Skocz do zawartości
kojak_ct

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Cześć!

 

Mam pytanie o kabel do ps3 bo chce podlaczyc to do monitora z siga. 2979857[/snapback]

Bo przypuszczam ze na 2 metrach kabla jakis strat w jakosci nie ma :rolleyes:
To jest sygnał cyfrowy - albo jest obraz albo nie ma. Nie ma takiej opcji by "jakość" sygnału uległa pogorszeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha,sadze w takim razie ze gorzej by bylo jakbym podlaczyl to pod d-sub bo wtedy to nawet na krotkim kablu jakosc powinna byc gorsza bo to jest zlacze analogowe, ale nie planuje tego tak podpinac :rolleyes: No to dzieki za pomoc :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HEy wszystkim !!!!

mam małe pytanie, jestem na kupnie ps3 i chciałbym sie WAS DORADZIć

czy jest możliwość podłączenia konsoli do monitora wyposażonego tylko w d-sub ((posiadam samsunga 19))

jeżeli tak to proszę o jakieś dane na temat kabla....

 

HEy wszystkim !!!!

mam małe pytanie, jestem na kupnie ps3 i chciałbym sie WAS DORADZIć

czy jest możliwość podłączenia konsoli do monitora wyposażonego tylko w d-sub ((posiadam samsunga 19))

jeżeli tak to proszę o jakieś dane na temat kabla....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HEy wszystkim !!!!

mam małe pytanie, jestem na kupnie ps3 i chciałbym sie WAS DORADZIć

czy jest możliwość podłączenia konsoli do monitora wyposażonego tylko w d-sub ((posiadam samsunga 19))

jeżeli tak to proszę o jakieś dane na temat kabla....

Nie, po więcej info zajrzyj do faq.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

HEy wszystkim !!!!

mam małe pytanie, jestem na kupnie ps3 i chciałbym sie WAS DORADZIć

czy jest możliwość podłączenia konsoli do monitora wyposażonego tylko w d-sub ((posiadam samsunga 19))

jeżeli tak to proszę o jakieś dane na temat kabla....

 

HEy wszystkim !!!!

mam małe pytanie, jestem na kupnie ps3 i chciałbym sie WAS DORADZIć

czy jest możliwość podłączenia konsoli do monitora wyposażonego tylko w d-sub ((posiadam samsunga 19))

jeżeli tak to proszę o jakieś dane na temat kabla....

 

jeszcze troche,(dzieki tobie) i pomysle ze fani ps3 odeszli ze szkoly podstawowej o kilka lat za wczesnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz myślący człowieku, że niektórzy co pokończyli te podstawówki niekoniecznie moga wiedzieć co znaczy HDCP, dvi czy d-sub, chcą po prostu odpalić grę i wszystko. Ludzie tego forum zachowują się czasem jak zwierzęta z grup dyskusyjnych onetu - najlepiej wyszydzić, bynajmniej nie pomóc. Kolo zadał proste pytanie - dla Ciebie dragonlore jednak za trudne....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolo zadał proste pytanie - dla Ciebie dragonlore jednak za trudne....

Tylko, że odpowiedź na to proste pytanie jest w FAQ... Ile razy można na to samo pytanie odpowiadać? :P Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Wiesz myślący człowieku, że niektórzy co pokończyli te podstawówki niekoniecznie moga wiedzieć co znaczy HDCP, dvi czy d-sub, chcą po prostu odpalić grę i wszystko. Ludzie tego forum zachowują się czasem jak zwierzęta z grup dyskusyjnych onetu - najlepiej wyszydzić, bynajmniej nie pomóc. Kolo zadał proste pytanie - dla Ciebie dragonlore jednak za trudne....

a co ma wspolnego hdcp,dvi d-sub z elementarnymi sposobami komunikacji??-mam tolerowac kogos komu sie nie chce poprawnie ulozyc zdania?? ta..jeszcze troche i szkoly beda konczyc ludzie ktorzy beda sie zwracac do innych osob w stylu..Kali chce jesc i Kali chce spac......pozdrawiam wszystkich leniwych intelektualnie a wszczegolnosci ich obroncow :rolleyes:

 

na Japonskie PSstore trafilo demo "Siren: New Translation" - jesli ktos sciagnie, niech sie podzieli wrazeniami,bo przydalby sie jakis dobry horror :)

 

nowosci na PSStore

 

* Rocketmen: Axis of Evil demo

* Bishi Bashi Special PS1 game (€4.99 )

* Command & Conquer PS1 game (€4.99 )

* FlOw PSP version (€7.99 )

* God of War: Chains of Olympus demo for PSP

* Call of Duty 4 Variety Map Pack (€9.99)

* Resistance 2 announcement trailer

* Warhawk: Operation Broken Mirror trailer

* Two Viking trailers

* Three Timeshift “FPS Differently” trailers

* Metal Gear Solid 4 “Sneak Out” PS3 theme

* Dark Sector wallpaper

* Seven Motorstorm wallpapers

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznij stosować znaki interpunkcyjne jeśli już poruszasz kwestię poprawnej pisowni. Kolo przedstawił problem i raczej nie miałem problemu z odczytaniem tego co napisał. Ok, EOT. K... każdy ponad każdym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznij stosować znaki interpunkcyjne jeśli już poruszasz kwestię poprawnej pisowni. Kolo przedstawił problem i raczej nie miałem problemu z odczytaniem tego co napisał. Ok, EOT. K... każdy ponad każdym.

Wrzuć na luz, nikogo nie interesują twoje smęty. Odnośnie interpunkcji, to przed "jeśli" stawiamy przecinek- może nie ucz dragonlore'a zasad poprawnej pisowni? :lol2: I czy to nie ty przypadkiem kilka tygodni temu pisałeś, że kupiłeś już PS3, by przed kilkoma dniami pytać o bundle'a PS3 + GT5 P?

 

Wracając do meritum- czy wiadomo kiedy w Europie będą dostępne inne wersje niż 40GB? Coś na kształt pierwotnej 60GB, bez okrojonej liczby portów USB etc. Przyznaję, że nie mam czasu śledzić zmian w ofercie Sony, a okazuje się, że wariacji na temat PS3 jest zdecydowanie więcej niż w przypadku x360.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, to tak na dobranoc. Tak draak, ja pytałem o play'a z GT, kumpel był na kupnie.... Nie bardzo rozumiem "co autor ma na myśli". Widzę, że spoko orientujesz się w mojej twórczości na forum :). Dobra, nie smęcę już; przed "jeśli" oczywiście przecinek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuje dysk 160 gb do swojego PS3 i stąd mam kilka pytań. Jak najlepiej podzielić ten dysk do linuxa i samej sonki. Wydaje mi się, że na pół lub troszkę więcej dla samego linuxa. Na linuxsie będę mógł zgrywać filmy blu-ray na dysk, które zajmują dużo miejsca. A może dysk podzielić na więcej partycji, jedna na system, druga na programy do niego a trzecia na ps3. Jak polecacie to zrobić? A drugie pytanko, mam na tym dysku sporo dem i jak je przegrać na ten nowy dysk. Bo używając backup chyba tylko zgram save gier. Czy jest na to jakiś sposób?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy wiadomo kiedy w Europie będą dostępne inne wersje niż 40GB? Coś na kształt pierwotnej 60GB, bez okrojonej liczby portów USB etc. Przyznaję, że nie mam czasu śledzić zmian w ofercie Sony, a okazuje się, że wariacji na temat PS3 jest zdecydowanie więcej niż w przypadku x360.

 

ziomie - okrojoną liczbą usb sie nie przejmuj , hdd również (hub + nowy dysk np 250gb to groszowe sprawy)

 

40gb czy 60gb to zdecydowanie za mało na multimed. możliwości takiego kombajna jakim jest ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie racja z tym dyskiem (zapomniałem o czym mówiłeś przez tel. ;) ). Szykuj się lepiej na moją inspekcję, bo jak wypadnie pozytywnie to pewnie i ja kupię PS3- co by nie tylko 360tka gromadziła kurz w salonie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie racja z tym dyskiem (zapomniałem o czym mówiłeś przez tel. ;) ). Szykuj się lepiej na moją inspekcję, bo jak wypadnie pozytywnie to pewnie i ja kupię PS3- co by nie tylko 360tka gromadziła kurz w salonie :D

 

wpadasz kiedy chcesz i rozkminiamy obie czarnule

moj elite chyba idzie do Żyda - odpaliłem go może ze 2x odkąd zassałem playa

 

na razie maly rozpizdziel- totalny brak czasu na zrobienie porzadku zwłaszcza z kablami ale od razu widac która wiedzie prym!! :rolleyes:

Dołączona grafika

Edytowane przez bartezjusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jak podłącze zewnętrzny dysk do konsoli w celu zrobienia backupu, np 160gb sformatowany jako NTFS, to czy PS3 będzie go widział ? Z tego co słyszałem to nie będzie on widoczny jako NTFS, ale z drugiej strony jestem ciekaw, jak podłączy się do środka dysk 160gb to jak konsola go sformatuje by była ona dla niego widoczna. Skoro format FAT32 obsługuje max dyski 32gb.

I czy taki dysk od ps3, jeśli go podłącze pod PC i będę chciał wszystko przegrać to czy windows będzie widział plik ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na Japonskie PSstore trafilo demo "Siren: New Translation" - jesli ktos sciagnie, niech sie podzieli wrazeniami,bo przydalby sie jakis dobry horror :)

W sumie włączyłem tą grę na chilkę i nie mogę się do niej przekonać. Sterowanie wg. mnie do bani. Kamera kiepsko pracuje. Wszędzie ciemno jak u murzyna w ..... i w krzaki zamiast liter. Wyłączyłem to szybciej niż włączałem. :) Może dam jej jeszcze jedną szansę ale teraz z moim brakiem czasu kiepsko to widzę. A beta MGO leży nie tykana. :/

 

Czy jak podłącze zewnętrzny dysk do konsoli w celu zrobienia backupu, np 160gb sformatowany jako NTFS, to czy PS3 będzie go widział ? Z tego co słyszałem to nie będzie on widoczny jako NTFS, ale z drugiej strony jestem ciekaw, jak podłączy się do środka dysk 160gb to jak konsola go sformatuje by była ona dla niego widoczna. Skoro format FAT32 obsługuje max dyski 32gb.

I czy taki dysk od ps3, jeśli go podłącze pod PC i będę chciał wszystko przegrać to czy windows będzie widział plik ?

Konsola ma swój filesystem i dysku PS3 nie zobaczysz pod PC. Natomiast dysk zewnętrzny jest jak każdy inny przenośny w Fat32. O ile dobrze pamiętam NFTSa nie zobaczy. Chyba tak to leciało. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

PlayStation 3 lżejsze o ciepłowody

 

PlayStation 3 lżejsze o ciepłowody

 

Koncern Sony intensywnie pracuje nad obniżaniem kosztów produkcji swojej konsoli PlayStation 3. Między innymi dzięki temu udało mu się obniżyć końcową cenę urządzenia z ponad 800 dolarów (podczas premiery konsoli w 2006 roku) do obecnych 400.

 

Dotychczas Sony osiągało swój cel upraszczając elektronikę, usuwając kompatybilność z PlayStation 2 i zastępując 90 nm procesor Cell jego nową wersją produkowaną w technologii 65 nm. Dzięki temu uzyskano sporą redukcję kosztów produkcji.

 

W najnowszym modelu PlayStation 3 producent poszedł o krok dalej i zmienił system chłodzenia. Zamiast dotychczas wykorzystywanych ciepłowodów (heatpipes) odprowadzających nadmiar ciepła z procesora głównego i procesora graficznego, zastosowane zostaną zwykłe radiatory. Cała konstrukcja została oczywiście tak zaprojektowana, aby nie powodować przegrzewania się konsoli, a dzięki zmianom PS3 będzie lżejsza o około 350 gramów i tańsza w produkcji.

 

Pozostaje mieć nadzieję, że w niedługim czasie wprowadzone zmiany przełożą się na kolejne obniżki cen PlayStation 3, która wciąż pozostaje najdroższą konsolą na rynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3 zawsze będzie najdroższą konsolą. Ten sprzęt taki już jest z natury. :D

Hehe apropo najdrozszych konsol na rynku to zobaczcie ten link :

 

http://madgames.pl/detale.html/konsola-ps3...uka?produkt=153

 

musze powiedziec , ze jest to mocno zabawne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie czy da się ściągać pełne wersje gier z internetu bezpośrednio na ps3 czy tylko dema?? I co jest potrzebne do ściągania jakiś kabel specjalny czy coś?? pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie czy da się ściągać pełne wersje gier z internetu bezpośrednio na ps3 czy tylko dema?? I co jest potrzebne do ściągania jakiś kabel specjalny czy coś?? pozdro

"pełne wersje gier z internetu bezpośrednio na ps3" -da sie - płatne i bezpłatne

 

"czy tylko dema" to przede wszystkim

 

" I co jest potrzebne do ściągania jakiś kabel specjalny czy coś??" - tak- mega magiczny ethernetowym zwany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Was kolejny PC-towiec, który być może niedługo do Was dołączy. Jak wiadomo - z powodu GTA ;) Byłem w MM na tej promocji bez VAT ale nie mogłem się zdecydować czy PS3+GTA4 czy Xbox Elite, którego już nie było. Promocja się skończyła a ja zostałem z PC-tem i czytanie Waszych postów o GTA. Być może Saturn niedługi powtórzy akcji z brakiem VAT, jak to było roku temu w maju. Wtedy będę bardziej zdecydowany, tylko jeszcze nie wiem na czy na PS3 czy Xboxa. Jeden z forumowiczów namawiał mnie na klocka ale widzę, że także się rozgląda i pyta w tym wątku ;) pzdr. Paweł

 

Do rzeczy. Z tego co wyczytałem w faku (reszty stron nie czytałem bo FAQ jest od tego) to lepiej jest kupić PS3 niż Xboxa bo:

- nie będę musiał do niego dokupować karty Wifi jak do Xboxa. Router mam w przeciwnym kącie i nie uśmiecha mi się ciągnąć kabla przez pokój.

- będzie teoretycznie ciut ciszej odtwarzał gry. Dla mnie to ważne, bo grac będę w nocy, gdy dzieci śpią.

- granie w multi jest za free.

- ma odtwarzacz BR

- to Sony a nie MS ;)

- jest chyba mniej awaryjne (?)

 

Dodatkowo mam kilka pytań.

- W FAQ piszecie, że PS3 można podłączyć do LCD jeśli "Monitor musi posiadać DVI-D czyli wejście cyfrowe. Takie wejścia można spotkać w monitorach LCD. Wymogiem dla takich monitorów jest obsługa HDCP".

Mam monitor HP2465 , DVI-D ma ale obsługi HDCP brak. Co teraz?

- Mam LCD Samsung LE32R51 coś tam. Rozumiem, że da radę, choć nie wiem jaką wersję wejścia HDMI posiada. Ale podobno działają wszystkie.

 

Mam zamiar kupić oferowaną paczkę PS3 40GB+GTA IV. Później dokupię sobie drugi pad i kilka gierek z alledrogo. Coś muszę kupić "dla domu", dlatego rzućcie jakie tytuły gier do wspólnej rozgrywki z żoną (oby) i (mniej) z 4 letnim synem ;)

 

z góry dzięki za odp. i sorry, jeśli byyyyyłooooo.

 

edyt: czy logi G25 działa na ps3?

edyt2: znajomy lata to USA do kwartał, wyczytałem że gierki są region-free?

Edytowane przez petrumi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- będzie teoretycznie ciut ciszej odtwarzał gry. Dla mnie to ważne, bo grac będę w nocy, gdy dzieci śpią.

 

- ma odtwarzacz BR

 

ad1. ciut ciszej?? pesymista z Ciebie- to jak dzień a noc- ps3 jest bezszelstny a xbox to niestety mały odkurzacz

 

ad2.+ zajebisty upscalling dvd do 1080p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ad2.+ zajebisty upscalling dvd do 1080p

Tak gwoli scislosci, to X360 tez nic w tym miejscu nie brakuje.

 

@petrumi - IMHO zabierasz sie do tematu od zlej strony - przejrzyj biblioteke gier na kazda z konsol i dopiero wtedy decyduj, bo wszystkie sprzetowe ciach!lki to sa IMHO sprawy drugorzedne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...