Skocz do zawartości
kojak_ct

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

I niech tak pozostanie. Mam gdzieś gry od EA. Są takie denne, że szkoda gadać i nie zamierzam wydać ani złotówki na ich kotlety! :) Jedyna gra, która interesuje mnie spod ich ręki to Burnout. Reszta może nie wychodzić. ;)

 

PS. Wyprodukowanie gry na komórkę a na stacjonarkę to zupełnie inna para kaloszy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I niech tak pozostanie. Mam gdzieś gry od EA. Są takie denne, że szkoda gadać i nie zamierzam wydać ani złotówki na ich kotlety! :)

tak z pamięci: Burnouty, Army of Two, Crysis, Battlefieldy (np. Bad Company!), seria C&C, Black&White, FNR3, seria MoH

to są "gry denne, że szkoda gadać"? ;) EA to nie tylko Fifa/NBA/NFL/NFS/etc

 

no i nie zapominaj, że EA niedawno kupiło BioWare (BG, NWN, KotOR, Mass Effect)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co wymieniłeś już było. ;) Fakt, że niektóre doczekały się dopiero trylogii ale większość to telenowele. :) A świeżych tytułów jest 3 na krzyż. ;) Generalnie nie martwi mnie ta firma. Już kiedyś to powiedziałem i na razie zdania nie zmienię. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie kwalifikuję się. ;) W ogóle po tym jak spóźniłem się 3 minuty na odprawę i odleciał mnie samolot do Dublina, nie mam chęci na konkursy. :( Musi spróbować ktoś, kto jest zarejestrowany i napisał z 10 komentów. ;)

 

A tymczasem wczoraj na PSStore wylądowało demko K&L. Gra średnia niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, iz K&L tak zepsuli. Sam pomysl, klimat i fabula zdaje sie byc przemyslana, niestety grafika srednia, AI co najmniej daremne i naiwna adrenalina, krawiacy plecak, ech...

 

A moja plejka chyba sie wystraszyla serwisu, bo juz sie nie kloci przy lykaniu plyt. No, czasem sie jeszcze zakrztusi. W sumie nie wiem czemu tak sie dzieje (dzialo?).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

no patrzcie panstwo-ps3 zdarzaja sie awarie :blink: -moja sobie spokojnie stoi pare miesiecy i czeka na jakas gre,jak juz bedzie np.FF13 to zobacze czy mojej ps3 nic nie dolega :)

 

 

i troche ze swiata

ps3site

 

Nie ma sensu rozbijać tych wiadomości na kilka poszczególnych newsów ale znajdzie się kilka ciekawostek:

 

Capcom zapowiedziało, że demo Devil May Cry 4 ukaże się na PlayStation3 5 lutego 2008r.

 

Midway Games podało do wiadomości, iż niebawem udostępni paczkę do Stranglehold. Zawierać będzie 10 nowych map do trybu mp oraz nowe skiny dla postaci.

 

Wal-Mart oferuje PS3 40GB za $399 i w promocji dorzuca prezent za 50 dolarów.

 

Prezes SCEA - Jack Tretton powiedział MSNBC w tym tygodniu, że największą pomyłką promocyjną PS3 była jej data premiery.

 

Ostatnie wyniki sprzedaży w Japonii to 2 do 1 dla Wii. Na każdą sprzedaną PS3 sprzedawały się 2 Wii.

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no patrzcie panstwo-ps3 zdarzaja sie awarie :blink: -moja sobie spokojnie stoi pare miesiecy i czeka na jakas gre,jak juz bedzie np.FF13 to zobacze czy mojej ps3 nic nie dolega :)

 

 

i troche ze swiata

ps3site

Problem stary i znany i nie jest to awaria a wada fabryczna. ;) No i to tyle z problemów HW. ;)

 

A z tym demkiem DMC4 to by pojechali. Z pierwszej deklaracji wynikało, że demko pojawi się w czwartek a jak wiadomo w czwartki aktualizują PSN. Mam nadzieję, że to celowe zagranie, żeby podgrzać atmosferę bo inaczej to... ;)

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

temat powinienem wrzucic do Killzone2 ale chodzi raczej o caloksztalt problemu niz o sama gre,poniewaz oszustwa i mataczenie firm robiacych dla sony poprostu sie powtarzaja <_<

 

gameonly:

zespół Guerilla przyznaje, że ściemnia!!

 

Bungie pokazali obrazki z Halo 3 z wersji alpha, beta i końcowej. Narzekania było sporo, tym bardziej, że alpha wyglądała mniej więcej tak, jak produkt, który trafił do sklepów. Jaka jest technika Guerilla Games? Od dzisiaj do każdego obrazka z Killzone 2 podchodzimy z dużą rezerwą. Kotaku i PSU wypatrzyli drobne różnice pomiędzy wersją prawdziwą, a wersją... autorską. Żeby było zabawniej, na oficjalnym forum PS3 jeden z pracowników Guerilla Games potwierdził, że fotki były lekko zmieniane. Czy tylko lekko

Dołączona grafika

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu i ja muszę oddać swoją na gwarancję i niech wymienią na sztukę wolną od wady czujnika temperatury bo jak już się rozkręci wentyl to chodzi jak ...... hmm szumi? :)

Oooo To PS3 się psują??? Nie to tylko te złe xboxy360... Do jechania po białym klocku byłem pierwszy a teraz co? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

temat powinienem wrzucic do Killzone2 ale chodzi raczej o caloksztalt problemu niz o sama gre,poniewaz oszustwa i mataczenie firm robiacych dla sony poprostu sie powtarzaja <_<

 

gameonly:

http://img81.imageshack.us/img81/7793/8dc8...099e672ent0.jpg

Wieksza miniaturke please ;)

 

Choc w sumie temat rasowania screenow przed premiera jest stary jak same gry, ktos tu IMHO robi burze w szklance wody... BTW. trzeba byc glupim, zeby sie do tego przyznac :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

temat powinienem wrzucic do Killzone2 ale chodzi raczej o caloksztalt problemu niz o sama gre,poniewaz oszustwa i mataczenie firm robiacych dla sony poprostu sie powtarzaja <_<

 

(...)

No offence ale czy mam Ci przypomnieć jak Bungie przyznało się że Halo3 nie jest renderowane w pełnym 720p dopiero jak ktoś sobie piksele "policzył" w grze ;).

 

Co do Sony itd. to jakoś mnie to nie dziwi... Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

temat powinienem wrzucic do Killzone2 ale chodzi raczej o caloksztalt problemu niz o sama gre,poniewaz oszustwa i mataczenie firm robiacych dla sony poprostu sie powtarzaja <_<

 

gameonly:

 

 

Dołączona grafika

Nie wiem ile w tym prawdy ale coś to dziwne, żeby przyznawać się do czegoś, czego jeszcze nie ma i nikt nie widział. ;) A z retuszami to tak jak costi pisze. ;) Druga sprawa to taka, że na ostatnim gameplayu z przed 2 tygodnia wszystko wyglądało jak obrazek z prawej. Wyjdzie gra to się oceni. Zostało już niewiele czasu. ;)

 

Oooo To PS3 się psują??? Nie to tylko te złe xboxy360... Do jechania po białym klocku byłem pierwszy a teraz co? :lol:

Przeczytaj raz jeszcze moją wypowiedź. Problem znany z pierwszej partiii konsol do której moja się zalicza. I jest to "wada fabryczna" a nie awaria konsoli. Potrafisz to rozróżnić? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

No offence ale czy mam Ci przypomnieć jak Bungie przyznało się że Halo3 nie jest renderowane w pełnym 720p dopiero jak ktoś sobie piksele "policzył" w grze ;).

 

Co do Sony itd. to jakoś mnie to nie dziwi... Pozdro.

jestem jak najbardziej za krytyka kazdej gry i kazdego developera ktory nagina "prawde",bez wzgledu na to czy to X360 czy ps3Aale poki co dla mnie mistrzami sa goscie od "Motorstorm'a" i "Killzone2"

 

a co do Bungie i Halo3 ,to obojetnie jaka by ta rzeczywista rozdzialka nie byla,to i tak sama gra jest totalnym shitem-co innego 1 i 2 ;)

z drugiej strony od poczatku wiadomo bylo jak bedzie wygladala sama gra(halo3) zas panowie z Gerrili(czy jak tam sie zwali)probowali nam wmawiac ze trailer ktory przedstawili to gameplay,podbnie bylo z "Motorstormem"-chyba nikt nie lubi byc oszukiwanym??

 

fajnie by bylo gdyby gracze zaczeli czasami bojkotowac takich developerow-tak jak obecnie bojkotuja gamespota za zwalnianie ludzi za nieprzychylne recenzje gier.Wtedy zastanowili by sie 2x zanim probowaliby wciskac nam kit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem jak najbardziej za krytyka kazdej gry i kazdego developera ktory nagina "prawde",bez wzgledu na to czy to X360 czy ps3Aale poki co dla mnie mistrzami sa goscie od "Motorstorm'a" i "Killzone2"

 

a co do Bungie i Halo3 ,to obojetnie jaka by ta rzeczywista rozdzialka nie byla,to i tak sama gra jest totalnym shitem-co innego 1 i 2 ;)

z drugiej strony od poczatku wiadomo bylo jak bedzie wygladala sama gra(halo3) zas panowie z Gerrili(czy jak tam sie zwali)probowali nam wmawiac ze trailer ktory przedstawili to gameplay,podbnie bylo z "Motorstormem"-chyba nikt nie lubi byc oszukiwanym??

 

fajnie by bylo gdyby gracze zaczeli czasami bojkotowac takich developerow-tak jak obecnie bojkotuja gamespota za zwalnianie ludzi za nieprzychylne recenzje gier.Wtedy zastanowili by sie 2x zanim probowaliby wciskac nam kit.

Co prawda to prawda ;). Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwsze recenzje The Orange Box na PS3:

czyżby port skopany? :/

To już dawno było wiadomo :) W środowisku posiadaczy "PSY3" ten tytuł jest nielubiany.

 

Max. 30 fps (czasami spada), gorsze tekstury, no i ogólna niechęć szefa developerów do konsoli Sony sprawiła że port jest do pupy.

 

Krótka piła. Kolejny cra...

 

PS. Ponoć można się przyzwyczaić. Kurcze do czego :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mocne slowa, tym bardziej, ze gier ps3 only jest jak na lekarstwo. No ale nie walkujmy juz po raz n-ty tego samego.

 

PS. Trudnosc w programowaniu pod Cell'a nie jest chyba zaleta ps3?

 

@kojak- ja mimo posiadania rowniez "znosnego" peceta(ow) gram w Orange Box'a na x360. Nie dosc, ze wyglada swietnie na hdtv, to dziala plynnie i niesie za soba nowe doznania, ot taki powiew swiezosci, bo przyznaje, ze na pc EP2 by mnie znudzil. Slowem, "normalnie" zaprojektowana konsola radzi sobie zarowno z portami, jak i z grami pisanymi wylacznie pod nia.

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co masz na myśli pisząc cyt."Nie dosc, ze wyglada swietnie na hdtv, to dziala plynnie i niesie za soba nowe doznania, ot taki powiew swiezosci, bo przyznaje, ze na pc EP2 by mnie znudzil."?? Przecież na PC nie dość, że gra chodzi super i wygląda tak samo albo i lepiej to jeszcze masz mysz+klawę + 40'' FullHD, więc nie rozumiem tego stwierdzenia? Co ciekawe CoD4 również skończyłem na PC bo do sterowania miałem ten sam zestaw a dla mnie jest to wygodniejsze. ;) No i oczywiście ekran też HD. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co masz na myśli pisząc cyt."Nie dosc, ze wyglada swietnie na hdtv, to dziala plynnie i niesie za soba nowe doznania, ot taki powiew swiezosci, bo przyznaje, ze na pc EP2 by mnie znudzil."?? Przecież na PC nie dość, że gra chodzi super i wygląda tak samo albo i lepiej to jeszcze masz mysz+klawę + 40'' FullHD, więc nie rozumiem tego stwierdzenia? Co ciekawe CoD4 również skończyłem na PC bo do sterowania miałem ten sam zestaw a dla mnie jest to wygodniejsze. ;) No i oczywiście ekran też HD. ;)

to jest w sumie smutne

 

ja po to inwestowałem gruba kase w konsole, by potem nie musial sie rozbijac miedzy dwoma platformami i w obie inwestowac... no ale jak ktos ma kase, to jak to sie mowi... szlachta sie bawi, koszta sie nie licza ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. Trudnosc w programowaniu pod Cell'a nie jest chyba zaleta ps3?

#draak, Powiem tak.

 

Czytałem specyfikacje techniczną Cell'a. Ciężki kawałek chleba ale jedno należy przyznać. Power ma.

Jeśli się chce, można stworzyć naprawdę porządny port na tę konsole. Przykład: Call Of Duty 4.

Myśle wszystko zależy od sprzedaży i ilości konsol na świecie. No, ale bardzo pomału inicjatywe zaczyna przejmować PS3. Burnout jest kolejnym przykładem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest w sumie smutne

 

ja po to inwestowałem gruba kase w konsole, by potem nie musial sie rozbijac miedzy dwoma platformami i w obie inwestowac... no ale jak ktos ma kase, to jak to sie mowi... szlachta sie bawi, koszta sie nie licza ;P

Czemu smutne? Pieca już miałem więc żadnych kosztów nie poniosłem. PS3 jest do gier, których nie ma na innych platformach a PC do multi, chyba, że zabraknie mu pary. ;) A W FPS-y wolę grać na klawiaturze i myszcze z prostego powodu. Jest wygodniejsza. ;) Kupno konsoli nie oznacza obrażanie się na pieca. U mnie to tak nie funkcjonuje. ;) Gram na czym jest wygodniej. ;)

 

Pozdro

 

PS. Burnout na PSStore PL. :) 811MB.

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mysle sadzac po UDF ze z ps3 mozna jednak wycisnac cos fajnego, a po EoJ uwazam ze mozna tez cos oryginalnego

slowem po jakims czasie jestem zadowolony ze swojej ps3

a ze malo extra fajnych gier narazie

............ i tak niedem rady wszytskiego miec i przejsc co chcialem

 

pozdro 4@ll

 

P.S. niestety EoJ to bardzo kosztowna zabawa, narazie kosztowala mnie "tylko" 0,7K

Edytowane przez Syrob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co Ty kolekcjoner kart jesteś czy co? 0.7K? Co tyle kosztowało? :) Fajna w ogóle ta gra? :) Bo zastanawiam się na razie nad samą kamerką ale czekam na stery do PC co by poszerzyć jej możliwości. ;)

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kojak ct

 

zaraz ktos posta wywali do tematu o grach ale juz pisze

 

w zestawie z kam jest tylko podstawowa talia i 1 losowy booster

na siecie z takimi kartami niewygrasz z nikim oprucz dzieci

cowiecej gra sie spodobala mojej zonie i synkowi wiec musialem dokupic dodatkowe talie i boostery dla nich.

 

czy fajna ?

nigdy wczesniej niegralem w karciankin jesli masz z kim grac to zabawa na max

online tez jest wypas !! wczoraj wlasnie rozgramialem hamburgerozercow :)

sluchawki blutooth od telefonu sie extra sprawuja jako headsety do ps3.

 

A ile sie mozna usmiac z ignorantow :)

Gram z gosciem, on domnie

Jestem z New York a ty skad ?

- Ja z Polski.

Gosciu

-A w jakim to stanie ???

 

BUUUUUUHAHAHAHAAHHA

 

pozdro 4@ll

Edytowane przez Syrob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

#draak, Powiem tak.

 

Czytałem specyfikacje techniczną Cell'a. Ciężki kawałek chleba ale jedno należy przyznać. Power ma.

Jeśli się chce, można stworzyć naprawdę porządny port na tę konsole. Przykład: Call Of Duty 4.

Myśle wszystko zależy od sprzedaży i ilości konsol na świecie. No, ale bardzo pomału inicjatywe zaczyna przejmować PS3. Burnout jest kolejnym przykładem.

inicjatywe??-chyba cos ci nie poszlo,i co ma do tego "Burnout"??

 

ps.ta inicjatywa to opoznienia gier(multi),dem,przesuwanie premier oraz manipulacja informacja,a takze wykreowane "fanowskich" stron na potrzeby marketingu???....to o tym mowisz??.......no to masz racje,popieram cie :lol2: :lol2: ..sony is the Best B-)

 

ps.lubie jak ludzie bronia tego co lubia lub szanuja ,ale troche umiaru niezaszkodzi

 

a o Cellu nie ma sie co wypowiadac bo juz to tutaj walkowalismy milion razy-poprostu go..no do kwadratu ktore tylko opoznia tworzenie gier,swoja moc to tylko do liczenia bialek moze wykorzystac albo do specyficznych zadan,a napewno nie do gier ,bo dzisiaj kazdy procek poradzi sobie z kazda gra,kwestia zgrania calej platformy oraz odpowiednio silnego gpu i pamieci.

 

Cell-powinien sie nazywac Callgirl-bo trzeba duzo sie nagadac i wydac kasy aby miec przyjemnosc,a przeciez tuz pod domem stoi latarnia :)

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...