Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że możecie mnie teraz uznać za jakiegoś antyfana Xboxa360, ale czemu te konsole padają jak muchy? Jest tutaj ktoś kto jeszcze jej nie serwisował?

Ja - konsola ma 1 rok i ponad 2 miesiace. :) Ale moze tylko dlatego ze wykupilem jej 5 letnia gwarancje ?? Chyba podswiadomie to wyczuwa. :D

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez .:RoGeR:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak.. ale Sony nawet nie musi udowadniać jak u nich działa system gwarancyjny..

Bo PS3 stoi a nie gra :lol: nawet przegrzać się nie ma prawa, no chyba, że bardziej słońce do pokoju zaświeci [;

 

 

rockers, współczuje, mam to samo tyle, że z telefonami ;)

Ale normalnie podziwiam...

 

Ok, tak w ogóle to bardzo polecam Viva Pińata bo zaczynam o 15 a kończe o 19 i nie wiem co się dzieje :blink:

Można grać i grać, a zabawy daje wiele, takie oderwanie od tych smutnych wojennych gier ;)

POLECAM

oczywiście, język PL i lektor na wysokim poziomie, mimo, że pudełko i książeczka i ogólnie całość po francusku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Wiem że możecie mnie teraz uznać za jakiegoś antyfana Xboxa360, ale czemu te konsole padają jak muchy? Jest tutaj ktoś kto jeszcze jej nie serwisował? :lol:. Bo ja bym się musiał poważnie zastanowić nad kupnem x'a, kiedy w temacie co chwile ktoś łapie zwieche i zastanawia się czy konsola dożyje jutra.

ja nie servisowalem od ok roku :)

 

nie napisze :) i tak mi nie uwierzycie ... Ja mam taki charakter, że wszystko musze mieć idealne. Przykładowo pada mi xbox- oddaje na gwarancje- mój pedantyzm jest taki, że nie moge mieć naprawianej konsoli, sprzedaje ją i kupują nową. Ta jest ze wszystkim, jedna ryska i całymi dniami myślę tylko o niej.

Przecież mam już drugą ps3, wcześniejsza kupiłem porysowaną od nowości :)

Wiem, że to śmieszne ale taki jestem i muszę jakoś z tym żyć.

 

ta twoja "mania" nalezy do "natrectw" ;), bardzo duzo ludzi ma swoj wlasny "swiat i jego natrectwa" aczkolwiek przewaznie jest to nieszkodliwe- u ciebie efektem ubocznym jest spora rotacja sprzetu :lol2:

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok chlopcy i dziewczeta, oto lista nowych tytulow ktore za niedlugo beda (lub juz sa - nie sprawdzalem jeszcze) dodane do listy "wstecznej kompatybilnosci":

America's Army

Auto Modellista

Bass Pro Shops Trophy Hunter 2007

Blinx 2

Bloodrayne 2

Burnout

Crash Bandicoot 4

Crash Bandicoot 5: Wrath of Cortex Updated

Doom 3: Resurrection of Evil

Drive to Survive

Drive to Survive (EM)

ESPN College Hoops

ESPN NHL 2K5

Evil Dead Regeneration

Exaskeleton Japan only

FIFA Street 2

Full Spectrum Warrior: 10 Hammers

GUILTY GEAR XX #RELOAD

Harry Potter: And the Chamber of Secrets

Harry Potter: And the Prisoner of Azkaban

Hot Wheels: Stunt Track Challenge

Jet Set Radio Future Updated

Justice League: Heroes

King Arthur

Kingdom Under Fire: The Crusaders No Live Access

Magic: The Gathering: Battlegrounds

Marvel Nemesis: Rise of the Imperfects

Marvel vs. Capcom 2

Mech Assault 2

MLB Slug Fest 2003

Morrowind

MotoGP2

Myst III: Exile

NBA Live 2002

NCAA Football 06

Nobunaga no Yabou Ranseiki Japan only

Outlaw Golf 9 More Holes of X-mas

Outlaw Volleyball: Red Hot

Outrun 2

Outrun 2006: Coast to Coast

Pac Man World 3

Panzer Elite Action: Fields of Glory EMEA only

Pro Cast Sports Fishing

Project Gotham Racing

Project Gotham Racing 2

RoadKill No Live Access

Rogue Ops Updated

Sega GT 2002 Updated

Sega GT Online

Shadow Ops

Showdown: Legends of Wrestling

Silent Hill 2: Dreams US/EMEA only

Sponge Bob Square Pants: Lights, Camera, Pants!

Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Melee

The DaVinci Code

The Sims 2

The Urbz: Sims in the City

Tony Hawk's Pro Skater 2X

Tony Hawk's Pro Skater 3

Transworld Surf

Trivial Pursuit Unhinged

Winning Eleven 8

Without Warning

WWE Raw

Yu-Gi-Oh! The Dawn of Destiny

 

 

 

W koncu PGR i PGR2 oraz Morrowind!!!! :D

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez .:RoGeR:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok chlopcy i dziewczeta, oto lista nowych tytulow ktore za niedlugo beda (lub juz sa - nie sprawdzalem jeszcze) dodane do listy "wstecznej kompatybilnosci":

(...)

Było już wczoraj podane. Ludzie, wy w ogóle czytacie posty innych ludzi :-P ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było już wczoraj podane. Ludzie, wy w ogóle czytacie posty innych ludzi :-P ??

Sorry, ale post o BC umknal mi w nawale postow o zgonach konsoli :)

 

Jeszcze raz przepraszam za powtorke z rozrywki. :D

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kur**. Sorry za OT, ale muszę to napisać.

 

 

Odradzam wszystkim zakupy X360 w Empiku (wysyłkowo). Czas wysyłki wg strony 3-5 dni. Zamawiałem w zeszły czwartek, 5 razy dzwoniłem do Obsługi Klienta - za każdym razem zamówienie miało być natychmiast kompletowane i wysyłane. Panie przy telefonie są bezradne, mówią że nic od nich nie zależy i zwodzą. Teraz mi powiedziała, że w poniedziałek na pewno wyślą i jeszcze tego samego dnia ma być u mnie. Ciekawe... Nie po to zbierałem na gwałt pieniądze i kończyłem sesję w pierwszym terminie żeby teraz czekać :P

edit - oczywiście w poniedziałek nic nie przyszło.

 

 

Jako że część gier mam już u siebie :P Mam małe pytanko:

GoW ma na opakowaniu 60Hz ONLY, to znaczy że będę musiał lecieć do TV najpierw z konsolą i przestawić na 60Hz? (będę grał na monitorze)

Edytowane przez pasztecik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kur**. Sorry za OT, ale muszę to napisać.

Odradzam wszystkim zakupy X360 w Empiku (wysyłkowo). Czas wysyłki wg strony 3-5 dni. Zamawiałem w zeszły czwartek, 5 razy dzwoniłem do Obsługi Klienta - za każdym razem zamówienie miało być natychmiast kompletowane i wysyłane. Panie przy telefonie są bezradne, mówią że nic od nich nie zależy i zwodzą. Teraz mi powiedziała, że w poniedziałek na pewno wyślą i jeszcze tego samego dnia ma być u mnie. Ciekawe... Nie po to zbierałem na gwałt pieniądze i kończyłem sesję w pierwszym terminie żeby teraz czekać :P

Jako że część gier mam już u siebie :P Mam małe pytanko:

GoW ma na opakowaniu 60Hz ONLY, to znaczy że będę musiał lecieć do TV najpierw z konsolą i przestawić na 60Hz? (będę grał na monitorze)

-1 konsole możesz kupić tu> 2682213[/snapback]

GoW ma na opakowaniu 60Hz ONLY, to znaczy że będę musiał lecieć do TV najpierw z konsolą i przestawić na 60Hz? (będę grał na monitorze)

-2 czytaj FAQ ... - pierwsza strona

-3 jak chcesz grać na monitorze musisz zaopatrzyć się w odpowiedni kabel VGA (czytaj FAQ ... )

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HiS, lol:

2 - Pytałem, bo wiem że z Hitmanem ludzie mieli problemy, ale o GoW nikt nic nie pisał. Nevermind w takim razie.

3 - Wiem, mam.

 

 

btw. nie będę już odwoływał zakupu w Empiku, bo są chyba bliżej niż dalej wysłania mi tej paczki. Nie mam zamiaru teraz czekać 5-7 dni na digitalo.

Edytowane przez pasztecik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 - Pytałem, bo wiem że z Hitmanem ludzie mieli problemy, ale o GoW nikt nic nie pisał. Nevermind w takim razie.

spoko ;) już rozumiem co masz na myśli :P sorki że wcześniej źle zrozumiałem :lol2: Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio zagrywam się w Dead Rising- świetna gierca! Grywalna cholernie, z ciekawie rysującą się fabułą i klimatem. Polecam, mimo, że pozycja już niepierwszej świeżości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj pogralem sporo w kameo. Swietnia platformowka z elementami poniekad rpg. Swietnie sie bawilem z 8 godzin. Czasami trzeba pomyslec ale ogolnie gra jest dla calej rodziny, nie dla hardcorowcow. Klimat bardzo mi sie podoba. Polecam o kosztuje tylko 29 zetow w wirtus.pl Zabawy na duzo godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w KAMEO gra sie genialnie po warunkiem przyzwyczajenia sie do sterowania (morfowania) BOSSOWIE sa calkiem duzi a gra jest calkiem sympatyczna. JA jestem "stary dziad" i skonczylem ta gre majac duzo frajdy z niej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio zagrywam się w Dead Rising- świetna gierca! Grywalna cholernie, z ciekawie rysującą się fabułą i klimatem. Polecam, mimo, że pozycja już niepierwszej świeżości.

 

ja już przeszedłem :D giera wymiata pod każdym względem!! no może inteligencja ludzi trochę szwankuje :wink:

obecnie biorę się za zabicie 54k zombiaków :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj sie pobawilem w przerabianie filmow x264 720p na zjadalny format przez xboxa wmv hd. Program uzylem do tego TMPGEnc 4.0 XPress. To jest jakas masakra, 8 godzin pracy c2d@3.15 i dopiero 82%. Efekt jest wielce zadowalajacy co sprawdzilem na samplu. Generalnie polecam jak ktos nie ma co robic z czasem procesora i chce ogladac dobrej jakosci filmy na tv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj sie pobawilem w przerabianie filmow x264 720p na zjadalny format przez xboxa wmv hd. Program uzylem do tego TMPGEnc 4.0 XPress. To jest jakas masakra, 8 godzin pracy c2d@3.15 i dopiero 82%. Efekt jest wielce zadowalajacy co sprawdzilem na samplu. Generalnie polecam jak ktos nie ma co robic z czasem procesora i chce ogladac dobrej jakosci filmy na tv.

 

sam ostatnio się w to bawiłem :D, ale dałem za wygraną :lol2: to nie na mojego kompa :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja uzywam winavivideoconvertera ale na axp3200 material w hd konwertuje 6-8 razy dlyzej niz trwa

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

aczkolwiek milo seriale w HD na TV polookac z doklejonymi napisami :-)

material SD 2x szybiej ale tez dlugo.

 

pozdro 4@ll

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kojak_ct mozesz napisac jakis przewodnik jak to odpalic bo mi cos nie szlo za bardzo a nie ukrywam ze byloby to bardzo wygodne.

srednio... no chyba, ze kojak_ct nie mial na mysli podpiecia kompa do tv ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, z czym nie możesz sobie poradzić? :) Podpinasz TV pod kompa, instalujesz K-Lite codec i oglądasz. ;) Ostatnio oglądałem Ghost Rider 720p i z efektu jestem zadowolony. ;)

 

PS. A może tu chodzi o coś innego? :)

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. A może tu chodzi o coś innego? :)

pudlo ma mozliwosc "sciagania" filmow bezposrednio z pieca (ale w jakims durnym formacie), wiec chodzilo o cos bardziej mobilnego ;d bez zabawy z kablami i noszenia kompa ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem na mysli ogladanie poprzez udostepnienie w wmp11 ;) i jakis transcode itp. ale nie slyszalem zeby mozna bylo 720p czy 1080p ogladac w locie. Nie mam jak podpiac peceta pod tv bo to inny pokoj.

 

Pozostaje chyba zlozyc sobie jakiegos taniego zloma na x2 za 1K do ogladania filmow na tv.

Koncert madonny robil sie 12 godzin heh. Efekt zadowalajacy i to bardzo ale czas kodowania straszny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...