Skocz do zawartości
kojak_ct

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

Ekhm, o ile się orientuję to nie masz świecących dłoni, chyba nikt nie sądził, że kulki na motion controlerze święcą 'just for fun'?... Jak pisałem, dildosy sprawdzają się bezproblemowo w zaciemnionym pomieszczeniu.

 

Przy rozwiązaniu MS'a naturalnie problem będzie, bo kinect = eyetoy (po delikatnym tunningu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy EyeToy musialo byc odpowiednio widno w pomieszczeniu, nie wiem jak to ma sie do Move czy Kinecta, ale mysle, ze moze byc problem.

 

Dlatego EyeToy to EyeToy a Move to Move. Świecące dilda są właśnie po to by kamera widziała je w ciemności. Wystarczy zasłonić kulkę ręką (nawet przy jasnym otoczeniu) a kamera już krzyczy że nie widzi dilda.

Edytowane przez poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest bardzo duże uproszczenie. To tak jakby powiedzieć, że Mercedes S-class = Dacia Sandero (oba mają po 4 koła ~~)

 

Dlatego dodałem "delikatny tunning". Koncepcja jest identyczna, rozdzielczość przechwytywanego obrazu podobnie niska, lag również obecny. Uważam, że 360tka to generalnie lepszy hardware (jako całość) i gram na niej częściej, ale starcie nowych kontrolerów ruchu wygrywa zdecydowanie PS3 (choć 100% pewności mieć będzie można w listopadzie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem totalnie zielony w temacie konsol, ostatnia na jakiej grałem to PlayStation (1) ;-)

 

A więc do rzeczy, chce się uwolnić od grania na komputerze, od ciągłej zmiany kart graficznych i innych podzespołów, problemów z dzisiejszymi grami (ciągle coś nie działa, ciągle problemy, patche które więcej psują niż naprawiają) ale męczy mnie kilka pytań:

 

1) Czy ceny na PSN Store są takie same jak w USA?

2) Czy da radę płacić za gry przez PayPal czy tylko kartami czy w ogóle jakoś inaczej?

3) Nie posiadam obecnie telewizora w wejściem HDMI (tylko VGA, DVI i coś na kształt EURO z tego co widzę), czy uzyskam obraz HD (1920x1080) przez podłączenie PS3 do VGA (przejściówką chociażby z Allegro, która chodzi po około 110zł - http://allegro.pl/psp20-playstation-3-ps3-wii-kabel-vga-gold-tv-lcd-i1241643563.html)?

4) Czy po podłączeniu do VGA moge wybrać rozdzielczość w jakimś menu w konsoli?

5) Czy kupując gry spolszczone w Polsce mogę grać w języku angielskim (nie koniecznie wszystkie tytuły)?

6) Czy kupione gry są w jakiś sposób przypisane do mojego profilu na PSN (o ile taki istnieje bo nawet nie wiem) czy mogę je śmiało odpsrzedać potem bez konsekwencji?

 

Narazie to chyba tylko tyle jak na coś wpadnę dopiszę, tak więc proszę o pomoc i udzielenie wyczerpujących odpowiedzi.

 

Pozdrawiam i z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem totalnie zielony w temacie konsol, ostatnia na jakiej grałem to PlayStation (1) ;-)

 

A więc do rzeczy, chce się uwolnić od grania na komputerze, od ciągłej zmiany kart graficznych i innych podzespołów, problemów z dzisiejszymi grami (ciągle coś nie działa, ciągle problemy, patche które więcej psują niż naprawiają) ale męczy mnie kilka pytań:

 

1) Czy ceny na PSN Store są takie same jak w USA?

2) Czy da radę płacić za gry przez PayPal czy tylko kartami czy w ogóle jakoś inaczej?

3) Nie posiadam obecnie telewizora w wejściem HDMI (tylko VGA, DVI i coś na kształt EURO z tego co widzę), czy uzyskam obraz HD (1920x1080) przez podłączenie PS3 do VGA (przejściówką chociażby z Allegro, która chodzi po około 110zł - http://allegro.pl/ps...41643563.html)?

4) Czy po podłączeniu do VGA moge wybrać rozdzielczość w jakimś menu w konsoli?

5) Czy kupując gry spolszczone w Polsce mogę grać w języku angielskim (nie koniecznie wszystkie tytuły)?

6) Czy kupione gry są w jakiś sposób przypisane do mojego profilu na PSN (o ile taki istnieje bo nawet nie wiem) czy mogę je śmiało odpsrzedać potem bez konsekwencji?

 

Narazie to chyba tylko tyle jak na coś wpadnę dopiszę, tak więc proszę o pomoc i udzielenie wyczerpujących odpowiedzi.

 

Pozdrawiam i  z góry dzięki.

 

Ad 1. Nie wiem.

 

Ad 2. Z tego co wiem to karta kredytowa albo zdrapki.

 

Ad 3. Nie podłączysz tak.

 

Ad 4. Patrz wyżej.

 

Ad 5. Tak.

 

Ad 6. Jeśli kupisz grę przez PSN to masz ją przypisaną do konta. Jak kupisz wersję pudełkową to nie (możesz ją spokojnie sprzedać).

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój monitor posiada tylko VGA.

 

Natomiast mam telewizor LCD z DVI-D, Composite oraz SCART.

 

Jednak chciałbym używać PS3 na ekranie przez VGA.

 

Z góry przepraszam za zły temat/dział, nie zauważyłem tematu PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W playu jest ciekawa oferta, abonament 59zł a zamiast telefonu PS3 Slim 250 z move

 

Ten abonament to taki srednio ciekawy jest, aczolwiek ofderta rzeczywiscie nietypowa i jak komus sie zlozy koniec abonamentu z checia zakupu konsoli, to warta rozwazenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, przepraszam jeśli ktoś już ten temat męczył wcześniej.

Jak się sprawdza kontroler PS3 w wyścigach? Xbox 360 Controller ma świetne analogowe triggery - jak to jest tutaj rozwiązane?

Jedyny pad ps jaki miałem kiedykolwiek w ręku to był pierwszy dualshock.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że ta oferta jest atrakcyjna? W sumie chciałbym się wystrzec kupowania na Allegro PS3:

 

Konsola Sony PlayStation 3 Slim 320GB + PlayStation Move - zestaw startowy: kontroler Move + PlayStation Eye + wersje demo w Morele.net

 

Morele.net ufam raczej :D

 

PS Model tam dostępny to CECH-2504B

Edytowane przez stranded

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi polecić jakieś dobry gry, które wykorzystują częściej czujnik ruchu w Sixaxis? Na razie zakupiłem sobie Heavenly Sword i przyznam, że gra się ciekawie. Oczywiście nie jest to PS Move, ale zawsze jakaś frajda. Na PS Move przyjdzie później czas jak przejdę parę gier jeszcze o ile są jakieś warte uwagi. W Heavenly Sword jak na razie gra się świetnie. Jest wersje Heavy Rain, która korzysta z PS Move. Grał ktoś ? Na allegro można go dostać strasznie tanio, bo za 130 zł. Oglądałem Trailer i całkiem fajnie to wygląda. Można uszkodzić TV jak za bardzo poniosą emocję :D

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wracając do PS Move. To czy mając dwa kontrolery ruchu i jedną kamere pozowoli na grę w dwie osoby? Jak na razie widziałem filmiki z jednym kontrolerem w akcji. Oglądam te filmiki i zdaje sobie sprawę że ten PS Move może się nieźle rozwinać i chyba go kupię szybciej niż myślę. Już teraz gram mniej na PS3, bo to co najważniejsze to już kupiłem i przeszedłem. Teraz dokupuję raz na jakiś czas co lepsze tytuły i pocinam na PSN ;) PS Move to może być dobra zabawa również dla dwojga.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi polecić jakieś dobry gry, które wykorzystują częściej czujnik ruchu w Sixaxis? Na razie zakupiłem sobie Heavenly Sword i przyznam, że gra się ciekawie. Oczywiście nie jest to PS Move, ale zawsze jakaś frajda. Na PS Move przyjdzie później czas jak przejdę parę gier jeszcze o ile są jakieś warte uwagi. W Heavenly Sword jak na razie gra się świetnie. Jest wersje Heavy Rain, która korzysta z PS Move. Grał ktoś ? Na allegro można go dostać strasznie tanio, bo za 130 zł. Oglądałem Trailer i całkiem fajnie to wygląda. Można uszkodzić TV jak za bardzo poniosą emocję :D

 

Z tych co ja znam to Folklore i Flower fajnie wykorzystuja sisaxis. Jeszcze jakies kregle czy bilard sa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...