Skocz do zawartości
kojak_ct

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem. Przytoczyłem to z innego forum, facet pisze dość mądrze w niektórych sprawach, ale może faktycznie trochę podkoloryzował. Bo właśnie sobie uświadomiłem, iż poprzedni właściciel mojej konsoli od nowości miał postawioną ją pionowo... A jak zobaczyłem ją od środka to tylko nadmiar pasty zmieniony w kamień zobaczyłem... [; A no i stwierdziłem, że między wierzchnią wartwą procka i GPU, a tym wielkim radiatorem jest dość dużo luzu... Może to tak naprawdę załatwia konsole poza faktem, że pasta termoprzewodząca jest ujowa jak barszcz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ale po ilości GS widać ogólnie kto ile ma chievków czyli w ile gier grał. To pewnie ma być coś podobnego, widzisz któryś level to wiesz w ile ktoś gier grał, zależnie jak to podzielili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bronze=15pts Silver=30pts Gold=90pts Platinum=180pts

 

Level

 

LVL 1 = 0 pt (+200)

LVL 2 = 200 pt (+400)

LVL 3 = 600 pt (+600)

LVL 4 = 1,200 pt (+1200)

LVL 5 = 2,400 pt (+1600)

LVL 6 = 4,000 pt (+2000)

LVL 7 = 6,000 pt (+2000)

LVL 8 = 8,000 pt (+2000)

LVL 9 = 10,000 pt (+2000)

LVL 10 = 12,000 pt (+2000)

LVL 11 = 14,000 pt (+2000)

LVL 12 = 16,000 pt (+8000)

LVL 13 = 24,000 pt (+8000)

LVL 14 = 32,000 pt (+8000)

LVL 15 = 40,000 pt itd..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglada na to, ze bede musial dokupic drugiego pada do PS3. Pytanie brzmi: czy sa jakies warte polecenia alternatywy? Cena za oryginal to jakis joke, poza tym chcialem poszukac czegos wiekszego, bo DS3 jest za maly na moje lapy. A jakby mial jeszcze analogi nie symetryczne to juz w ogole bajka. Jakies sugestie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej PS360 ;)

 

Ciekawe czemu żaden z domorosłych inżynierów nie oferuje takich padów na allegro, byłbym skłonny odpowiednio za to zapłacić i z pewnością nie byłbym w tym odosobniony.

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglada na to, ze bede musial dokupic drugiego pada do PS3. Pytanie brzmi: czy sa jakies warte polecenia alternatywy? Cena za oryginal to jakis joke, poza tym chcialem poszukac czegos wiekszego, bo DS3 jest za maly na moje lapy. A jakby mial jeszcze analogi nie symetryczne to juz w ogole bajka. Jakies sugestie?

 

 

Cross battle ? Niestety tylko po kablu:

PS3 CROSS BATTLE ADAPTER XBOX 360 JOYPAD CONVERTER NEW on eBay (end time 16-May-10 16:33:00 BST)

 

Własnie dostalem swoje ps3 i rzczywiscie ten kontroler to smiech na sali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka, takie pytanie - posiadam radiowego neta i sporo portow jest zablokowanych (wiekszosc pewnie). czy moga byc problemy z polaczeniem do psn, sciaganiem z psn i graniem ? pozdro

 

edit: zapomnialbym jeszcze o jednej sprawie, otoz nie mam w monitorze hdmi a chcialbym wlasnie na nim grac. obraz mozna puscic poprzez przejsciowke dvi >hdmi ale co zrobic z dzwiekiem ?

Edytowane przez yeyoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiech na sali bo się przyzyczaileś do klockowego, dla mnie X360 controller to śmiech na sali, bo jestem przyzwyczajony do DualShocka.

 

Ale nie widac jakos duzo pytan na forach o adaptery do X360 na pady DS3, a w druga strone i owszem ;) To samo z ofertami na portalach aukcyjnych. Jak widac zapotrzebowanie jest w kierunku pad x360 na ps3, a nie na odwrot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie znam osób, które przesiadły by się z PS3 na iksa. Raczej z Xa na PS3. :P Jeśli chodzi o DS3 to w moich dłoniach leży idealnie i nie zmienił bym go na Xboxowego. Przy większych dłoniach może być problem czego dowodem jest kilka osób z tego forum. Pad iksa nazwał bym bardziej uniwersalnym. No ale azjaci mają małe rączki więc nie ma się co dziwić. :)

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie znam osób, które przesiadły by się z PS3 na iksa. Raczej z Xa na PS3. :P Jeśli chodzi o DS3 to w moich dłoniach leży idealnie i nie zmienił bym go na Xboxowego. Przy większych dłoniach może być problem czego dowodem jest kilka osób z tego forum. Pad iksa nazwał bym, że jest bardziej uniwersalny. No ale azjaci mają małe rączki więc nie ma się co dziwić. :)

 

I to jest fakt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpowie mi ktos na pytanie jak z tym dzwiekiem i portami ? :oops:

 

Dzwiek mozesz podlaczyc przez optyka albo multi AV - w zestawie jest taki na dwa cinche.

 

Przy okazji mam pytanie, konsole dostalem "za darmo" do kontraktu telefonicznego, nastawiam sie na Uncharted 1&2; God of war 1,2,3; Killzone 2; Heavy rain ewntualnie Demon Souls

Patrzac na zapowiedzi nic innego ciekawego mi sie nie rzucilo w oczy (GT5 nie nie interesuje), Bluray mam w HTPC. Czy pojawi sie cos ciekawego jeszcze czego nie ma na klocku ? (klocek zostaje ze wzgledu na Gearsy 3 & mass effect)

Edytowane przez Mefikon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te gry, które wymieniłeś (oprócz GoW 2, grane na PS2) plus GT5 to właśnie powody, dla których zakupiłem PS3. Poszukaj jakiś fajnych popierdółek na PSN (Flower, fat princess etc.) i będzie w co grać. Choć ja w 1szej linii czekam na Alana na x360 obecnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpowie mi ktos na pytanie jak z tym dzwiekiem i portami ? :oops:

 

A może najpierw sprawdzisz sobie czy masz HDCP? Jak masz to odpowiedź jest przeciwna do tej którą udzieliłem. Nie licz, ze ktoś wszystko dostarczy Ci na talerzu. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A twój posiada? Jak tak to w czym problem? Jedynym wymogiem dla PS3 jest HDCP. Specjalnie sprawdziłem. Twój posiada HDCP więc możesz się podpiąć pod DVI-D z przejściówką HDMI. Taką przejściówkę dostałem z HD4850 ale pewnie w sklepie wyrwiesz za parę groszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG. Mefikon już Ci odpowiedział na Twoje pytanie (post #2545). Możesz podłączyć po optyku, czyli kino domowe lub jakieś głośniki komputerowe co mają wejście optyczne. Możesz też podłączyć kablem A/V (ten dołączony do PS3, z dwoma chinchami (biały i czerwony). Podobny do tego:

 

KABEL PRZEWÓD S-VIDEO SVHS ps2 ps3 Super jakość (952890487) - Aukcje internetowe Allegro

 

Te chinche z czerwoną i białą końcówką podłączasz do jakiegoś sprzętu, który ma takie wejścia. Np wieża, albo wzmacniacz, ew głośniki komputerowe lub jakieś kino domowe.

 

 

Masz Logitech'y x-230. Ta seria z tego co wiem jest uboga o dodatkowe wejścia. Także możliwe,że będziesz musiał zmienić głośniki. Jakie to niech ktoś inny Ci poleci. Ale o 5.1 bym raczej zapomniał. Chyba, że masz kasę na jakiś dobry sprzęt grający po optyku. Tak to pozostaje Ci Stereo po wyjściu A/V.

 

Ja swojego PS3 podłączam (rzadko) do monitora Dell 2209WA kablem DVI-D <> HDMI, a dźwięk puszczam właśnie kablem A/V podobnym do tego co podałem wyżej do głośników Genius SW-HF5.1 5000. Z tyłu suba, wejść na takie chinche nie brakuje. Mogę podpiąć aż 3 urządenia w tem sposób. Niestety wszystkie grają tylko w Stereo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mastha - kupiles ps3? Jak wrazenia???

 

Zakupilem ostatnio fajna plazme i korci mnie ps3. Zakup klocka po raz 3 mnie nie rajcuje tak bardzo jak zakup ps3 :D ale nie chce potem zalowac ...

 

Za 349e mam do zassania slima 250 + 2 dowolne gry. Mysle, ze cena jest dobra. Cos czuje, ze za 4h po wyjsciu z pracy bede mial nowa zabawke, czuje, ze powinienem dac jej szanse! Moze nawet znajde wspolny jezyk z kojakiem i zostaniemy przyjaciolmi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha dobre, dobre ;) PS3 jak PS3, kupilem dla 3 gier (jak na razie) i w tym momencie przechodzę ostatnia...a potem nie wiem co bedzie :( Poza tym zlapalem promo i kupilem nowke bez VAT-u wiec to tez byl jakis tam powod. Multiplatformy zostawiam na X, bo pad od PS3 jest dla mnie moze nie tragiczny, ale znacznie gorszy od tego X-owego. I tyle. Aha, wkurza jeszcze brak portu IrDA ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...