Skocz do zawartości
kojak_ct

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj Pan w MM powiedział mi, że wniosek zostanie odrzucony bo powodem musi być wada fabryczna. Hmm w sumie jak nazwać prawdopodobne przegrzanie sie konsoli w pokoju w którym jest 18-19 stopni a radiatory (przynajmniej te które widać przez dziurki) są czyściutkie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Pan w MM powiedział mi, że wniosek zostanie odrzucony bo powodem musi być wada fabryczna. Hmm w sumie jak nazwać prawdopodobne przegrzanie sie konsoli w pokoju w którym jest 18-19 stopni a radiatory (przynajmniej te które widać przez dziurki) są czyściutkie

Ten pan cie oklamuje :wink:

Przyjmuje sie, ze jesli sprzet padnie w przeciagu dwoch lat to jest to wina wady fabrycznej.

Poza tym co on moze wiedziec o wadzie fabrycznej ps3??

 

Sam korzystalem z tego w MM i problemow nie mialem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Pan w MM powiedział mi, że wniosek zostanie odrzucony bo powodem musi być wada fabryczna. Hmm w sumie jak nazwać prawdopodobne przegrzanie sie konsoli w pokoju w którym jest 18-19 stopni a radiatory (przynajmniej te które widać przez dziurki) są czyściutkie

Mysle , ze za taki tekst to odpowiednie organizacje konsumenckie mu zrobia z d... jesien sredniowiecza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Drodzy Państwo, mam mały problem z kontrolerem z mojego PS3. Konsola w sumie kupiona niewiele ponad tydzień temu, a już od nowości jeden z przycisków był wgnieciony do środka i źle się go naciskało. Teraz mam problem z ładowaniem kontrolera, zostawiłem konsolę na noc włączoną, a tu dzisiaj chce pograć, ale [gluteus maximus] - joy nie naładowany w ogóle. Chodzi tylko po kablu i miga jedna czerwona kropka, czyli ładowanie.

zostalo ci chyba tylko reklamowanie pada,oprocz uszkodzonego buttona masz byc moze tez padniety akumulatorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spodziewać się można było reakcji w stylu MS lub Dell (czyli telefon, miła pani i kurier drugiego dnia u progu domu), nawet w Polsce nie jest tak źle ;)

Ale to jest sklep i w ich interesie lezy splawienie jak najwiekszej liczby takich klientow. Pamietaj , ze nie rozmawiamy o gwarancji producenta , a o zgodnosci towaru z umowa wynikajacej z dyrektywy UE.

 

@Dantei - hmm jak kupiles mniej niz tydzien temu to chyba trzebaby leciec do sklepu z reklamacja ,zeby wymienili na nowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi. Moim zdaniem dobrą praktyką jest ta stosowana przez w/w firmy, mimo (a raczej- dlatego), że wykracza zdecydowanie ponad wymogi tej konkretnej dyrektywy UE. Ja z racji obowiązków zawodowych nie mam czasu użerać się ze sprzedawcami i zawsze docenię ofertę tego producenta, który ma odpowiednie warunki gwarancyjne (nawet gdy trzeba za to kilka PLN dopłacić, jak np. przy NBD u Della).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest sklep i w ich interesie lezy splawienie jak najwiekszej liczby takich klientow. Pamietaj , ze nie rozmawiamy o gwarancji producenta , a o zgodnosci towaru z umowa wynikajacej z dyrektywy UE.

W interesie sklepu jest obsluzyc klienta tak, by byl zadowolony i do owego sklepu wrocil na nastepne zakupy. Niestety, w Polsce wiekszosci sprzedawcow nie miesci sie w glowach, ze tak sie da...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę musiał od razu nowego kupić, bo mi na nówkę zepsutego nie wymieni, a ja chce sobie pograć :)

Nie no chwila jak kupiles w sklepie to chyba w ciagu 7 dni powinni ci go od reki wymienic na sprawny czyz nie?

A z jakiej paczki? Sklep nie ma takiego obowiazku.

Zacznijmy może od tego, że sprzedali mu sprzęt uszkodzony i wygląda na to, że używany (sorki, ale z taką wadą fabryczną się jeszcze nie spotkałem).

Gdzie kupiłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We freerecordsshop, więcej tam nie kupię, wolę MediaMarkt, bo tam nigdy nie ma problemów z niczym.

Jako, ze konsole pakowane sa recznie to razej nie ma takiej mozliwosci, aby do pudla poszedl w taki sposob uszkodzony pad.

Nawet jak zrzucisz z dwoch metrow kontroler to bardzo malo prawdopodobne jest takiego typu uszkodzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

problemy dotykaja wszystkich

 

Rzadko zdarza się, abym te same wiadomości usłyszał w polskim radiu (akurat dziś TokFM) oraz przeczytał na stronach poświęconych elektronicznej rozrywce. A jednak, Sony nie daje sobie rady w obliczu kryzysu i recesji, która dotknęła m.in. Japonię i ogłosiła podjęcie dość radykalnego kroku, jakim jest redukcja zatrudnienia w korporacji o 5%. W przypadku takiego giganta oznacza to 8000 osób, która pozbawione zostaną pracy. To oczywiście tylko jedno z działań, poza tym m.in. zmniejszona zostanie produkcja, a wydatki na gałąź elektroniczną ograniczone zostaną łącznie o około 30%. Nie wiadomo, czy będzie to miało wpływ również na segment konsolowy, ale chyba nie ma co się spodziewać rewelacji. Oczywiście trzymamy kciuki, aby kiepska sytuacja się rychło zakończyła i wszystko wróciło do normy. Oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak akurat to nie 8000 tylko 8000 pracowników pełnoetatowych + kolejne 8000 pracowników niepełnoetatowych i kontraktowych.

 

Zwolnienia są z dywizji elektroniki jakiejśtam i nie dotyczą SCE.

 

http://news.vgchartz.com/news.php?id=2648

 

 

 

Czyli zapewne o marcowej obniżce ceny można zapomnieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem właśnie premię i mam zamiar sprawić sobie fajny prezent gwiazdkowy jakim jest PS3. Będzie to moja pierwsza konsola (nie licząc Segi Mega Drive II ;D). Jaki model obecnie warto kupić? Jakie tytuły warto na początek? Wiecie może czy gdzieś w marketach nie ma jakichś promocji "PS3 + gry"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja 80GB z DualShockiem 3.

Gry exclusive: Resistance 1 i 2, Little Big Planet, Ratchet & Clank + dodatek, Metal Gear Solid 4, Uncharted, Siren: Blood Curse, MotorStorm: Pacific Rift, Heavenly Sword. Oczywiście w zależności od tego co lubisz. Oprócz tego jest jeszcze sporo multiplatformerów.

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej ps3 80

 

Promocje na pewno byly przed 6.12 w MM /Saturnie/ Centrum Sony czy sa teraz nie mam pojecia.

 

W co warto pograc ot taka mala lista tytulow do sprawdzenia (czyli poczytania recenzji w necie)

 

Little Big Planet

Uncharted

Ratchet & Clank

Heavenly Sword

Resistance 1&2

Wipeout HD

Super Stardust HD

Bioshock

Valkiria Chronicles

Burnout Paradise

Gran Turismo 5 proloque

Metal Gear Solid 4

Edytowane przez Michaelius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od jutra ponoc startuje "Home" dla wszystkich, wiec przekonamy co w "Domu" straszy :lol2:

Ja obstawiam , ze beda straszych mikrotranzakcje (ceny nie moga przekraczac 1.5 euro) :D

 

Za to bedzie mozna polatac samolocikiem Red Bula:

 

http://kotaku.com/5106205/and-the-home-mar...nslaught-begins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Saturnie maja Sixaxis'a za 69zł.

Oplaca sie??

opłaca sie, chociazby zeby miec dobrego pada do PC

 

warto kupic dla kumpli np dla siebie jednego DS3, a dla kumpli 1 lub 3 Sixaxisy, np do gry w fife 2on2

 

Sam sie chyba wybiore w najblizszym czasie by sobie sprawic jednego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

narazie "Home" straszy tym ze ..nie jest dostepny, moze wieczorem...

 

 

edit. servery zdechly !

 

edit2. mozna juz pobrac "Home" zaledwie 77 mb i przeszlo 3g rezerwacji hdd, niestety po instalce servery nie dzialaja poprawnie i nie mozna sie wbic do "Home"

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie na luzie wstalem rano sciagnalem i bez problemu podlaczylem do home'a :D

 

Po czym dostalem na przywitanie kilkadziesiat opcji customizacji avatara , tak wiec ledwo zdazylem wejsc do domku i zajrzec na balkon :) No i bylem w salonie gier gdzie sie mocno zdziwilem bo wszyscy inni poza avatarami uzywajacymi tych samych czesci co moj byli biali, przezroczysci i stopniowo sciagali kolejne skiny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki!

 

niby w MM od 4.12 jest za 1299 z Resistance 2

oby była w piątek... ;)

Podobno w MM "goła" PS3 będzie/jest za 1099zł.

Tak wynika z ogłoszenia.

W takim przypadku X Elite musi stanieć do 700zł, bo kto to kupi?? :wink:

 

ps. nowości na blu-ray już po 69zł, wiec coraz lepiej, ale jeszcze za drogo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno w MM "goła" PS3 będzie/jest za 1099zł.

Tak wynika z ogłoszenia.

W takim przypadku X Elite musi stanieć do 700zł, bo kto to kupi?? :wink:

 

ps. nowości na blu-ray już po 69zł, wiec coraz lepiej, ale jeszcze za drogo

taaaa, jutro się okaże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też dzisiaj rano wbiłem się do Domu. Pochodziłem po sklepach, po placu, zobaczyłem filmik z RedBull i musiałem uciekać. :) Jedyne miejsce, które będę odwiedzał to salon gier i może kino. Ale brak 1080p to porażka. Myślałem, że lepiej się postarają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...