Skocz do zawartości
kojak_ct

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

Kurna panowie. Ciąłem wczoraj z 6h w GT5:P no i konsola odmówiła posłuszeństwa! Wie ktoś jak ją reklamować w Sony? ;(

W końcu znalazłem trochę czasu i pograłem w COD3. Przed chwilką zaczęło coś trzeszczeć w głośnikach i pstryk- konsolka zgasłą! Nie reaguje na przyciski. Kompletna cisza. Tak jak by bezpiecznik się w zasilaczu spalił. Czy to zabezpieczenie termiczne czy konsola poszła do piachu?

No prosze jak idealnie co rok się konsola psuje ;) Trochę nudny sprzęt, bardzo przewidywalny :D

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tu łup, wychodzi Kojak_ct i pisze, że faktycznie padła :P

 

Swoją drogą, to składając teraz peceta przekonałem się, jak bardzo jestem zadowolony z PS3 + Linux jako maszyna do podstawowych zadać.

Cicha, bezawaryjna, stabilna, mrr...

 

Tylko wkurzają mnie ceny gier w sklepach (zwłaszcza w porównaniu z pecetowymi). Będzie trza iść na ulotki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, to składając teraz peceta przekonałem się, jak bardzo jestem zadowolony z PS3 + Linux jako maszyna do podstawowych zadać.

Cicha, bezawaryjna, stabilna, mrr...

 

Tylko wkurzają mnie ceny gier w sklepach (zwłaszcza w porównaniu z pecetowymi). Będzie trza iść na ulotki.

A na czym dokładnie polega problem w złozeniu cichutkiego i stabilnego PCta z [brzydkie określenie na linuksa]em ? :)

Procesory mogace pracowac chlodzone pasywnie nie ma problemu, pasywne lub ciche chlodzenie na GPU nie ma problemu , zasilacz tak samo, dysk mozna wrzucic 2.5" jak do PS3.

 

 

A ceny gier to sa takie , ze zastanawiam sie czy nie taniej byloby leciec do Londynu i kilka stamtad przywiezc :D Liczylem tez konsolke - oficjalna cena u nich po obecnej ceniu funta wychodzi gdzies na poziomie tanich sklepow u nas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczylem tez konsolke - oficjalna cena u nich po obecnej ceniu funta wychodzi gdzies na poziomie tanich sklepow u nas.

A czy Sony oferuje międzynarodową gwarancję? Jeśli tak, to szczególnie uciążliwe by to nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na czym dokładnie polega problem w złozeniu cichutkiego i stabilnego PCta z [brzydkie określenie na linuksa]em ? :)

Procesory mogace pracowac chlodzone pasywnie nie ma problemu, pasywne lub ciche chlodzenie na GPU nie ma problemu , zasilacz tak samo, dysk mozna wrzucic 2.5" jak do PS3.

A ceny gier to sa takie , ze zastanawiam sie czy nie taniej byloby leciec do Londynu i kilka stamtad przywiezc :D Liczylem tez konsolke - oficjalna cena u nich po obecnej ceniu funta wychodzi gdzies na poziomie tanich sklepow u nas.

Nie przy moich aktualnich funduszach, gdzie cena pasywnego chlodzenia na CPU to 1/3 lub nawet 1/2 ceny mojego kompa :D

Pozatym nie traktując Pleja jako kompa, tylko konsolę z taką opcją, w krytycznej sytuacji staje się ona błogosławieństwem.

 

Niewiecie może gdzie w Bielsku są komisy z grami, oprócz JoyBit'a?

Chociaz cena U3 na allegro (159zł) nie jest zła, choć od wersji pecetowej jeszcze za dużo droższa.

 

Kojak-ct, nie weisz może, czy w przypadku Tekken:DR jest tak samo jak przy GT5:P (tzn, czy trza nie można na raz grać w ta grę)?

Bo znalazłem taką aukvję, i nie wiem co u niej myśleć: http://allegro.pl/item340096716_tekken_5_d...on_online_.html

Po popatrzeniu się na ilość komentarzy, już wiem co o niej myśleć...

Edytowane przez Xaon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wersję zwykłą. Nie online i chodzi z każdego konta. Czy jakieś zabezpieczenia wersja z online dostała to nie mam pojęcia. Jest szansa, że nie bo z tego co wiem to warhawka kupowali na 5 osób więc Sony poszło po rozum do głowy i w Prologu już zabezpieczenie wprowadzili. Userzy sami winni. ;) Zapytaj tych co kupili. Pewnie Ci odpiszą bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawosci spawdzilem sobie w jakims sklepie netowym w UK po ile gry na ps3 stoja:

 

Assasin creed - 38 funtow

DMC4 - 38

generalnie do 40 funciakow bylo wszystko

 

kurs funta w NBP 4,42 to pewnie z 4,6 trzeba zaplacic przy zakupie wychodzi ok 175 zeta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie w pudelku z ps3 standardowo jest kabel hdmi - 3x kompozyt ? bez dzwieku ? slabo widac na fotkach z 1 strony i nie wiem czy mam kupic juz sobie odpowiedni kabel czy znajduje on sie w pudelku

Z tego co pamiętam to w pudełku jest tylko kabel composite (1x video + 2x (stereo) audio).

Nie ma ani componenta ani hdmi... Ale glowy nie dam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko , ze ja licze do miejsca gdzie mozna sie wzlednie tanio dostac :)

 

Zreszta to paranoja zeby w UK byl tanszy sprzet/gry niz u nas (na pocieszenie u nas na PCta tansze :D )

Akurat gry, ktore podajesz jako przyklady nie sa pierwszej swiezosci. W momencie premiery gry w Polsce nie sa duzo drozsze, niz w reszcie Europy.

 

Swoja droga, odkad pracuje ceny gier wydaja mi sie niskie, sek w tym, ze nagle tez i czasu na granie zdecydowanie mniej ;)

 

A ktos chce/musi kupowac nowosci taniej, to zawsze mozna kupic ze sklepow online np z Australii. Tam nie ma zakazu wysylki do Europy, gry naturalnie nie sa tylko w NTSC itp. Google wypluje wiele takich sklepow, w niektorych juz userzy np z polygamii dokonywali zakupow i nie widze w tym niczego nadzwyczajnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat gry, ktore podajesz jako przyklady nie sa pierwszej swiezosci. W momencie premiery gry w Polsce nie sa duzo drozsze, niz w reszcie Europy.

 

Swoja droga, odkad pracuje ceny gier wydaja mi sie niskie, sek w tym, ze nagle tez i czasu na granie zdecydowanie mniej ;)

Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia ;] dla niektorych cena samochodziku z twojego avatara tez jest niska ;) Na dobra kolekcje trzeba wydac ~5k, a to imho zdecydowanie za duzo jak na gierki =] oczywiscie nie wszyscy musza grac, ale jakis luksus to to nie jest ;) patrzac na srednie zarobki, gry powinny byc sporo tansze. Bo to zakrawa na paranoje, zeby taniej bylo sprowadzic z australii, niz kupic gierke w kraju w ktorym jest tloczona o_O Edytowane przez 4ever_anarchy_soldier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ja bym nie powiedział że gry są za drogie, tylko zarobki części ludzi w polsce są za niskie i stąd te narzekania coniektórych. Sam uważam że ceny gier konsolowych nie są zawyżone, tylko jak u draak-a największym problemem jest brak czasu na granie (ostatni raz konsole właczyłem z 3 tygodnie temu :/ a na półce leży zafoliowane gran turismo i kusi )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawosci spawdzilem sobie w jakims sklepie netowym w UK po ile gry na ps3 stoja:

 

Assasin creed - 38 funtow

DMC4 - 38

generalnie do 40 funciakow bylo wszystko

 

kurs funta w NBP 4,42 to pewnie z 4,6 trzeba zaplacic przy zakupie wychodzi ok 175 zeta.

Ale w tej cenie mozna te gry rowniez na Allegro kupic (a przynajmniej wersje na X360, nie wiem jak z PS3) - DMC4 w dniu premiery kosztowal na Allegro ok. 170zl - a przesylka zapewne duzo taniej wyjdzie niz z UK ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tanio, czy jak ? ;)

Zobacz ofertę play-asia.com - sęk jednak w tym że mają zakaz wysyłania do europy.

A skąd to wiesz? Bo ja jakoś zamawiam poprzez kumpla gierki z play-asia i jakoś mi przysyłają ;) Może Ci chodzi o zakaz wysyłania SPRZĘTU SONY do Europy? Bo po premierze PSP jakiś tam sklep wysyłał do Europy (gdy u nas jeszcze PSP nie było) i dostało mu się (zamknęli go). Przez to inne sklepy w obawie nie wysyłają sprzętu do Europy :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Game_Plan

PS3 ma jeden jedyny zasilacz, który działa w zakresie 110-250v. ;) Zresztą w FAQ jest tylko nikt tam nie szuka. ;)

Oh! nie zauwazylem bylo na samym dole:).. dzieki za informacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pewien klopot z podlaczeniem ps3 do mojego monitora. Uzylem kabla COMPONENT z uwagi na to ze w monitorku mam to wejscie i ze podobno chodzi to w 1080p. Okazalo sie ze monitor wytrzymuje max 720p / 1080i ale jakosc obrazu jest fatalna ... np pod literami jakies cienie itd. to samo w grach jakby wogole nie byla ustawiona wysoka rozdzielczosc tylko ta najnizsza ? jakas pomoc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Witam mam pewien klopot z podlaczeniem ps3 do mojego monitora. Uzylem kabla COMPONENT z uwagi na to ze w monitorku mam to wejscie i ze podobno chodzi to w 1080p. Okazalo sie ze monitor wytrzymuje max 720p / 1080i ale jakosc obrazu jest fatalna ... np pod literami jakies cienie itd. to samo w grach jakby wogole nie byla ustawiona wysoka rozdzielczosc tylko ta najnizsza ? jakas pomoc ?

a ustawiales rozdzialkie w opcjach ps3??-bo to ze dales 720 w monitorze a nie ustawiles tej rozdzialki w ps3 nic ci nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...