Skocz do zawartości
kojak_ct

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

wejdź na główną gamezina i przeczytaj bo nie da się podlinkować w każdym razie jeśli PS3 będzie emulowało wszytskie tytuły z PS2 + jeszcze z dreama no to jest to już naprawdę konkretny powód aby kupić sobie PS3

Edytowane przez Art385

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wygląda to zachęcająco bo oni chyba chcą te gry sprzedawać na PSN. Chyba nie zapowiada się na jakiś odrębny emulator, który odpali stare gry z PS2 bezpośrednio z płytki. Będą na tym zarabiać jak na grach z PSXa. To tylko pokazuje, że emulacja gier z PS2 jest jak najbardziej możliwa na PS3 a Sony blokuje tę opcję bo chce drugi raz zarobić na starych grach + zachęcić do kupowania PS2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://polygamia.pl/Polygamia/1,95334,7072..._rozeslane.html

Zapisał się ktoś? Jakieś wrażenia? Ciągle nie mogę się przekonać do tego tytułu.

 

 

PS

takie pytanko może niezbyt związane z PS3, ale nie chce nigdzie nowego tematu zakładać. Da się jakoś łatwo/szybko sprawdzić czy monitor obsługuje HDCP?

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie walczył ktoś z Was z Yellow Light of Death - YLOD ?? kumpel przyniósł mi uwalone PS3 właśnie z tą dolegliwością, co dziwne usterka pojawiła się po wgraniu updatu z gry burnout paradise... czyżby sony coś ukrywało ?? w każdym razie czy jest sens opalania procków opalarką jak to pokazują na filmikach na YT ?? bo w sumie to nie widzę innego sposobu na zimne luty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://polygamia.pl/Polygamia/1,95334,7072..._rozeslane.html

Zapisał się ktoś? Jakieś wrażenia? Ciągle nie mogę się przekonać do tego tytułu.

 

 

 

PS

takie pytanko może niezbyt związane z PS3, ale nie chce nigdzie nowego tematu zakładać. Da się jakoś łatwo/szybko sprawdzić czy monitor obsługuje HDCP?

ja po prezentacji na e3 sie zniechecilem.

ad ps. google ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wygląda to zachęcająco bo oni chyba chcą te gry sprzedawać na PSN. Chyba nie zapowiada się na jakiś odrębny emulator, który odpali stare gry z PS2 bezpośrednio z płytki. Będą na tym zarabiać jak na grach z PSXa. To tylko pokazuje, że emulacja gier z PS2 jest jak najbardziej możliwa na PS3 a Sony blokuje tę opcję bo chce drugi raz zarobić na starych grach + zachęcić do kupowania PS2.

W newsie jest wprost napisane, ze chca je sprzedawac na PSN...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W brytyjskiej telewizji trąbią o yellow light of death w PS3, które pojawia się zaraz po zakończeniu gwarancji. Jak wyglądają doświadczania właścicieli?

LOL. Przykład: data zakupu mojego chlebaka 10.06.09. Tzn., że będę grał tylko do północy 10.06.10r.( w przypadku gwarancji producenta ) lub do 10.06.11r ( w przypadku niezgodności towaru z umową )? Jest jakaś zworka, żeby zaliczało mi tą drugą opcję :) ? Nie popadajmy w paranoję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kumplowi padła.... dokładnie miesiąc po gwarancji aktualnie konsola jest u mnie i staram się ją zreanimować, motyw ten sam co w xboxach zimne luty pod GPU/CPU, sporo ludzi na forum ps3 też trąbi za padają maszyny... więc coś w tym jednak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja raptem 3 miechy, śpię spokojnie :P

 

Z innej beczki - podpinał ktoś ps3 do logi x530 ? Październik za pasem, wróciłem do Wawy i czas zmontować stanowisko do grania ;) Starszyzna w domu jakoś nie potrafi zrozumieć potrzeb dzisiejszej młodzieży, więc zamiast 40', ampli i reszty zabawek zostałem z lcd 22' i tymi nieszczęsnymi głośnikami. Z monitorem problemów nie mam, gorzej z tymi 5.1 (tak wiem, jeśli już będą działać to tylko 2.0). Sprzęt dojedzie wprawdzie końcem tygodnia, ale pasuje już o tym pomyśleć..

Edytowane przez raven_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja raptem 3 miechy, śpię spokojnie :P

 

Z innej beczki - podpinał ktoś ps3 do logi x530 ? Październik za pasem, wróciłem do Wawy i czas zmontować stanowisko do grania ;) Starszyzna w domu jakoś nie potrafi zrozumieć potrzeb dzisiejszej młodzieży, więc zamiast 40', ampli i reszty zabawek zostałem z lcd 22' i tymi nieszczęsnymi głośnikami. Z monitorem problemów nie mam, gorzej z tymi 5.1 (tak wiem, jeśli już będą działać to tylko 2.0). Sprzęt dojedzie wprawdzie końcem tygodnia, ale pasuje już o tym pomyśleć..

o ile sie orientuje te logitechy maja dolby pro logic II i funkcje matrix tak wiec bedziesz mial imitowane 5.1 co w praktyce az takie zle nie jest, no chyba ze jestes na takie rzeczy uczulony ^^. problemow z podlaczeniem tez nie bedzie,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o ile sie orientuje te logitechy maja dolby pro logic II i funkcje matrix tak wiec bedziesz mial imitowane 5.1 co w praktyce az takie zle nie jest, no chyba ze jestes na takie rzeczy uczulony ^^. problemow z podlaczeniem tez nie bedzie,

To zle sie orientujesz. X530 nie maja ani DPLII ani matrixa, to sa zwykle komputerowe glosniczki 5.1 bez zadnych dodatkow, najprostszy model 5.1 od Logiego wiec na cuda nie ma co liczyc. I o ile faktycznie da sie podlaczyc to surround z tego nie wyjdzie.

 

edit.

Albo dokup takie cos i bedzie smigac jak nalezy http://allegro.pl/item751461933_creative_s...ekoder_5_1.html

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale to i tak nie zmiani faktu, że nadal bedziesz mial 2.0@5.1....czyli w sumie na jedno wyjdzie. Ja jestem zdania, ze nie ma co sie bawic w jakies polsrodki i kombinowane sposoby na pseudo surround. Albo prawdziwe DD 5.1, a jak nie to kupujemy dobre 2.0/2.1 i nie odstawiamy kiszki z imitacjami. No, ale to oczywiscie tylko moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł dobry tylko ze środkami na wykonanie gorzej ;)

 

Chociaż zaczynam się skłaniać właśnie do pozbycia się tych plastików i zainwestowania w jakieś microlaby - na pc ostatnio grywam z rzadka, służy raczej do muzyki i filmów, do ps3 też by wystarczyły. Takiego komfortu jak w domu i tak nie osiągnę (22' <_<), ale jakiś kącik do grania trzeba zmajstrować :)

 

taki urok studenckiego mieszkania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO zrób sobie dobre stereo, bo 5.1 bedziesz mial i tak tylko z nazwy wiec bez sensu. Albo tak jak mowilem: odloz sobie troche kasy i za jakis czas kup dekoderek. Ja bym sie nawet chyba sklanial ku takiemu rozwiazaniu. Prawda jest taka, ze 5.1 doceni sie dopiero jak sie je uslyszy...a potem juz jest baaardzo ciezko wrocic do 2.0 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie niegłupi pomysł ze słuchawkami (choć te systemy 5.1 w nich - jakoś to mnie nie przekonuje ;)), zwłaszcza, że ciężko się rozkręcić z dźwiękiem w miejscu, gdzie nie każdemu się hałas tego typu podoba :)

Na hd595 funduszy raczej nie znajdę, ale za połowę ich ceny też powinno się coś znaleźć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak maSTHa212 mówi..

 

już chyba wiem jak to spiąć, będę potrzebował coś takiego albo takiego.

Swoją drogą albo mi wzrok szwankuje, ale coś na alledrogo nie widzę tych przejściówek, albo źle je nazywam ;/

W komplecie z glosnikami masz przelotke 2xchinch in -> 3xminijack stereo out ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W komplecie z glosnikami masz przelotke 2xchinch in -> 3xminijack stereo out icon_wink2.gif

No właśnie jakby nie do końca, tzn mieć pewnie mam, ale gdzieś przepadła w czeluściach strychu, tylko pudełko znalazłem :D

Szukam właśnie takowej, bo rezerwa budżetowa wypatruje raczej Uncharted2 i RE5&Batmana na PC a nie głośników/słuchawek ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jasny gwint .... padl mi naped blu ray w konsoli ktora ma bagatela 4 miesiace ;/ uncharted 2 tuz za rogiem a tu taki klops, oczywiscie jesli by czekac na wymiane konsoli przez SCEUK to moze to potrwac az 21 dni co martwi mnie jak cholera ;( myslalem ze temat psujacych sie napedow w ps3 jest wyolbrzymiany jednak zaczynam myslec ze cos jednak za tym stoi :D no coz chyba trza bedzie wylozyc 250 efow na nowa czarnulke i czekac na druga konsole jak wroci z serwisu lub wymiany na nowa i ja pyknac badz zostawic jako zapas w razie jakies kolejnej usterki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...