Skocz do zawartości
kojak_ct

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

Co Ty cavarr nie powiesz? A może za 6 lat? Weź przestań zachowywać się jak dziecko w piaskownicy! :[

 

Xaon

Na razie dostępne są tylko filmiki HD:

 

Metal Gear Solid 4 - extra jakość

Killzone 2 "First Look"

PS3 E3'07 "Sizzle" Video - extra jakość najważniejszych tytułów w skrócie z wczorajszej konferencji

Lair - extra jakość z gameplayem

Call of Duty 4: Modern Warfar

Unreal Tournament 3

High Velocity Bowling

Warhawk

Little Big Planet "Create" - extra jakość - wymiata :)

Uncharted: Drake's Fortune - extra jakość

PAIN

Folklore Teaser

Black Site: Area 51

GO! Sports Ski

Blast Factor Advence Researc

Everyday Shooter

Pursuit Force: Extreme Justic

E3'07 Closing Video

 

Co ważniejsze filmiki postaram się wrzucić w odpowiednich tematach na jakiś serwer tylko długo to potrwa. Będzie tego z 600MB. ;)

 

Na demka liczę po E3. W końcu E3 jeszcze się nie skończyło a dodawane materiały są tymi zaprezentowanymi z konferencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

Unreal Tournament 3

Little Big Planet "Create" - extra jakość - wymiata :)

(...)

O o o o o, ja te dwa poprosze :P

 

Byłem wczoraj w sklepie sony. GT HD ładnie wygląda na FullHD 47" bravii :P Wprawdzie samochody wyglądają jakby były z tworzywa, lecz przez to, iż nie świecą się jak ... odblaski w rowerze, wygląda ładnie. Brak kantów, w tym chyba CELL jest dobry.

Edytowane przez Xaon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Ty cavarr nie powiesz? A może za 6 lat? Weź przestań zachowywać się jak dziecko w piaskownicy! :[

 

Xaon

Na razie dostępne są tylko filmiki HD:

......

 

Co ważniejsze filmiki postaram się wrzucić w odpowiednich tematach na jakiś serwer tylko długo to potrwa. Będzie tego z 600MB. ;)

 

Na demka liczę po E3. W końcu E3 jeszcze się nie skończyło a dodawane materiały są tymi zaprezentowanymi z konferencji.

kojak na żartach się nie znasz ;) wszystko musisz brać tak dosadnie :lol2: co do filmików to nie rozumiem po co masz je wrzucać na "jakiś serwer" jak na gametrailers można większość zassaać B-) , a reszta będzie niebawem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwis MAXCONSOLE donosi, że w Europie zamiast obniżki dostaniemy “Starter Pack”. Jeśli okaże się to prawdą dostaniemy za 600€ dostaniemy:

 

konsolę PlayStation 3 (60GB)

2 kontrolery SIXAXIS

MotorStorm

Resistance: Fall of Man

Dla mnie to wolne żarty, uszczęśliwianie na siłę. Poniżej fotka tego "cuda".

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak wiadomość sie potwierdziła

 

Mamy potwierdzenie, że konsola PlayStation 3 nie stanieje na rynku europejskim.

Dziś rano pisaliśmy, że PlayStation 3 sprzedawane w Europie, prawdopodobnie nie obniży ceny konsoli. Teraz wiemy już na pewno, że tak właśnie się stanie. Zamiast tego Stary Kontynent dostanie 80GB wersję systemu oraz tzw. Starter Pack, zawierający system, dwa pady oraz dwie gry.

 

Starter Pack pojawi się na brytyjskim rynku od 18 lipca, a pozostałe kraje Starego Kontynentu otrzymają go 1 sierpnia. Dwie gry, dołączane do zestawu, będzie można wybrać. Do wyboru będą: Resistance: Fall of Man, Motorstorm, Genji: Days of the Blade, Formula One Championship Edition oraz Ridge Racer 7.

To jest po prostu żałosne, żeby można było chociaż wybrać każdy z dostępnych tytułów, a tutaj 2 z tych gier to kompletne gnioty na które nawet nie warto zwracać uwagi.

Edytowane przez Ditz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wyjedwabiście :mur: :mur: :mur: . Zgadzam się z Tobą Ditz, gdybyśmy mogli wybierać z całej biblioteki to praktycznie nie byłoby powodu do narzekań (i tak ktoś kupi konsole z grami pewnie...Movie maniaków pomijam ;) ) a tak to lipa. Wprawdzie Motorstorm i R:FoM (nawet Formuła) do mnie przemawiają ale to i tak lipa jest :(.

 

A tak się zapytam bo może coś nie teges skumałem. Wersja 80GB tak czy inaczej do nas trafi i będzie w cenie "starej" 60tki?? "Starter Pack" też będzie w tej samej cenie co 80GB teraz (600 "ojro")??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytajcie to>Linky

wgląda na to, że PS3 w w wersji 60Gb będzie sprzedawana do opróżnienia magazynów ,potem w ofercie pozostanie tylko wersja za 599$.

Nie bardzo rozumiem poczynania Sony.

 

"From a hardware perspective, the $499 price adjustment we did for the 60GB version for the American market, we're no longer in production for that product," he said in an undedited on-camera interview. "Once that product is gone from the retailer shelves, then we're back to a $599 SKU only, so it's not like we have a two-price strategy in the US market. We found out very early on how consumers react to having just one SKU as opposed to two."

 

SCEA has subsequently confirmed the phase out, but emphasized that it would be gradual. "The 60GB PS3 will be available in North America for $499 until supplies of that unit are depleted," Karraker told GameSpot in a follow-up interview. "

 

I od razu sprostowanie(?)->Engaget

Edytowane przez BezbronnyPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak rozwiązałem teoretycznie problem obrazu i dźwięku nasunął się następny: jak wygląda sprawa headset'ów? Jest jakieś komunikator głosowy na PS3?

Przeczytałem, iż kilka gier obsługuje komunikację głosową, lecz stanowczo nie wszystkie. Testował ktoś może?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Headsety na PS3 to zwykłe słuchawki bluetooth od komórek. :) Działają dość dobrze. Z racji mojego internetu i niemożliwości gry on-Line piszę tylko opinie innych userów. ;)

 

Costi. Z racji E3 i innych zajęć będę miał poślizg z 1-2 dni. Z góry przepraszam. ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Headsety na PS3 to zwykłe słuchawki bluetooth od komórek. :)

Tyle udało mi się ustalić :P

Używał ktoś może takich słuchawek w połączeniu z komputerem (Skype itp.)?

To dało by mi połowę odpowiedzi na temat hs.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wszyscy narzekacie jak jakieś...

Mi by ten Starter Pack odpowiadał, bo właśnie moje pierwsze zakupy to Motorstorm, Resistance i drugi SixAxis (do Virtua Fighter 5, ale pomijam :P).

 

Szczerze to trochę żałuję, że tak wcześnie rzuciłem się na "uhadowienie" salonu (w sumie - sic! - przeszło 15 kawałków)... A PS2 sprzedałem za niespełna 500zł :D - jeszcze God of War nie przeszedłem... Aż łezka się w oku kręci, a raty trzeba płacić :P

Edytowane przez BiL63JTZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawą wypowiedz znalazłem, to dla tych którzy wątpią w power ps3

 

 

CYTAT(MCmichal360 @ 17 07 2007, 15:24) *

Nie przesadzajmy z tą mocą PS3 porównać RAM i procesor obu konsol Xbox 360 wygrywa, jedynie PS3 ma większą moc obliczeniową i tyle Nie mogę się doczekać nowego numeru PSX Extreme. to będzie mój jubileuszowy 10 numer. świetnie że macie już raport z E3 będzie co czytać. Ten numer będzie miał świetne Playtesty i wogóle. Muszę kupić numer z okładką Burnout'a Paradise lub Lair też może być. Pozdro dla całej redakcji PE.

Nie widziałeś Heavenly Sword i Uncharted: Drake's Fortune w akcji - te gry to zupełnie inny poziom grafiki niż prezentuje Xbox czy nawet najnowsze PC'ty.. Bufi który wywalił na PC'ta ostatnio troche kasy jak zobaczył Heavenly Sword to aż przysiadł z wrażenia a ja osobiście nie potrafiłem wykrztusić słowa i poprostu zakochałem się w tych grach.. To jest serio niesamowite a przeskok w grafice jest porażający - jakość tekstur, animacja, fizyka, kolory - filmiki na necie tego nie oddają... Ja do teraz mam dreszcze jak pisze o tych grach i sobie wspominam wrażenie smile.gif

 

zauroczony aju smile.gif

 

No nie mogę się powstrzymać... ;P

 

Również miałem okazję zagrać w Heavenly Sword oraz Uncharted, skok graficzny jest rzeczywiście porażający - podpisuję się rękami i nogami pod tym co napisał Aju. Grając w te tytuły powiedziałem sobie wreszcie: "kurcze! właśnie tak sobie to wszystko wyobrażałem i nie zawiodłem się" - POWEEER, że hej!. Nie ukrywam, że od paru dni jestem nieźle podjarany tym co zobaczyły moje piękne, niebieskie oczęta ;D. W to trzeba zagrać..

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO są to na pewno nieco przesadzone reakcje aczkolwiek muszę się zgodzić z tym że HS i U:DF wyglądają porządnie ;). Nie ma mowy o jakimś "miazgunie" graficznym ale płakać też na pewno nie ma co :). Ale tego można było się spodziewać po teamach pracujących "pod skrzydłami" Sony (czyt. można było oczekiwać konkretów). Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj spokój .... co to ma być ? jakieś 3 posty kolesi .. i co, ja niby miałbym się tym sugerować ?

Te 2 posty zostały napisane przez redaktorów największego polskiego magazynu konsolowego na ich forum (psx extreme) więc myśle że można się tym sugerować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie , drugi post zostal napisany przez mojego dobrego kumpla aju a ten raczej nie przesadza ba , jest zwolennikiem 360'tki .

 

Wiec skoro napisal , ze go wbilo w fotel tzn , ze wbije Nas rowniez ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zaprezentowanych materiałach widać i opiniach niektórych widać, że te gry prezentują dość wysoki poziom. Zresztą inaczej być nie może skoro te tytuły mają sprzedawać konsole. ;) Zresztą Heaven Sword będzie można sprawdzić osobiście w przyszły czwartek. Zapowiedziano demko więc wszystko zweryfikujemy. ;)

 

PS. W końcu dzisiejszego dnia wybroniłem mgr. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...