Skocz do zawartości
kojak_ct

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do was pytanie czy jest różnica w obrazie między wejściem HDMI a wejściem DVI oczywisćie porównując 2 takie same  monitory bo zastanawiam się nad kupnem monitora do PS3 i chciał bym wiedzieć czy jest różnica

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Polecicie dobrego rpga dla kogoś, kto jedyną styczność z gatunkiem miał przy trylogii Mass Effect?

 

Dla pomocy wrzucam kilka najlepiej ocenionych:

  • Dark Souls 2
  • Dragon Age 2
  • Dragon's Dogma
  • Final Fantasy 13
  • Kingdoms of Amalur
  • Skyrim
  • Witcher 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co polecacie do casualowego grania? Kupiłem konsole ok. rok temu i gram głownie w sportówki (PES 2014, NBA 2k14), La Noire, Uncharted 1 oraz GT5 (tak sobie mi podchodzi, ale to głównie dlatego, że nie jestem jakimś wielkim fanem simów).

 

LA Noire mi się mega podobało, natomiast Uncharted tak średnio - za dużo strzelania, za mało zagadek. Próbowałem  też Daemon Soul, ale dla mnie to były zbyt hardcorowe (poziom trudności oraz czasu jaki trzeba poświecić na grę).

Edytowane przez shoq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. W najbliższym czasie chcę zakupić ps3 na olx/allegro lub w jakimś serwisie. Czy są jakieś serię, których należy się wystrzegać?  Np: http://allegro.pl/konsola-ps3-slim-160gb-2-nowe-pady-4-gry-gwarancja-i6129837275.html
Co sądzicie?

Edytowane przez PawloHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to z używkami bywa to kwestia szczęścia. 30 dni gwarancji to troszkę mało. Poszukaj czegoś z dłuższą jak się da. Czasem lepiej dołożyć. Ps3 raczej rzadko sie psują (co innego PS4). Ale jak konsola była po naprawie na tzw zimne luty to naprawa zwykle pozwala na parę miesiecy zabawy. A najczęściej pada po 2-3 miesiącach. 

 

Może więc taka oferta lub podobna:

 

http://allegro.pl/konsola-do-gier-ps3-super-slim-500gb-2-x-pad-hdmi-i6381795359.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...