Skocz do zawartości
kojak_ct

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dragonlore

ostatnia aktualizacja chyba nie zabardzo wyszla sony

 

polygamia

 

Niestety ja nadal nie mogę zassać aktualizacji z numerkiem 2.40, bo jak widać za dużo ludzi na nią czekało. Na szczęście niektórych polygamistów nie zatrzymały nawet przeciążone serwery Sony (lub wstają wcześnie rano) i dzięki temu wiemy na przykład, że tym razem aktualizacja jest naprawdę niewielka i nie zajmuje standardowych 150-200 MB, więc może w końcu Sony poszło po rozum do głowy, przynajmniej w tej kwestii.

 

Przy okazji opisywania swoich wrażeń grafikus postanowił podzielić się z nami zrobionymi zdjęciami prezentującymi niedopracowanie 2.40. Jak widać są problemy z wyświetleniem awatara w PSN, ikonki kolekcji trofeów (Trophy Collection) oraz wyszukiwania w internecie (Internet Search) wyświetlają się jako znaki zapytania, a wisienką na torcie jest wyświetlanie stanu naładowania baterii na zegarku. Sony czy nikt u was nie sprawdza takich rzeczy? Ech…

 

PS

Tak wiemy, że nowe ikony po prostu się nie wyświetlają w niektórych tematach (nieoryginalnych), bo nie były w nich dodane. Co nadal nie zmienia faktu, że jakoś lepiej można było wyświetlić ten stan naładowania baterii, niż dokładnie w tym miejscu co zegarek.

tak naprawde ta aktualizacja to jedna wielka kupa,szkoda bo chyba oczekiwalem jakis rewelacji a tak zwykly zawod,oprocz oczywiscie problemow ktore nowa aktualizacja wprowadzila u wielu uzytkownikow,jak np.blank screen czy zwiechy.

 

olac to -teraz czekam tylko aby wkoncu wprowadzili gry z ps2 na psstore i cala dostepna biblioteke,wtedy z pewnoscia ps3 rozwinie skrzydla-co smieszne na starym znanym soft'cie a nie na nowych wypasionych grach :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Pytanie, po cholere ci ps2 na psstore skoro masz PS2?

 

Costi wszystko ladnie wyjasnil

 

i jeszcze raz o ostatnim firmware ps3-ponoc aktualizacja zostala czasowo zdjeta z serwerow po tym jak spora czesc uzytkownikow zglaszala problemy z tak zwanym black screen death :wink: ,a na powaznie zwiech konsoli w momecie startu dasha-czy oni naprawde nie potrafia przetestowac aktualizacji na wszystkich wersjach ps3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

czy oni naprawde nie potrafia przetestowac aktualizacji na wszystkich wersjach ps3?

A ile masz tych wersji? 60GB, 40GB i te które mają jedynie dyski o innej pojemności (reszta bebechów ta sama). Możesz testować i nie zauważyć błędów ale one mogą się jednak pojawić w pewnych przypadkach (każdy user ma inne ustawienia, inne materiały na HDD itp. itd.). Tak naprawdę wydanie tego dla masowego odbiorcy jest ostatecznym testem, tego akurat Sony nie zdało celująco...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co hackowania "chlebaka" to próbował już ktoś tej metody z podmianą firmaware'u? Jest jakiś ISO Loader i podobno da się odpalać obrazy BD i, co najważniejsze, gry z PS2. Tak, tak, wiem, że "jakiś" i "podobno", dlatego pytam. [info nt. instalacji http://forum.xboxonline.pl/viewtopic.php?t=16045. Jest też o tym wzmianka w PSX Extreme.] Byłoby miło, gdyby działczyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm jakby to sie rozpowszechnilo i dzialalo to mysle , ze Sony mogloby liczyc na kilka milionow dodatkowych egzemplarzy sprzdanych w regionie Europy i Azji :D

Plus wzrost sprzedaży dysków twardych, tak od 250GB w górę ;). W końcu obrazy niektórych gierek "nieco" zajmują... Swoją drogą, czaicie paradoks? Ma się obraz całej gry na dysku ale do grania i tak wymagana byłaby instalacja w niektórych grach (no bo jak to obejść?), także podwójna strata miejsca. W ogóle jak stoją nagrywarki BD bo nawet nie wiem :oops: ?

 

Albo Euro-Azjo-Afryki zwanej Polską :)

Nas nie idzie tak łatwo sklasyfikować :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla Sony to i tak rybka bo oni znaja tylko USA, Japonie i Other :)

 

PS. Ale na dyskach to by nie zarobili bo i tak kazdy pasuje :D

Małe sprostowanie, nie chodziło mi o to że Sony na tym zarobi, tylko że zarobią producenci dysków. Sorka jeśli nie było to jasne ;). Ogólnie pieniądz by się kręcił :D.

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ha! konsola doszła. Jest cała, praktycznie nowa. Leci mgs 4. mały deal mojego zycia ;)

 

jak ktos ma w b.dobrym/idealnym stanie ratcheta i h.sword na sprzedaz w przystepnej cenie to pisac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

ha! konsola doszła. Jest cała, praktycznie nowa. Leci mgs 4. mały deal mojego zycia ;)

gratulacje!! :)

 

dostepna jest nowa latka 2.41 ktora ponoc usuwa poprzednie problemy z firmware

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam musze sie pochwalic ze dołączylem do grona posiadaczy ps3 :) Poleci mi ktos jakis dobry a nie drogi kabel do ps3 aby podpiąć monitor crt?

8. P. Cz mogę podłączyć PS3 pod monitor komputerowy?

O. I tak i nie. Nie ma możliwości uruchomienia PS3 na monitorach CRT przy wykorzystaniu adaptera HDMI/DVI-DSub. Monitor musi posiadać DVI-D czyli wejście cyfrowe. Takie wejścia można spotkać w monitorach LCD. Wymogiem dla takich monitorów jest obsługa HDCP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Przeciez na x'a tez juz jest odtwarzacz br

 

http://polygamia.pl/wp-content/uploads/2008/07/fullpak-08.jpg[/img

;-)

no jest jest,w wlasciwie to jest nowy zewnetrzny cooler do ktorego dolaczaja ps3 gratis jako player BR :lol2:

;)

 

a co do FF13 i remake FFVII to jak dla mnie te gra moga spokojnie byc systemsellerem,aczkolwiek z zastrzezeniem ze beda to grzacze ktorzy znaja juz ta serie,czyli stanowczo poprzedni posiadacze psXX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktorzy to poprzedni gracze beda najpewniej stali pierwsi w kolejce do sklepu ;)

 

W sumie to dziwie sie, ze jeszcze nie powstaly remake'i FF7-9 z odpowiednio podbita oprawa A/V - IMHO sprzedawalyby sie jak swieze buleczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...