Skocz do zawartości
kojak_ct

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

ogolnie poszperalem troche po forach i w wiekszosci komentarzy jest mowa o niedzialacych wibracjach w dirt'cie, moze jakas latka na ps store jest albo cos bo az dziw nad dziwy ze jednym dziala drugim nie.

 

a to co znalazlem na tgs, lista oczywiscie niekompletna o nowe gry

 

DualShock 3 won't release until Spring 2008 in North America and Europe (November in Japan), so what happens to all of the games that have come out since PS3's launch? According to Sony, gamers will be able to download software updates through PSN to enable the new controller's rumble feature.

 

North American and European games compatible with the DualShock 3:

The Darkness

Enemy Territory: Quake Wars

Soldier of Fortune

BIOHAZARD® 5

Devil May Cry® 4

N-Cube

Warbit

Dark Sector

Turok

Highlander

Kane & Lynch: Dead Men

Burnout Paradise

FIFA franchise (title name TBD)

Legendary: The Box

To End All Wars

RAGE

WarDevil – Unleash the Beast Within

Dynasty Warriors 6

Fatal Inertia

METAL GEAR SOLID 4 GUNS OF THE PATRIOTS

Blacksite: Area 51

TNA Wrestling

Unreal Tournament 3

Wheelman

Cops (codename, title name TBD)

Planet One (codename, title name TBD)

Heroes over Europe

Condemned 2

Iron Man

The Club

The Crucible

The Incredible Hulk

Blast Factor (*1)

echochrome

Elefunk

Folklore (*1)

FORMULA ONE CHAMPIONSHIP EDITION (*1)

Go! Sports Ski (*1)

Heavenly Sword (*1)

High Velocity Bowling

MLB 08: The Show

MotorStorm (*1)

NBA 08 (*1)

PAIN

Rat Race

Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction

Resistance: Fall of Man (*1)

Snakeball

SOCOM: Confrontation

Super Stardust HD (*1)

TOY HOME

Uncharted: Drake’s Fortune

Warhawk (*1)

WipEout HD

GirpShift®

NBA 2K8

Destroy All Humans 3

Stuntman Ignition

Assassin’s Creed

BEOWULF

HAZE

Tom Clancy’s Ghost Recon Advanced Warfighter 2 (*1)

Tom Clancy’s Rainbow Six Vegas (*1)

Prototype

The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena

*1ã Users will be able to enjoy the rumble feature through software update.

 

The list of compatible Japanese games is after the break.

 

Japanese games compatible with DualShock 3:

Vampire Rain -Altered Species-

BIOHAZARD® 5

Devil May Cry® 4

Dark Sector

Burnout Paradise

FIFA franchise (title name TBD)

BUMPY TROT2

Dynasty Warriors 6

Fatal Inertia

GI JOCKEY 4 2007

METAL GEAR ONLINE

METAL GEAR SOLID 4 GUNS OF THE PATRIOTS

IMABIKISOU

Blast Factor (*1)

echochrome

Folklore (*1)

FORMULA ONE CHAMPIONSHIP EDITION (*1)

Go! Sports Ski (*1)

Heavenly Sword (*1)

MotorStorm (*1)

Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction

Resistance: Fall of Men (*1)

Super Stardust HD (*1)

TOY HOME

Uncharted: Drake’s Fortune

Warhawk (*1)

Edytowane przez nuO3-Lzuruha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozbebeszona PS3 Slim

 

Pobór mocy w PS3 Slim aż o 50% niższy

Dołączona grafika

zrodlo: gizmodo.com

 

Hmm, 2x mniejsze zapotrzebowanie na moc, wsparcie dla HDMI 1.3 oraz wciąż wbudowany zasilacz pomimo zmniejszenia wymiarów powowduje, że Slim robi się coraz ciekawsza...

Edytowane przez trymek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50% nizszy, ale wzgledem wersji 60gb.. A ta jest wykonana w starej technologii (bodajze 60nm??).. Wzgledem wersji 80gb jest to kilku/kilkunasto procentowy spadek.. Wy zamiezacie wymieniac chlebaczek na tego ciapciastego slima? Bo ja nigdy w zyciu -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50% nizszy, ale wzgledem wersji 60gb.. A ta jest wykonana w starej technologii (bodajze 60nm??).. Wzgledem wersji 80gb jest to kilku/kilkunasto procentowy spadek.. Wy zamiezacie wymieniac chlebaczek na tego ciapciastego slima? Bo ja nigdy w zyciu -.-

Zdaje się, że pierwsze wersje miały Cell'a i RSX'a w 90 nanometrach (ale poprawcie mnie jeśli się mylę). Ostatnie, najnowsze wersje 80GB (wersja "fat") ponoć podczas grania ciągła około 130W. Więc Slim jeszcze zmniejszył zapotrzebowanie na prąd. Dobrze to słyszeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To byłby błąd, bardzo często podłączam pendrivy do PS3 i szukanie gniazda USB z tyłu nie uśmiechałoby mi się. Zresztą to nie LPT czy COM żeby szpeciło konsolę.

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię, że szpeci ;), ale przydałby się jakiś porcik z tyłu - nie chce mi się za każdym razem jak chcę coś podpiąć pod konsolę (pad do ładowania/mp3/inne) bawić z kablem - wolę go mieć na stałe podpiętego a taki wystający z przodu przewód jest denerwujący..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3357320[/snapback]

Też mi porównania... Ja widać w Batmanie jest szybsza. Minimalne różnice w czasie loadów nikogo raczej nie będą ruszały. Ma taką samą wydajność w grach co PS3 więc to jest najważniejsze.
Na mnie też takie porównania nie bardzo robią wrażenie. Podejrzewam wolniejszy dysk w Slimie. Wprawdzie autor testu powiedział, że w obu były dyski 7200rpm ale jak wiemy, dysk dyskowi nie równy ;). Zresztą tak jak podał yuucOm, jeśli działa to no problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam pytanie. Zamierzam kupić PS3 SLIM. Obecnie mam PS3 FAT i sporo rzeczy naściąganych z PS STORE, i w związku z tym mam pytanie. Czy da się te wszystkie dane, włącznie z profilem przetransferować na nową konsolę ? Mam sporo utworów do Singstara, i gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Znajomy kupił Slima, wpadł do niego jego znajomy mający starą wersję i stwierdził że Slim jest słyszalny (choć akceptowalny), a starsza wersja cichsza. Raczej nie ma powodów by mu nie wierzyć.

Ten znajomy co kupił Slima raczej nie jest maniakiem ciszy, a i on stwierdził że konsola jest słyszalna, tak więc raczej nie jest to dobry wybór gdyby ktoś PS3 chciał przede wszystkim jako player do filmów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Owszem, jednak zwłaszcza w filmach przeważają ciche momenty, zupełnej ciszy lub gadania. Wszelki szum, choćby cichy, trochę wtedy przeszkadza, psuje klimat zwlaszcza gdy ogladamy w nocy po ciemku.

W grach cichych momentów z reguły jest mało, a i tak się juz przwyczaiłem do Xboksa że pewnie PS3 wydała by się chichutka.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem, jednak zwłaszcza w filmach przeważają ciche momenty, zupełnej ciszy lub gadania. Wszelki szum, choćby cichy, trochę wtedy przeszkadza, psuje klimat zwlaszcza gdy ogladamy w nocy po ciemku.

W grach cichych momentów z reguły jest mało, a i tak się juz przwyczaiłem to Xboksa że pewnie PS3 wydała by się chichutka.

W wakacje miałem okazję porównać głośność obu konsol stojących obok siebie. Fakt, Xbox jest głośniejszy ale akceptowalny. Druga sprawa że u mnie konsola stoi w sporym oddaleniu od foteli więc nie słyszę nic co by mnie irytowało. A częściej oglądam filmy w kinie niż w domu :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie po aktualizacji coś przeglądarka szwankuje, konkretnie przeglądarka internetowa - problemy z powiększaniem zdjęć/miniaturami, parę razy się też zwiesiła, wcześniej wszystko było ok..

 

z innej beczki -

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://livelabs.com/seadragon/

Jak widać, nie trzeba potęgi Cella do tego ;)

Fajnie byłoby zastosować to "cudo" od Sony do płynnego przeglądania stron internetowych. Np. "zoomuję" się na hiperłącze na stronie A i ono samo zmienia się w gotową, załadowaną stronę B którą dalej można powiększać i zoomować kolejne łącza itd. Seadragon pod tym względem potrafi "tylko" powiększać/pomniejszać obrazki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seadragon pod tym względem potrafi "tylko" powiększać/pomniejszać obrazki.

Nieprawda. Seadragon ma takie same możliwości jak to co zaprezentowało Sony. Jedyne czego nie jestem pewien to czy można także ruchome elementy zamieszczać (np. filmy). Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieprawda. Seadragon ma takie same możliwości jak to co zaprezentowało Sony. Jedyne czego nie jestem pewien to czy można także ruchome elementy zamieszczać (np. filmy).

Być może ale na tej stronie pokazane przykłady nie pokazują nic poza zoom in i zoom out ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może ale na tej stronie pokazane przykłady nie pokazują nic poza zoom in i zoom out ;).

http://livelabs.com/seadragon-ajax/gallery/#bike

Ten przykład jest złożony z wielu zagnieżdżonych dokumentów. Zagnieżdżać je można w nieskończoność :)

Na youtubie można znaleźć prezentację, na której pokazywana jest elektroniczna wersja gazety. Zoomując na reklamie samochodu, ładuje się zupełnie inny dokument, można zoomować dalej i załadować specyfikację modeli, itd. Także w nieskończoność można zoomować, bo działa to na podobnej zasadzie co pomysł Sony.

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...