Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

No i ogólnie średnio...

Przetestowałem na razie tylko dwie gry: Race z kierownicą i nowego Tomb Raidera z padem.

Na początku płytka, stery, potem tylko wystarczy podpiąć odbiornik i włączyć urządzenie na którym mamy zagrać, potem tylko przycisnąć biały przycisk na odbiorniku i kontrolerze aby połączyć razem i jedziemy.

Race niestety nie obsługuje FF w tej kierownicy więc ogólnie żenua, a jeździ się bez FF średnio na jeża jak wiadomo - po prostu kierownica, ale cała reszta ; pedały itp działa (btw niech mi ktoś powie że gry na PC wyglądają lepiej, to niech sobie je odpali na odbiorniku lcd 720p :)

Potem Tomb Raider i pad, gra wykryła go bez problemów i co było miłym zaskoczeniem - skonfigurowała go poprawnie, nie musiałem ustawiać żadnych klawiszy - no i samo granie - jak na padzie, normalnie :D Coś tam wibruje jak strzelam, ale bardziej przypomina to smyranie niż mocne trzepanie padem.

Ogólnie jak ktoś lubi pada od Xa i gra w dużo platformówek to chyba warto to kupić, w samochodówki to nie wiem jak z resztą, ale pewnie FF działał nie będzie, więc ogólnie wybór należy do Was B)

Microsoft zapowiada, że gry z certyfikatem Games for Vista czy jakoś tak mają w pełni współgrać z kontrolerami z x360, czas pokaże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shadowrun zapowiada się na crapa czystej wody, ale też na wszelki wypadek pobieram ;)

 

@kucyk- szkoda, że FF tak słabo działa przy tej przejściówce, myślałem nad sprzedaża momo, a tak będę musiał mieć dwie kierownice (kobieta mnie z domu wyrzuci ;) ).

 

edit- dwa nowe dema na xbl, dwa crapy całkowite. Na więcej pisania szkoda klawiatury.

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem w nfs most wanted wlasnie, kupilem bo byla tania - 69 zetow nowa, folia. Gra jest lepsza niz carbon :) i nie ma zacinek. Latwe 1000GS do zgarniecia. Mi sie podoba to arcade nawet. Grafika swietna, czuc predkosc, wkurza mnie muzyka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tenchu Z w markecie

 

Właśnie przed chwilą na Marketplace wylądowało demo Tenchu Z. Do sprawdzenia czeka misja w trybie single-player oraz zestaw broni. Demo waży 640 MB. Ukończona wersja Tenchu Z pojawi się 29 czerwca.

 

po 5 minutach grania wyłączyłem !! szkoda łącza na to [ciach!]o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wiec ja mam xfps i niestety... kiepsko to dziala :-( o ile czulosc myszki przez ta przejsciowke jest jeszcze do zaakceptowania, to procz tego sa irytujace problemy jesli chodzi o poprawne dzialanie klawiszy, prawy klawisz ktory jest przypisany do celowania nie trzyma, tzn, dziala tak jakbym wciskal tylko na ulamek sekundy a potem zwalnial. Testowalem na 3 myszkach mx310m, mx518 i razer DA, na wszystkich jest ten sam problem. Klawiatura dziala poprawnie, ale mysz niestety zle... dzis jeszcze spawdze na jakiejs myszce MS, moze bedzie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wiec ja mam xfps i niestety... kiepsko to dziala :-( o ile czulosc myszki przez ta przejsciowke jest jeszcze do zaakceptowania, to procz tego sa irytujace problemy jesli chodzi o poprawne dzialanie klawiszy, prawy klawisz ktory jest przypisany do celowania nie trzyma, tzn, dziala tak jakbym wciskal tylko na ulamek sekundy a potem zwalnial. Testowalem na 3 myszkach mx310m, mx518 i razer DA, na wszystkich jest ten sam problem. Klawiatura dziala poprawnie, ale mysz niestety zle... dzis jeszcze spawdze na jakiejs myszce MS, moze bedzie lepiej.

może się przyda

 

I've tried the following listed in order of working best:

 

1. Targus amu0301eu

2. Old logitech optical mouse

3. Microsoft Basic optical

4. Cheap no brand gaming lazer mouse - didnt work at all

 

http://forums.maxconsole.net/archive/index.php/t-42385.html

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tested 15 mice and none of them works good.

 

Z kolei ta wypowiedz nie nastraja optymistycznie :damage_wall: :lol2: :damage_wall:

 

bywa :D trzeba było trochę poczytać o XFPS :? teraz mycha będzie Cię kosztować 200zł :razz: ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BULLET WITCH - XBOX 360 - NOWA SKLEP WARSZAWA

 

GRA JEST UŻYWANA W STANIE IDEALN ,WERSJA Z WYBOREM JĘZYKA ANGIELSKIEGO MOŻLIWY ODBIÓR OSOBISTY W NASZYM SKLEPIE:

 

AL.NIEPODLEGŁOŚCI 177 WARSZAWA

 

 

 

.ZAPRASZAMY!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos z Was moze przypadkiem ma dzisiaj problem z podlaczeniem sie pod xlive ?

 

Sprawdza mi polaczenie i wywala blad MTU .

 

Wedlug supportu cos jest zle ustawione po stronie routera ale ja nie mam routera tylko jestem bezposrednio wpiety w LAN a admin sieci nic w niej nie zmienial . Na wszelki wypadek sprawdzilem czy mam dobrze wpisany alternatywny MAC ale wszystko jest ok . Net tez dziala mi normalnie :?

 

Chcialem sobie zassac up'a do FM2 ale chyba nic z tego :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos z Was moze przypadkiem ma dzisiaj problem z podlaczeniem sie pod xlive ?

 

Sprawdza mi polaczenie i wywala blad MTU .

 

Wedlug supportu cos jest zle ustawione po stronie routera ale ja nie mam routera tylko jestem bezposrednio wpiety w LAN a admin sieci nic w niej nie zmienial . Na wszelki wypadek sprawdzilem czy mam dobrze wpisany alternatywny MAC ale wszystko jest ok . Net tez dziala mi normalnie :?

 

Chcialem sobie zassac up'a do FM2 ale chyba nic z tego :/

 

Ja miałem (myślałem, że banik :lol: ) zrestartowanie routera pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KOTOR 3 prawdopodobnie na Swieta Bozego Narodzenia!!!

 

The latest issue of the US Official Xbox Magazine has revealed that Bioware's third episode in the KOTOR series will be arriving to the Xbox 360 by 2008. It had been reported that the BioWare team were forming a new internal studio so that they can create a new Star Wars: Knight of the Old Republic massively multiplayer online title. Bioware have remained very quite on the subject of which platforms the KOTOR games will appear on, although according to the US Official Xbox Magazine, its a safe bet that the game will appear on the Xbox 360 and maybe just in time for christmas too.

www.maxconsole.net

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie demo Overlord już dostępne na "rynku" :)

 

ps

jak widzicie Opis tematu się trochę zmienił :) [FAQ - Pierwsza strona]

mam nadzieję, że odnajdziecie tam parę odpowiedzi na nurtujące was pytania na temat X0

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Online. Tylko sie uczylem, a co do poprzedniego pytania, ktore wyedytowales, to pozwol ze zacytuje pierwsza linijke: KOTOR series will be arriving to the Xbox 360 by 2008 - w wolnym tlumaczeniu powinna pojawic sie do 2008 roku, dlatego w maxconsole zatytulowali to ze na Swieta Bozego Narodzenia. :)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomosc ze na te swieta jest MEGA DOBRA. Ale ze to ma byc online jest odwrotnie proporcjonalna jak dla mnie :( KOTOR to zawsze byl mega fajna fabula, mozliwosc przechodzenia jej po pare razy itd a tu taka lipa. Jesli faktycznie okaze sie to prawda to szkoda, bo liczylem ze KOTOR3 bedzie polaczeniem super przygody jak z 1 czesci z grafika na miare next-genow. Chyba ze mowiac online, maja po prostu na mysli mozliwosc cos ala Guild Wars ze mozna i offline i online pograc. Poza tym abstraciach!ac od KOTORa ja sobei nie wyobrazam MMORPG na konsoli: jak niby sie porozumiewac? Pisac wszystko padem? Albo na headsetach po ang? Nie widze tego po prostu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisać klawiaturką podkciukową ;)

 

Powtórzę to raz jeszcze- Tenchu Z i Shadowrun to crapy maksymalne, Tenchu Z wygląda jak z PSOne (0 grywalności również), a Shadowrun to taki Crackdown online w FPP, tylko, że prymitywne do bólu. NIE polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cavarr przeczytałem FAQ - jest świetne ! Gratuluje :)

 

Mam pytanie w sprawie darmowego miesiąca na live. Ponoć można założyć sobie 3 konta na różnych regionach i wtedy ma się teoretycznie 3 miesiące darmowego live. Czy to naprawde działa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cavarr przeczytałem FAQ - jest świetne ! Gratuluje :)

 

Mam pytanie w sprawie darmowego miesiąca na live. Ponoć można założyć sobie 3 konta na różnych regionach i wtedy ma się teoretycznie 3 miesiące darmowego live. Czy to naprawde działa ?

tak :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...