ja jak zagrałem pierwszy raz w Killzone 2 to dostawałem białej gorączki. Na PSN kosili mnie co chwila. A teraz potrafię i headshoty walić. Kwestia wprawy i oponowania.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedząc w fotelu ? A co na piecu nie można siedzieć w fotelu, a tylko na.... krześle? Może się czepiam szczegółów, ale troszkę dziwny argument dla mnie. Ja osobiście mam wygodny fotel, na którym można się zarówno relaksować przy konsoli jaki i skupić się przy grze FPS na PC.

 

Gdybym u siebie przystawil komplecik wypoczynkowy sprzed telewizora do biurka, to blat bym mial na wysokosci brody ;) chyba, ze mowisz o typowym fotelu "prezesa", ale to przeciez nie ma startu do tych salonowych ;)

 

Porownalem do multi battlefielda nie bez powodu. Po prostu klawiatura i myszka przyzwyczaja do pewnego poziomu, ktory na padzie jest nieosiagalny. Cos jakby posadzic Messiego na wozku inwalidzkim i wystawic do paraolimpiady. Mozna powiedziec, ze szanse sa rowne, wiec palant powinien cieszyc sie gra i nie narzekac... ale to nie to, przyzwyczail sie do czegos innego. Juz nie poczaruje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, odnośnie myszki vs pada to dziś właśnie znajomego takiego hard-pc-gracza zownowałem statsami bf3, spytałem się tylko czemu on na myszce ma gorszą średnią trafień niż ja na padzie :D

 

Jakis malo kumaty chyba jezeli wzial to do siebie ;) przeciez wszystko zalezy od stylu gry i preferencji broni. Jeden dluzej celuje i wali dopiero kiedy widzi cel w celowniku, inny wywala pol magazynka bo cos mu drgnelo... Zanim amerykanie w wietnamie wprowadzili ograniczenie na burst do m16, na jednego zabitego wietnamczyka zuzywali od 200 000 do 300 000 pociskow. Czy to swiadczy o ich celnosci? :)

 

btw zarzuc tymi statsami, ciekawy jestem ile maja ludzie na konsolach :) W battlefielda 3 jeszcze ne gralem, ale moge dac z bc2 =] Nie ukrywam, ze z automatow jestem zwolennikiem strzelania w kierunku wroga i to widac ;) z broni samopowtarzalnych mam celnosc ~25% vs ~15% w automatach. Oczywiscie snajperki troche lepiej - m24 - 39%, gol magnum - 40%, m95 - 44%. kkNd [PL] - Battlefield: Bad Company 2 Stats Verse

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam też specjalnie ołowiu nie żałuję, chyba że mało go już zostało ;) Ze znajomym zawsze się sprzeczamy o myszkę vs pad, ale nigdy na serio ;)

 

Battlelog / Sign in to the Open Beta

 

Grałem średnio, więc nie nabiłem nawet 20lvl jak niektórzy, a i więcej widziałem w becie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadam jeszcze raz to pytanie. Czy jest sens naprawy YLOD w PS3 FAT 60 GB ? Kumplowi padła tuż przed premierą U3. Nie za bardzo chce ją naprawiać, bo naczytał się, że usterka powraca po jakimś czasie. Szkoda 250 zł na 3 miesiące gwarancji, gdzie i tak jest ryzyko że padnie w tym czasie. Wymiana płyty to pewnie znacznie droższa naprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robson?

Najpewniej konsola trafi właśnie tam, kilka osób już polecało chociaż..

Zadam jeszcze raz to pytanie. Czy jest sens naprawy YLOD w PS3 FAT 60 GB ? Kumplowi padła tuż przed premierą U3. Nie za bardzo chce ją naprawiać' date=' bo naczytał się, że usterka powraca po jakimś czasie. Szkoda 250 zł na 3 miesiące gwarancji, gdzie i tak jest ryzyko że padnie w tym czasie. Wymiana płyty to pewnie znacznie droższa naprawa. [/quote']

w zasadzie ten sam problem, 3 miechy gwarancji i 300-350 zł za laser :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co najbardziej z klasyki polecanie? Uncharted 2, BF2 czy może coś innego? ;) Mówię klasyki, bo dopiero od niedawna mam PS3 ;)

 

PS. Zamienię Call of Duty: Black Ops na Call of Duty: Modern Warfate 2 :) Płytka nie ma ani jednej ryski ;)

Edytowane przez $l@ven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz odpowiedni temat do tego. Poszukaj na forum. Oczywiście polecam Uncharted 2. BF2 Bad Comapny jest średnie w Single. Można pograć na PSN. Bardziej bym polecił Ci Bad Company 1 pod Single. Warto też zgrać w Uncharted 1, które jest równie dobre jak druga część. Tyle że więcej w nim zagadek i nieco mniej strzelania. Dla mnie pod tym względem wyprzedzą drugą cześć. Za to graficznie to jest rewolucja (1<2), gdzie tesktury mogą stawać w szranki z takimi grami jak Crysis czy Metro 2033. Chyba BF3 teraz przejmie pałeczkę, ale nie wiem jak to wygląda na PS3, bo nie grałem w Betę na konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klasyki ? God of War 3 zdecydowanie (gra świetna, graficznie jedna z najpiękniejszych na PS3 jak i konsole w ogóle), MGS4 - ale to już gra imho bardzo specyficzna i nie każdemu ta seria podchodzi - ja Snejka uwielbiam więc polecam ;) Pytasz ogólnie o gry konsolowe czy tylko exy na PS3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...