Skocz do zawartości
kojak_ct

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie temat dodatkowego pada do ps3.

Mam jednego oryginalnego, ale córka mnie męczy i chce grać w Lego:)
Gdy zobaczyłem ceny to spadłem z krzesła:D kurde do pc z xklocka kupowalem za połowe ceny!

No ale nie ważne, pytanie takie. Czy polecacie jakiś "zamiennik"?

Ważne by analogi jak i wibracje działały. 

Na allegro jest tego masa.

Tak sądzę że do 60zł chciałbym kupić. Jak nie da rady, to będę polował na używkę oryginał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli to wcale nie musi być jakiś dedykowany do ps3?

http://allegro.pl/gamepad-pad-do-komputera-i-laptopa-tracer-shogun-i3946988115.html

????

Że na usb działa klawa i myszka bezprzewodowa w ps3 to już zauważyłem>Dołączona grafika

 

edita:

A mam też z x360na kablu (USB do PC) zadziała to:D?

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrafi ktoś polecić dobre gry na PS Move? Właśnie wyhaczyłem okazyjnie zestaw z jedną różdżką navigation controlerem pistoletem i stacją do ładowania i kupiłem heavy rain, żeby przejść jeszcze raz na move z dziewczyną razem. Następnie w planach Killzone 3, ale nie bardzo wiem co potem. 

 

halp? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy na dzień dzisiejszy, gdy ceny PS3 12GB wynoszą 599 zł lub 700 zł z 2 padami i grą FIFA Brasil, a z tego co widzę ceny gier current gen spadają, opłaca się kupować ta konsolę? a może XBOX 360? Nie ukrywam że zależy mi tez na GTA V. Może to dziwne, ale nigdy w życiu nie grałem jeszcze na konsoli. Słyszałem jednak że wrażenia są lepsze niż z gier na PC..Czy to prawda i czy warto?

 

Dodam że mam raczej nowoczesny komputer i mogę grać w najnowsze tytuły na PC. Ale to GTA V.. :/ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie jesteś maniakiem Gears of War to zdecydowanie PS3.

Czy warto? No jeśli lubisz grać, a wyczyszczenie portfela z kilku stówek nie zrujnuje Cię finansowo, to na pewno tak.

Wrażenia w jakim sensie? Jak masz doposażony salon to oczywiście lepsze, ale jak masz monitorek 17" i jakieś pierdziołki 2.1 no to już chyba nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym spadkiem to się tak nie rozpędzaj. Na chwilę obecną to 1700-1800 zeta za PS4, X1 tylko ściągane z zagranicy. W najlepszym razie do końca roku zobaczysz 1500 za jedną lub drugą konsolę i to też jak dobrze pójdzie. Więc cenowo nie ma co porównywać: za trzy raz mniej masz konsolę, dwa pady i grę - gdybyś chciał to samo w wersji PS4 to musiałbyś wyłożyć ponad 2 klocki. Także patrząc przez pryzmat cena/możliwości to PS3 wypada znacznie lepiej. Pamiętaj, że dzięki temu zyskujesz również odtwarzacz Bluray. Pomijam już to, że sporo gier wydanych czy wydawanych na poprzednią generację nadal wygląda nieźle chociaż oczywiście nie ma co porównywać do obecnej generacji. Natomiast wybór X360 czy PS3 raczej uzależniłbym od czegoś więcej niż tylko Gears Of War, jest sporo innych exlusivów, a dodatkowo należy pamiętać o tym, źe multiplatformy w większości przypadków wyglądały lepiej na konsoli MS. Odpowiedz sobie na pytanie jakie gry lubisz i jaką kasę chcesz wydać. Za 600 złoty masz sprzęt z bardzo pokaźną biblioteką gier, do tego exy (bez względu na platforme). Natomiast będzie się to wiązać ze slabsza jakościa jeśli chodzi o aspekty wizualne. I na koniec. Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale jeśli stwierdzenie "nigdy nie grałem na konsoli" odnosi się chociażby do grania padem to dodaj do tego trochę czasu na naukę i powiązaną z tym frustrację. Natomiast jeśli nie to granie na konsoli nie różni się niczym od tego co jest na PC: włączasz, wkładasz płytę, instalujesz, grasz. Ewentualnie dociągasz jakiś update. Nic czego nie byłoby na każdym innym kompie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy na dzień dzisiejszy, gdy ceny PS3 12GB wynoszą 599 zł lub 700 zł z 2 padami i grą FIFA Brasil, a z tego co widzę ceny gier current gen spadają, opłaca się kupować ta konsolę? a może XBOX 360? Nie ukrywam że zależy mi tez na GTA V. Może to dziwne, ale nigdy w życiu nie grałem jeszcze na konsoli. Słyszałem jednak że wrażenia są lepsze niż z gier na PC..Czy to prawda i czy warto?

 

Dodam że mam raczej nowoczesny komputer i mogę grać w najnowsze tytuły na PC. Ale to GTA V.. :/

Ja polece Ci PS3. Sony rozdaje gry w cenie 200zl rocznie, co miesiac przynajmniej jeden tytul AAA. Granie po sieci za free. Podlacz sobie pada do pc to bedziesz mial przedsmak, ale uncharted, god of war, MGS, Tlou, kz, to tytuly nie dla blacharzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grzegorz: mam pada logitecha do PC ale chyba nigdy go nie użyłem:) Kusi mnie to GTA V i że od jakiegoś czasu mam TV którego nie włączyłem od pół roku i wygodną kanapę na której też nie siedziałem ;)

No właśnie:

599 zł za PS3 12GB,

799 za PS3 12GB + 2 pady + FIFA w media

699 za xboxa z dyskiem 250 w merlinie.

 

W xboxie multi płatne.. Trudna decyzja.. 

Edytowane przez Pawelek69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym slim imo jest lepszy niż super-slim głównie przez napęd kieszeniowy, który lepiej tłumi dźwięki swojej pracy, jest wygodniejszy w użyciu i ogólnie fajniejszy.

Edytowane przez Sysak
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie:

599 zł za PS3 12GB,

799 za PS3 12GB + 2 pady + FIFA w media

699 za xboxa z dyskiem 250 w merlinie.

Do ceny wersji z 12GB od razu możesz doliczyć dysk twardy. Bez tego możesz mieć np. problemy z pobraniem i zainstalowaniem patch-a.

Sam kupiłem konsolę i chciałem dokupić dysk później. Gran Turismo szybko mnie z tego wyleczyło. No i PS+ to klasa sama w sobie i od razu warto wykupić abonament na rok.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie warto brać konsoli bez dysku twardego. Jak dla mnie konfiguracja PS3 250GB+pad+psplus na rok jest najsensowniejsza zwłaszcza dla gracza który żadnej konsoli nie posiadał. Na PSN bywają takie promocje, że nie wiadomo na co kasę wydawać (np. kupiłem NHL14 za 73zł - obniżka z 260zł!!). Dodatkowo w cenie poniżej 100zł mamy kilka starych dobrych exclusive - uncharted,mgs4.god of war - i już nie wiadomo za co się złapać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy na dzień dzisiejszy, gdy ceny PS3 12GB wynoszą 599 zł lub 700 zł z 2 padami i grą FIFA Brasil, a z tego co widzę ceny gier current gen spadają, opłaca się kupować ta konsolę? a może XBOX 360? Nie ukrywam że zależy mi tez na GTA V. Może to dziwne, ale nigdy w życiu nie grałem jeszcze na konsoli. Słyszałem jednak że wrażenia są lepsze niż z gier na PC..Czy to prawda i czy warto?

 

Dodam że mam raczej nowoczesny komputer i mogę grać w najnowsze tytuły na PC. Ale to GTA V.. :/ 

Oczywiście, że się opłaca (do tego dysk wsadź koniecznie). Xboxa miałem na długo przed PS3, ale abonament wypada o wiele gorzej. W PS Plus dostajesz co miesiąc porcję gier. Chociaż jeszcze w żadną nie grałem, to widzę, że tytuły są zacne. Grafika nie przeszkadza mi na tyle, żeby psuć zabawę z gry. Problemem PS4 jest to, że dla mnie tam nie ma ani jednej gry, kiedy na PS3 jest ich mnóstwo. Jak wyjdą nowe ciekawe tytuły, to dopiero wtedy będę myślał nad nowszą generacją.

Edytowane przez skinny500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daję info dla posiadaczy PS3.


Jeżeli ktoś jeszcze nie grał w Uncharted 3 ma teraz okazję.

W ameryce dają tą grę teraz za darmo - singleplayer. Wystarczy się zarejestrować (założyć konto PSN) na adres polskiej ambasady w ameryce, aby móc pobrać tą grę.

Link do gry:

https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/en-us/games/uncharted-3-drake's-deception-single-player/cid=UP9000-BCUS98233_00-UNCHARTED3FREESP

Nie trzeba mieć PS+ ani nic takiego. ;)

Edytowane przez Drunk_ZoZol
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...