Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dragonlore

beznadziejny jest przekaz tego "newsa"-a wszczegolnosci "kompromitacja"-przeciez najwieksze firmy maja problemy np.z bateriami itp z Sony wlacznie i nikt nie krzyczy o kompromitacji,a tutaj takie cos <_< .Pewnikiem pisal "newsa" jakis newsmen z fanowskiej strony :lol2:

 

to co wyrabia ostatnio Sony z fotkami i info na wikipedii to jest kompromitacja-zwykle, tanie i prostackie chwyty <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było jak by wypowiedzieli się ci co im padł Xbox 360 - czy mieli listwe czy nie

U mnie od maja ubieglego roku leci przez listwe do ktorej mam podlaczonego rowniez PC, monitor, glosniki i pare innych badziewi (np. lampka nocna, HD-DVD, drukarka) :) Jakos moja konsola nadal zyje :) (odpukac)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem elektrykiem (pozdrawiam Cygan :D) ale chyba to słabe wytłumaczenie. U mnie na listwie działa PS3, PC, LCD 40'', amplituner, subwoofer i dekoder sat i nic się nie dzieje. Często wszystko działa razem co w sumie może przekraczać 1000Watt więc sądzę, że ktoś tu na siłę próbuje zrobić kolejną aferę. :)

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz zaczynamy wyliczanie, kto ma co na listwie i jaka konsola to lepiej znosi? No bez jaj... ale by było na "temat" to u mnie "na listwie" jest kino domowe, lcd 37", xO, sprzęt audio, dekoder n i czasem zasilacz od mocniejszego laptopa. A konsola pracuje tak od 4 miesięcy i nic jej się nie przytrafia. Dla mnie ten news to absurd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pitolenie

 

bo wiekszosc rozsadnych ma do listy podlaczone ot co

a ze konsole padaja podlaczone do listw ... padaja bo costam, a nie ze bo do listwy podlaczone

dokładnie. to taka statystyka, jakby powiedzieć, że padają od wyciągnięcia z pudełka, bo 99% w momencie padu było poza kartonem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Twoim ostatnim zdaniem. :)

Nie zawyżasz sztucznie obciążenia listwy? :) To nie to samo? :P

Nie rozumiem tego ostatniego zdania :? Obciazenie na listwie jest takie, jak wymienilem, choc faktycznie nieczesto i laptop i konsola pracuja rownoczesnie ;) Eot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy było:

 

Leaked Fall Xbox 360 Dashboard Update List?

 

Dragos reports... you decide... >_>

 

* Compatibility with 3rd party wireless controllers

* Compatibility with messenger pad

* Xbox Live Vision firmware upgrade, sharper image filtering

* Many more Vision Cam settings

* New screensaver settings - when away from Xbox 360, screensaver will play for optional time, before screen goes dark

* New Xbox Live Arcade blade - where you can download, play and learn about Xbox Live Arcade

* Brand new "web based adver-games" flash games which aren't downloaded, but are playable bite sized games, accessed via new Xbox Live Arcade Blade

* New Screensaver option in Themes and Gamer Pics option in Marketplace blade

* New functionality with Messenger, works with chatpad

* New XNA Game Launcher for those that have the program, new options

* New language, time and date settings

* New "advertising opportunities" in gameplay

* Xvid support

* New "favourites" option via Xbox Live Arcade, can rate according to preference

* IPTV Functionality - support for TiVo like PVR options. Will be able to record TV direct. Options include source by channel, director, actor and distributor

* Filter friends list, will be able to filter friends via games

* New clan support - will be able to launch clan games direct from dashboard, can "fold" friends into new clan category in friends list

* Better translations in settings and other options for Japanese, German and Spanish languages

* New quick option to delete via X Button in memory viewer.

* Option for having downloadable In-game content not inform when completed download

* Option for having video content not inform when completed download

* Faster settings for viewing unfinished video content downloads

* New option in Games tab - beta and others, will be launcher for MMO and multiplayer betas

* New option in Marketplace Games tab, search by letter, can be inputted via text pad or console

* Smarter game settings - you can be messaged via publishers about new in-game content for your games

* Picture in picture functionality for DVD Drive and some other updated settings

* Improved USB Keyboard settings

* Improved voice chat settings in game and from dashboard

* Faster response times to Redeem Code settings

* Option to play a Redeemed Code game straight after redeeming code

* Console will now recognise low Hard Drive space, will inform you immediately if can't download current item, will automatically download next available that is able.

* Increased space size for gamerpics and dashboard themes

* Themes can now be animated

* Themes may now have sound effects

* Better slideshow capabilitiesm new options added. New sound effects and integration with Hard Drive/ PC music capable.

* New estimated timer for downloads, informing how long download will expect to take

Coś mi się nie chce wierzyć w tą listę. Tym bardziej, że mają wprowadzić Compatibility with messenger pad i Improved USB Keyboard settings. Te dwie opcję się wykluczają. Microsoft raczej nie zrobi sobie konkurencji dla messenger pada, ale kto wie?

 

divx też jest wielką niewiadomą, ale po przeczytaniu tego newsa http://www.engadget.com/2007/09/06/microso...er-adds-divx-a/ jestem skłonny w to uwierzyć.

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

24h nikt nic tu nie napisal:]

 

a ms rozdal 23k banow na 24h :] za kozystanie z exploita w becie cod4:]

 

EDIT

 

slepy jestem:P to byla plotka jakas, ale exploit byl i mozna bylo grac nie bedac oficialnie do tego dopuszczonym

Edytowane przez Fidel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

24h nikt nic tu nie napisal:]

no tak trzeba odswiezac temat ;)

ehh ja kilka dni nie wlaczalem x0. dzis wlacze :0 zobacze czy jakies nowe dema sa ;p hehe moze dokoncze CoD3 na veteranie... (siedze w fabryce i jakos nie moge sobie poradzic z osia zla ;/)

A tak powaznie to juz sie nie moge doczekac poniedzialku - bede testerem CoD4 :D ajjjjjj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

czy jest na forum ktos, kto posiada wersje Elite ? Czy jest sens w kupowaniu jej ? Chodzi mi glownie o HDMI. Czy bedzie tez wersja Premium z HDMI ?

Pozdrawiam

Co do wersji Elite to na forum raczej brak osobnika, który takową konsolę posiada ;). Jeśli masz kasę, podoba ci się czarny kolor oraz potrzebujesz większego dysku to bierz Elite, a jeśli zależy ci na kasie to czekaj, na wersje Premium z HDMI, która powinna być dostępne również w PL. Ale kiedy ?? Nie wiem, w USA już jest. Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wersji Elite to na forum raczej brak osobnika, który takową konsolę posiada ;). Jeśli masz kasę, podoba ci się czarny kolor oraz potrzebujesz większego dysku to bierz Elite, a jeśli zależy ci na kasie to czekaj, na wersje Premium z HDMI, która powinna być dostępne również w PL. Ale kiedy ?? Nie wiem, w USA już jest.

Dzieki za info- a czy jest szansa na to, ze za jakis czas bedzie mozna wgrywac swoj soft i filmy(divx) na ten dysk ? Bo jak to ma sluzyc tylko do sciagania demek z marketplace itd. to troche jest to nie oplacalne :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak złamią w pełni konsolę to tak - M$ raczej nie pozwoli na odpalanie "własnego" softu i divx. Więc większy dysk Elite i tak nie będzie ci potrzebny, gdyż hackerski FW i tak zapewne pozwoli na odpalenie "nieoficjalnych-większych" dysków.

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak złamią w pełni konsolę to tak - M$ raczej nie pozwoli na odpalanie "własnego" softu i divx. Więc większy dysk Elite i tak nie będzie ci potrzebny, gdyż hackerski FW i tak zapewne pozwoli na odpalenie "nieoficjalnych-większych" dysków.

Ok, dzieki. Czekam w takim razie na Premium HDMi i nowego PES'a :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gamefront.de is reporting that, Microsoft has a possible secret conference coming out before the Official TGS kicks off on the 12th of this month, next week thursday. The rumored Microsoft secret conference will have special previews on Halo 3, PGR4 and more.

 

- Square Enix

* The Last Remnant

* New Exclusive game for Xbox 360

 

- Bandai Namco

* Beautiful Katamari Damacy

* Ace Combat 6

* New game for Xbox 360

 

- Koei

* Shin Sangoku Musou 5

* Blade Storm: Hyakunen Sensou

* new game

 

- Microsoft Game Studios

* Lost Odyssey

* Halo 3

* Project Gotham Racing 4

* Kingdom Under Fire: Circle of Doom

* new rpg (may be showed only at tgs)

* games from Takara Tomy, Arc Systems, Success, Idea Factory.

 

- Tecmo

 

- Konami

* some games for Xbox Live Arcade

* Winning Eleven: Pro Evolution Soccer 2008

 

TGS starts from the 20th of this month through the 23rd

ciekawe ile z tego to prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...