Skocz do zawartości
kojak_ct

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

Heavy Rain też ma dość ładna grafikę i gra naprawdę ciekawa. Ale nie każdemu przypadnie do gustu.

 

Jak dla mnie jest genialna. Jak kiedykolwiek lubiłeś przygodówki (wymarły gatunek) to polecam. Na drugim miejscu Uncharted 2. Red Dead Redemption. Resistance 2. Jak coś jeszcze sobie przypomnę to dam znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótka piłka:

 

Jaka najlepsza kierownica do PS3 za 200zł, góra 250zł? I jaki symulator samochodowy najlepszy? Dirt3, GT5, F1?

 

I znacie cos co przoduje w symulatorach rajdów np. na szutrach? :wink:

 

Dzięki chłopaki z góry za odpowiedź bo jestem zielony.

 

Znalazłem tylko coś takiego:

 

http://www.komputronik.pl/product/69745/Sprzet_komputerowy/Peryferia_i_eksploatacja/Thrustmaster_Ferrari_Universal_Challenge.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbliżej sima leży GT5, reszta to większe lub mniejsze arcadówki. Jeśli masz zamiar grać w GT5 to niestety zostaje raczej tylko Logitech Driving Force powyżej twojej kwoty, swego czasu jeszcze ludzie polecali Thrustmaster Ferrari f430 ale podobno z nowym patchem przestała współpracować w Gran Turismo.

 

Ewentualnie może coś takiego, jeśli nie zależy ci na pedałach - http://allegro.pl/kierownica-logitech-driving-force-wireless-pc-ps3-i1886408174.html

Edytowane przez Yog-Sothoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Pytanko.

Nie posiadam ps3 na własność. Jednak często pożyczam sobie od kolegi zeby pograć. Chłopak nie ma w ogóle założonego konta psn i nie podlacza konsoli do neta (ma net w play podlaczony do lapa i mu styka). Ja ściągam mu dema i rożne gadżety z ps store. Teraz chłopak sie nakręcił bo jest Crysis na ps store za 36zeta i mówi żebym mu kupił i odda mi hajs. I tu kilka pytań.

 

1. Czy jak kupię grę na swoim koncie to on bedzie normalnie ja widział na swoim profilu nie będąc zalogowanym do psn?

 

2. Czy jak kupię ja ze swojego konta a on wykasuje mój profil to gra mu zostanie?

 

3. Jak zrobić zakupy na ps store najbezpieczniej? Wolałbym nie podawać swojej karty kredytowej. A juz tym bardziej nie powiazywac swojej karty z jego kontem.

 

4. Czy oprócz tych 36zl bede musial cos zaplacic?

 

Ja na crysisa nie ma parcia bo przeszedłem na pc ale chłopak sie napalil i mu obiecalem ze mu zalatwie.

Pomóżcie załatwić to tak zeby on był zadowolony a i ja nie stratny ;)

Oferta na ps store do końca stycznia

 

Sent using Tapatalk

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ad.1 gre kupujesz, pobierasz i instalujesz. Jest dostępna w zakładce gry. Wiec oczywiste że dla każdego konta. Konto PSN nie ma nic wspólnego z kontem użytkownika. Możesz grać na dowolnym koncie PSN i dowolnym koncie użytkownika (profil), a lista gier pozostaje ta sama i dostępna dla każdego na danej konsoli.

 

ad.2 patrz punkt 1

 

ad.3 można założyć kartę internetową i ją doładować. Można też kupić kartę pre-paid z gotówką i kodem do wpisania tyle że ona jest od 100 zł podajże. Lepiej jest założyć kartę internetową z limitem. Doładowujesz na daną kwotę z normalnego konta bankowego/internetowego. Jakby coś miało z niej zniknąć to tylko kwota jaką doładowałeś. Poszukaj na google gdzie założyć taką kartę. Ja na razie nic nie kupuje na PSN.

 

I masz rację nie podawaj numeru karty kredytowej na PSN. Sony obiecuje że jest już bezpiecznie, ale ja bym nie ryzykował.

 

ad.4 nie

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok czyli jak juz gra bedzie na konsoli to nawet jak konta pojda sie kochac to gra i tak zostanie? i bedzie mozna w nia grac?

 

musze zobaczyc bo mam karte skarbonke z auchan a tam ponoc mozna sobie wplacic na te karte i wykorzystac wlasnie przez internet ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Konto PSN jest rodzajem profilu w trybie MP. Potrzebne by móc grać online. Można grać bez niego we wszystkie gry w trybie SP czyli również w Crysis'a. Gra będzie dostępna dla wszystkich tylko na tej konsoli. Czyli jak się zalogujesz na innej konsoli to gry które pobraleś na tej nie będą dostępne, bo fizycznie ich nie będzie na dysku. Ale... będziesz mógł je pobrać ponownie korzystając z konta PSN, które posiadasz. Tak jak na steam. ;)

 

Jak zagrasz to napisz jak gra wygląda względem wersji PC. Sam jestem ciekaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zagrasz to napisz jak gra wygląda względem wersji PC. Sam jestem ciekaw.

 

znajomy ma 2ke crysisa na ps3 ... jak sie nie zaglebiasz w przygladanie ekranowi to jest ok ..

jak grales na PC w trybie ultra to widzisz roznice odrazu ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie przeszedłem Metal Gear Solid 4. Kufa co ci japończycy mają nas*$#@e w głowach to bania mała. Wojna przyszłości, najbardziej hardkorowi, wykwalifikowani i zasłużeni żołnierze na świecie, a pod względem emocjonalnym przedstawioni pedalsko i melodramatycznie jakby 14-letnia dziewczynka pisała scenariusz. Co chwila ktoś o coś płacze, między postaciami damskimi i męskimi ZAWSZE jest dziwaczne seksualne napięcie, a patos i melodramatyzm wylewa się strumieniami z ekranu. Momentami było to tak dziwne i żałosne, że nie mogłem zdzierżyć. Nie mówiąc już że połowa czasu gry to przerywniki filmowe wypełnione właśnie tymi <span style='color: red;'>[ciach!]</span>łami. Poza tym fabuła jest połączona z poprzednimi częściami, wypełniona po brzegi dziwnymi nazwami i kryptonimami, cholernie zagmatwana i często sam gracz jest utrzymywany w niepewności co się stało i po której stronie dana postać się znajduje, że przez połowę gry nie wiedziałem w ogóle co się dzieje. :lol: WTF Japan? No nic, Idę się nasycić L.A. Noire i dobić platynkę w Assassin's Creed 2. :)

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie zobaczyłem kolekcje gier ps3 których nie ma na innych platformach, i już wiem że konsolę muszę mieć. Na allegro są FATy 40gb po niecałe 500, czasami za 460 z wysyłką można trafić. Duże jest ryzyko jej uszkodzenia ? Wytrzyma przynjamniej dwa lata ? Nie znam się ale po gameplayach na yputube wiem że czeka mnie wiele godzin zabawy z ps3. Czy lepiej poczekać i wybulić za nówke slim ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj znajomy mial 60 GB ta ze wsteczna kompatybilnoscia i po 3 latach padla (zolta dioda). Nie pamietam dokladdnie, ale problem chyba tyczyl sie jakiegos konkretnego modelu, ktory byl bardziej podatny na awarie. No i pozostaje kwestia napedu ktory z czasem lubi pasc. Ja mam 80GB FAT z drugiej reki. Ktora mam od 2.5 roku, ale byla uzywana przez kogos jeszcze 2 lata czyli konsola ma ponad 4 lata. Poki co naped dziala dobrze i nie ma problemu z odczytem bardziej porysowanych plyt.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, ludzie. Nic nie piszecie, a od dzisiaj dostępna jest nowa wersja PlayStation Store która chodzi co najmniej elegancko. Co prawda podczas wczytywania ciut sie haczy, ale ogółem jest płynniej, szybciej, i zdecydowanie prościej zrobiona, przez co wszystko łatwo znaleźć. Jedyny jej minus to wpisywanie haseł w wyszukiwanym produkcie (wybieramy po kolei od A-Z, i system sam sugeruje nazwy z własnej bazy, czyli np. Wpisując "Soni" nie będziemy mogli wybrać X czy A bądź inne, ale tylko C. - Mogli imo zostawić normalne wpisywanie, ale idzie się przyzwyczaić. Reszta chodzi jak burza. Oczywiście nie brakuje błędów (choć wydają mi się one celowe) - Np. Wchodząc w zakładkę Playstation Plus możemy poczytać o ile taniej kupimy dany tytuł, i za ile jest normalnie - Przy Motorstorm Apocalypse widnieje przekreślone 19zł i podpis "gratis" - Wchodzę w tytuł (jako że nie mam Playstation Plus) a tu wyskakuje 59zł... Ale i tak i tak chyba się skuszę na te Playstation Plus. Mimo iż mam nieograniczoną blibliotekę gier to i tak i tak niektóre tytuły wolałbym mieć na dysku, by już nie szukać danego na półce. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego że to forum jest prawie że martwe. Z meisiąca na miesiąc przebywa tu coraz mniej użytkowników. Utrzymuje się tylko stara ekipa, która głównie dyskutuje w dziale motoryzacji i troszkę ruchu jest w dziale co kupić. Tak po za tym jest tendencja spadkowa. A w dziale konsol tym bardziej, bo mało kto tu zagląda. Druga sprawa że całe to PS Store to dla mnie za drogi po prostu, Ceny niektórych gier to jakaś paranoja. 249 zł za grę, którą mogę mieć za 170 w wersji płytowej. Jest parę ciekawych tytułów tylko na PSN. Ale to tylko parę. Reszta dla mnie mało istotne mini gierki lub takie, które mi nie podchodzą jak cały ten Little Big Planet czy Podróż. Nie wiem co w tym ludzie widzą.

 

Jedyny plus sieci PSN to darmowe granie i to jest w zasadzie najważniejsze.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...