Skocz do zawartości
kojak_ct

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

@cavarr

 

I co to niby jest? Wklejasz jakis obrazek, nie dajesz zrodla pochodzenia, nic, zaraz zglasz sie zgraja xboxowcow ktorzy lamentuja nad losem ps3... Żałosne, jak niektórzy rozpaczliwie potrzebuja dowartosciowania, zwłaszcza w tak beznadziejny sposob i w woddatku tyle osob to podchwytuje.

 

Podaj żróło tego obrazka i sam ocen jego wiarygodnosc, a jak nie to go kasuj, bo smiecisz tylko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnica w grach wydanych jednocześnie na PS3 i X360 jest bardzo nie wielka. Chyba w skate. nawet PS3 wyszedł lepiej. Więc daruj sobie wciskanie kitu.
Czy jest niewielka nie wiem :wink: , jedno jest pewne 90% gier MP na x0 wyglądają lepiej i działają płynniej, reszta prezentuje podobny poziom, a Oblivion prezentuje się lepiej :-P

 

Co do Skate... a sam przeczytaj 2786702[/snapback]

@cavarr

 

I co to niby jest? Wklejasz jakis obrazek, nie dajesz zrodla pochodzenia, nic, zaraz zglasz sie zgraja xboxowcow ktorzy lamentuja nad losem ps3... Żałosne, jak niektórzy rozpaczliwie potrzebuja dowartosciowania, zwłaszcza w tak beznadziejny sposob i w woddatku tyle osob to podchwytuje.

 

Podaj żróło tego obrazka i sam ocen jego wiarygodnosc, a jak nie to go kasuj, bo smiecisz tylko.

Czuje wrogość i poddenerwowanie, radzę trochę odetchnąć i się zrelaksować :lol:

 

Proszę to jest źródło http://www.gamersyde.com/news_5367_en.html

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos mi moze wytlumaczyc jak to jest z tym AA na PS3? Czy jego w ogole nie ma, czy tylko niektore tytuly tego nie maja czy devom sie nie chce lub nie potrafia tego bajeru wsadzic?

Mają go niektóre tytuły tylko.

Wszystko zależy od devów czy im się chce w to bawić czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Bawic" no nie moge :lol: to oni wam łaskę robią pod koniec 2007 roku dając choćby AAx2? Imho, to jest niedopracowany produkt, który ma pewien potencjał (potęga cella i blueray), ale tak dogłębnie ukryty, że już grubo po premierze znane studia developerskie sobie z tym nie radzą. Oby tylko Uncharted okazało się długą, interesującą grą z AA i w miarę płynnym framerate, bo jak nie to ta konsola leży po całości.

 

PS. Dlaczego orange box na ps3 kosztuje dobre 100PLN więcej i będzie za ponad miesiąc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bawic - i ty w to wierzysz, bo ja obstawiam niemoc konsoli...

Niemoc konsoli. Chyba nie, bo takie CoD 3 AA ma. Co z płynnością? Nie wiem bo gierki nie mam.

 

Orange BOX to ewenement. Twórcy zrazili się do Sony i próbują to sobie odbić na klientach. Ale ja tego nie łyknę. Szkoda kasy...

Edytowane przez PICCOLOOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemoc konsoli. Chyba nie, bo takie CoD 3 AA ma. Co z płynnością? Nie wiem bo gierki nie mam.

 

Orange BOX to ewenement. Twórcy zrazili się do Sony i próbują to sobie odbić na klientach. Ale ja tego nie łyknę. Szkoda kasy...

Powiedz, ze zartujesz :blink: Tworcy zrazili sie do Sony i zeby im zrobic psikusa to wydaja pozniej o miesiac, bez AA i drozej? Wez przestan, bo to zal czytac po prostu. Chlopie, w branzy, ktora jest warta gruuuube miliony $ cos takiego jak obrazanie sie na siebie, robienie na zlosc etc nie ma miejsca, biznes na tym poziomie to nie zabawa w przedszkolu. A z tym ze szkoda kasy to juz w ogole :lol: Prawdopodobnie najlepszy zestaw w dziejach rozrywki, za E2 wszedzie daja ponad 9/10 jak jeden maz a ty mowisz ze kasy szkoda? Powagi troche. Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie, bo takie CoD 3 AA ma. Co z płynnością? Nie wiem bo gierki nie mam.

Akurat ta gre porownywalem na x360 i na ps3. Wersja na ps3 wyglada sporo gorzej. Jest znacznie gorsze oswietlenie i cieniowanie. Do tego spadki animacji sa duzo wieksze niz na 360. Momentami z 15FPS jest.

Wygrzebalem ci nawet filmik bo jak zwykle odpiszesz cos dziwnego

http://www.gametrailers.com/player/15368.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie wcięło mojego posta? ;|

 

W COD3 AA nie zauważyłem. Jest natomiast w R:FoM i gra działa płynnie. Nie od dziś wiadomo, że AA na ATI działa sprawniej co nie oznacza, że na nv nie działa vide PC. Ja obstawiam, że raczej jest to słabo dopracowane SDK niż brak mocy w sprzęcie. MS pod tym względem wypada lepiej. DX jest znany od dawna. CG od NV jakoś popularności wśród programistów nie zrobił. Mam nadzieję, że kolejne buildy SDK tak jak w przypadku PS2 wprowadzą szereg usprawnień i brak AA przestanie doskwierać. ;)

 

Przemol^N

Czemu wstawiasz stare filmiki? Po wprowadzeniu do softu RGB Full Range problem z bledszym obrazem nie występuje. Mam COD3 pod ręką to mogę fotki pstryknąć. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

O ile nie spartola, to sie ciesze. Lost Planet ma fajny klimat i byla to pierwsza taka strzelanina do ktorego sie w pelni przekonalem do grania na padzie. R:FoM, choc imo ma b.dobre sterowanie, jednak wymaga przyzwyczajenia (ok. 20 min. grania), w LP tego nie mialem.

 

iX ma sterydy do AA. PS3 juz nie. Dlatego upchanie go jest najwidoczniej trudne. Edytowane przez Xaon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lost Planet ma fajny klimat i byl to pierwszy FPS do ktorego sie w pelni przekonalem do grania na padzie.

Gralem chyba w inna gre. Ja gralem w Lost planet i to byl TPS do tego cholernie nudny. Skonczylem chyba 7 czy 8 misji i monotonia mnie porazila. Nie wiem czy kiedykolwiek skoncze ta gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem chyba w inna gre. Ja gralem w Lost planet i to byl TPS do tego cholernie nudny. Skonczylem chyba 7 czy 8 misji i monotonia mnie porazila. Nie wiem czy kiedykolwiek skoncze ta gre.

Poprawilem.

Gralem krotko, wiec monotonii nie zdarzylem uswiadczyc.

Moze to zamilowanie do mechow, moze walka na sniegu, tak czy inaczej podobalo mi sie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Sony przekonuje developerów

 

Japoński koncern zmienił nastawienie do developerów third party, błagając ich by nie porzucali PlayStation 3.

Nie od dziś wiadomo, że japoński koncern preferuje developerów first-party, czyli największych producentów. Natomiast third party traktowani są po macoszemu, mając problemy z otrzymaniem dev-kitów i odpowiedniego wsparcia. Nic więc dziwnego, że firmy odwracają się od Sony i jej konsoli.

 

Sytuacja musiała się ostatnio bardzo pogłębić, skoro japoński koncern wreszcie to zauważył i zaczął przekonywać producentów, by nie porzucali systemu. Koncern argumentuje, że PS3 pokaże jeszcze swą siłę, gdy producenci nauczą się robić gry na tę konsolę. Jednak producenci doskonale wiedzą, że na PS3 gry robi się znacznie trudniej przez co cały proces jest nieopłacalny. Przykładowo z grupy programistów, która miałaby się zajmować jednym tytułem na PS3, można zrobić 4-5 grup ludzi, z których każda może tworzyć jeden tytuł na Wii. Wkrótce może się więc okazać, że platforma Nintendo będzie niezwykle silnie wspierana przez developerów third-party, w przeciwieństwie do konsoli Sony.

to niech blaga ,moze cos zalatwi :lol2:

a swoja droga kiedys Nintendo tez sie wypieralo na 3-party i zaczelo miec problemy z odpowiednia iloscia tytulow na konsole,przy Wii widac zupelnie inne podejscie,jak sony tego szybko tez nie skuma to niech juz liczy dni do pogrzebu :lol2: ;)

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pro Evolution Soccer 2008

W sieci pojawiły się pierwsze, niepotwierdzone informacje na temat siódmej odsłony serii Pro Evolution Soccer. Zdaniem anonimowego pracownika Konami, nowa część popularnej serii będzie "ważyć" aż 18 GB. Z tego powodu ucierpi xboxbowy port, gdyż dane zostaną skompresowane do pojemności dwuwarstwowej płyty DVD.

 

Jedną z najbardziej widocznych różnic będzie stanowił poziom wykonania publiki. Na konsoli PlayStation 3 ma ona wyglądać aż trzy razy lepiej! On line dostępny będzie w wersjach na PlayStation 3, PlayStation 2, Xbox 360 oraz PC, natomiast posiadacze Nintendo Wii owego trybu nie uświadczą. Wszystko to spięte zostanie animacją wyświetlaną w 60 fpsach. Czekamy na informacje na temat gameplayu, a także na potwierdzenie tych powyższych.

Pamiętacie te info :D , miało być tak pięknie, a co dostaliśmy: PES 2008 Review - PS3 http://www.pro-g.co.uk/ps3/pes7/review-1.html

Może jestem nudny, ale który to już raz :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Pro Evolution Soccer 2008

Pamiętacie te info :D , miało być tak pięknie, a co dostaliśmy: PES 2008 Review - PS3 http://www.pro-g.co.uk/ps3/pes7/review-1.html

Może jestem nudny, ale który to już raz :blink:

to nie koniec zlych wiesci

 

Midway nas zaniedbuje

 

Najpierw przełożenie premiery Stranglehold na bliżej nie określony termin. Teraz panowie z Midway postanowili nam dać grę “kastrata”! Tak, właśnie nie inaczej - “kastrata”. Będzie nim BlackSite: Area 51. Jak wiadomo gra miała zawierać tryb fabularny i bardzo rozbudowany multiplayer. Jednak to były tylko plany. Serwis PS3 Fanboy powołując się na wypowiedź przedstawiciela wydawcy poinformował nas, że tryb online w wersji na czarnulkę będzie zawierał jedynie możliwość zorganizowania meczu albo przystąpienia do innego. Nie będzie rankingów online, ani nawet rozmów przez headsety. Nie wyjaśniono, z jakich powodów wersja na PS3 będzie tak okrojona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam panowie czym jest spowodowane to ze gry na ps3 sie lekko przycinaja lub tez sa spadki fps z gory dzieki za odp

 

pozdrawiam rafiki20

Zapewne trudnoscia w programowaniu pod cell'a (bo watpie, ze nieudolnoscia/lenistwem programistow). Nic nie poradzisz. Edytowane przez 4ever_anarchy_soldier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami tym, iz tworcy chcieli wiecej niz mogli.

Szczerze powiedziawszy, to jakos zadko sie spotykam ze spadkami (moze z powodu nie grania we "falgowe" produkcje multiplatformowe).

Choc... byly ze takie dni, gdzie mi potrafilo nawet w systemie zamulic i caly dzien chodzil jabky sie zatrul.

 

A w jakich grach i w jakich sytuacjach Ci zwalnia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Jeszcze nieoficjalne info:opoznione "Haze" i Assasine Creed"!

 

ps3site:

 

Assassin’s Creed i Haze opóźnione?

 

Tak, to możliwe! Ubisoft przesuwa swoje 3 duże produkcje na przyszły rok. Tłumaczenie jest co najmniej śmieszne:

 

""W rezultacie pozytywnych trendów, które zaobserwowaliśmy w czasie pierwszej połowy roku (2007), oraz na podstawie dobrych planów na trzeci kwartał tego roku, Ubisoft zadecydowało o przesunięciu niektórych tytułów. Trzy tytuły (Assassin’s Creed, Haze, Tom Clancy’s End War) wzmocnią rok fiskalny 2008-2009. ""

 

Rok fiskalny kończy się dopiero 31 marca 2008r. Nie jest to potwierdzona jeszcze oficjalnie informacja, aczkolwiek znalazła się w jednym z raportów firmy Ubisoft.

 

Kpina?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zrobiłem porównanie gry Fifa 08 na obu konsolach. Kurde ale wersja PS3 jest biedna. Grafika wyglądała jak podrasowana wersja z PS2. Ząbki waliły po oczach. Wniosek jest następujący - wszystkie gry multiplatformowe lepiej mieć na Xbox 360.

Aż chciałbym zobaczyć takie HS na X360 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Panowie poczekajcie z tymi komentarzami prawdziwy wysyp gier dopiero w 2008 roku dajmy troche czasu twórcom gier :wink:

ja na nic nie bede czekal,jak cos jest biedne to nikt przeciez nie bedzie zamykal oczu i udawal ze nic sie nie stalo,place wymagam,ajk nie to ide do konkurencji,a konkurencja w tym roku da czadu :)

 

btw .do konca roku na ps3 wyjdzie moze jeszcze z 5-6 gier to chyba niewiele <_< ,tym bardziej ze wersje multi lepiej wygladaja na x360 nie wspominajac o mozliwosciach online.

 

przyklad ponizej:

ps3site:

 

Najpierw przełożenie premiery Stranglehold na bliżej nie określony termin. Teraz panowie z Midway postanowili nam dać grę “kastrata”! Tak, właśnie nie inaczej - “kastrata”. Będzie nim BlackSite: Area 51. Jak wiadomo gra miała zawierać tryb fabularny i bardzo rozbudowany multiplayer. Jednak to były tylko plany. Serwis PS3 Fanboy powołując się na wypowiedź przedstawiciela wydawcy poinformował nas, że tryb online w wersji na czarnulkę będzie zawierał jedynie możliwość zorganizowania meczu albo przystąpienia do innego. Nie będzie rankingów online, ani nawet rozmów przez headsety. Nie wyjaśniono, z jakich powodów wersja na PS3 będzie tak okrojona.

bida choc darmowa <_<

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zrobiłem porównanie gry Fifa 08 na obu konsolach. Kurde ale wersja PS3 jest biedna. Grafika wyglądała jak podrasowana wersja z PS2. Ząbki waliły po oczach. Wniosek jest następujący - wszystkie gry multiplatformowe lepiej mieć na Xbox 360.

Aż chciałbym zobaczyć takie HS na X360 ;)

A czym to się objawia? Możesz zrobić porównanie? Mam Fifkę demko i wygląda normalnie ale na iksie nie widziałem.

 

http://xbox.centrumxp.pl/Aktualnosci/3726,...08.aspx#galeria

 

Powyżej wygląda tak samo. Możesz zrobić porównanie? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Jeszcze nieoficjalne info:opoznione "Haze" i Assasine Creed"!

 

ps3site:

dobra ,to powyzej to jednak byla plota,bynajmniej jesli chodzi o AC!

 

Ubisoft oficjalnie potwierdził dziś ukończenie prac nad grą Assasin's Creed na konsole Xbox 360 oraz Ps3 (wersja PC pojawi się w 2008 roku) oraz potwierdzili wysłanie już gry do tłoczni.

 

Premiera w USA została ustawiona na 13 listopada, "My" (Europa) dostaniemy grę 17 listopada !

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noniestety, ja wszytskie multiplatformy kupuje tylko na x0 a tylko rodzynki na ps3, VF5, Jericho, znowu ladniejsze na xo........... a szkoda

mysle ze jeszczetroche minie zanim ps3 sie rozkreci, ja kupilem ps3 zeby teraz poczekac na god of war 3 ta gra niezawiedzie :) i tymczasem mam ladny odtwarzacz blu-ray :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...