Skocz do zawartości
kojak_ct

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

...eee, to grubo :) Tylko jak sprawdzić, jakie gry tam są? Wchodzę na tą stronkę i mam zakładki z psp, ps2 i ps3. Tam są tylko 'odpowiednie gry' do 'odpowiedniej konsoli'. Chyba, że można to tylko zrobić z ps3, a nie pc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...o zdradzie z mgs 2 na xbox, resident evil zero i mgs tts na gcuba to już nie będę mówił.

Ale to już developerzy decydują na jakie platformy poleci tytuł - i chwała im za to. Cieszę się że sony odpuściło też (nie stac ich było?) z licencjami F1 bo gracze xboxa mocno z tej strony byli poszkodowani, ale codemasters mam nadzieje to naprawi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...eee, to grubo :) Tylko jak sprawdzić, jakie gry tam są? Wchodzę na tą stronkę i mam zakładki z psp, ps2 i ps3. Tam są tylko 'odpowiednie gry' do 'odpowiedniej konsoli'. Chyba, że można to tylko zrobić z ps3, a nie pc?

No jak wchodzisz z poziomu ps3 to masz do wyboru mozesz albo przegladac najnowsze gry, albo alfabetycznie albo wedlug gatunkow.

 

Kazda gra ma w opisie czy chodzi na ps3 czy na psp.

 

 

 

OT- FF VII bez problemu kupilem w menago z 3 miesiace temu za 79 pln ( i ff viii za 89 pln zreszta tez), na pewno maja na chwile obecna ff ix ale 130 pln nieco studzi moj zapal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item472540360_valkyr...s_ps3_nowa.html

 

Wersje promo znowu atakuja :)

 

Tym razem dowiadujemy się , że to prawdziwy unikat:

 

Gra jest w wersji PROMO, czyli dostępna jest płyta Blu-ray z pełną wersją gry (umieszczona w opakowaniu na tego rodzaju płyty), lecz bez pudełka i instrukcji. Wersje PROMO cenione są przez kolekcjonerów ze względu na swoją unikatowość (dostępne jedynie dla zwycięzców konkursów i dla prasy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

jedna z bardziej znanych stron PL o ps3 konczy dzialalnosc

 

szkoda !

 

Pożegnanie Autor: arab | Tagi: pożegnanie Minęły 2 lata od kiedy działa strona/forum, więc należałoby napisać małe podsumowanie.

 

W tym okresie napisaliśmy dla was ponad 3,237 newsów, a wy odwdzięczyliście się ponad 26,420 komentarzami. Forum zaliczyło w tym okresie 3366 rejestracji, oraz 102149 postów w 5626 tematach. Najwięcej użytkowników online (bo aż: 504 - nie spodziewałem się, że serwer wytrzyma takie obciążenie) odwiedziło na 28 października 2008 roku.

 

Niniejszym informuję, iż z dniem 1 grudnia 2008 roku, strona+forum zakończy swoją działalność. Dzięki wam, był to wielki zaszczyt.

 

Z tego miejsca chciałbym podziękować wszystkim, którzy wspierali nas przez ten czas. ONE - bez ciebie ta strona umarłaby już rok temu, Sl0th - twoje bannery do newsów nadal są dla nas wzorem jakości, Reflect - dzięki za wsparcie duchowe, Kerrang - przerosłeś nas, twoje gamercardy znane są na całym świecie, Allu - zastanów się, czy nie chcesz pisać recenzji etatowo i zgłoś się do któregoś polskiego magazynu o konsolach!!!

 

Jeszcze raz wielkie dzięki wam wszystkim! Bez was nie było by nas.

 

P.S. Osoby które wykupiły subskrypcję, by wesprzeć stronę - dziękujemy! Dzięki wam, forum żyło dłużej. Prosiłbym, byście anulowali swoje subskrypcje z panelu PayPal (bo tylko z tamtego miejsca można to zrobić). Jeszcze raz wielkie dzięki!

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sz.limak86, przypomniałeś mi, że jest coś takiego jak FAQ na pierwszej stronie. A co do kompatybilności z grami z PSX i PS2, to poszukaj używanych PS3 z 60GB dyskiem. Sam taki mam i przeszedłem na nim MGS1, 2 i 3. Za 4'kę się dopiero zabieram (od dłuższego czasu więcej gram przez sieć na lapku - kumple mają tylko kompy :/ ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Chociaż czasem pisali tam ludzie takie posty , że głowa bolała :)

 

A jest jakieś alternatywne forum ps3 only ?

czasem to byly szczyty funboy'ostwa ale mimo stronka nie byla zla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macosek dzięki , ale mi chodziło o DOBRE forum o ps3

Takiego nie ma i nigdy nie było. Przynajmniej jeśli chodzi o te polskojęzyczne.

 

Jeśli chodzi ci o aktywność (ilość userów, postów, itd) to największe polskie fora:

- subforum PS3 na http://www.psxextreme.info/PS3-f79.html (ok. 62k postów, ok. 23k użytkowników)

- http://www.ps3info.pl/forum/ (ok. 50k postów, ok. 3650 użytkowników)

- http://psonline.pl/ (ok. 29k postów, ok. 2000 użytkowników)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, uwaga. Ludu mój ludu. Nie wiem, czy tylko ja to przeoczyłem, ale: http://img140.imageshack.us/img140/851/dsc01100aa6.jpg

Nie czytałem, by nowy fw dodawał skalowanie. Wcześniej przy odpaleniu MGS4 konsola przełączała mi się na 720p na telewizorze rodziców (na co dzień siedzę przed CRT ;p ). Rozdzielczości wykryte i ustawione automatycznie - czyli zapewne wszystkie, jak to zawsze robił, więc nie jest to trick z wyłączeniem 720p. Również MGS4 chodzi natywnie w 720p i nie ściągałem żadnych aktualizacji.

Piszę, bo się najmniej zdziwiłem. Aż poszedłem po aparat do siostry (inna sprawa, że go nie znalazłem).

Co do jakości skalowania - nie mogę ocenić, bo tv ma matrycę 1366x768, więc podwójne skalowanie raczej nie pomaga.

 

Teraz trochę chłodniej - średnio mi się podoba ten bajer, ale: http://www.ps3site.pl/klawiatura-z-data-i-cena/ komuś może się przydać ;)

Edytowane przez Xaon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlozylem dzis do w pełni sprawnej konsoli plyte z filmem. Wyskoczyl mi blad, ze plyty nie da sie odczytac. Sprobowalem jeszcze raz (naciskajac na ikone filmu) i wyskoczyl podobny blad. Pomyslalem ze wyjme plyte lecz ta nie chciala wyjsc wiec poszedl hard reset. Plytka wyszla po restarcie. Okazalo sie ze byla dotknieta palcem. Wyczyscilem, wkladam i od tamtej pory juz widze tylko ikonke w prawym gornym rogu informujaca o odczytywaniu plyty (bezskutecznym). Zadnej plyty nie czyta. Po wlozeniu slychac standardowy ruch lasera (4 klikniecia) i po tym powoli kreci płytą.

 

Help !

 

EDIT

Widze ze popularny ten error.... :( sad panda

 

EDIT 2

Jesli telefon do Sony nie pomoze, to puszka ze sprezonym powietrzem albo srubokret.

Edytowane przez djsilence

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

hmmmm

 

Jakiś czas temu Sony pochwaliło się 14 milionami użytkowników PSN. To spora liczba, zwłaszcza jeżeli weźmiemy pod uwagę, że taką samą podał Microsoft ze swoją usługą Xbox LIVE. Biorąc pod uwagę różnice w ilości konsol na rynku etc, dane od Sony wyglądały podejrzanie dobrze. Gamespot przyjrzał się sprawie i poprosił firmę o wyjaśnienia. Okazało się, że 14 milionów to liczba użytkowników wraz z rejestracjami z PSP. Natomiast pilnowano, by nie zliczać logowania na jednego konto z PSP i PS3. Niestety na pytanie ilu użytkowników jest tylko z PS3 GameSpot odpowiedzi już nie uzyskał, choć zapewniono go, że ta liczba wzrasta.

O opinię poproszono jednego z analityków - Billego Pidgeona z IDC. Według jego danych od stycznia 2008 PSN zanotował wzrost o jakieś 160%, ale do usługi nadal loguje się tylko połowa posiadaczy PLAYSTATION 3 (60% przy LIVE). Przy podanej liczbie 17 milionów sprzedanych konsol daje to 8,5 miliona użytkowników. No, brzmi realniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz trochę chłodniej - średnio mi się podoba ten bajer, ale: http://www.ps3site.pl/klawiatura-z-data-i-cena/ komuś może się przydać ;)

Hmm no mi sie nie udalo jeszcze ustalic powodu dla ktorego mialbym kupic ten sprzet zamiast zwyklej klawiatury :)

 

Ale i tak nie jest zle spodziewalem sie , ze z 50 euro przywala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Poniewaz ostatnio klocek odszedl do krainy wiecznych gier :lol2: ,postanowilem sciagnac (i odkurzyc) ps3 z szafy, poniewaz kiedys ukonczylem 1 Warhawk'a ,to postanowilem sciagnac demko nowej online'owej wersj, to ze gra jest slaba to nic, ale podczas grania w demko ps3 poprostu zaczela wyc i to conajmniej na poziomie klocka, poniewaz malo gram na ps3 z braku gier to niespodziewalem sie mimo wszystko takiego huraganu po ps3, zar ktory sie wydobywa z wnetrza ps3 jest mi znany,poniewaz stopil juz kilka plastikow :rolleyes: ,gralem wczesniej w wiekszosc dostepnych dem na ps3 jednak nie zdazylo sie aby ps3 tak wyla, co jest takiego w Warhawk'u ze rozgrzewa do czerwonosci konsole? te kilka metrow powierzchni gry? ,ochydne chmurki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem tu "nowy" więc od razu się przywitam :)

 

Mam właśnie chęć na kupno jakieś gierki na PS3 ale jeszcze sam nie wiem co kupić. GTA 4 przeszedłem właśnie... a do LBP nie jestem w 100%

Jak lubisz strategie/rpgie to :

1. Valkiria Chronicles

2. Valkiria Chronicles

3. Valkiria Chronicles :)

Jak nie to dobre są też

Ninja Gaiden Sigma

Haevenly Sword

Uncharted

Wipeout HD

Bioshock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

A wiecie jak to zrobić? Sony o tym pomyślało. Nie potrzeba odkurzacza. :)

ta... a obok jest film gdzie gosciu dzwoni do sony z zapytaniem czy to jest bezpieczne, okazuje sie ze mozna tak usmiercic konsole :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie padło mi moje PS3 <płacze> Po chwili jak jest włączone pokazują się artefakty i tyle. Prawdopodobnie gwarancja sie skończyła. Pozostało tylko pałowanie się z MediaMarkt (2 lata w UE obowiązują?)

Sporzadzasz(chyba nawet sami ci napisza w MM) pismo o nizgodnosci towaru z umowa i po 2 tyg odbierasz sprawna konsole.

 

Takie molochy czesto robia mniej problemow niz sklep...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A djsilence kilkanaście cm powyżej? Nie ma sprzętu niezawodnego, ale na szczęście support MSa przy naprawie jest bardzo dobry (no ale mieli wystarczająco dużo środków, by wypracować idealny business case pod obsługę tych setek tysięcy uszkodzonych konsol ;)).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

A djsilence kilkanaście cm powyżej? Nie ma sprzętu niezawodnego, ale na szczęście support MSa przy naprawie jest bardzo dobry (no ale mieli wystarczająco dużo środków, by wypracować idealny business case pod obsługę tych setek tysięcy uszkodzonych konsol ;) ).

wbrew pozorom ps3 psuje sie calkiem w sporych ilosciach,roznica pomiedzy klockiem a ps3 polega na tym ze kiedy padnie B-R w ps3 to mozna uzytkowac ps3 dalej bo gry dzialaja.Dlatego spora czesc posiadaczy ktorym zdarzy sie taki przypadek czesto go ignoruje(z braku malej kolekcji filmow B-R) i gra.Niestety w przy klocku nastepuje zgon i juz.Na wielu forach problem z napedem w ps3 to staly temat.

 

Ogolnie ps3 to konsola wielce przereklamowana jako cicha i niezawodna itp-oczywiscie klocek w wytwarzaniu chalasu i w wadliwosci jest sporo przed ps3,jednak dowodzi to tylko ze na rynku nie ma obecnie konsoli do ktorej mozna miec 100% zaufania(kiedys byl to pierwszy klocek-konsola idealna,praktycznie bezawaryjna i multimedialna) ,dzisiaj juz ze stoickim spokojem podchodzimy do zgonu naszych konsolek a przeciez przydalo by sie aby kazda konsola na rynku dawala nam pewnosc ze kase ktora placimy nie stracimy na konsole ktora spora czesc czasu moze spedzi w naprawach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...