Skocz do zawartości
kojak_ct

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

PlayStation 3 DivX Playback Tested

 

(...)bla bla bla(...)

 

If you're looking for a machine to replace that aging Xbox Media Center (XBMC), the 360 is the current winner.

Playstation 3 DivX Playback Tested (Verdict: Not As Good As the Xbox 360)

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

 

 

 

----------

 

The Ultimate PS3 Media Streaming Solution Is Here

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stało sie i ps3 zagoscil obok x-a. Udalo mi się kupic nowa 60 gb za 1500 od prywatnego usera na allegro. Konsolka jest palowa z gwarancja w Polsce. Pierwsze co to net i zapodanie paru demek nim przyjda gry. Uncharted zabija, pisze to jako uzytkownik x-a po gow, bioshocku i halo3. Graficznie i modnoscia ta gra przebija wszystko co widzialem do tej pory na x-e. Ktos napisal na psxextreme ze to jedna z pierwszych gier ktorych x by nie pociagnal. Tutaj sie zgodze poniewaz mnustwo sztuczek graficznych liczonych jest w tej grze na cpu a nie gpu. Widac potege cell-a. Nie wiem czemu ale na wielu zdjeciach nie widac rewelacyjnych efektow pixelshader oraz cudownego oswietlenia. Do tego beczka miodu za scenariusz i sama przyjemnosc grania.

COD4 jak dla mnie ladniejsze na ps3 - swiatlo tutaj znowu widac roznice po miedzy konsolami. Wiekszosc efektow typowo cpu jak fizyka, swiatla sa lepsze na ps3. Ale tutaj licze ze jest to subiektywna ocena.

Rachet - nie lubie tego typu gier ale znowu co tutaj gadac, grafika bije w szczeke. Sama konsola jest duzo ladniejsza, cichsza od x-a. Dostalem w prezencie pajaczka 3 na BR. Co tutaj gadac jakosc super. Ogolnie widze ze dzieki temu ze tania wersja 40 gb ruszyla rynek co tez rusza sie w grach. Ogolnie ps3 jak dla mnie numer jeden. X nie ma takich gier dla ktorych warto go miec jak ma sie dobre pc. PS3 sie rozkreca i sadze ze to jednak lepszy sprzet od x-a. Jeszcze do tej pory zbieram szczene po uncharted i nie spadla mi tak nigdy przy niczym na x-e.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez koperta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli mozna wiedziec, interesuje sie ktos z was losami Ferrox'a badz PDX'a? Tam gdzie zagladalem opinie sa sprzed kilku miesiecy, zas na torrent'ach niby jest, lecz czesto bez seed'ow i 0KB (?).

P.S. Czysta ciekawosc - i tak nie mam nagrywarki BD :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać po COD4, że nie jest to taki problem jak twierdzi Valve. Zresztą kupując PS3 postawiłem na studia Sony i to w nich pokładam całą nadzieję. ;)

mam problem z dyskiem 2.5 cala podlaczanym przez obudowe z usb. Dysk prubuje sie rozkrecic i nic. Podobna sytuacja jak przy jego podlaczeniu do usb dvd. Z kompem dziala. Czy to wina za malego zasilania na usb ps3 ?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj udalo mi sie przetestowac troche dem i porownac na zywo z x-em.

dirt - chodzi plynniej na ps3 - przy wiekszej ilosci aut nie ma takich dropow na x-e ladniejsze aa

ale zwalam to na sposob podlaczenia przez component a na ps3 hdmi do tego na x-e ustawiona rozdzialka 1080p wiec zapewne to cos co w nim skaluje obraz z 720p do 1080p troche "wygaladza";

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dirt...i hmmm cos jeszcze? Raczej nie. Rozumiem twoja chwilowa fascynacje ps3, ale zachowaj choc troche obiektywizmu w swoich wypowiedziach. Ja wczoraj stalem rowniez (cale 10min, ale zawsze to cos) przed dylematem, czy kupic ps3, czy elite 65nm (moj premium padl- moglem wiec zaczekac az wroci z serwisu, a za roznice w cenie, jaka uzyskam za premium'a na allegro a nowym elite kupic ps3 40gb) i wybor padl ponownie na x360. Nie mam tyle wolnego czasu, by grac na 3 platformach, a po 2. na ps3 aktualnie widze jedna ciekawe gre (choc tez bez szalu)- drake.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dirt...i hmmm cos jeszcze? Raczej nie. Rozumiem twoja chwilowa fascynacje ps3, ale zachowaj choc troche obiektywizmu w swoich wypowiedziach. Ja wczoraj stalem rowniez (cale 10min, ale zawsze to cos) przed dylematem, czy kupic ps3, czy elite 65nm (moj premium padl- moglem wiec zaczekac az wroci z serwisu, a za roznice w cenie, jaka uzyskam za premium'a na allegro a nowym elite kupic ps3 40gb) i wybor padl ponownie na x360. Nie mam tyle wolnego czasu, by grac na 3 platformach, a po 2. na ps3 aktualnie widze jedna ciekawe gre (choc tez bez szalu)- drake.

dirt na x-e ma zaciechy demo na ps3 nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dirt na x-e ma zaciechy demo na ps3 nie

Jeżeli testujesz demo dirta na ps3 to zobacz jak się zacina ten filmik początkowy, co dziwne przy każdym uruchomieniu dirta filmik tnie się w róznych miejscach. Przy xboxie 360 czegoś takie nie doświadczyłem.

 

Ściągnij sobie demo HS, przy filmiku podobna sytuacja, tnie się.....

 

 

Demo Ratchet i Clank. Gdy uruchomimy konsole i włączymy grę to początkowy filmik działa płynnie, teraz wyłączamy gre i wychodzimy do systemu- uruchamiamy grę ponownie i filmik się przycina.

Restart konsoli i bedzie ok.

 

Przetestowałem to na konsoli 60GB jak i tej nowej 40 GB, na każdej efekt ten sam.

 

Sytuacja trochę przypomina pc i nie powinna mieć miejsca, sony jak widać nie do końca dopracowało system.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

dragonlore - duzo zniose, ale trollowania i jawnego prowokowania flame'a tolerowac nie bede.

i z tej okazji Twoim skolatanym przezemnie nerwom skladam Ci oraz wszystkim uzytkownikom tego forum zyczenia:

 

Zdrowych Wesolych Swiat Bozego Narodzenia,duzoooo prezentow(najlepiej tych "growych" ;) ) spelnienia marzen i cierpliwosci dla tych co maja stresowa moderska(mordercza) prace ;)

 

ps.nigdy nie flame'uje jawnie,to znaczy swiadomie .....pozatym czesto uzywam formy zartu ......ale poprawie..sie..napewno...ale przysiegac nie bede bo juz tyle grzechow mam :oops:

 

 

ponizej to co pojawilo sie na psstore w USA i Europie(chyba nie bylo??)

 

 

PS Store US

 

Games

 

* Toy Home ($9.99)

* Snakeball ($9.99)

* Trials of Topoq ($4.99)

* Memerize: Distort ($1.99)

 

PSone Classics

 

* Warhawk ($5.99)

 

Demos

 

* BlackSite: Area 51 demo (free)

* Snakeball demo (free)

 

Add-Ons

 

* Warhawk: Operation Omega Dawn Expansion ($7.99)

* Folklore Christmas Pack Add-On (free)

* Motorstorm Holiday Skin (free)

* Guitar Hero III Holiday Single “We Three Kings” (free)

* High Stakes on the Vegas Strip: Poker Edition Add-On 1 (free)

* High Stakes on the Vegas Strip: Poker Edition Add-On 2 (free)

* Rock Band Add-Ons

o “Buddy Holly” by The Pretender ($1.99)

o “Brass in Pocket”* by Weezer ($1.99)

o “My Iron Lung” by Radiohead ($1.99)

 

Game Videos

 

* Gran Turismo 5 Prologue Sizzle Trailer (free)

* Devil May Cry 4 Final Trailer (free)

* Warhawk Omega Dawn Trailer (Free)

* PS3 “Only On” TV Spot (free)

* PS3 “Universe” TV Spot (free)

* Tony Hawk’s Proving Ground - Mike V’s Skater Story (free)

* Turok “Dino Mauling” Video (free)

* PSP Feature Video (free)

* Uncharted: Drake’s Fortune “Animation” Video (free)

 

Movie Trailers

 

* Strange Wilderness Trailer (free)

 

Blu-Ray Disc Trailers

 

* Shakira: Oral Fixation Tour Trailer (free)

 

Themes

 

* Warhawk Theme (free)

* PAIN: Santa Theme (free)

* PAIN: Cookie Theme (free)

 

Wallpapers

 

* High Stakes on the Vegas Strip: Poker Edition wallpapers (2)

 

PS Store UE

 

Game

Toy Home (SCEE): £4.99

Populous: The Beginning (Electronic Arts LTD): £3.49

 

Demos

Timeshift MP Demo (Vivendi Universal Games International): Free

 

Packs

Guitar Heroes III - Boss battle track pack (Activision UK Ltd): Free

MotorStorm Holiday Paint Job (SCEE): Free

Operation Omega Dawn (Warhawk) (SCEE): £3.99

 

Video

DMC4 TGS (Capcom CE. Europe Ltd): Free

Environment Sizzler Video #3: Canyon (Sega Europe Ltd): Free

Environment Sizzler Video #2: Arctic (Sega Europe Ltd): Free

Kane & Lynch Fragile Alliance - Walk in the Park Trailer (Eidos Interactive): Free

Kane & Lynch TV AD (Eidos Interactive): Free

Kane & Lynch: Dead Men - Fragile Alliance & Co-op (Eidos Interactive): Free

Kane & Lynch: Dead Men - Insider Video 1 (Eidos Interactive): Free

Kane & Lynch: Dead Men - Insider Video 2 (Eidos Interactive): Free

MGS4 TGS 2007 Trailer (Konami Digital Entertainment): Free

Assassin’s Creed TV Spot (Ubisoft Entertainment): Free

Sky Diving (SCEE): Free

GTA IV Trailer 3 Move up ladies (Rockstar): Free

 

Wallpapers

High Stakes on the vegas strip: Poker (Sony Online Entertainment): Free

Uncharted Forum Prize Winner (SCEE): Free

Pain - Jervis Bowler (SCEE): Free

Pain - Jervis Rapper (SCEE): Free

Pain - Jervis Vs Cow (SCEE): Free

Pain - Wallmime (SCEE): Free

 

Themes

Retro (SCEE): Free

Nature (SCEE): Free

Manga (SCEE): Free

Pixels (SCEE): Free

 

Theatrical Movie Trailer

CJ7 (Sony Pictures Home Entertainment): Free

 

 

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.....

Wcześniej obstawiałem na zbyt wolny dysk i sądziłem, że swap nie wyrabiał ale po zagraniu w Uncharted nie mam zdania. O ile dokuczało to w poprzednich produkcjach tak w Uncharted jest idealnie od początku do końća. Zero loadingów i przycinania filmików więc jednak się da. Czyżby coraz lepsze wykorzystanie platformy? Na razie na to stawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy istnieje mozliwość podłączenia ps3 pod monitor 19 LCD poprzez vga? pytam z czystej ciekawości

Z tego co się orientuję to istnieją przejściówki ale tylko do wejścia DVI w monitorze. Poza tym tylko to cyfrowe złącze zapewni wysokiej jakości obraz na monitorku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ? Sam chciałem do monitora przez vga podłączyć.

 

Najprościej: bo PS3 nie ma analogowego wyjścia VGA. ;)

 

Z tego co się orientuję to istnieją przejściówki ale tylko do wejścia DVI w monitorze. Poza tym tylko to cyfrowe złącze zapewni wysokiej jakości obraz na monitorku.

Ale tylko wtedy, gdy monitor obsługuje HDCP. W przeciwnym razie czarna dziura!. ;)

 

Zdrowych, wesołych i pogodnych świąt życzę naszej społeczności. :)

Pozdrawiam

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CYTAT

Poza tym tylko to cyfrowe złącze zapewni wysokiej jakości obraz na monitorku.

 

a to akurat niejest prawda................ podlacze ci moj monitorek przez vga potem przez dvi i jak powiesz ktory jest ktory to masz browarka :))

 

pozdro 4@ll

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to akurat niejest prawda................ podlacze ci moj monitorek przez vga potem przez dvi i jak powiesz ktory jest ktory to masz browarka :))

 

pozdro 4@ll

na 17tce przy rozdzielczosci 1280x1024 nie ma roznicy ;) ale przy 24 calach i 1920x1200 juz jest spora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Primo

Dzisiaj spróbowałem odpalić 6 filmów i za każdym razem 'typ nieobsługiwany'.

W jaki sposób to niby działa? A może on w ogóle nie obsługuje Xvidów (bo jakoś dziwnie jest to opisane w pierwszym linku)?

 

Secundo

W jaki sposób streamuje się film z pc do ps3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vidi moze masz jakiegos pecha z tymi filmami ja odaplilem 10 filmow i smigaja

co wiecej mam kilka filmow w HDWMV (robilem jes specjalnie dla xo) i tez slicznie smigaja na ps3 a przewaga taka na ps3 ze moge sobie te filmiki na hdd wrzucic co niestety niemozliwe na xo

 

pozdro 4@ll

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HDWMV obsługuje? Popatrz, popatrz, a zwykłego WMV nie chce :P

A z tymi kodekami to masakra jest - połowa działa, połowa nie. Nawet jeżeli opisuje game-os w nagraniu Video Codec: Divx, to nie oznacza, iż go odpali.

Ciekawi mnie również, jak świeże mają te kodeki. Jeśli tak jak flash, to...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla testów i ja postanowiłem odpalić divx'a i...... działa. :) Dokładnie "Pada Shrek" zgrany z TVNu. Jakość bardzo dobra. Konsola bez problemu rozpoznała rodzaj pliku jako divx i sama zrobiła animowaną ikonkę z pierwszych kilki sekund. ;) Plik ma rozszerzenie .avi. :)

 

Szczęśliwego Nowego 2008 Roku, Szampańskiego Sylwestra dla całej społeczności PPC

 

życzy Kojak_CT :smile2:

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...