Skocz do zawartości
kojak_ct

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie zauważyłem że nawet stara gwardia się z rzadka odzywa... A szkoda... Co do PSN - Czasem mają fajne promocję. Poza tym można zakupy gier dzielić na dwie konsole - znajdujesz znajomego który ma PS3 i możecie kupować gry na spółkę na jedno konto, wtedy płacicie po połowie i macie nowości w dobrej cenie. Co prawda nie pudełkowej, no ale. ;)

 

Jak ktoś tu zajrzy, kto czasem grywa w coś online to niech mnie doda, bo mało niestety mam znajomych co by w coś pograli online: DrunkZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram online tylko czasem w MTG. Poza tym jak jeszcze nie macie Plusa a przespaliscie promocje miesiac temu gdzie bylo -20% na subskrypcje roczna to i tak warto to kupic. Ja mam tyle gier na dysku darmowych z Plusa, ze nie mam tego jak przerobic. Oczywiscie w niektore nowosci chcialoby sie pograc, ale mozna poczekac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wrażenie, że atmosfera na forum uległa zmianie. To w końcu pecetowe forum i psioczenie na grafikę w grach konsolowych ma tu poklask, dlatego ludzie się zaszczuli i przestali tu zaglądać.

 

A tu news:

http://www.dobreprogramy.pl/Wyciekly-klucze-LV0-do-Playstation-3-to-ostateczny-triumf-hakerow,Aktualnosc,36937.html#komentarze

 

Czyli jest niemal pewne, że ostatni bastion legalnego softu został podbity. Choć teoria, że wyciek kluczy LV0 był kontrolowany jest również ciekawa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wyższa sprzedaż konsol też musi być utrzymana. Ciekawy news. Aczkolwiek uważam że na tą konsolę nie wychodzi już tyle gier, by to było warte zachodu. A te starsze można dostać nawet w kwotach 40-120 zł jak się dobrze poszuka. A nowości po miesiącu nawet po 170 zł. Licząc ile gier warto mieć dla mnie sprawa stała się oczywista. Zresztą i tak gram coraz mniej, a na PC to już w ogóle prawie przestałem grać. Co do forum to owszem jest to forum PC. Ale w dziale gier PC też panuje ruch. Moje zdanie jest niezmienne. To forum podupadłow jeśli chodzi o ilość użytkowników. Zostali tylko nieliczni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o PS3 to na wiosnę czekam na God Of Wara i Last Of Us i chyba wysyłam konsolkę na Allegro. Jak dobrze pójdzie to na następną Gwiazdkę wyjdzie już nowy X, który powinien mieć czytnik Bluray więc główna (z mojego punktu widzenia) zaleta PS3 przestanie nią być. W ogóle z perspektywy czasu oceniam zakup drugiej konsoli za błąd. Oczywiście God Of War, Uncharted, Killzone itd są świetnymi tytułami, prawdziwymi system sellerami i nie można odmówić im zajebistości, ale jakoś nie mogę pozbyć się wrażenia, że mogłem tą kasę lepiej spożytkować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na gry wydałem znacznie więcej niż na konsolę. Ale tak już jest. I tak miałem farta że udało mi się wyrwać PS3 po niezłej cenie. Co prawda używkę, ale w całkiem dobrym stanie i to za połowę ceny nówki. Oby pożyła jeszcze z rok, albo nawet dwa i jak znudzi mi się granie to będzie robić za czytnik BD, który w PS3 sprawdza się w 100%. Gorzej z samym napędem, bo to ponoć lubią się psuć, a już czasem słysze jakby głośniejszą jego pracę. Co prawda z odczytem płyt ne ma problemu, ale jak może jak żadna nie ma najmniejszej ryski skoro obchodze się z nimi jak z jajkiem. No i żółta dioda odowiednik RRoD w X360.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Forum umarło bo rozmawia się tu tylko o wydajności, problemach, bugach, glitchach, cziterach, a o grach nie rozmawia prawie nikt. Dlatego każdy kto sie interesuje grami, a nie tylko numerkami, poszedł na jakieś normalne forum o grach.

 

A wyciek kluczy to już ewidentny znak, że czas na next-geny. Oby to naprawdę był już tylko rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie wyobrażam sobie, żeby MS zwlekał dłużej niż rok. Są niby te Kinecty i inne Move, ale mimo wszystko one nie są w stanie ciągnąć całego systemu w pojedynkę. Tym bardziej, że już coś przebąkiwali, że starsza konsola nadal będzie żyć jako bardziej casualowa propozycja, a nowa wyjdzie jako pełnoprawny następca. Stawiałbym, że oba koncerny zaprezentują next geny na najbliższym E3 w czerwcu i premierą na Święta'13.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja historia PS3 jako podsumowanie do kończącej się ery obecnej generacji. Moje gry (płyty jak nowe) w cenach z kosztami przesyłki które zakupiłem na allegro Dołączona grafika Podsumowanie może też służyć wszystkich chętnym inwestorom w PS3:

 

UNCHARTED 1 DRAKE'S FORTUNE - 68

UNCHARTED 2 AMONG THIEVES - 47,5

UNCHARTED 3 OSZUSTWO DRAKE'A - 93

GOD OF WAR COLLECTION - 52

GOD OF WAR COLLECTION VOLUME II - 75

GOD OF WAR III - 51,5

GRAN TURISMO 5 - 59

RED DEAD REDEMPTION GOTY - 96

HEAVY RAIN - 66

BAYONETTA - 55

MOTORSTORM - 30

WIPEOUT HD FURY - 30

----------------------------------------

 

PSN:

 

Dead Nations - 61

Wolfenstein 3D sentyment Dołączona grafika - 18

 

Resident Evil 1,2,3 - 54

Metal Gear Solid - 36

Vagrant Story - 22

 

----------------------------------------- za wszystkie gry do tej pory - 914 zł

 

PLAYSTATION 3 Slim 160 GB - 735 zł Nówka z programu PLAY

 

----------------------------------------- do tej pory za wszystko 1649 zł

 

Plany na przyszłość:

 

Metal Gear Solid HD Collection

Metal Gear solid 4

MGS: Revengeance

The last of Us

Beyond: Two Souls

RATCHET & CLANK TRILOGY

Resident Evil 6

JAK & DAXTER TRILOGY

Silent Hill HD collection

Castlevania Lords of Shadow

ICO & SHADOW OF THE COLLOSUS

FIGHT NIGHT CHAMPION

UFC3

Darksiders II

Need For Speed Most Wanted II

ASSASSIN'S CREED Antologia

Devil May Cry REMAKE

Infamous 1&2

RAYMAN ORIGINS

Sly Trilogy Collection

Silent Hill: Downpour

 

Super Stardust HD

Renegade Ops

 

Final Fantasy VII, VIII, IX

Silent Hill

Front MIssion 3

Chrono Cross

 

Dlaczego kupiłem konsolę. Pamiętam świetne czasy jak bawiłem się PSX'em wylegiwując się na łóżku który stał przed telewizorem. Były to świetne czasy w których obce mi były problemy dzisiejszych graczy w stylu - "nie ma antylisingu (w full HD o.0 ) a miało być w nowym patchu", "grafika słaba więc grę odinstalowałem".

Kupiłem sobie AMD 7950 i nim się spostrzegłem to zamiast grać testowałem kartę w benchmarkach Dołączona grafika Odpalałem stare gry w najwyższych detalach łudząc się że coś mi to da a grało się tak jak wcześniej, bo co niby mogło się zmienić w gameplay'u na nowej karcie Dołączona grafika Kartę sprzedałem i kupiłem PS3 po tym jak zobaczyłem Uncharted 2 w akcji u szwagra. Grafa mi skopała oczy o gameplay'u nie wspominając. Stare czasy wróciły.

 

P.S. Zapomniałem napisać o GTA V w planach :)

Edytowane przez Keniger
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z czystej ciekawości powód ? Sorry, ale X360 jest IMO w gorszej formie jeśli chodzi o ilość ciekawych gier. Na tą konsolę głównie mulitplatformówki wychodzą w które pograsz na PS3. Do tego darmowe PSN, BD (jak ktoś nie ma). Gdybym miał wybierać pozbył bym sie jeszcze raz X'a co zrobiłem jakiś rok temu. HALO 4 ok , Forza 4 (nie mój ulubiony gatunek). O czymś zapomniałem przez ten rok ? Nie wydaje mi się.

 

Edit oho ;)

 

Oczywiscie chodzilo mi o obecna sytuacje. Ogolny zestaw giet od dnia premiery prezentuje sie ok, ale ilosc exow dla mnie lepiej wypada na ps3.

Edytowane przez Devil
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że multiplatformy, które stanowią jak sam zauważyłeś większość gier wyglądają lepiej na X. Poza tym dla mnie Dualshock był, jest i pewnie będzie bez porównania gorszym padem. Po trzecie po sieci obecnie nie gram, a nawet jak grałem to głównie w tytuły na X (PGR, GoW) więc darmowy PSN nie jest dla mnie żadnym argumentem. I pewnie kilka innych argumentów by się znalazło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja również dlatego zostawilem sobie PS3. Mam możliwość oglądania filmów 3D na PS3, do tego dostep TVN Player i IPLA. Też są jakieś zalety. Na pewno bym nie stawiał PS3 niżej od X360. Każda konsola ma jakieś zalety i wady. Dla moich potrzeb lepiej się sprawdził PS3 po prostu i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam TV 3D i w najbliższym czasie (czyt. dopóki nie będzie technologii bez okularów w normalnych cenach) nie planuje zmian także ten aspekt konsoli jest bez znaczenia. TVN Player i IPLA to dla mnie żart, nie badałem tego dogłębnie, ale jakość contentu jest żenująca. No i reklamy - dzięki, to samo mam w TV bez konsoli. Poza tym biblioteka, na chwilę obecną mam gdzieś pewnie w okolicy 25-30 gier, wszystkie nie licząc 3 są na X. Nie twierdzę, że PS3 nie ma zalet, bo ma jak chociażby player BD. Mimo wszystko konsola po prostu stała nie używana, ostatnio z kumplem nawet gadałem, że chyba miał ją i używał dłużej niż ja.

@g00dman: może byłoby szkoda gdybym miał jeszcze projektor. A tak to nie żałuje aż tak. Poza tym, filmów na Blurayu też mam raptem kilka także bez dramatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie lubię marnotrawstwa i zbędnych rzeczy, drażnią mnie. Jak czegoś w domu nie potrzebuje to się po prostu tego pozbywam. I tak właśnie było w tym przypadku. W czerwcu kupiłem tablet i też go teraz sprzedałem, bo się okazało, że używam go znacznie mniej niż myślałem. Easy come easy go.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak to jest X360. Dlateogo napisałem wcześniej że nie ma większych wad czy zalet klocek. To co mają piraci na klocku będą i mieli na PS3. Kwestia czasu aż będą takie mozliwości. To jedna tylko grupa, a pozostali jak ja patrzą na wspomniane Ex'y. Halo po prostu mnie nie wciągnął. Tak samo jak GoW jakoś mnie nie przyciągnał. Co innego Uncharted czy God Of War, Killzone. Te gre przeważyły i fakt że nie mam BD. Troche rozumiem maSTHa, ale nie zgodzę się na opinie że PS3 jest gorszą konsola, bo niby mniej gier wychodzi czy multiplatformówki wyglądaja gorzej. Owszem tak jest, ale większośc tych gier też jest na PC. Więc dla mnie sprawa była nadwyraz oczywista. Sprzeczałem się tak ze znajomymi co kręcili nosem jak się dowiedzieli że pozbyłem sie klocka i mają jakaś uraze do PS3. Powoli zaczałem ich przekonywać że i ta konsola ma zalety. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widzisz, a ja wolę Gearsów zamiast Killzone, Forze zamiast GT itd. Ja do PS3 nic nie mam, po prostu w moim przypadku X i jego exy zadecydowały, że to właśnie ta konsola jest u mnie głównym sprzętem do grania. Poza tym po cichu sobie myślę, że może jeszcze nie teraz, ale kiedyś będzie możliwe odpalanie gier z X na komputerach z Windowsem i że gromadzone gry będą mogły jeszcze raz zawitać na ekranie. To byłoby coś. Poza tym PS i tak będę musiał od kogoś pożyczyć, bo nowego Kratosa i The Last Of Us to na bank nie odpuszczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym po cichu sobie myślę, że może jeszcze nie teraz, ale kiedyś będzie możliwe odpalanie gier z X na komputerach z Windowsem i że gromadzone gry będą mogły jeszcze raz zawitać na ekranie.

 

Też mam taką nadzieję. Aktualnie wygląda to tak, że MS robi konkurencje sam sobie o0

Wreszcie mógłbym przejść wszystkie GoW-y(jako "rimejki" ;)). Z powodu tej serii(Co-Opa na PC przeszedłem ~10 razy - znałem wszystkie skrypty na pamięć :)) zastanawiam się nad zakupem tej konsoli :D

 

Żeby nie było, że tylko offtop to powiem co-nieco o PS3. Jak już ktoś wspomniał możliwość odpalania gier z PS2 (z PS1 zdaje się wszystkie wersje "3" odpalają?)+opcja OtherOS ładnie podbiłby użyteczność tego sprzętu dla takich dziwaków jak ja. Niestety jest to chyba za mały rynek :/

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...